• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 210000 eura 80 m2 što manji - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji" pronađeno 10 768 nekretnina - prosečna cena 1.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, TEMERIN, 105.580 €, 73,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u novogradnji u samom centru Temerina. Stan je useljiv odmah po isplati, Odličan kvalitet gradnje i opreme. Nazovite za više informacija. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 550856....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan prostoran trosoban stan na Novoj Detelinari, dvostrano orijentisan. Stan ima dvije terase. Za više informacija pozovite 0621048521 Agencijska šifra: 542850 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 164.800 €, 73,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA! Stan idealan za mlađe ljude, izdavanje, starije ljude. Blizina fakulteta, marketa, autobuskog stajališta, apoteka, banaka. Izgradnja sa rokom useljenja septembar 2024. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti, naša preporuka. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 87.600 €, 73,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na izuzetnoj lokaciji u srcu Beograda izdaje se nov trosoban stan površine 73m2.Stan se nalazi na 4 spratu zgrade sa kontrolom pristupa.Mogućnost spajanja sa dvosobnim stanom od 40m2. Raspored prostorija -prostran dnevni boravak sa trpezarijom,dve komforne spavace sobe,potpuno opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 184.215 €, 73,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je veoma prostran trosoban stan u mirnom delu Nove detelinare u Cika Stevinoj ulici u blizini Novosadskog Sajma i svih drugih gradskih sadržaja.Stan se nalazi u zgradi relativno novije gradnje sa liftom na 2/5 spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 212.430 €, 73,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 119289, VI/VI, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.700 €, 73,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican trosoban stan u Maksima Gorkog, uknjizen na 73 m2, bez tereta. Stan se nalazi na 3 spratu u zgradi bez lifta. Iz stana se izlazi na tavan ukupne povrsine preko 150 m2, mogucnost preuredjenja u stan. Za vise informacija pozovite. Kontakt: Agencijska šifra: 1006947....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 179.900 €, 73,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi ! Centar Temerina -novogradnja . Monika 065/448-4648 Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 187.975 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji. Blizina Spensa, Bulevara Oslobođenja, suda Lokacija same nekretnine je idalna za poslovni prostor, kao advokatska kancelarija ili neka druga tiha delatnost. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi bez lifta. U izvornom je stanju.....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.300 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Temerin, Centar. ODMAH USELJIV, NOV TROSOBAN STAN. Stan se nalazi u manjoj stambenoj zgradi sa 6 stanova, na visokom prizemlju. Površine je 73m2 i u osnovi je trosoban. Sastoji se iz dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatilo i dve terase. Ceo stan je urađen u prvoj klasi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 75.190 €, 73,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Retko u ponudi. Specifična nekretnina, može se koristiti kao stambeni prostor, odlično je i za restoran zbog blizine Dunava. Dobro je za poslovni prostor, ordinaciju, mogu se napraviti i dva apartmana za rentiranje koji mogu biti fizički odvojeni. Gas je uveden u zgradu. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*EKSKLUZIVNO! Predstavljamo Vam fantastičan četvorosoban stan u novogradnji, idealan za porodičan život. Nalazi se u mirnom delu Petrovaradina i u neposrednoj blizini autobuske stanice, prodavnica, vrtića, škole i svih ostalih potrebnih sadržaja za život. Izuzetno svetao stan, prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novo naselje, prelepa mansarda , uknjiženo+++Agencijska oznaka 1063046. Prodaje se trosoban stan u potkrovlju manje zgrade u blizini ul Mileve Marić . Stan je na petom spratu sa liftom do četvrtog . uKNJIŽENA KVADRATURA JE 73M23, A PODNE IMA OKO 120M2.Idealno za osobe koje žele mir....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan na Limanu 3. Površine 73 m², stan se nalazi u mirnom i uređenom delu naselja, u blizini škola, vrtića, marketa i gradskog prevoza. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa izlazom na dve terase, dve spavaće sobe, kuhinje, dvema ostavama i kupatila. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar, blizina Spensa, suda. IDEALNA POZICIJA STANA ZA POSLOVNU DELATNOST . Agencijska oznaka stana 1100522. Cetvorosoban stan povrsine 73m2, idealnog rasporeda kako za stanovanje tako i za poslovnu delatnost. Nalazi se na jednoj od najfrekventijih i najtrazenijih lokacija u Novom....

 
 
 
  Stan, BEČEJ, 42.500 €, 73,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se novo izgrađeni stan u Bačkom Gradištu - trosoban površine 73 m 2 . Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade za kolektivno stanovanje. Stan je kompletno novo sagrađen odnosno izvršeno je pretvaranje nekada poslovnog prostora u stambenu jedinicu. Podovi svi u keramici,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 73,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban stan u Čairu, na idealnoj lokaciji kako za život tako i za izdavanje. Blizina centra i svih vitalnih institucija, parka, škole, marketa. Površina 73m2 sa dve terase, uknjižen na 67m2. Na 6. spratu stambene zgrade sa dva lifta. Centralno grejanje u stanu. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.440 €, 73,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starogradnja u izvornom stanju. Stan poseduje 77m2 (73m2 uknjižen+4m2 terasa). Raspored: velika trpezarija koja izlazi na zastakljenu terasu, prostrana dnevna soba, odvojena, kuhinja, 2. manje spavaće sobe iz jedne se ide na drugu manju zastakljenu terasu, jedna velika spavaća soba....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.580 €, 73,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550856-Na prodaju komforan trosoban stan u novogradnji u samom centru Temerina. Stan je useljiv odmah po isplati, Odličan kvalitet gradnje i opreme. Nazovite za više informacija. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 58.400 €, 73,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se poslovni prostor površine 73m2 na drugom spratu u stambeno-poslovnoj zgradi u samom centru Novog Sada, u ulici Ilije Ognjanovića. Karakteristike prostora: - salonski stan sa dve velike prostorije - opremljena kuhinja - klimatizovano - idealno za kancelarije ili druge tihe....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 40.000 €, 73,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Sobe do ulice 5 sa 4,jedna potpuno renovirana, plafon rigips, struja do sata nova, pod laminat, druga soba beton ispod od gore brodski pod, pretsoblje pločice, zidovi rajbovana fasada, špajz okrečen i sređen prošle godine, kupatilo stanje solidno sve radi, veranda 4×4 renovirana plafon....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 210.000 €, 73,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Četvorosoban, dupleks kod Zvezdara teatra! Cena: 210000€ Kontakt: +381668091211 lokacija: Zvezdara, Lion Površina: 73m2 Struktura: dupleks koji u svojoj strukturi ima: - predsoblje - dnevni boravak - kuhinja - trpezarija - tri spavaće sobe - kupatilo Opis: Renoviran i sređen dupleks....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 226.600 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite nase agente prodaje https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/cerevic-centar/535199 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 195.700 €, 73,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa rolo-kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine d.o.o., Novi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 200.820 €, 73,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om.0648222190 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 135.300 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2023.,

www.oglasi.rs

0643187924 Prodajemo trosoban stan 73m u Novom Sadu, na Adicama ulica Nikole Aleksića, stan se nalazi na I spratu, mala zgrada sa svega šest stanova. U stanu senalaze dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, komforna terasa, sve je iz hodnika, odličan raspored,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 214.720 €, 73,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa rokom 2024.godine. Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite.. Terasa.

 
 
 
  Stan, OVČA, 121.000 €, 73,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoetažni stan ukupne korisne površine 73,08 m2.Uknjižen.U nivou prizemlja neto površine 33,67m2 u nivou potkrovlja neto površine 39,41m2.Tarket podovi.Stanu pripada deo dvorišta(terasa) površine 25 m2 sa ostavom od 4 m2 i parking mesto. Novogradnja u naselju Ovča u glavnoj ulici,blizina....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 92.700 €, 73,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju svetao trosoban stan, izuzetno prostran, na lepoj i mirnoj lokaciji, okružen zelenilom. U blizini marketa, dečijih igrališta. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 149.000 €, 73,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122892, PR/, uknjižen, za renoviranje. Prizemna kuća u mirnoj ulici od 73m2, u izvornom stanju. Neophodno kompletno renoviranje. Prostorije: ulazni hodnik, veoma prostrana dnevna soba, manja zasebna kuhinja, spavaća soba, joše jedna veća prolazna soba, kupatilo, gostinski....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.000 €, 73,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 115387, 7.2a, spratna, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, za renoviranje, stara gradnja. Prodajem stariju kuću od 73m2 od čvrstog materijala na placu od 721m2 na izlasku iz Sremske Kamenice prema Beočinu. Kuća je starije gradnje ali je za život. Ima trofazna struja,....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je prelep trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnom naselju Batajnica, u ulici Marka Peričina Kamenjara. Stan se prostire na grejnoj površini od 73 m² i nudi savremeni i funkcionalni raspored prostora, idealan za udoban porodični život. U postupku je pravljenje ulice koja....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.300 €, 73,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj savremeno dizajniran stan pruža vrhunski komfor i kvalitet života. Smešten je u visokom prizemlju nove stambene zgrade, sa ukupnom površinom od 73 m². Aluminijumska stolarija sa termoizolacionim staklima na svim prozorima i izlazima na terase, što obezbeđuje izuzetnu zvučnu i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 229.000 €, 73,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nalazi se na jednoj od najatratktivnijih lokacija u Beogradu – na 50m od samog Trga Slavija, te je pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. U blizini se nalaze marketi, banke, pošta, dom zdravlja, Klinički i Urgentni centar, vrtići, osnovne i srednje škole, Pravni fakultet,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 73,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam dvorišni stan, nadomak centra Novog Sada. Za dodatne informacije pozovite! Šifra: 485185 .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 73 m². .Dobra lokacija u blizini svih sadržćaja za život. Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 159.650 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, PETROVARADIN, TROSOBAN/TROIPOSOBAN STAN, 73 m2, GARAŽA - nudimo vam odličan, moderno koncipiran stan u kvalitetnoj zgradi iz 2020. godine. U pitanju je dupleks, gde je samo ulaz na 4. spratu, a čitav stan se nalazi na etaži iznad, pod lučnim krovom. Izuzetno prostran, svetao,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se vodi kao 2,5 soban, ali je dnevna soba pregrađena tako da u suštini ima 4 odvojene sobe. Nalazi se na 6. spratu od 7. Gleda na stranu suprotno od Bulevara, na igralište. Ima odvojeno kupatilo i wc. Stan je uknjižen. Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 202.180 €, 73,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om. 0648222190 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 488)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>