• GoHome Professional
do 210000 eura 80 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • do 210000 eura 80 m2 što manji - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 210000 eura 80 m2 što manji

  • Za upit "do 210000 eura 80 m2 što manji" pronađeno 10 720 nekretnina - prosečna cena 1.935 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 190000 eura (malo jeftiniji)
    • 220000 eura (malo skuplji)
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • potkrovlje
    • parket
    • lift
    • kablovska
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 169.900 €, 73,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nova Detelinara, dvoiposoban stan površine 73m2 u blizini Hadži Ruvimove ulice. Stan ima prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostavu i dve terase. Nalazi se na mestu odličnom za život jer se u neposrednoj blizini nalazi škola, prodavnice,....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.580 €, 73,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

550856-Na prodaju komforan trosoban stan u novogradnji u samom centru Temerina. Stan je useljiv odmah po isplati, Odličan kvalitet gradnje i opreme. Nazovite za više informacija. Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 138.000 €, 73,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se trosoban duplex stan. Na prvom spratu(sto je fizicki V sprat) veliki dnevni boravak sa kuhinjom,zastakljena terasa,hodnik,veliko kupatilo sa kadom i sa prirodnom ventilacijom. Stepeniste vodi ka gornjoj etazi,(sto bi bio kao sesti sprat,odnosno potkrovlje,samo sa jednim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 187.975 €, 73,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju trosoban stan na odličnoj lokaciji. Blizina Spensa, Bulevara Oslobođenja, suda Lokacija same nekretnine je idalna za poslovni prostor, kao advokatska kancelarija ili neka druga tiha delatnost. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi bez lifta. U izvornom je stanju.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 206.000 €, 73,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Bulevar, blizina Spensa, suda. IDEALNA POZICIJA STANA ZA POSLOVNU DELATNOST .+++ Agencijska oznaka stana 1063674. Cetvorosoban stan povrsine 73m2, idealnog rasporeda kako za stanovanje tako i za poslovnu delatnost. Nalazi se na jednoj od najfrekventijih i najtrazenijih lokacija u....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 191.580 €, 73,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan porodičan stan na vrlo atraktivnoj lokaciji na Mišeluku. Nov, bez ulaganja. Prodaje se sa nameštajem. Stan se nalazi u dva nivoa. Dole dnevna soba, kuhinja, vc, dve dvorisne terase. Gornji sprat se se sastoji od tri spavaće sobe i kupatila. Uknjižen stan na vlasnika 1/1 .....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 120.320 €, 73,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Troiposoban, 73m2 Adice KING NEKRETNINE - Za sve vaše potrebe u pronalaženju idealnog doma, obratite se nama! ☎️ 021-221-5555 📱 064-80-333-13 / 064-80-333-12 📧 king.nsgroup@gmail.com Naš tim je tu da vam pruži vrhunsku uslugu i pomogne vam pronaći savršenu nekretninu koja odgovara....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan u izgradnji na Podbari. Pouzdan investitor. Rok izgradnje 2026. godina. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 163.770 €, 73,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka-1095373 Na prodaju uknjižen trosoban stan na Novom Naselju-Šarengrad. Stan je KOMPLETNO RENOVIRAN pre dve godine, sve je rađeno "po meri" i prodaje se NAMEŠTEN. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje sa sopstvenim prozorom, hodnika, dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 190.000 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem stan na Bulevaru oslobođenja. Stan se vodi kao 2,5 soban, ali je dnevna soba pregrađena tako da u suštini ima 4 odvojene sobe. Nalazi se na 6. spratu od 7. Gleda na stranu suprotno od Bulevara, na igralište. Ima odvojeno kupatilo i wc. Stan je uknjižen. Lift.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 213.000 €, 73,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetna lokacija, veoma urbanizovana i dobro organizovana, sa svim neophodnim sadržajima koji čine život jednostavnim. Stan se nalazi u novijoj zgradi, u urednom, tipski izgrađenom delu naselja. Za one koji su u potrazi za prostranim i svetlošću obasjanim stanom, ovo je pravo rešenje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je izvanredan porodični stan, potpuno opremljen i bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Sadrži kompletnu belu tehniku i pažljivo odabrani nameštaj visokog kvaliteta, što ga čini idealnim za miran porodični život. Svaki detalj prilikom opremanja bio je pažljivo promišljen,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 201.570 €, 73,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/532966 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 195.700 €, 73,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odlican trosoban stan u Maksima Gorkog, uknjizen na 73 m2, bez tereta. Stan se nalazi na 3 spratu u zgradi bez lifta. Iz stana se izlazi na tavan ukupne povrsine preko 150 m2, mogucnost preuredjenja u stan. Za vise informacija pozovite. Kontakt: Agencijska šifra: 1006947....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 4.0 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Stan je dvoetažni duplex. Nalazi se u kvalitetnoj vili, Miran koncept stanovanja. Odlična komunikacija sa Gradom. Parking ispred stana. Pripadajuča ostava uz stan. Ispred stana ograđeno dvorište oko 33m2. Izuzetno funkcionalan i iskorišten.....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 216.170 €, 73,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Za više informacija pozovite 064/822-21-40 Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 158.620 €, 73,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

TOP LOKACIJA!Trosoban nov. Blizina fakulteta, marketa, autobuskog stajališta, apoteka, banaka. Izgradnja sa rokom useljenja septembar 2024. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Vredi videti, naša preporuka. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 19.500 €, 73,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik 1/1 struja voda .. Kuca za rusenje nije za ziveti . .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 97.850 €, 73,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://eho-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-salajka/485185 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 139.050 €, 73,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se fantastičan porodičan stan, bez ulaganja. Stan je namešten, sa kompletnom belom tehnikom. Ne zahteva apsolutno ulaganja. Prilikom opremanja se pazilo na svaki detalj, a sam nameštaj je veoma kvalitetan. Idealan za miran, porodičan život. Nekretnina vredna svake pažnje......

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Kuća, CEREVIC, 226.600 €, 73,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Za vise informacija pozovite nase agente prodaje https://trg-nekretnine.rs/prodaja-kuca/cerevic-centar/535199 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2023.,

www.oglasi.rs

Predivna nova montažna kuća na Karagači. Kvalitetni materijali, dobra izolacija, nov nameštaj i tehnika, sve ostaje u kući kao na slikama, zidana garaža, ograđeno dvorište sa kliznom kapijom na kolskom ulazu. Uknjiženo 1/1!!! Pozovite!!! 065/281-3132 Šifra: 3000366 (Biro za nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 199.250 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Odlična izgradnja sa rokom avgust 2024.godine https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stan/novi_sad-bulevar_patrijarha_pavla/504951 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.440 €, 73,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Starogradnja u izvornom stanju. Stan poseduje 77m2 (73m2 uknjižen+4m2 terasa). Raspored: velika trpezarija koja izlazi na zastakljenu terasu, prostrana dnevna soba, odvojena, kuhinja, 2. manje spavaće sobe iz jedne se ide na drugu manju zastakljenu terasu, jedna velika spavaća soba....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 180.250 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan duplex u novogradnji sa jednom zanemarujućom kosinom u spavaćoj sobi, redovni prozori. Stan bez ulaganja, održavan. Zgrada se nalazi na samom Bul. patrijarha Pavla, u blizini novog zavoda za hitnu medicinsku pomoć. 064/8222-116 064/8222-117 Terasa, Lift, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 152.450 €, 73,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.5 stan u PETROVARADINU površine 73m2. Nalazi se u BLOKU VIII. Odlčan kraj za život. Svi potrebni sadržaji u blizini. Ostava uz stan. Izuzetna funkcionalnost. Izvrsna komunikacija sa gradom. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 133.900 €, 73,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji, u novijoj zgradi. Stan je bez ulaganja. Duplex, dole kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, terasa. Gore predivne komforne 2 sp.sobe, kupatilo. Uknjižen! Keš-kredit! 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 195.000 €, 73,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban stan površine 73m2 na Konjarniku u Zidarskoj ulici, na II spratu stambene zgrade iz 1974. godine. Nalazi se iznad okretnice 31, 17 i 19. Stan je u izvornom održavanom stanju, veći deo stana je okrenut ka jugu, a manja soba ka istoku. Sastoji se od: hodnika iz kog se ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled na Frušku goru - odlična zvučna izolacija - jugoistočna orijentacija, obilje prirodne svetlosti, bez direktnog udara sunčevih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 209.500 €, 73,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam stan u izgradnji na Podbari, izgradnja kojoj je rok početak 2026. Za više informacija kontaktirajte našeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 199.250 €, 73,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Nov - useljiv - fantastican. Za vise informacija Max Nekretnine 021/221-5500 Max Nekretnine 021/221-5501 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 185.400 €, 73,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

532841 Odličan četvorosoban stan na Bulevaru Oslobođenja! Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Terasa, Lift, Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 131.840 €, 73,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1088027 Uknjižen trosoban dupleks u novijoj zgradi na Novoj Detelinari. Stan se sastoji, na donjoj etaži, od prostranog dnevnog boravka u sklopu kog je kuhinja , toaleta i zastakljene terase, a na gornjoj etaži od dve spavaće sobe i toaleta. Peti sprat, lift, terasa,ostava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 154.500 €, 73,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3 soban stan u Novom Sadu, NOVO NASELJE, površine 73 m². .Dobra lokacija u blizini svih sadržćaja za život. Lift, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 189.800 €, 73,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Ekskluzivno*** Na prodaju izuzetan stan površine 73m2, u blizini Hotela Sheraton. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta, odmah useljiv Parking mesto u dvorištu ide uz stan, iza rampe, obeleženo. - 2 x spavaće sobe, open space dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, terasa - Panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, TEMERIN, 105.580 €, 73,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u novogradnji u samom centru Temerina. Stan je useljiv odmah po isplati, Odličan kvalitet gradnje i opreme. Nazovite za više informacija. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 550856....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 183.000 €, 73,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122553, IV/XI, klima, lift(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 •....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 73,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117525, PR/I, uknjižen. Uknjižen na 63m2. Trosoban stan u novogradnji u mirnoj ulici. Dvostrano orijentisan, sa izrazito funkcionalnim rasporedom prostorija. Stanu pripada parking mesto kao i dvorište površine 0.9 ari koje ima sopstveni uzlaz. Stan je tek zavrsen i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 210.600 €, 73,00 m2 cca 2890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ekstra lokacija, blizina Limana. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Cena sa pdv-om.https://trg-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-bulevarpatrijarhapavla/520101 Terasa, Lift.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju manja kuća na Telepu kvadrature 73m2 poseduje ostavu u kojoj se nalazi gasni kotao, dnevni boravak sa kuhinjom, toalet, a na spratu su dve sobe kupatilo i terasa.. Kuća je u potpunosti izolovana, nova ne useljavana, poseduje dve klime na svakom spratu po jedna. Parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 172.950 €, 73,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se stan u zgradi vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Useljivo do Nove Godine. Od poda do plafona, svaki stan je projektovan kako bi pružio funkcionalnost i udobnost, a svaki detalj je pažljivo osmišljen kako bi ispunio i najzahtevnije kriterijume. Posebna pažnja je posvećena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 491)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>