• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura barem 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 120000 eura barem 40 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura barem 40 m2

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura barem 40 m2" pronađeno 165 nekretnina - prosečna cena 626 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • uknjižen
    • 2.sprat
    • dvorište
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01. 06. 2026. Novogradnja Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 290 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se delimično namšten, jednoiposoban stan 40m2 u Šumskoj ulici, Adice- Telep, visoki parter, novogradnja. Stan ima terasu, kuhinjske elemente bez bele tehnike, parking mesto. Grejanje podno na struju. Cena 290eu. Useljivo od 01. 06. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se na Grbavici Lep Namešten Dvosoban stan 40 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

-PORODIČNA KUĆA U DUMBOVU 40 m2 NA LEPOM VELIKOM PLACU OD 1568 m2 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 164.800 € 135 m 2 2 Rakovac-Salaksije-Kuća 135 m2 na Placu od 720 m2 sa Pogledom za Uživanje-065/385 8880 Kuća - Beočin, Okolina 164.800 €....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 92.180 €, 41,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lux stan u Remenačkoj ulici nedaleko od Sajma. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajem namešten, jednoiposoba, renoviran stan 41m2, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Stan je odmah useljiv, ima klima, cena 350eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 98.310 €, 41,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari Namešten Dvosoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340 € na 320 € dana 24.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 320 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 340 €
24.03.2026 - 320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, dvosoban stan 42m2 na Bulevaru Kralja Petra, blizu Sajma, Bulevara, stanice, 1. sprat, lift u zgradi. Stan gleda u dvorište, ima terasa, klima, Cena 320eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 124.630 €, 42,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo u Adicama Uknjižen Dvosoban Stan od 42 m2 na Odličnoj Lokaciji... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, lux opremljen, dvosoban stan 42m2 u Pupinovoj palati, centar grada, 6. sprat, dva lifta. Stan ima terasu, klimu, 2 tv-a, ktv+internet. Stan je takođe opremljen posuđem i posteljinom. Cena 650eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra stan nedaleko od Centra, odlična pozicija. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 320 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u samom Centru grada, odličan dvosoban stan, na samo 2 minuta hoda od Zmaj Jovine ulice. Stan je po strukturu dvosoban, ima dnevni boravak, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i trpezariju i kupatilo. Nalazi se u prizemlju. Ima parking mesto u dvorištu zgrade koji se po potrebi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Stan extra namešten na odličnoj l, okaciji.. Novogradnja Internet Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 112.500 €, 42,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu Južnog Telepa Fantastičan Dvosoban stan 42 m2 u IZGRADNJI na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, namešten, dvosoban stan 43m 2na Podbari, Kosovska uli(a, blizu (entra, visoki parter. Stan ima terasu, grejanje sa kalorimetrom, ena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 98.360 €, 43,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 124.726 €, 43,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 42, 52 m² na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – Liman-Telep. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 198.300 € 77 m 2 4 Telep-Veliki Četvorosoban stan 77 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Telep....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 43,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 500 €
28.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran dvosoban stan od 43m² na Grbavici, u ulici Bulevar Cara Lazara, preko puta Doma zdravlja. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.570 €, 43,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, ulične je i Južne orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 79.000 €, 43,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odlična gradnja na lepoj lokaciji blizu lipovog gaja, Jednoiposoban stan. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 189.520 € 92 m 2 4 Veternik- Novogradnja Stan - Novi Sad, Veternik 189.520 € Prodaja 19/03/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 104.290 €, 44,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 44 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Moderan stan od 44 m² nalazi se u Novom Sadu, u naselju Podbara, na prvom spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je 1. 5 soban i predstavlja praktično rešenje za udoban gradski život. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 121.770 €, 45,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 45 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u prizemlju zgrade, Ulične orijentacije, ističe se Izuzetno kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, Preradovićeva ulica, visoki parter. Stan ima nov nameštaj, grejanje na gas, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Namešten Trosoban stan 45 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 150 € 50 m 2 3 Petrovaradin-Trosoban stan 50 m2 pogodan za Radnike-Zakupnina 150e po Radniku sa svim Troškovima-065/385 8880 Stan -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 300 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, renoviran, dvosoban namešten stan 45m2 na Novom Naselju, Seljačkih buna ulica, 2. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, tv. Cena 300eu+depozit. Useljiv odmah, nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Cena 300eu, depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 380 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, neuseljavan, namešten, dvosoban stan 45m2 u Petrovaradinu, centar, visoki parter, grejanje na gas, nov nameštaj, cena 380eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.04.2026 - 450 €
16.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se lux opremljen, renoviran dvosoban stan 45m2 na Novom Naselju, Bulevar Vojvode Stepe, 1. sprat, nema lift. Stan ima terasu, klimu, centralno grejanjem cena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 900 €, 39,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lokal 39m2 sa baštom za 120 mesta - pešačka zona - strogi centar 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 400 € 94 m 2 4 Ulični lokal 94 m2-Jovana Subotića Lokal - Novi Sad, Rotkvarija 400 € Izdavanje 11/04/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 76.330 €, 39,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari kod Keja Namešten Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 360 € na 330 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 330 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 360 €
16.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan 39m na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 4. sprat, lift u zgradi. Stan ima terasu, klimu, tv. Useljiv od 01. 04. Dozzvoljeni kućni ljubimci. Cena 330eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lepo namešten, jednoiposoban stan 39m2 na Novom Naselju, Jugovićevo, 3. sprat, lift terasa, 400eu, depozit. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kuhinja odvojena. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 552 €, 46,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor 46m2 blizu Bulevara Oslobenja, Sajma, 3. sprat. Sastoji se od dve prostorije koje su povezane vrtatima, a u svaku može da uđe i posebp iz hodnika pa stoga mogu da se iznajme u svaka posebno. Centralno grejanje, odmah useljivo. Zajednički toalet na spratu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lux namešten, dvsooban stan 47m2 u novoj zgradi kod Bulevara, početak ulice Braće Ribnika, 3. sprat, dva lifta u zgradi, terasa. Cena 650eu+depozit. Useljivo od 01. 12. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.