• GoHome Professional
nekretnine Dedinje BEOGRAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • nekretnine Dedinje BEOGRAD - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - nekretnine Dedinje BEOGRAD

  • Za upit "nekretnine dedinje beograd" pronađeno 359 nekretnina - prosečna cena 3.956 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 130 m2
    • 130 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 130 m2
    • 150 m2
  •  Po ceni
    • do 320000 eura
    • do 400000 eura (prosečna cena)
    • do 480000 eura
    • do 4000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • 3.sprat
    • prizemlje
    • parket
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam jedinstvenu priliku – raskošno opremljen stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, smešten u manjoj, modernoj zgradi u blizini Belog dvora. Ova ekskluzivna adresa spaja mir i sigurnost, prirodno okruženje i privatnost sa neposrednom blizinom svih potrebnih sadržaja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 613.805 €, 124,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu prestižnog naselja Dedinja nalazi se impozantni stambeni kompleks koji predstavlja vrhunac luksuza i udobnosti. Svaki stan je pažljivo osmišljen i predstavlja savršen spoj kvaliteta, luksuza i komfora. Materijalizacija stambenog projekta koristi visokokvalitetne materijale....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 600.170 €, 124,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117227, I/III, klima, lift, salonski, terasa, uknjižen, ulaz mermerni, u izgradnji, garaza, parking, dvorište/bašta, pogodan za pp, stambena zgrada. Predstavljamo stan u izgradnji na prestižnoj lokaciji Beograda, na Dedinju. Stan se prostire na ukupnoj površini od 124....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'nekretnine dedinje beograd'
369.000 €
480.000 €
580.000 €
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 480.000 €, 129,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, namešten stan, 4.0, eg-gas, 2/2, dve terase, parking. Uknjižen nov 4.0 soban stan na 2 spratu. Sastoji se od dnevne sobe sa izdvojenom kuhinjom, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i dve terase. Stan ima pripadajuće parking mesto kao i podrum-ostavu. Dvostrano je orijentisan sever-jug....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.800.000 €, 550,00 m2 cca 3270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2022.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Miće Orlovića kuća, 550m2, terasa, SUT+PR+I+II, EG, telefon, interfon, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 7 ari U ponudi je izuzetna kuća, novije gradnje. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa panoramskim pogledom. Uknjižena na 326m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 94.500 €, 25,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 127280, PR/, izlog, uknjižen, lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, Miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav namestaj je brendiran uglavnom Richmond, ostalo je pravljeno po....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 350.000 € na 340.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 410.000 €
30.03.2026 - 390.000 €
08.04.2026 - 380.000 €
29.04.2026 - 360.000 €
13.05.2026 - 350.000 €
20.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Aleksandra Tirnanica Tirketa, 4.0, 142 m2 sa terasom, lodjom i 2 balkona, I od II sprata, dupleks, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u ekskluzivnom naselju Dedinje. Stan je površine 90m2. Nalazi se na prvom spratu stambene zgrade od samo šest stanova. Izuzetno komforan i lepo ušuškan. Po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

Prodajemo odličan lux stan od 220m2 sa sopstvenim dvorištem (2,5 ara) na Dedinju u ulici Velisava Vulovica, u neposrednoj blizini Belog dvora. Stan se nalazi u novoj zgradi (2022g). Trostrano orijentisan, izuzetno osvetljen, komforan i luksuzno opremljen. Sastoji se od hodnika,dva....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 660,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo porodičnu vilu na Dedinju u blizini više ambasada, na veoma mirnoj i atraktivnoj lokaciji sagradjena 1999 godine. Sastoji se od četiri etaže ukupne uknjižene površine 660m2. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 623.012 €, 124,00 m2 cca 5020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se odličan četvorosoban stan na Dedinju, na teritoriji opštine Savski venac, u neposrednoj blizini ulice Mihaila Avramovića, u okviru rezidencijalne zgrade sa manjim brojem stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 871.000 €, 134,00 m2 cca 6500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

U prilici smo da vam ponudimo retko luksuzne i komforne nepokretnosti. Dedinje.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 329.000 €, 90,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo troiposoban konforan stan u zelenilu velikog parka Ljutice Bogdana kod stadiona Crvene Zvezde. Stan se sastiji od; prostranog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, dve prostrane spavaće sobe, jedna devojačka soba, kupatilo, jedan špajz, ostava,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 570.000 € na 550.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 550.000 €, 140,00 m2 cca 3930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 570.000 €
20.05.2026 - 550.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo prostranu i svetlu kuću na Dedinju, na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu, u mirnoj ulici koja pruža privatnost i kvalitetan porodični život. .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 400,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se prelepa porodicna kuca na Dedinju na 4 ara placa. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 280.000 €, 57,00 m2 cca 4910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Koste Racina 2. 0, 57m2 (lođa 2m2), CG, 4/4, telefon, interfon, podrum Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u najlepšem kraju Dedinja. Nalazi se u vojnoj zgradi, lepo i uredno održavanoj. Stan je trostrano orijentisan i vrlo svetao. U izvornom je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 6.0, 220 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 209.94 m2, ostava, parking mesto u garazi u ceni stana, novogradnja iz 2022.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 520.800 €, 124,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2024.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo odličan četvorosoban stan u ulici Velisava Vulovića na Dedinju u zgradi iz 2006. godine sa svega osam stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 145 m2 sa 2 terase, I od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, internet, ktv, klima, video nadzor, odmah useljiv, uknjizen na 143.19 m2, 2 parking mesta ispred zgrade, ostava, novogradnja iz 2022. godine.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

Nov prelep stan na odličnoj lokaciji u mirnom delu Dedinja okružen zelenilom. Stan se nalazi u blizini kraljevog Belog Dvora i restorana Jerry. U neposrednoj blizini je Maxi, apoteka, kafići. Izgrađen je od najkvalitetnijeg materijala sa extra izolacijom i najkvalitetnijom pvc stolarijom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO U PONUDI! Dedinje, Mihaila Avramovica, 3.0, 97.66 m2 sa terasom od 11.66 m2, pravo koriscenja dvorista, PR od II sprata, cg, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 86 m2 (prema nacinu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 380.000 €, 142,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 142m2 (84m2 korisne grejne površine + dve terase + dva balkona ukupno 58m2), 1/2, duplex, EG, garažno mesto, ostava, interfon, internet, ktv, video nadzor. Ulica Aleksandra Tirnanića Tirketa nalazi se na Dedinju i prostire izemeđu ulica Baje Pivljanina i Milana Blagojevića Španca.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.150.000 €, 480,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuca Savski venac , Dedinje , blizina Topciderske zvezde , Uzicke , rezidencijalna zona , 480m2 merena kvadratura ( uknjizena bez kvadrature ) , 5 ari , cg / gas + struja , luksuzna vertikala kuce , Hrastov parket 1. klase , Alu i drvo stolarija , sanitarije Hans Grohe , Fassau i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 191.285 €, 57,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Manja, luksuzna zgrada, koja se nalazi na mirnoj lokaciji, u blizini Partizanovog stadiona, a nedaleko od centra grada. Građena od finijih i kvalitetnijih materijala, atraktivnog izgleda, ova zgrada predstavlja odličan izbor nekretnine, bilo za život ili za investiciju. Grejanje i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 610.000 €, 145,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2 -------------------------------------------------------------- 145m2, 4.0, 1/2, EG, lux, parking Luksuzan stan u novoj manjoj zgradi u neposrednoj blizini Kraljeve česme. Funkcionalan raspored - Granitna keramika, italijanski nameštaj.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 300,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux kuca na Dedinju, 300m2 (terasa 50m2), PR+PTK, EG, telefon, interfon, alarm, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 13ari. Izdaje se nameštena kuća na dve etaže ukupne površine od 300m2 na Dedinju. Kuća se nalazi u tihoj, vrlo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2026.,

www.galerijanekretnine.com

4. 0, 117m2 (dve lođe 7m2 i 10m2), 2/3, CG, klima, interfon, internet, telefon, ktv Stan se nalazi na sredini ulice Miloja Đaka, u mirnom, novijem, delu Dedinja, pri vrhu padini ka Lisičjem potoku. U prilici smo da vam ponudimo luksuznu četvorosobnu nepokretnost koja se nalazi na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 98,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se trosoban stan na Dedinju, u ulici Mihaila Avramovića. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 360,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

LUX penthaus na Dedinju, opremljem vrhunskim italijanskim nameštajem i najsavremenijom tehnikom, na drugom spratu. Velisava Vulovića, Beograd Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 360m2.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 650.000 €, 145,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Odličan 4.0 stan kod Belog Dvora, opremljen najsavramenijom tehnikom, luksuznim namestajem, organizovan za porodični život u prirodnom okruženju. Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, 145m2.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 445.000 €, 89,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Bez provizije za kupce, prodajemo lokal od 89 m2 sa izlogom na ulicu Koste Racina na samom uglu sa Neznanog junaka. Po strukturi je podeljen u dve prostorije na prizemlju. U sivoj fazi, pogodan za razlicite delatnosti, visina plafona 2.95m. Neznanog junaka, Beograd, Srbija ; Savski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 900.000 €, 180,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Velisava Vulovica, 4.0, 180 m2 sa terasom, PR od I sprata, eg, telefon, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 135.72 m2, ostava, garaza u ceni stana, novogradnja iz 2022. godine. Prelepo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 180,00 m2 cca 5280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2024.,

www.feniks.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 220,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Deluxe opremljen stan u kvalitetnoj maloj zgradi, u rezidencijalnom delu Dedinja. Stan je izuzetno luksuzno opremljen - Natuzzi nameštaj, Samsung i Bosch tehnika. Poseduje veoma komforan open space - svetao dnevni boravak sa izlazom na komfornu terasu i dvorište 2.5a, kuhinja i trpezariju,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 850.000 €, 288,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Dedinje, Diane Budisavljevic, 5.0 kuca u nizu, 288 m2 sa 3 terase, PR + VPR + I + PTK, eg-gas, telefon, bez lifta, interfon, ktv, internet, useljiva po dogovoru, uknjizena na 199 m2 (130 m2 kao stan i 61.02 m2 kao garaza i 7.87 m2 pomocne prostorije),....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.200.000 €, 510,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Neznanog junaka kuća, 510m2, PO+PR+I+PTK, EG, podrum, parking, garaža Prodaje se kuća na Dedinju, sa četiri stana i garažom. Kuća, sa prostranim placem od 5 ari, nalazi se u ulici Neznanog junaka, pa je pogodna i kao poslovni prostor (klinika , kancelarija),....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 210,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

LUX! Ekskluzivan 6.0 stan sa dvorištem 250m2, opremljen najsavremenijim uređajima i vrhunskim nameštajem, pružiće vam osećaj da ste sami u svom komforu, a okruženi zelenilom i prirodom! Velisava Vulovića, Beograd, Srbija ; Savski Venac, Dedinje, Velisava Vulovića, lux.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.023.000 €, 310,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se kuca na Dedinju od 310m2 na 4 nivoa. Pr- 1 garaza, 1 sprat-dnevni boravak+ kuhinja. 2 sprat- 3 spavace sobe+ 2 kupatila. 3 sprat- 2 sobe+ kupatilo. Moze dom za stara lica, poslovni prostor ili stanovanje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 415.000 €, 102,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Dedinje - Veljka Lukića Kurjaka 4. 0, 102m2 (terasa 9m2), 4/5, CG, lift, telefon, interfon, podrum Četvorosoban, izuzetan stan na odličnoj lokaciji na Dedinju. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi okruženoj zelenilom, a u neposrednoj blizini glavnih saobraćajnica i svih....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 355)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>