• GoHome Professional
stanovi beograd dedinje topcider 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • stanovi beograd dedinje topcider 140 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - stanovi beograd dedinje topcider 140 m2

  • Za upit "stanovi beograd dedinje topcider 140 m2" pronađeno 41 nekretnina - prosečna cena 3.933 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 130 m2 (malo manji)
    • 150 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 140,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban dupleks na prodaju - Dedinje, Majora Jagodića, 140 m2, 520.000 EURNa prodaju jedinstven, luksuzno namešten četvorosoban dupleks površine 140 m2, smešten na drugom spratu zgrade sa ukupno četiri sprata, u ulici Majora Jagodića na Dedinju, preko puta Američke ambasade.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 804.000 € na 828.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 828.000 €, 138,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 804.000 €
27.03.2026 - 828.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Stan sa tri spavaće sobe i pogledom na Savu, Novi Beograd, Kalemegdan i Most na Adi u BW Victoria predstavlja retku i ekskluzivnu ponudu na tržištu nekretnina i nudi moderan i luksuzan način života sa fokusom na komfor, lokaciju i dodatne sadržaje. Prostran i svetao stan sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje - Aleksandra Tirnanića Tirketa 4.0, 142m2 (dve terase + lođa + dva francuska balkona 58m2), I+II, EG, telefon, interfon, video nadzor, ostava, garaža U ponudi odličan stan/dupleks na izuzetnoj lokaciji. Trostrano je orijentisan i nalazi se u zgradi bez lifta....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'stanovi beograd dedinje topcider 140 m2'
480.000 €
380.000 €
408.900 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 774.176 €, 149,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 4. 0, 149m2 (terasa 20. 99m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

5,0 Savski venac , Dedinje , rezidencijalna zona , neposredna blizina Belog Dvora i Americke ambasade , ekskluzivna ponuda , 140m2 uknjizena kvadratura , II +III sprat , cg / gas + eg / struja , bez lifta , perfektan , luksuzan stan na dva nivoa - duplex , prostran , izrazito svetao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 536.000 €, 140,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 140,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na Dedinju kod Belog dvora nalazi se ovaj lux stan četvorosoban po strukturi. Kompletno namešten posebnim komadima stilskog nameštaja , umetničkih slika. Odlično organizovan sastoji se iz antrea , gostinjskog toaleta , dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatilom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 470.000 €, 142,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Raska, 5.0, 142 m2, 2 lodje, VPR i I od II sprata, tripleks, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen na 142 m2, podrum od 30 m2, dvoriste oko 45 m2, garaza u zakupu (mogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 419.900 €, 144,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja ekskluzivnog dupleksa, upravo kompletno sredjenog, na prestižnoj lokaciji, na Dedinju, kod Belog Dvora, sa velikom terasom, garaznim mestom, koje se moze rolo vratima pretvoriti u garazu i 2 velike ostave. U neposrednoj blizini se nalaze mnogi infrastrukturni objekti neophodni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Odličan 4.0 stan kod Belog Dvora, opremljen najsavramenijom tehnikom, luksuznim namestajem, organizovan za porodični život u prirodnom okruženju. Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan, lux namešten stan od 145m2 na Dedinju, u ulici Velisava Vulovića, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan se nalazi u novoj zgradi (2022g). Trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen, komforan i luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, klima, video nadzor, odmah useljiv, uknjizen na 143.19 m2, 2 parking mesta ispred zgrade, ostava, novogradnja iz 2022. godine.....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 560.000 € na 595.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 595.000 €, 145,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 560.000 €
03.05.2026 - 595.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Uživajte u luksuzu i udobnosti u ovom prelepom, savremeno opremljenom i elegantno dizajniranom stanu na prestižnoj lokaciji. Stan se nalazi u prestižnom beogradskom naselju Dedinje, poznatom po svojoj ekskluzivnosti i prirodnom okruženju. U blizini se nalaze vrhunski restorani, kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 610.000 €, 145,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2 -------------------------------------------------------------- 145m2, 4.0, 1/2, EG, lux, parking Luksuzan stan u novoj manjoj zgradi u neposrednoj blizini Kraljeve česme. Funkcionalan raspored - Granitna keramika, italijanski nameštaj.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja u rezidencijalnom delu Dedinja. Sta je nov, neuseljavan, kompletno opremljen. 2 parking mesta. Preporuka. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, 3 spavaće sobe, 2 kupatila, terasa, lođa, ostava. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

LUX! Odličan 4.0 stan kod Belog Dvora, opremljen najsavramenijom tehnikom, luksuznim namestajem, organizovan za porodični život u prirodnom okruženju. Blizina svih potrebnih sadržaja, marketi, škole, vrtići omogućava udoban i konforan život! Prvi sprat sa terasama omogućava odličan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju je stan u blizini Belog Dvora, smešten u mirnom delu Dedinja, okružen zelenilom, idealan za porodični život. Ova nekretnina kombinuje udobnost, funkcionalnost i odličnu lokaciju. Karakteristike stana: Struktura: tri spavaće sobe (dve sa bračnim krevetom i jedna dečija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Luks stan, bez ulaganja, odmah useljiv. U izuizetno kvalitetnoj novogradnji. Gražano mesto je uračunato u cenu. 2 mokra čvora, prodaje se namešten. Predato za upotrebnu dozvolu. Na odličnoj lokaciji, retko u ponudi. Agent Aleksandra Adamović Hanidis, lic.br.4692 Telefon: 064/116-3464....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 871.000 €, 134,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Dedinje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 584.000 €, 146,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

U prliici smo da vam ponudimo prelep četvorosoban stan od 146m2 na na izuzetnoj lokaciji. Ovaj luksuzno opremljen i moderan stan je smešten u najlepšem delu Beograda, na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi, veoma je svetao i sa dobrim rasporedom prostorija, ukupne površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 570.000 €, 146,00 m2 cca 3900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Luksuzno i moderno opremljen četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji na Dedinju, na I/II. Dosta svetao sa dobrim rasporedom prostorija. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, dva kupatila, toaleta i 3 balkona. Zgrada održavana sa svega 6 stanova.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 490.400 €, 147,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 111752, II/II, dupleks, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz mermerni, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, Adaptibilanu u 5, stambena zgrada. Jedinstvena ponuda stana za perfekcioniste koji cene luxus i vole retro stil. Svaka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 498.000 €, 147,00 m2 cca 3390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115004, II/II, video nadzor, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, dvorište/bašta, kancelarija. Jedinstvena ponuda stana na Dedinju na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini ambasada, PINKa, škola , Maxija.. Luxus retro stila doprinosi....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 296.000 € na 355.200 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 355.200 €, 148,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.09.2024 - 370.000 €
25.12.2024 - 340.400 €
05.03.2025 - 296.000 €
04.03.2026 - 355.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se luksuzan cetvorosoban stan u ekskluzivnoj zgradi koja pruža sve što je potrebno za moderan i komforan život. Novogradnja Internet Kablovska Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 528.000 €, 132,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U rezidencijalnom delu Dedinja, prodaje se odličan, lux četvorosoban stan na dva nivoa. Nalazi se na drugom spratu u zgradi novije gradnje, sa liftom, interfonom i video nadzorom. Prvi nivo je organizovan kao dnevna zona za okupljanje porodice, slavlja i druženja dok je drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 296.000 €, 148,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izvanredan trosoban stan u rezidencijalnom delu Dedinja, u blizini više ambasada i internacionalnih škola. Sastoji se od: predsoblja, kuhinje, trpezarije, velikog dnevnog boravka, dve spavaće sobe sa zasebnim kupatilima, gostinjskog toaleta i lođe. Stan je opremljen kompletnom kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 635.173 € na 644.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 644.700 €, 131,00 m2 cca 4920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 0 €
04.03.2026 - 635.173 €
15.05.2026 - 644.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 676.000 €, 130,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Heroja Milana Tepića 3. 0, 130m2 (terasa 19, 66m2), 1/3, toplotna pumpa, lift, interfon, garaža Prodaje se stan u Rezidencijalnom objektu, u ulici Heroja Milana Tepića na Dedinju. Smešten je u mirnoj porodičnoj zoni, u urbanom i prestižnom delu Beograda. Prednost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 825.000 €, 150,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U jednom od najatraktivnijih delova grada Beograda, na ekskluzivnoj lokaciji, u ulici Serdar Jola, u zgradi rezidencijalnog tipa i luksuzne gradnje, prodaje se stan površine 150m2, četvorosobne strukture. U stanu je ugrađen smart sistem. Završetak radova krajem 2026. godine. Moguć....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 312.000 €, 130,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj izvanredan četverosoban stan u rezidencijalnom delu Dedinja pruža 138m2 luksuznog prostora sa tri spavaće sobe, 3mč (2 kupatila i toalet) terasom i lođom, trostrano orijentisan (ne gleda na ulicu). Kompletno renoviran i sveže okrečen, stan je opremljen modernim nameštajem i pogodan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 566.000 €, 130,00 m2 cca 4350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 95451, II/III, klima, lift, terasa, uknjižen, u izgradnji, fasada nova, garaza. U prilici smo da vam ponudimo lux stanove u srcu Dedinja u mirnoj ulici. Blizina Maksija vrtića internacionalnih skola. Zgrada vrhunskog kvaliteta Stolarija troslojni staklopaket, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.000 €, 128,00 m2 cca 4060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se fenomenalan 4.0 stan-dupleks, 128 m2 uknjiženo, mereno 144m2, sa dva pripadajuća parking mesta i uređenim delom za odmor u zelenilu dvorišta oko zgrade. Odlična lokacija sam vrh Dedinja na 200m od Kraljevskog kompleksa Beli dvor, pored zgrade Zepter muzeja a preko puta....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 37)

<< <1> >>