• GoHome Professional
dvosoban stan Dedinje BEOGRAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • dvosoban stan Dedinje BEOGRAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - dvosoban stan Dedinje BEOGRAD

  • Za upit "dvosoban stan dedinje beograd" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 3.695 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 290000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 440000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Beogradu na vodi, 54 m² Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban stan površine 54 m², smešten u jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Beograd na vodi. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i obezbeđenjem, idealan za život, ali i kao investicija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 288.000 €, 56,00 m2 cca 5140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i luksuzno opremljen 2.0 stan od 56 m², smešten na prvom spratu ekskluzivnog kompleksa Kings Park. Stan je novogradnja, odmah useljiv i nije u prizemlju. Raspored i opremljenost Stan obuhvata: dnevnu sobu sa trpezarijom, moderno opremljenu kuhinju, spavaću sobu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U elitnom kraju zvanom malo Dedinje, stan se nalazi u Činovničkoj koloniji. Ekskluzivan stan u novoizgrađenoj zgradi. Stan je svetao u mirnom kraju u ulici gde su sve vile i gde se oseća evropski duh. Stan je moderno opremljen sa velikom kuhinjom, trpezarijom i dnevnim boravkom kao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'dvosoban stan dedinje beograd'
239.000 €
215.000 €
227.733 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 179.000 €, 55,00 m2 cca 3260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo komforan, dvosoban stan na jednoj od najboljih lokacija na Dedinju, u blizini Pinka, u ulici Boška Petrovića. Stan je uknjižen na 55 m2, ali je po merenju 61 m2. Stan se nalazi u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi bez lifta. Struktura: dvosoban stan sa funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.500 €, 55,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

(e)Sime Lozanića, 1/3, cg,-Stvarna površina-55m2 , ugovorna površina-53.00m2, Dedinje-Sime Lozanića U prilici smo da Vam ponudimo dvosoban stan u trospratnoj zgradi na prvom spratu. Renoviran, veoma svetao, sa lepim pogledom, izuzetno prijatne energije. Retko u ponudi. Prostorije:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 255.300 € na 245.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 245.000 €, 69,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 255.300 €
29.04.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

RETKO U PONUDI | DEDINJE | 69m² | PRESTIŽNA ADRESA Na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Beogradu, u mirnoj i luksuznoj ulici na Dedinju, u ponudi je elegantan dvosoban stan površine 69m² — nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu. Stan se nalazi u prizemlju, ali je sa strane....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2. 0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u najlepšem kraju Dedinja. Nalazi se u vojnoj zgradi, lepo i uredno održavanoj. Stan je trostrano orijentisan i vrlo svetao. U izvornom je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 240.000 €, 70,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je luksuzan dvosoban stan na Dedinju, u novijoj zgradi iz 2022. godine. Objekat ima mali broj stanova i obezbeđen je video-nadzorom. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, prostrane spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan pripada i dvorište površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 290.000 €, 53,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux dvosoban stan, u Beogradu na vodi, u zgradi BW King's Park Residence. Stan se nalazi na 5 spratu, sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe koja izlazi na terasu, pogled ka reci, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i vešernice. Stan je neuseljavan, potpuno....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 240.000 €
12.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Funkcionalan stan na izvanrednoj lokaciji. Parking mesto uz stan. Stan se nalazi u maloj zgradi na tri nivoa. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera, ne prikazuje tačnu lokaciju nekretnine. Slavka Ćuruvije.

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
08.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 240.000 € na 230.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 230.000 €, 70,00 m2 cca 3290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 240.000 €
10.04.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Izuzetno retko u ponudi, LUX stan u elitnom naselju Dedinje, Savski venac. Stan je površine 70m2 i nalazi se na niskom prizemlju stambene zgrade od tri nivoa. Vrlo prostran i funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2022. godine. Po strukturi je dvosoban stan. Sastoji se od velikog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 59,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

2,5 Savski Venac, Pink, Koste Racina, 59m2 ( 55m2 + 4m2 T ), cg, bez lifta, IV/IV, izuzetno adaptibilan prostor, izvorno dvosoban, svetao, dvostrano orijentisan, u izvornom stanju, zdrav stan u urednoj i odrzavanoj zgradi kvalitetne gradnje 1980-ih, okruzenoj zelenilomMogucnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 250.000 €, 45,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132023, III/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan površine 45m², na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu – u neposrednoj blizini Beograda na vodi i Palate pravde. Glavne karakteristike: Struktura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan, svetao, dvostran, komforan stan sa dve terase i pogledom na zelenilo. U mirnom okruženju, slobodan parking. Top lokacija! Prostorije: hodnik, kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, dve terase. U stanu ostaje ugradna kuhinja. agencijska provizija 2% Terasa,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 185.000 €, 62,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan - Savski Venac - Dedinje Površina: uknjiženih 55 m² (realno/mereno 62 m²) Struktura: odvojena kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, dve ostave (jedna u stanu, druga iznad stana), terasa Sprat: 4 (zgrada bez lifta) Grejanje: centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 180.000 €, 71,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 359, V/VI, klima, telefon, terasa, uknjižen, renoviran, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta. 63+8m2 terasa, peti sprat ,zgrada bez lifta, nadogradnja, sunčan, svetao, zgrada okružena zelenilom, prelep pogled sa terase. Parket hoblovan, termoizolacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 107.133 €, 67,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

STAN+GARŽA+OSTAVA MAXIS GROUP -Agencija za nekretnine Broj u registru posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan DVOSOBAN stan 67m², u cenu uključena garža i ostava 📍 Slavka Ćuruvije – prestižna i mirna lokacija 💶 Cena: 1600 € ⏱ Odmah useljiv Izdaje se luksuzan, nikada useljavan stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 39.200 €, 56,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban komforan,svetao stan u mirnoj ulici u blizini Generalštaba i ulice Neznanog junaka.Odmah useljiv.Stan nije pet friendly. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Terasa, Lift, Internet, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 47.600 €, 68,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska provizija 50%+PDV. . .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dedinje, Neznanog junaka ulica,2.0,50kvm renoviran stan kompletno u zgradi uvučenoj od ulice-u parku, nova kuhinja (masina za sudove), novo kupatilo, pvc, odvojena kuhinja sa trpezarijom+dnevna+spavaća soba, 2 terase, ostava,2 klime, grejanje na TA pec (info stan 3000din), održavanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 224.000 €, 86,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Dnevna soba, kuhinja, spavaća soba, velika terasa 35m2, kupatilo, dva parking mesta agencijska provizija 2% Parking, garaža, Podrum, ostava.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 210.000 €, 58,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan, dvostrano orijentisan, izuzetni svetao i komforan. Sastoji se od ulaznog hodnika, velike dnevne sobe s openspace konceptom ( s kuhinjom i trpezarijskim delom ), iz koje se izlazi na prelepu terasu s koje se pruža otvoreni pogled na zelenilo. Spavaća soba je okrenuta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 200.000 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo veoma kvalitetan objekat u modernom arhitektonskom stilu koji se nalazi na ekskluzivnoj lokaciji na Dedinju. Realizovan je u urbanom skladu forme i gradskog života, sagrađen od najkvalitetnijih materijala koje market može da ponudi. Smešten je u mirnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 50547, PR/, uknjižen, renoviran, garaza, parking. Garaza po ceni od 22000. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/319-2323. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Zvečanska, Parking,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 154.000 €, 51,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan bez ulaganja,u čistoj i urednoj zgradi koja je okružena zelenilom.Blizina marketa,prevoza,internacionalnih škola, kao i državnih institucija za osnovno,srednje i visoko obrazovanje. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kondor nekretnine su u prilici da Vam ponude, nov, renoviran dvosoban stan u Neznanog junaka, pored zgrade RTV Pink. Izdaje se namešten, svi uredjaji su novi. Sastoji se od odvojene kuhinje koja je opremljena svim uredjajima, dnevna soba koja izlazi na veliku lodju, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 56.000 €, 70,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, Na upit, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-30 (od ukupno 29)

<< <1> >>