• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • do 210000 eura 80 m2 što manji - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji" pronađeno 10 768 nekretnina - prosečna cena 1.932 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • useljiv
    • 3.sprat
    • lift
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 201 159 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SENTA, 144.820 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran, svetao i trostrano orijentisan trosoban stan, površine 74m2, na veoma traženoj lokaciji, Bulevaru Evrope. Stan se nalazi na petom spratu, od šest spratova. Zgrada poseduje lift. Stan je većim delom dvorišno orijentisan. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Sobe su komforne.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 190.500 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv, 74m² ++|++ Nov, useljiv trosoban stan površine 74m². Veliki svetao dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasa. Stan je dvostrano orijentisan. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 18.000 evra. U navedenu cenu je uključen....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 93.000 €, 74,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2025.,

www.heroldo.com

Na prodaju moderan trosoban stan u izgradnji, projektovan prema savremenim građevinskim standardima i opremljen vrhunskim materijalima koji obezbeđuju dugotrajnost, sigurnost i energetski efikasno stanovanje. Stan se prodaje u zgradi koja poseduje samo tri stambene jedinice što vam....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 180.200 €, 74,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*KUPITE STAN IZ SNOVA* Prodajemo u Pogodnom delu Novog Sada Odličan Četvorosoban stan 74 m2 u IZGRADNJI na TIP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi na Trećem Spratu dvorišne orijentacije u kvalitetno građenoj zgradi i koji je pogodan za kvalitetan Porodičan život Ističemo kvalitetnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.700 €, 74,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina na veoma atraktivnoj lokaciji. Oko zgrade ima jako puno zelenila i parkinga. Stan je dvostrano orijentisan. Za više informacija pozovite naše agente .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 208.500 €, 74,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Odličan duplex u Temerinskoj ulici, u novoj zgradi. Za razliku od standardnih stanova koji su samo za stanovanje, ovaj Duplex je Idealan i planiran za California Mini Hostel, Stan na Dan, ili Rentiranje Apartmana: Uradjeno u California Stilu sa Klima Uredjajem, mini bazenom, i mogucnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 171.000 €, 74,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053941… NOVI SAD, ADICE, TROIPOSOBAN STAN, 74m2 NOVO U PONUDI! .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2024 - 149.000 €
27.12.2024 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Stan, UŽICE, 180.000 €, 74,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Užice, Centar, Mališe Atanacković, 74m2 . 74m2, 3.0, 4/5, gas, lift, terasa, garaža, ostava, video interfon, nov, lux, uknjižen. Odličan stan u centru grada, zgrada nova, izgrađena i opremljena....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 90.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, JAGODINA, 90.000 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 93.000 €
24.02.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.heroldo.com

Stan visokog komfora u zgradi novije zgrade sa dve spavaće sobe, kupatilom i toaletom , veći dnevni boravak sa otvorenim pogledom ka gradu. Odvojenom kuhinjom, više balkonskih terasa i lođa za uzivanje u letnjim i zimskim mesecima. Stan je veoma , svetao , nudi visoki komfor porodici,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 146.340 €, 74,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan u odličnom stanju, idealan za život i za izdavanje. U cenu uračunato i parking mesto. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 89.900 €, 74,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stara pazova, Centar, Karađorđeva; 74m2, 3.0, II/5, podno grejanje-gas, lift, parking i garažno mesto; U ponudi je sjajna novogradnja u centru Stare Pazove a u neposrednoj blizini svih infrastrukturnih sadržaja neophodnih za udoban i kvalitetan život i poslovanje: -šestokomorna PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 162.038 €, 74,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na dinamičnom i sve traženijem području Novog Beograda, u ponudi je stan u pretprodaji koji već sada obećava visok kvalitet života i sigurnu investiciju. Sa površinom od 74m² i pažljivo osmišljenim rasporedom, stan pruža komfor i funkcionalnost koji su retkost u novogradnji. Ulaz....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 41.000 €, 74,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Parking Terasa Banja Vrujci Sprat: 1 Spratnost: 1 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 187.000 €, 74,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Zvezdari, kod Đeram pijace, ulica Bulevar Kralja Aleksandra, u zgradi koja je zidana 1968. godine, na poslednjem 6. spratu, bez lifta, iznad stana tavanski prostor i mogucnost prosirenja stambenih kvadrata. Stan je uknjizen na 72m2 + 2m2 je lodja. Veoma funkcionalan,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 89.000 €, 74,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji , blizu Tesline pijace prodaje se trosobna dvojna kuća sa pomoćnim objektom i garažom na velikom placu. Novi krov , novi prozori , trofazna struja , gtadska voda , kanalizacija , asfalt , termoizolacija , uredna dokumentacija . Odmah je useljiva. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 174.070 €, 74,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na veoma traženoj i prestižnoj lokaciji u gradu! Sam stan je renoviran, funkcionalan, karakterišu ga komforne prostorije ali pre svega, fenomenalna pozicija i lokacija vredna pažnje. Blizu je svega što Vam može zatrebati za normalan život, čak bi se mogao iskoristiti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 169.000 €, 74,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Novosadskog sajma, Novi Sad, 169000€, 74m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Novosadskog sajma, Novi Sad Novosadskog sajma.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.500 €, 74,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Imamo priliku da vam ponudimo trostran , fantastican svetao i osuncan stan, koji se nalazi u veoma kvalitetnoj zgradi sa malim brojem stanova, sa grejanjem na gas, koji objedinjuje eleganciju, komfor i odlicnu lokaciju. Ušuškan i zaštićen od gradske vreve, pruža izuzetan kvalitet....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 95.000 €, 74,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.09.2024.,

www.indomio.rs

Neviđena prilika da uživate u jednom od najboljih načina života koji II zona stanovanja grada Šapca nudi! Potpuno nov condo sa 3 sobe i 1,5 kupatilom na celom spratu sa 2 terase u ul. Sime Milutinovića, prostran i zadivljujući, briljantni dvostrano orjentisani pogledi naokolo. Ovaj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 103.000 €, 74,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijska oznaka 1053612 - Uknjižen trosoban dupleks na Telepu. U cenu je uračunata i montažna garaža u dvorištu. Drugi sprat, dve terase, dva mokra čvora. Grejanje centralno na gas. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.580 €, 74,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam moderan trosoban stan u novogradnji u Petrovaradinu. Stan se nalazi na prvom spratu, u stambenoj zgradi koja poseduje lift. Ovaj objekat je zamišljen kao moderna stambena zajednica koja odgovara na sve potrebe savremenog života. U neposrednoj blizini nalazi se Dunav,....

 
 
 
  Farma, TRSTENIK, 30.000 €, 74,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju domaćinstvo u Grabovcu na lepom mestu sa koga se pruza pogled na grad. Domaćinstvo se sastoji od 2 kuće; Starija zgrada se sastoji od 2 sobe, jedna manja jedna veća, kuhinje i kupatila Novija kuća se sastoji od 3 sobe, terasa, podrum i letnja kuhinja. U dvorištu se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.260 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na Adicama, veoma pouzdanog i kvalitetnog investitora sa dugogodišnjim iskustvom. U ponudi su stanovi različitih struktura. Lokacija na kojoj se zgrada nalazi odlična je za miran porodičan život, kao i investicija - blizina Dunava. Podno grejanje....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 165.000 €, 74,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 170.000 €
28.04.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1049112…NOVI SAD, BULEVAR, TROSOBAN 74m2… Bulevar oslobođenja.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-487 (od ukupno 488)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>