• GoHome Professional
status-nekretnine što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • status-nekretnine što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - status-nekretnine što veći

  • Za upit "status-nekretnine što veći" pronađeno 577 nekretnina - prosečna cena 1.504 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 190000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • luksuzan
    • opremljen
    • 3.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, NOVI SAD, Futog, 654.600 €, 12710,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Futogu kod Arome Veliku Građevinsku Parcelu 12700 m2 na DOBROJ LOKACIJI Plac se nalazi 250 metara od Asfaltnog Puta sa lepom širinom fronta od 53 x 250 metara. 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Građevinsko zemljište 391.400 € 0....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 380.400 €, 6917,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prema informaciji o lokaciji parcela nje namenjena za poslovanje na ulaznim pravcima spratnosti do P+2. Uknjiženo.

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 260.000 €, 5640,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodaje se zemljište 5640m2 na potezu Novi Sad-Rumenka, predviđeno za mala i srednja preduzeća. Blizu glavnog puta. Cena 260 000eu. Pored se nalazi zemljište iste površine koje se takođe prodaje. Kontakt 065/385-8883 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 15.300 €, 1700,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Centru Novog Sada Veliki Poslovni prostor od 1700 m2 na TOP LOKACIJI Lokal se sastoji iz tri nivoa, Prazan je i Odmah Useljiv. Ima AmfiTeatar IDEALAN je za Fakultete, škole, IT;Banke, Advokate, razne uslužne i slične sadržaje Zakupnina Iznosi 13600e + PDV....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEČEJ, 250.000 €, 941,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na extra lokaciji u samom Bečeju na svega 334 m od centralog Trga , nalazi se ova izvrsna lokacija za gradnju. Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOČIN, 1.030.000 €, 900,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Beočinu Uknjižena Halu sa novim mašinama i kompletnom proizvodnjom vakum kesa 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Detaljna pretraga Prodaja Izdavanje Smeštaj Kuća Stan Garsonjera Lokal Poslovni prostor Apartman Hotel Šuma Industrijsko zemljište Stambeno poslovni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.500 €, 770,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Novom Sadu Višenamensku Halu od 770 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Unutrašnja visina Hale iznosi 3 metra ima dve kancelarije od 50 m2, kuhinju i Toalet, Trofaznu struju 2x35 kw, vodu i Gas Može da se podeli na dve Hale jer izlazi na dve ulice POGODNO JE ZA MAGACIN, BRAVARE....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 5.280 €, 660,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo veliki poslovni prostor u Futogu, na odličnoj lokaciji, na glavnom putu, u blizini centra mesta. Objekat se nalazi u prizemlju i ima ukupno 660 m2. Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 1.300.000 €, 600,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2023.,

www.status-nekretnine.com

Extra sređena vila na Čardaku u Sremskoj Kamenici u jednom od najlepših i najluksuznijih delova Sremske Kamenice. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 2.000 €, 590,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u blizini Novog Sada Halu od 590 m2 za razne delatnosti magacina, Proizvodnje i dr. sastoji se iz dve Hale od 337 m2 i 250 m2 ima svoj Trafo i parking Placa. Hala poseduje šleperski ulaz Izdvajamo blizinu AutoPuta Beograd-Budimpešta Zakupnina je 2000e. potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, RUMENKA, 2.600 €, 528,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdajemo u Rumenki Poslovni prostor od 230 m2 za Auto Servis+98m2 Stambenog dela+200m2 Nadstrešnica za parking.. POGODNO JE ZA AUTO SERVIS Zakupnina iznosi 2600 e potreban je DEPOZIT. Mogućnost Zakupa još 2300m2 Placa za Parking Usluga Agencije iznosi Jedna Mesečna Zakupnina-jednokratno....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 226.600 €, 510,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u srcu Bačke Palanke Stambeni objekat od 510 m2 na TOP LOKACIJI Kuća se nalazi u širem centru grada u blizini bioskopa na placu od 643 m2, širina fronta 15 metara, poseduje stari deo kuće od 260 m2 i novi od 250 m2 Dozvoljena izgrađenost 40% P+3+PK POGODNO ZA....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 927.000 €, 500,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2023.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Prodajemo Uknjiženu Veliku kuću 199 m2 sa Radionicom i Prodajnim centrom na IDEALNOJ LOKACIJI U sklopu objekta se nalaze nezavršene garaže, pomenuti Prodajni centar od 111 m2, velika radionica 140 m2 u sklopu prizemlja kuće, dva stana od po 50 m2 ukupno 500 m2 Stambeno-Poslovnog....

 
 
 
  Poslovni prostor, SREMSKI KARLOVCI, 257.500 €, 500,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Jedinstvena ponuda!!!! Ekskluzivno zastupanje!!!! 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Poslovni prostor 260.000 € 106 m 2 4 Sremski Karlovci-Centar-Odlična investicija za nadogradnju Poslovni prostor - Sremski Karlovci 260.000 € Prodaja 30/04/26.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 690.000 €, 459,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2025.,

www.status-nekretnine.com

DOBRA I RETKA PONUDA... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Vetermik, 3.600 €, 450,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2024.,

www.status-nekretnine.com

Poslovni Prostor 450 m2 kod Lipovog Gaja sa Parkingom--Zakupnina 3600e-065/385 8880... Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 196.000 €, 450,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

POŽELJNA SPRATNA DOMAĆINSKA KUĆA U ŠIREM CENTRU... Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 350.000 €, 440,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u novom delu Temerina, fantastičnu nekretninu sa mnogo mogućnosti!!!! Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 850.300 €, 430,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Salajci Veliki Poslovni Prostor 430 m2 u Novogradnji na POGODNOJ LOKACIJI Lokal se nalazi na Trećem spratu, ističemo kvalitetnu ugradnju, Italijanska keramika, Pvc stolarija Grejanje je na Gas useljenje Decembar 2024 Posebno izdvajamo miran kraj, blizinu škole,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 335.000 €, 429,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća od čvrstog materijalča, na odličnoj lokaciji. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, TEMERIN, 211.000 €, 420,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odličnoj lokaciji Po+Pr + 1+Pk Kablovska Uknjiženo Klima Telefon.

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 380.000 €, 416,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji u Centru Sremske Mitrovice nalazi se nedovršena kuća od 416 m² na placu od 555 m². Internet Kablovska Uknjiženo U izgradnji.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 595.000 €, 400,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ozbiljno dobra - kvalitetna kuća - Popovica Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEČEJ, Na upit, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Ekskluzivno zastupanje! Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 420.000 €, 360,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo odličnu , održavanu kuću za veću porodicu ili firmu. U osnovu ima 91m2 i ukupno tri etaže što je 360m2 korisnog prostora. Podrum Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 360.500 €, 360,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sajlovu Uknjiženu Spratnu kuću 360m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI... Kuća se nalazi u Najurbanijem delu naselja na placu od 600 m2, poseduje dve odvojene stambene jedinice i ima svu infrastrukturu... blizina GSP prevoza... OBAVEZNO POGLEDATI... Internet Kablovska.

 
 
 
  Kuća, IRIG, 515.000 €, 360,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Dve kuće, vinogradarska kućica, vinograd, priroda... Novogradnja Uknjiženo Telefon.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 963.240 €, 349,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.status-nekretnine.com

Extra lokal na Bulevaru Evrope, lokal u izgradni Su+Pr+Galerija ukupne projektovane površine 349 m2. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 495.000 €, 348,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo u mirnom kraju Petrovaradina Uknjiženu Spratnu kuću 350 m2 na TOP-TOP LOKACIJI Kuća je Šestosobna iz tri Etaže, Izuzetno kvalitetno građena sa Duplim zidovima i Izolacijom, poseduje Veliku Dnevnu sobu sa izlazom na prelepu terasu, zatim šest soba koje....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 721.000 €, 338,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo LUX villu koja poseduje pet spavaćih soba i četiri kupatila , dnevnu sobu kao i odvojenu kuhinju sa trpezarijom. U suterenu su teretana i kotlarnica, grejanje centralno. Vila od 338m2, od čega je 263m2 korisne površine, prostire se na uređenom i održavanom placu od 854m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Klisa, 2.664 €, 333,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*EKSKLUZIVA* Izdajemo Veliki Poslovni prostor 333 m2 na TIP-TOP LOKACIJI Prostor se nalazi u novoj kvalitetnoj zgradi na prvom spratu u sirovom je stanju grejanje je centralno na gas imamo gratis veliku terasu Zakupnina iznosi 2664 evra + PDV MOGUĆNOST ZAKUPA JOŠ....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 175.000 €, 332,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju – Kuća na odličnoj lokaciji u Zrenjaninu! Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Kuća, CENEJ, 362.000 €, 330,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Kuća na odlićnoj lokaciji, građena od švrstog materijala, dobro izolovana, sendvić zidovi, građena za svoje potrebe. Internet Kablovska Uknjiženo Klima.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Sajlovo, 1.339.000 €, 330,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Sajlovu Veliki Hostel 330 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Objekat je desetosoban, svetao i funkcionalan lepo je sređen, poseduje devet stanova, pedeset ležaja, 10 kupatila, grejanje na gas, kolski ulaz je širok, ima svu infrastrukturu, plac je veličine 1000 m2 blizina gradskog....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 320.000 €, 330,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka* Prodajemo u Futogu Spratnu Porodičnu kuću 330 m2 na glavnom putu na Top Lokaciji 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 154.500 € 160 m 2 5 Futog-kvalitetna nezavršena kuća 160 m2 na Velikom Placu 1266 m2-065/385 8880 Kuća....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 650.000 €, 322,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2026.,

www.status-nekretnine.com

Extra kuća sa bazenom na samo desetak minata od CENTRA NOVOG SADA. Internet Kablovska Podrum Uknjiženo Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Telep, 2.200 €, 320,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2025.,

www.status-nekretnine.com

Izdaje se fantastična porodična kuća na Telepu, 320 m2. Na donjoj etaži kuće nalaze se dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarijom / špajizom, kao i još jedna soba, toalet i vešeraj. Na gornjoj etaži se nalaze 4 spavaće sobe i 2 kupatila, sa jednim manjim bazenom. Ova prelepa kuća takođe....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 1.153.600 €, 320,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na odličnoj lokaciji sa velikim uličnim portalom nalazi se lokal, koji je trenutno u sitovom stanju, ali se uz dogovor sa vlasnikom može prilagoditei potrebama kupca-zakupca, Novogradnja.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 361.500 €, 310,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.status-nekretnine.com

Na prodaju prostrana i kvalitetno opremljena porodična kuća na odličnoj lokaciji – Klisa, Novi Sad. Internet Kablovska Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 4.000 €, 310,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Nesvakidašnja Vila na obroncima Fručke gore. Novogradnja Internet Kablovska Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 226.600 €, 307,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2025.,

www.status-nekretnine.com

*AGENCIJSKA PREPORUKA* Prodajemo u Gornjoj Kamenici u blizini Instituta Uknjiženu Porodičnu kuću na TOP LOKACIJI Kuća je Petosobna Spratna sa dva stana, donji stan je u prizemlju ima dnevnu sobu sa izlazom na Terasu, dve spavaće sobe do ulice, kuhinju, kupatilo, vešernicu i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 850.000 €, 303,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2024.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u samom centru na atraktivnoj lokaciji , lokal površine 170m2+podrum 100m2 Internet Uknjiženo.