• GoHome Professional
status-nekretnine što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • status-nekretnine što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći

  • Za upit "status-nekretnine što veći" pronađeno 580 nekretnina - prosečna cena 1.494 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 160000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • interfon
    • klima
    • 2.sprat
    • kablovska
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-28%

Promena cene sa 791.000 € na 572.300 € dana 28.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 572.300 €, 186,00 m2 cca 3080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.10.2025 - 791.000 €
28.03.2026 - 572.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Petosoban PentHaus 186 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se nalazi u Izuzetno kvalitetnoj zgradi, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo savremenu ugradnju, hrastovi parketi,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 226.600 €, 185,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Starom Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 185 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 226.600 €, 181,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u širem centru Temerina Uknjiženu Porodičnu kuća 181 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 147.300 €, 180,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Temerinu Uknjiženu Porodičnu kuću na POGODNOJ LOKACIJI... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 216.300 €, 180,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Petosobnu Porodičnu kuću 180 m2 u blizini Dunava na Top-Top Lokaciji kuća je prizemna sastoji se iz dva objekta u uličnom 80 m2 se nalazi razrađen Lokal i garsonjera od 38 m2 sa mokrim čvorom koji su u zakupu dok je u dvorištu poseban spratni objekat od 112 m2....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 257.500 €, 171,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2022.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u Poželjnom delu Petrovaradina Uknjiženu Porodičnu kuću na TIP-TOP LOKACIJI Kuća je Prizemna Četvorosobna 171 m2, čvrste je i kvalitetne starije gradnje, svetla je i funkcionalna, ima tri spavaće sobe, Dnevnu sobu, trpezariju sa kuhinjom, terasu, laminati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 1.000 €, 170,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo kod Riblje Pijace Prazan Petosoban stan 170 m2 na TOP LOKACIJI... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAC, 140.000 €, 170,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na odličnoj lokaciji sa dosta pomočnih objekata i uličnim lokalom pored. Kablovska Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Salajka, 350.000 €, 170,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Salajka-Odlična kuća na veoma dobroj lokaciji, na samo 5 min do pešačke zone. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 170.000 €, 170,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena, spratna, uknjižena kuća 170eu+82m2, plac 1659m2 blizu centra Bačke Palanke. Kuća ima prizemlje i sprat, dva kupatila, 5 soba, tri terase, U dvorištu ima i uknjižen objekat 82m2 - jednosoban stan, garaža i ostava, lepo uređeno dvorište. Na kući je nov....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 165.000 € na 155.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, TEMERIN, 155.000 €, 168,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2025 - 226.600 €
19.04.2025 - 211.600 €
26.04.2025 - 198.000 €
10.05.2025 - 188.000 €
17.06.2025 - 175.000 €
01.07.2025 - 206.000 €
09.08.2025 - 167.000 €
13.09.2025 - 206.000 €
15.11.2025 - 196.000 €
02.12.2025 - 206.000 €
06.12.2025 - 198.000 €
20.12.2025 - 188.000 €
07.02.2026 - 186.000 €
28.03.2026 - 175.100 €
18.04.2026 - 165.000 €
09.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje !!! Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 210.000 €, 166,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu Uknjiženu Šestosobnu Porodičnu kuću 166 m2 u mirnom kraju na Top Lokaciji... kuće je spratna, svetla i funkcionalna ima Pet odvojenih spavaćih soba, dva mokra čvora, dve Lepe Terase i Verandu... grejanje je centralno... Kablovska Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 206.000 €, 164,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Veternik-Useljiva Porodična kuće 164 m2 na Placu od 510 m2 u Mirnom kraju... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 432.600 €, 163,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Petrovaradinu kuću 163 m2 na Velikom Placu 1750 m2 za gradnju Urbanih Vila P+I+Pk sa 9 Stambenih jedinica dimenzije Placa su 19x89 metara 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 495.000 € 348 m 2 6 Petrovaradin-Uknjižena Spratna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 201.000 €, 162,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća na odličnoj lokaciji, na placu od 411 m2, u jednoj od najmirnijih ulica u Veterniku Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 154.500 €, 160,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 pod krovom na Velikom Placu 1266 m2 sa pogledom na Frušku goru.. Novogradnja U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, VRDNIK, 288.400 €, 160,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u srcu Vrdnika Uknjiženu Nezavršenu Porodičnu kuću 160 m2 na TOP LOKACIJI Kuća je najnovije gradnje, Spratna u sirovom stanju, vodi se kao Vikendica legalizovana po zakonu o Ozakonjenju. od infrastrukture poseduje gradsku vodu i struju kuća se....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 64.000 €, 160,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Spuštena cena*-Rustična kuća 120 m2 sa razrađenim lokalom 37 m2 na glavnom putu... 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 175.000 € 332 m 2 8 Zrenjanin grad-kuća na odličnoj lokaciji Kuća - Zrenjanin 175.000 € Prodaja 12/03/26.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KAMENICA, 1.200 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odlična renovirana kuća extra sređena. Kablovska Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, Na upit, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra porodična kuća sa izvanrednim pogledom na Dunav, na placu od 2910 m2 nalazi se izvanredna građevina, koja je smeštena u parku zelenila i cveća. Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, FRUSKA GORA, 145.000 €, 159,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Fruške gore Uknjiženu i Nameštenu Porodičnu kuću 159 m2 na TOP LOKACIJI kuća je novije i Izuzetno kvalitetne gradnje od proverenih materijala nalazi se na Lepoj Velikoj Parceli od 758 m2 grejanje je Centralno na Gas poseduje svu Infrastrukturu ima Garažu....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 170.000 €, 157,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Uknjižena Porodična kuća 157 m2 na Lepom Placu bliže Veterniku-065/385 8880... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 288.400 €, 153,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2024.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnom placu za industrijsku gradnju.. Novogradnja Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 92.700 €, 153,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj poziciji na samo par km od Auto-puta Novi Sad -Beograd, udaljena od Novog Sada oko 20 km, a od Beograda- 75 km. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 516.650 €, 152,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Centru grada Novog Sada Fantastičan Četvorosoban Penthaus 152 m2 u IZGRADNJI na Top-Top Lokaciji Stan se nalazi se na Četvrtom Spratu dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, Ističemo kvalitetnu zgradu i ugradnju, hrastovi parketi, italijanske....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 288.400 €, 151,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.status-nekretnine.com

GLAVNI PUT-RUŠEVNA KUĆA NA VEELIKOM PLACU 1235 m2 POGODNO ZA POSLOVNO STAMBENU IZGRADNJU... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 151,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 151 m2 na Placu 723 m2 sa Razrađenim Poslovnim Prostorom u blizini Dunava-pogodno i za neki drugi Biznis... Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, TITEL, 99.900 €, 148,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se kuća sa objektima u funkciji Poljoprivrede i uzgoja stoke. Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 444.000 € na 457.320 € dana 11.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman III, 457.320 €, 148,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 503.000 €
21.02.2026 - 485.000 €
07.03.2026 - 480.000 €
17.03.2026 - 489.250 €
24.03.2026 - 484.100 €
04.04.2026 - 444.000 €
11.04.2026 - 457.320 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo porodični stan dupleks od 148m2 . Stan je na jednoj etaži a predsoblje i sam ulaz u stan su u donjem delu stana. Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, BANJA, 360.000 €, 147,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2024.,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća kod Jodne Banje, trenutno u funkciji dva dvosobna stana. Kuća je veoma kvlitetnai na odličnoj je lokaciji. Novogradnja Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 438.000 €, 147,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Odličan stan na veoma lepoj lokaciji sa predivnim pogledom na Dunav. Novogradnja Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 168.000 €, 146,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odlična kuća na veoma atraktivnoj lokaciji, blizu auto-puta Beograd - Budimpešta. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 316.200 €, 145,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Severni Telep-Super Četvorosoban PentHaus 145 m2 sa Terasom-povrat Pdv-065/385 8880... Novogradnja Lift Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 286.750 €, 145,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Lep Ulični Lokal 145 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi u Prizemlju ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 povrat PDV Posebno izdvajamo....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 309.000 €, 144,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2024.,

www.status-nekretnine.com

Petrovaradin-*Ekskluziva*-Uknjižena Porodična kuća 144 m2 u mirnom kraju... Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 453.200 €, 144,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2025.,

www.status-nekretnine.com

NOV LUKS PENTHOUSE NA JEDNOJ OD NAJTRAZENIJIH LOKACIJA U GRADU!!! Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 800 €, 140,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Futogu Višenamensku Halu od 140 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Unutrašnja visina Hale iznosi 3 metra ima kancelariju i Toalet, Trofaznu struju i vodu POGODNO JE ZA MAGACIN ILI BRAVARE 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Hala 500 € 128....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 437.440 €, 137,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju je luksuzna etaža u Novom Sadu, u traženom Adamovićevom Naselju, na drugom spratu moderne zgrade. Površina od 137 m² pruža izuzetnu fleksibilnost i mogućnost organizacije prostora kao jedne ili dve stambene jedinice, u skladu sa potrebama budućeg vlasnika. Novogradnja Lift....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 123.600 €, 136,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.01.2025.,

www.status-nekretnine.com

Futog-Porodična kuća 136 m2 starije gradnje na glavnom putu u blizini Dunava... Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 164.800 €, 135,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Fruškoj gori -brdo Salaksije kuću 135 m2 na placu 720 m2 na Top-Top Lokaciji... Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 206.000 €, 135,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA KUĆA SA TRI ODVOJENE STAMBENE JEDINICE*... Podrum.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 315.000 €, 135,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2024.,

www.status-nekretnine.com

Stan u Centru grada veoma lepoj lokaciji i veoma lepo sređen stan, sa komplet veoma kvalitetnom opremom i nameštajem. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 580)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>