• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider što veći 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider što veći 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider što veći 140 m2

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider što veći 140 m2" pronađeno 42 nekretnina - prosečna cena 3.891 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • bazen
    • ekskluzivan
    • 2.sprat
    • jacuzzi
    • namešten
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450.000 €, 150,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dupleks na idealnoj lokaciji! Potpuno renoviran stan u kvalitetnoj zgradi sa samo šest stanova. Izuzetno uređena zgrada i kvalitetna gradnja. Podovi i zidovi su gotovo netaknuti, svaka prostorija poseduje klima uređaj, u kuhinji je ugrađen filter za vodu, dok sobe na spratu imaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 825.000 €, 150,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najatraktivnijih delova grada Beograda, na ekskluzivnoj lokaciji, u ulici Serdar Jola, u zgradi rezidencijalnog tipa i luksuzne gradnje, prodaje se stan površine 150m2, četvorosobne strukture. U stanu je ugrađen smart sistem. Završetak radova krajem 2026. godine. Moguć....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 774.176 €, 149,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4. 0, 149m2 (terasa 20. 99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider što veći 140 m2'
584.000 €
584.000 €
296.000 €
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 490.400 €, 147,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111752, II/II, dupleks, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 5, stambena zgrada. Jedinstvena ponuda stana za perfekcioniste koji cene luxus i vole retro stil. Svaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 147,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115004, II/II, video nadzor, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, kancelarija. Jedinstvena ponuda stana na Dedinju na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini ambasada, PINKa, škola , Maxija.. Luxus retro stila doprinosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 570.000 €, 146,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta i 3 balkona. Zgrada održavana sa svega 6 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličan, lux namešten stan od 145m2 na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan se nalazi u novoj zgradi (2022g). Trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen, komforan i luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Odličan 4.0 stan kod Belog Dvora, opremljen najsavramenijom tehnikom, luksuznim namestajem, organizovan za porodični život u prirodnom okruženju. Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, klima, video nadzor, odmah useljiv, uknjizen na 143.19 m2, 2 parking mesta ispred zgrade, ostava, novogradnja iz 2022. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 610.000 €, 145,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2 -------------------------------------------------------------- 145m2, 4.0, 1/2, EG, lux, parking Luksuzan stan u novoj manjoj zgradi u neposrednoj blizini Kraljeve česme. Funkcionalan raspored - Granitna keramika, italijanski nameštaj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje udobnost, funkcionalnost i odličnu lokaciju. Karakteristike stana: Struktura: tri spavaće sobe (dve sa bračnim krevetom i jedna dečija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa, lođa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

LUX! Odličan 4.0 stan kod Belog Dvora, opremljen najsavramenijom tehnikom, luksuznim namestajem, organizovan za porodični život u prirodnom okruženju. Blizina svih potrebnih sadržaja, marketi, škole, vrtići omogućava udoban i konforan život! Prvi sprat sa terasama omogućava odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Uživajte u luksuzu i udobnosti u ovom prelepom, savremeno opremljenom i elegantno dizajniranom stanu na prestižnoj lokaciji. Stan se nalazi u prestižnom beogradskom naselju Dedinje, poznatom po svojoj ekskluzivnosti i prirodnom okruženju. U blizini se nalaze vrhunski restorani, kafići,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 560.000 € na 595.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 595.000 €, 145,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 560.000 €
03.05.2026 - 595.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luks stan, bez ulaganja, odmah useljiv. U izuizetno kvalitetnoj novogradnji. Gražano mesto je uračunato u cenu. 2 mokra čvora, prodaje se namešten. Predato za upotrebnu dozvolu. Na odličnoj lokaciji, retko u ponudi. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 419.900 €, 144,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja ekskluzivnog dupleksa, upravo kompletno sredjenog, na prestižnoj lokaciji, na Dedinju, kod Belog Dvora, sa velikom terasom, garaznim mestom, koje se moze rolo vratima pretvoriti u garazu i 2 velike ostave. U neposrednoj blizini se nalaze mnogi infrastrukturni objekti neophodni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4. 0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 470.000 €, 142,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 142 m2, podrum od 30 m2, dvoriste oko 45 m2, garaza u zakupu (mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 408.900 €, 141,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na mirnom obodu Dedinja, u ulici Miloja Đaka, prodaje se prostran i svetao četvorosoban dupleks stan od 141m2. Ovaj stan, idealan za porodični život, smešten je u kvalitetnoj zgradi građenoj pre 15-tak godina. Donja etaža nudi praktičan i funkcionalan raspored: odvojena kuhinja, toalet,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju kod Belog dvora nalazi se ovaj lux stan četvorosoban po strukturi. Kompletno namešten posebnim komadima stilskog nameštaja , umetničkih slika. Odlično organizovan sastoji se iz antrea , gostinjskog toaleta , dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 804.000 € na 828.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 828.000 €, 138,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 804.000 €
27.03.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan sa tri spavaće sobe i pogledom na Savu, Novi Beograd, Kalemegdan i Most na Adi u BW Victoria predstavlja retku i ekskluzivnu ponudu na tržištu nekretnina i nudi moderan i luksuzan način života sa fokusom na komfor, lokaciju i dodatne sadržaje. Prostran i svetao stan sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 138,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Objekat bez upotrebne dozvole. Izuzetan atraktivan svetao stan. Bezprekoran, sofisticirano uređen, Italijanski interijer. Kamin, ugradni plakari. Raskoš jednostavne linije, usaglašene boje, prirodni materijali. Odličan položaj, izolovan od buke, trostrano orijentisan. Stan odiše monometalnošću.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 871.000 €, 134,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Dedinje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 635.173 € na 644.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 644.700 €, 131,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 0 €
04.03.2026 - 635.173 €
15.05.2026 - 644.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 676.000 €, 130,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3. 0, 130m2 (terasa 19, 66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 566.000 €, 130,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95451, II/III, klima, lift, terasa, uknjižen, u izgradnji, fasada nova, garaza. U prilici smo da vam ponudimo lux stanove u srcu Dedinja u mirnoj ulici. Blizina Maksija vrtića internacionalnih skola. Zgrada vrhunskog kvaliteta Stolarija troslojni staklopaket, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 312.000 €, 130,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj izvanredan četverosoban stan u rezidencijalnom delu Dedinja pruža 138m2 luksuznog prostora sa tri spavaće sobe, 3mč (2 kupatila i toalet) terasom i lođom, trostrano orijentisan (ne gleda na ulicu). Kompletno renoviran i sveže okrečen, stan je opremljen modernim nameštajem i pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 128,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se fenomenalan 4.0 stan-dupleks, 128 m2 uknjiženo, mereno 144m2, sa dva pripadajuća parking mesta i uređenim delom za odmor u zelenilu dvorišta oko zgrade. Odlična lokacija sam vrh Dedinja na 200m od Kraljevskog kompleksa Beli dvor, pored zgrade Zepter muzeja a preko puta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-41 (od ukupno 41)

<< <1> >>