• GoHome Professional
status-nekretnine što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • status-nekretnine što veći - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći

  • Za upit "status-nekretnine što veći" pronađeno 580 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • klima
    • luksuzan
    • parking
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Podbara, 145.500 €, 41,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija, uvozna Keramika, Troslojni Hrastov Parket, Aluminijumska Stolarija i zvučna Izolacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Banatić, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lux stan u Remenačkoj ulici nedaleko od Sajma. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari Namešten Dvosoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 67.980 €, 40,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 290 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se delimično namšten, jednoiposoban stan 40m2 u Šumskoj ulici, Adice- Telep, visoki parter, novogradnja. Stan ima terasu, kuhinjske elemente bez bele tehnike, parking mesto. Grejanje podno na struju. Cena 290eu. Useljivo od 01. 06. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se na Grbavici Lep Namešten Dvosoban stan 40 m2 na TOP-TOP LOKACIJI... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

-PORODIČNA KUĆA U DUMBOVU 40 m2 NA LEPOM VELIKOM PLACU OD 1568 m2 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 164.800 € 135 m 2 2 Rakovac-Salaksije-Kuća 135 m2 na Placu od 720 m2 sa Pogledom za Uživanje-065/385 8880 Kuća - Beočin, Okolina 164.800 €....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov jednoiposoban stan 40m2, na 1. spratu. Stan ima jednu odvojenu spavaću sobu, prostran dnevni boravak, kuhinju, kupatilo, i terasu. Niski troškovi. Useljiv od 01. 06. 2026. Novogradnja Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renoviran, lepo namešten, jednosoban stan 40m2 u samom centru grada, Dunavska ulica, 1. sprat, nema terasa. Stan je opremljen novim nameštejem, ima klima, tv. Kuhinja sa trpeazrijom odvojena prostorija. Cena 350eu sa troškovima informatike + struja. Kontakt 065/385-8883....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo na Podbari kod Keja Namešten Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 900 €, 39,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo lokal 39m2 sa baštom za 120 mesta - pešačka zona - strogi centar 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Lokal 400 € 94 m 2 4 Ulični lokal 94 m2-Jovana Subotića Lokal - Novi Sad, Rotkvarija 400 € Izdavanje 11/04/26.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 76.330 €, 39,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 39 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 108.460 €, 39,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Trećem spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 360 € na 330 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 330 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 360 €
16.05.2026 - 330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan 39m na Novoj Detelinari, Veselina Masleše ulica, 4. sprat, lift u zgradi. Stan ima terasu, klimu, tv. Useljiv od 01. 04. Dozzvoljeni kućni ljubimci. Cena 330eu. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 400 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nov, lepo namešten, jednoiposoban stan 39m2 na Novom Naselju, Jugovićevo, 3. sprat, lift terasa, 400eu, depozit. Agencijska provizija 50% od cene stana. Kuhinja odvojena. Oko zgrade ima dosta mesta za besplatno parkiranje. Kontakt 065/385-8883 Novogradnja Lift Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 114.700 €, 39,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Lepom i Mirnom delu Novosadskog naselja Telep Jednoiposoban stan 39 m2 u Izgradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se nalazi na Visokom prizemlju zgrade, lepe orijentacije, Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 119.980 €, 38,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jednoiposoban stan od 38 m² nalazi se na Novom Naselju u Novom Sadu, na 1. spratu stambene zgrade od ukupno 4 sprata. Stan je kompletno renoviran, uz upotrebu ekstra kvalitetnih materijala, što ga čini spremnim za useljenje. Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan Jednosoban stan u Tuplice Milana. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.600 €, 38,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 38 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, ulične orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 66.960 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu u Adicama Jednoiposoban stan 38 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Stan se papirološki vodi kao garaža, Lep je i funkcionalan, nalazi se u prizemlju zgrade, pogodno je orijentisan... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.980 €, 38,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*... Prodajemo Dvosoban stan 38 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI... stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti... Novogradnja Lift U izgradnji.

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 80.340 € na 83.660 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 83.660 €, 38,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 80.340 €
16.05.2026 - 83.660 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 110.143 €, 37,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju dvosoban stan površine 36, 91 m² na atraktivnoj lokaciji Liman-Telep. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Stan 198.300 € 77 m 2 4 Telep-Veliki Četvorosoban stan 77 m2-povraćaj PDV-a-065/385 8880 Stan - Novi Sad, Telep 198.300 € Prodaja 13/12/25.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 116.000 €, 37,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji lokal u radu 37 m2. Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Odličan JIS na Telepu blize Bulevaru Evrope. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 83.840 €, 37,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Dvosoban stan 37 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo у ulici Laze Kostića Namešten Jednoiposoban stan 36 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Lift Uknjiženo.

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 58.450 € na 62.100 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Futog, 62.100 €, 35,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 58.450 €
02.05.2026 - 62.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 35 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 300 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan u Dunavskoj ulici pasaž sa Ise Bajića.. Uknjiženo Klima.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 270 € na 290 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 290 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.02.2026 - 270 €
10.03.2026 - 290 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan 34m2 na Novom Naselju, Tozin sokak, 3. sprat, lift u zgradi. Stan je renoviran, kuhinja odvojena od sobe ima klima, tv, terasa, Cena 290eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u ulici Joakima Vujića Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Stan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17....

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 108.150 € na 84.460 € dana 04.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 84.460 €, 34,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.02.2026 - 108.150 €
04.04.2026 - 84.460 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA*... Prodajemo na Novom Naselju Lep Jednosoban stan 34 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 101.100 €, 33,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lepu Garsonjeru 33 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 260 € na 250 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 250 €, 33,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 270 €
25.04.2026 - 260 €
12.05.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se namešten jednosoban stan od 33 m² na Grbavici, u Atanasija Gereskog ulici. Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 66.000 €, 32,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Novog Sada na Novom Naselju Pogodan Lokal 32 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju Ulično je orijentisan, sastoji se iz dve prostorije ima mokri čvor. grejanje je centralno IDEALAN JE ZA RAZNE DELATNOSTI LOKAL JE U PROCESU LEGALIZACIJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 23.200 €, 32,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo jednosoban, dvorišni stan od 32m2 kod okretnice u Petrovaradinu. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 56.000 €, 32,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Jednoiposoban stan 32 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 60.000 €, 31,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

U dvorištu zgrade uknjižen stan. Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 82.400 €, 31,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Grbavici Uknjižen Jednoiposoban stan 31 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u visokom suterenu zgrade, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan ima odvojenu spavaću sobu, predsoblje, kuhinju i mokri čvor grejanje je centralno OBAVEZNO POGLEDAJTE....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 580)

<< <5 6 7 8 9 10 11 12 13 14> >>