• GoHome Professional
status-nekretnine do 120000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine do 120000 eura kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine do 120000 eura kablovska

  • Za upit "status-nekretnine do 120000 eura kablovska" pronađeno 57 nekretnina - prosečna cena 532 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • namešten
    • interfon
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RAKOVAC, 118.000 €, 54,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična vikendica u Rakovcu na veoma lepom položaju. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 113,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma lepoj i mirnoj lokaciji. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 123.600 €, 47,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo lep dvosoban stan, klasičnog rasporeda . Stan je veoma dobro očuvan a postavljena je i nova pvc stolarija. Internet Kablovska Podrum Klima Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 95.800 €, 29,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična garseonjera na uglu Krilove i Bulevara Cara Lazara. Novogradnja Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 79.500 €, 79,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Beška-Na 700 m od restorana Sidro nalzi se ova prelepa vikendica, a isto toliko i od Dunava. Internet Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 78.000 €, 123,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA PRODAJA ZA BEOGRAĐANE* Prodajemo u srcu Šajkaške u okolini Titela Domaćinsku kuću na ODLIČNOJ LOKACIJI Kuća je Uknjižena Trosobna lepo sređena i održavana, svetla je i funkcionalna, kvalitetno zidana u Etno stilu, laminati su u svim sobama, kuhinja novo ugrađena,....

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 69.000 €, 92,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Okolina Bačke Palanke-FANTASTIČNA KUĆA NA FRUŠKOJ GORI SA KVALITETNIM NAMEŠTAJEM 35 km OD NOVOG SADA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.760 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Mirnom delu Adica Trosoban stan 81 m2 u Izgradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, dvorišne orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 130.000 €, 116,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Lepog Bačkog mesta Futoga Porodičnu Kuću na DOBROJ LOKACIJI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 44.200 €, 25,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 4.000 €, 310,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Nesvakidašnja Vila na obroncima Fručke gore. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.600 €, 450,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Poslovni Prostor 450 m2 kod Lipovog Gaja sa Parkingom--Zakupnina 3600e-065/385 8880... Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 3.000 €, 273,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2023.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se u Poslovnoj zgradi na Telepu, na I spratu. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com