• GoHome Professional
status-nekretnine što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • status-nekretnine što veći - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći

  • Za upit "status-nekretnine što veći" pronađeno 580 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 260 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu na Salajci Lepu Nameštenu Garsonjeru 24 m2 na DOBROJ LOKACIJI... Novogradnja Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 82.400 €, 24,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Novoj Detelinari Uknjiženu Garsonjeru 24 m2 na Top Lokaciji... stan se nalazi na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom, ulične orijentacije ima Francuski Balkon... u stanu ima izvesnog ulaganja... Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 260 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se funkcionalan stan u Novom Sadu, Rotkvarija, na odličnoj lokaciji za svakodnevni život. Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 51.500 €, 22,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Ulični Lokal 22 m2 na Top Lokaciji... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan komplet renovirana garsonjera u strogom centru grada. Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Socijalno, 220 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se nameštena garsonjera 20m2 u Kraljevića Marka ulici, blizu Socijalnog, Bulevara, 5. sprat, niej poslednji, ima lift u zgradi. Stan nema terasu, ima klima, cena 220eu. Biće novi frižidrer i šporet. Kontakt 065/385-8883 Lift Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 170 €, 19,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se poslovni prostor 19m2 u samom centru grada, Svetozara Miletića ulica, suteren, pogodno za kancelarije. Ima centralno grejanje, zajednički toalet. Cena 170eu+depozit. Pogodno za kancelarije i slično. Provizija u visini jedne zakupnine. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 18,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garaža u suterenu zgrade u Braće Ribnikara... Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 35.000 €, 17,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se mali lokal u ul. Laze Telečkog.. Uknjiženo.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu u Futoškoj ulici Parking mesto 16 m2 na TOP LOKACIJI... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Garaža 60 € 15 m 2 0 PARKING MESTO 15M2 U DVORIŠTU ZGRADE, SOMBORSKA ULICA, 60EU Garaža - Novi Sad, Telep 60 € Izdavanje 13/05/26.

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Petrovaradin, 50 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Petrovaradinu Nadkriveno Parking Mesto 16 m2 na DOBROJ LOKACIJI 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Garaža 100 € 16 m 2 0 Futoška-Parking mesto 16 m2 u suterenu-Zakupnina 100e-065/385 8880 Garaža - Novi Sad, Bulevar Oslobođenja 100 €....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, NOVI SAD, Telep, 60 €, 15,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se obezbeđeno parking mesto u dvorištu zgrade, cena 60eu, . Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Garaža 50 € 16 m 2 0 Petrovaradin-Parking Mesto 16 m2 -Zakupnina 50e-potreban Depozit-065/385 8880 Garaža - Novi Sad, Petrovaradin....

 
 
 
  Garaža, BANJA, 24.200 €, 14,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se garažno mesto površine 14, 37 m² u suterenu nove zgrade, u blizini Kliničkog centra, u naselju Jodna Banja, Novi Sad. Uknjiženo.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Sajmište, 36.000 €, 14,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Garaža na I sptaru u zgradi sa garažama. Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Novo Naselje, 31.000 €, 12,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

16.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju lokal površine 12 m² na odličnoj lokaciji u Novom Naselju, u blizini Crkve, u Novom Sadu. Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 21.000 €, 11,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u centru grada. Novogradnja Lift Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 25.000 €, 11,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se poslovni prostor-kancelarija u centru grada, Maksima Gorkog ulica, u dvorištu zgrade. Prostor je renoviran, laminat na podu, centralno grejanje. Cena 25 000eu. Prodaje se sa nameštajem. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Plac, RUMENKA, 1.200 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Rumenki Ograđen Parking Plac 2300m2 na Odličnoj Lokaciji... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Plac 2.750 € 43,50 a 0 Izdavanje Odličan plac- za više namena Plac - Novi Sad, Veternik 2.750 € Izdavanje 27/03/26.

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 70.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan plac od 4371 m2 na dve parcele, izmešu njih ucrtan put.. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Petrovaradin, 77.250 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu naselje Sadovi Dobar Ograđen Građevinski Plac 1067 m2 u MIRNOJ I ODVOJENOJ LOKACIJI. Plac se nalazi 300 metara udaljen od Naselja i ujedno je udaljenost do Infrastrukture Pogodan je za Strateško Ulaganje PLAC JE POGODAN I IDEALAN ZA PČELARE, ČUVANJE....