• GoHome Professional
barem 180 m2 do 45000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • barem 180 m2 do 45000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 45000 eura

  • Za upit "barem 180 m2 do 45000 eura" pronađeno 5 332 nekretnina - prosečna cena 26 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, KNIĆ, 40.000 €, 6759,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi u Ravnom Gaju, pored puta za Knić.67,59 ari. Postoji dozvola za postavljanje bilborda na placu. .

 
 
 
  Plac, JELAŠNICA, 40.000 €, 1900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac na Jelašničkom putu. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište, izlazi na asfalt. Površina placa je 19 ari, ulazni front je 9 metara, posle se širi, dužina oko 150 m. Uknjižen. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite se i posetite naš sajt. Plac, Niš....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 40.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju plac površine 1.536 m² sa upisanim stambenim objektima ukupne površine 102 m². Nekretnina se nalazi na mirnoj lokaciji između sela Lalinca i naselja 9. maj, idealnoj za porodični život, odmor ili kao investicija. ✅ Ukupna površina placa: 1536 m² ✅ Površina objekata: 102....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 40.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 127084, struja. Prodaje se POPOVICA - 11 a PLAC, 1130 m2. Za investitore ili fizicka lica. Plac je sa blagim nagibom. U jednom delu ima sume, sumovit plac. U blizini (100m) asfaltni put. Cela oblast naseljena. Blizu su struja, voda, gas. Prelep pogled. Uknjizen kao....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 40.000 €, 306,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju starogradska kuća u Stanišiću ima 306 m2 I nalazi se na placu od 2170 m2. Poseduje 5 prostorija, hodnik, kuhinju sa trpezarijom, ostavu, kupatilo I špajz iz kojeg se ide u letnju kuhinju, poseduje tavanski i podrumski prostor. Drveni pod, laminat I pločice, trofazna struja,....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 40.000 €, 1460,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac pravougaonog oblika, nalazi se u neposrednoj blizini Save. Površina placa 14,60 ari. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja preduzeća. .

 
 
 
  Plac, BATOČINA, 40.000 €, 9344,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poljoprivredno zemljište u Žirovnici, površine 9344 m2 . Zemljište se nalazi pored auto puta Kragujevac Batočina, pogodno je za razne vrste useva, zasada, kao i za izgradnju, zbog svoje veličine i polažaja. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 220,00 m2 cca 180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća površine oko 220 m2 na placu od 13,31 ara. Prizemlje čini lokal površine 110 m2 sa sanitarnim čvorom i ne zahteva velika ulaganja. Na spratu stambeni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Građena od čvrstog materijala (cigla....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 40.000 €, 4000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2025.,

www.indomio.rs

Građevisnki plac u blizini centra Vranića. U mirnom delu, Pop Borina, Sokratova ulica, na 25km od Beograda, na prodaju plac od 40ari, u blagom padu. Informacija o lokaciji, dozvoljena gradnja, struja, voda, prilaz asfaltom. Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima....

 
 
 
  Kuća, SVILAJNAC, 40.000 €, 215,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2024.,

www.indomio.rs

Kuća u Bobovu, pored asfaltnog puta. Objekat je u grubim radovima, legalizovan, stabilne konstrukcije. Bruto površina prizemlja 111m2, ukupna bruto površina celog objekta 215m2. Dobar raspored prostorija. Ne poseduje priključke na struju i komunalije. Plac pravilnog oblika pov.10,19ari.....

 
 
 
  Kuća, LUKIĆEVO, 40.000 €, 182,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća u naseljenom mestu Lukićevo površine 182 m2 na placu od 9.35 m2. Kuća građena od čvrstog materijala sastoji se od verande, hodnika, velike dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve sobe i kupatila. Grejanje je na GAS, stolarija drvena. Po podovima....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 40.000 €, 1000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac na Gružanskom jezeru Plac je do same vode na koju izlazi širinom od 25 m. Postoji pristupni put. Nema komunalija. .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 53.000 € na 40.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, MEROŠINA, 40.000 €, 2600,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 53.000 €
18.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je plac P=25,57 ari, do puta u blizini jezera. do placa ima izgrađenih vikendica, Za više informacije pozovite:065/222 3922,065/883 3446.Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 40.000 €, 500,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju uknjižen građevinski plac u Barajevu, površine 5 ari, na odličnoj lokaciji – svega 700 m od Svetosavske ulice, 2,5 km od centra naselja i 1,5 km od jezera. Na placu se nalazi kuća u fazi izgradnje, sa postojećim projektom za trosobnu kuću od 70 m², građenu čvrstom gradnjom....

 
 
 
  Plac, IRIG, 40.000 €, 3780,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo u Krušedolu Lep Veliki Plac 3780 m2 na POGODNOJ LOKACIJIPlac se nalazi u blizini naselja i Manastira..Plac je pogodan za vikendicu i za Uživanjeput je TvrdOBAVEZNO POGLEDATI.. više informacija na tel. 065/385 8880Mišo Licenca broj 2465 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Plac, BANJA, 40.000 €, 470,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.berzanekretnina.org

plac Višnjička banja, Nedeljka Košanina, 4,7 ara Plac pod blagim nagibom u građevinskoj zoni ali još uvek nije usvojen DUP. Put do placa je makadam, a 200m dalje je asfalt. Kanalizacija na 200 metara, struja na 70 metara od placa. Uknjižen. Provizija 750. 065/683-00-00 R-ID: #2495....