• GoHome Professional
barem 180 m2 do 45000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 45000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 45000 eura

  • Za upit "barem 180 m2 do 45000 eura" pronađeno 5 330 nekretnina - prosečna cena 26 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • opremljen
    • 1.sprat
    • pogodan
    • bazen
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, MALA MOŠTANICA, 45.000 €, 600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan plac na lepom i mirnom mestu za život i odmor. Započeta gradnja montažne kuće 95m2 ( uradjen temelj ) sa važećom gradjevinskom dozvolom. Uradjen je kompletan parapet oko placa, spremno za ogradu po želji. Drenaža placa ogradjena. Obezbedjena septička jama i voda.....

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.indomio.rs

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni asfaltni put u širini od 35 m. Udaljenost od centra Jagodina je 2,5 km, udaljenost....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 do 45000 eura'
45.000 €
45.000 €
45.000 €
  Plac, IVANČA, 45.000 €, 2800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac 27.5 ari, građevinsko zemljište , pravilnog oblika, sa nagibom Voda gradska -plus bunar, struja , asfalt Od Kragujevačkog puta 1.3km Od Autokomande 30-35m /30 km Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 45.000 €, 1477,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Subotica – Palić, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 1477 kvm. Na dobroj lokaciji, asvaltiran put. Red. br. 25-N80 .

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 45.000 €, 5086,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Osnovne karakteristike: Površina: 5086 m² Front: 28 m Namena: njiva 1. klase Lokacija: Bezdanski put (blizina Vožda) Prilaz: direktno sa glavnog puta Prednosti: Odlična vidljivost i pristupačnost, Idealno za investiciju ili buduću prenamenu, Velika površina u jednom komadu. .

 
 
 
  Plac, AVALA, 45.000 €, 10992,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2019.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Tresnja, plac 10992 m2, mogucnost prikljucenja struje, asfalt, pogled na Avalu, blizu jezera na Tresnji i Manastira, zeleni pojas, vlasnistvo 1/1. .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

veza je 7806 sifra , moze da se proda kao jedna velika ili pola parcele od 35 ari Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen plac na kraju Sremčice, Lipovička šuma, u blizini okretnice autobusa 511. Plac se sastoji od više parcela, u katastru pašnjak IV klase, zemljište je gradsko građevinsko sa uknjiženim objektom od 13m2. Front placa je preko 30m, zadnji deo se spušta prema potoku. Preporuka!....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir (Kaštel) – nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 45.000 €, 310,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Begejcima (Torak), opština Žitište. Kuća površine 310 m2 na placu od 15.87 ari. Kuća se sastoji od četiri sobe, kuhinje, trpezarije, ostave i kupatila. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti - dve kotarke, šupa, garaža Imanje je prilagođeno domaćinstvu. Prodaje se....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.000 €, 203,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2024.,

www.heroldo.com

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31. 25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kuća poseduje sve priključke, ali je potrebna adaptacija u jednom delu. Ukoliko želite da pogledate nekretinu....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1003,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Ljubisava Jeremića, Beograd, Srbija ;....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 200m2 + pomoćne zgrade na placu površine 21,15 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija prošla kroz ulicu. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 45.000 €, 2617,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2025.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište na mirnoj lokaciji sa panoramskim pogledom, podeljeno u 6 manjih parcela, pogodno za izgradnju objekata u funkciji turizma /vikend kuće, turistička naselja, pansioni, apartmani, elitni i ugostiteljski objekti/ na planini Zlatar,....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 45.000 €, 280,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo. * Ploča 280 m 2 0 2 0 .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac u Barajevu, naselje Srednji kraj. Plac je površine 53a. Ima priključke za struju, vodu i gas. Plac je kategorisan kao zemljište u građevinskom području. Pravilnog je, pravougaonog oblika i potpuno ravan, dimenzija 25m x 200m. Asfaltni....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir (Kaštel) - nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 2750,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.06.2024.,

www.indomio.rs

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje,....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 45.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac u naselju Čenta ukupne površine 15,48 ari. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, DESPOTOVAC, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Poljoprivredno zemljište se nalazi u selu Vojnik na lokaciji Bašilovica. Na putu prema Resavskoj pećini ,zgodna parcela za poljoprivredne kulture ili podizanje vikend kuće,ugostiteljskog objekta,jer se zemljište nalazi pored asfaltnog puta.Prelepo prirodno okruženje u srcu Resavskog....

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište na prodaju, sa pristupom asfaltiranom putu. Površina od 10.62 ari. Postoji mogućnost kupovine susednog zemljišta. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa kompletnom infrastrukturom. Dobijena građevinska dozvola kuće od 120m2 sa bazenom, priključena struja, i urađen put. U okruženju....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom kraju Grocke na 400 m. od Smederevskog puta i 2,5km od centra Grocke, prodaje se plac sa započetom izgradnjom kuće površine od 75 kvm. Priključak za gradsku vodu i struju je na placu. Put je prohodan (nasut tucanikom). Idealno mesto za beg od užurbanog gradskog života. Agencijska....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122985, uknjižen, plac. Vikend naselje, dozvoljena gradnja. Plac u blizini Dunava, ravan. Blizina priključka za vodu, struju. Udaljen od puta oko 100m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 45.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac, građevinska parcela od 10 ari, trouglastog oblika, širina fronta do ulice je 70m. Na placu je prizemna kuća od 40 m2 sa priključcima struje i vode. Kuća je predata na legalizaciju i potrebno joj je renoviranje. Plac i kuća izlaze na ulicu koja je predviđena za budući put ka....

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 200m od hotela, 250m od gondule. Plac je uknjižene površine 220m2. Dozvoljena je gradnja objekta p plus 1. Potvrđen urbanistički i idejni projekat ministartsva. Odlična investicija. Za više....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 685,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac u Inđiji, površine 685 m², sa izlazom na jednu od glavnih ulica. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičnu gradnju, tako i za investiciju. U neposrednoj blizini se nalazi škola, dom zdravlja i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 3250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale udaljen 2km, a od centra Barajeva 4km. U blizini je osnovna škola, prodavnica, tereni za fudbal i košarku, autobusko stajalište. Plac....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 1564,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac za izgradnju porodične kuće na potpuno ravnom terenu, ima privatni put kojim se dolazi od asfaltnog puta do samom placa u širini od 5 metara. Sa placa se pruža prelep pogled na grad. Dozvoljena gradnja. Ima uslova za priključenje na struju, gas, gradsku kanalizaciju,....

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 45.000 €, 809,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

41894, 063 526 063 Milovan, Plac je na lepoj poziciji u Rumenci,u zoni porodičnog stanovanja. Širina fronta do ulice je 65m,što tvara mogućnost kvalitetne granje zbog konfornog pristupa objektima. .

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 45.000 €, 900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac pravougaonog oblika, nalazi se u vikend naselju Pitomine. U neporednoj blizini magistralnog puta Mionica-centar Divčibara, a dovoljno udaljen da Vam ne remeti mir i odmor. Dozvoljena gradnja apartmana, vile, pansiona, sa prelepim pogledom. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.07.2023 - 28.000 €
30.11.2025 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. .

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. Plac, Kruševac -....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Srbija, Zlatarsko Jezero, plac 15 ari ( 1500m2). Put do placa, voda i struja u blizini, poljoprivredno zemljište-moguća prenamena u građevinsko.. Plac se prodaje u celosti. .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 

Ustanovili ste grešku?