• GoHome Professional
status-nekretnine što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • status-nekretnine što veći - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći

  • Za upit "status-nekretnine što veći" pronađeno 580 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 197.870 €, 69,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 69, 13 m² na odličnoj lokaciji Liman IV. Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 68,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju trosoban stan površine 68m² na Novoj Detelinari, smešten na 6. spratu stambene zgrade. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 142.000 €, 68,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori u Banoštru Uknjiženu Kuću 68 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.500 €, 68,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada Fantastičan Četvorosoban stan 68 m2 na Novogradnja Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 145.000 €, 67,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

U jednom od najboljih naselja u Novom Sadu sa prostranim Bulevarima i punim zelenila nalazi se ova nekretnina. Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Bulevaru Oslobođenja Dvoiposoban stan 67 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan je namešten svetao je i funkcionalan, nalazi se na Petom spratu Stan ima veliki hodnik, Dnevnu sobu, dve spavaće sobe, kuhinja uvučena sa trpezarijom, ima Lepu Terasu grejanje je....

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 115.000 €, 67,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Rakovcu na Brdu Fantastičnu Visinsku kuću 67 m2 za Hedoniste na Top-Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 450 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 550 €
25.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, odmah useljiv, delimično namešten dvoiposoban stan od 67 m² na Novom Naselju, u delu Jugovićevo. Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.250 €, 66,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Strogom Centru Novog Sada Lokal 66 m2 na Top Lokaciji... Lokal je Prazan nalazi se u suterenu, svetao je i funkcionalan ima dva mokra čvora... grejanje je centralno... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 500 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, namešten, neuseljavan, dvoiposoban stan 65m2 u Petrovaradinu, bliuzu centra, 1. sprat. Cena 500eu, grejanje na gas. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Grbavici Namešten Trosoban stan 65 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 350 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 187.900 €, 64,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na odličnoj lokaciji , dvosoban 64m2 , renoviran, svetao stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Lift Uknjiženo.

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 181.700 € na 210.950 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 210.950 €, 64,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.12.2024 - 181.700 €
11.04.2026 - 210.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Podbari Izuzetan Trosoban stan 64 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, svetao je i funkcionalan, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija ima Lepu Terasu Grejanje je Centralno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Tozinom Sokaku Uknjižen Lep Dvosoban stan 64 m2 na Predivnoj TIP-TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu u mirnom kraju, dvostrano je orijentisan, svetao je i funkcionalan, stan ima odvojenu kuhinju, terasu, grejanje je centralno gradsko. OBAVEZNO POGLEDAJTE.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se kompletno namešten, funkcionalan stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Stari Grad, Novi Sad. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 144.200 €, 64,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom Bačkom mestu Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću 64 m2 na TOP LOKACIJI kuća je Prizemna Dvoiposobna komplet je Renovirana ima Dnevnu sobu sa trpezarijom, odvojenu kuhinju, dve spavaće sobe, dva mokra čvora, hodnik, predsoblje i Lepu Terasu Poseduje letnju kujnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 700 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Nov stan na odličnoj lokaciji, na početku Telepa. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renoviran stan na Bulevaru Oslobođenja u višespratnici koja se veoma dobro održava. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 18.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 450 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.12.2025 - 500 €
18.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se dvosoban, namešten stan 63m2 na Bulevaru oslobođenja, odlična lokacija, blizu Spensa, 4. sprat, lift, terasa. Stan ima dve sobe, odvojenu kuhinju. Odmah je useljiv. Cena 450eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 214.200 €, 63,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 139.400 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Kamenice Trosoban stan 63 m2 u Izgradnji na TOP-TOP Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 150.000 €, 62,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan u Petrovaradinu, na odličnoj lokaciji, Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.500 € na 133.900 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 62,00 m2 cca 2160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 139.500 €
02.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kvalitenam stan na Odličnoj lokaciji kod ABC, Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 188.490 €, 61,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Detelinari Lep Trosoban stan 61 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju na Trećem spratu zgrade, ulične orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Banatiću Namešten Trosoban stan 60 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 300 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Delimično namešten, dvosoban ulični stan 60m2 na Salajci, Branka Radičevića ulica, blizu Kisačke. Ima dve sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, dva kupatila. Od namešteja ima bračni ležaj, ormare, veš mašinu. Ima klima, grejanje na struju. Cena 300eu+depozit 300eu. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 180.000 €, 60,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2023.,

www.status-nekretnine.com

KUĆA NA GRIGOVCU ZA UŽIVANJE PLAC 2771 m2 U RAJSKOJ BAŠTI Prodajemo na Grigovcu Uknjiženu Porodičnu kuću 60m2 na POŽELJNOJ LOKACIJI Kuća je Dvosobna, kvalitetno građena, svetla je i funkcionalna lepo ukopana i prilagođena konfiguraciji terena, ima garažu sa kanalom za radionicu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 420 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, renoviran komforan dvosoban stan 60m2 u Rumenačkoj ulici, Detelianra, kod Merkura, 3. sprat bez lifta. Stan ima jednu dnevnu i jednu spavaću sobu, kuhinju odvojenu prostoriju, odvojenu trepazriju, dve terase. Mogućnost besplatnog parkinga oko zgrade. Ima klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 114.330 €, 60,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 169.200 €, 60,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Trosoban stan 60 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika, Hrastov....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 112.420 €
28.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan trosoban stan , odmah iza teretnog ulaza u Sajam.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Futog, 280 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Centru Futoga NeNamešten Trosoban stan 60 m2 Prizemlje kuće u Lepoj i mirnoj ulici na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, Na upit, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se odličan, troiposoban stan 60m2 na Telepu, neuseljavan, nova zgrada, 2. sprat, nema lift. Stan ima 2 kupatila, dve terase, 2 klime, 2 parking mesta. Može biti sa novom kuhinjom i tada je cena 600eu, a bez kuhinje 500eu. Grejanej na gas. Depozit u visini zakupa. Ako se uzima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 127.700 €, 59,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan dvioposoban duplex na Extra lokaciji. Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 157.590 € na 151.400 € dana 25.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 151.400 €, 59,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 169.950 €
04.04.2026 - 163.770 €
14.04.2026 - 157.590 €
25.04.2026 - 151.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se uknjižen, dvoiposoban stan površine 59 m² na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Novo Naselje. Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 185.400 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju izuzetno lepo uređen dvoiposoban stan na Telepu, površine 59 m², na 2. spratu moderne urbane vile. Stan se prodaje kompletno namešten, sa pažljivo biranim nameštajem i detaljima, bez dodatnih ulaganja – spreman za useljenje ili izdavanje. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 103.000 €, 58,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu Lep Trosoban stan 58 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Poslovni Apartman nalazi se u Suterenu zgrade, dobre orijentacije, svetao je i funkcionalan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 149.350 €, 58,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo na Detelinari Uknjižen Dvosoban Stan od 58 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 57,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u širem Centru Novog Sada Lokal 57 m2 na Top Lokaciji... Lokal je u Sirovom stanju može da se prilagodi po potrebi nalazi se u prizemlju zgrade , svetao je i funkcionalan... grejanje je centralno... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 580)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>