• GoHome Professional
barem 170 m2 do 45000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 170 m2 do 45000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 45000 eura

  • Za upit "barem 170 m2 do 45000 eura" pronađeno 5 413 nekretnina - prosečna cena 28 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SRBOBRAN, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2022.,

www.indomio.rs

Komforan salaš - kuća na 500m od naselja, blizu magistralnog puta E-75.Salaš je okružen zelenilom sa velikim placem od 2390 m2, sa ekonomskim objektima i velikom baštom i sa voćnjakom kajsija u punom rodu.Salaš ima dva ulaza na parcelu iz dva pravca. Objekat je komforan za stanovanje,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3500,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinska parcela površine 35 ari pogodna za investiranje za razne privredne grane. Postoji mogućnost gradnje i priključenja na struju, vodu, kanalizaciju, gas. Parcela izlazi na glavni asfaltni put u širini od 35 m. Udaljenost od centra Jagodina je 2,5 km, udaljenost....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 45.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetno lepa parcela na granici Grocke i Begaljice, oko 800 metara udaljena od glavnog puta, vazddušnom lnijom 200-300m. Parcela se nalazi na uzvišenju, blaga padina širine oko 20 metara sa divnim pogledom. Do parcele najvećim delom vodi asfaltni put, jedan deo je makadam. Oko parcele....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 170 m2 do 45000 eura'
45.000 €
45.000 €
45.000 €
  Plac, ĆUPRIJA, 45.000 €, 22800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajem poljoprivredno zemljište sa zasađenim orasima starim sedam godina, koji su u punom rodu. Zemljište je redovno održavano i pogodno za dalju poljoprivrednu proizvodnju. Idealna prilika za poljoprivrednike i investitore u poljoprivrednu proizvodnju. Zasadi su u punoj snazi i....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 45.000 €, 1544,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Artiljevo-Povoljno Lep Plac 1544 m2 na Fruškoj gori Prodajemo u Sremskoj Kamenici na Artiljevu Plac 1544 m2 na TOP LOKACIJIPlac je GrađevinskI,ima pogodnu konfiguraciju,Osunčan je preko celog današirina fronta placa je 25 metara x 60 metaraput je tvrd dok je udaljenost od....

 
 
 
  Plac, BEOČIN, 45.000 €, 10200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se hektar poljoprivrednog zemljišta (u komadu, pravilnog oblika) u Čereviću, Pandžino brdo. Parcele se trenutno ne obrađuju. Na njima je nisko rastinje i manji deo je pod bagremom. Imaju izlaz na javni nekategorisan opštinski put. .

 
 
 
  Plac, AVALA, 45.000 €, 10992,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2019.,

www.pericnekretnine.rs

Avala, Tresnja, plac 10992 m2, mogucnost prikljucenja struje, asfalt, pogled na Avalu, blizu jezera na Tresnji i Manastira, zeleni pojas, vlasnistvo 1/1. .

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.11.2024.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo. Na spratu isti raspored (u....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1003,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Agencija za nekretnine “ATAŠE NEKRETNINE“ osnovana je na iskustvima rada u oblasti advokatske delatnosti, i u tom smislu jedan od osnovnih postulata našeg rada je obezbeđenje pravne sigurnosti klijentima u poslu prometa i zakupa nepokretnosti. Ljubisava Jeremića, Beograd, Srbija ;....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 19.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2022 - 30.000 €
11.04.2023 - 28.000 €
27.11.2025 - 50.000 €
19.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2021.,

www.heroldo.com

Prodaju se dve parcele, lep položaj parcele. 3.972 m 2 0 0 0 .

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.08.2024.,

www.agencijapragma.com

Elemir (Kaštel) – nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, ŽITIŠTE, 45.000 €, 310,00 m2 cca 150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Begejcima (Torak), opština Žitište. Kuća površine 310 m2 na placu od 15.87 ari. Kuća se sastoji od četiri sobe, kuhinje, trpezarije, ostave i kupatila. U dvorištu se nalaze pomoćni objekti - dve kotarke, šupa, garaža Imanje je prilagođeno domaćinstvu. Prodaje se....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 50.000 €
06.05.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom kraju Grocke na 400 m. od Smederevskog puta i 2,5km od centra Grocke, prodaje se plac sa započetom izgradnjom kuće površine od 75 kvm. Priključak za gradsku vodu i struju je na placu. Put je prohodan (nasut tucanikom). Idealno mesto za beg od užurbanog gradskog života. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ELEMIR, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.agencijapragma.com

Elemir – trosobna kuća od mešovitog materijala površine 200m2 + pomoćne zgrade na placu površine 21,15 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija prošla kroz ulicu. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Plin.

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 45.000 €, 280,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2024.,

www.heroldo.com

* 1 kuća sa 2 ulaza * Monofazna struja *2 sobe, kuhinja, kupatilo i terasa i na drugom ulazu mali hodnik, na spratu dve sobe soba i kupatilo. * Ploča 280 m 2 0 2 0 .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2025.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen plac na kraju Sremčice, Lipovička šuma, u blizini okretnice autobusa 511. Plac se sastoji od više parcela, u katastru pašnjak IV klase, zemljište je gradsko građevinsko sa uknjiženim objektom od 13m2. Front placa je preko 30m, zadnji deo se spušta prema potoku. Preporuka!....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 45.000 €, 203,00 m2 cca 220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2024.,

www.heroldo.com

Starija kuća u Mijatovcu sa pomoćnim objektima na placu površine 31. 25 ari. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnom sobom, dve spavaće sobe, hodnika, kupatila i terase. Kuća poseduje sve priključke, ali je potrebna adaptacija u jednom delu. Ukoliko želite da pogledate nekretinu....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac u Barajevu, naselje Srednji kraj. Plac je površine 53a. Ima priključke za struju, vodu i gas. Plac je kategorisan kao zemljište u građevinskom području. Pravilnog je, pravougaonog oblika i potpuno ravan, dimenzija 25m x 200m. Asfaltni....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 2750,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac 27.5 ari, građevinsko zemljište , pravilnog oblika, sa nagibom Voda gradska -plus bunar, struja , asfalt Od Kragujevačkog puta 1.3km Od Autokomande 30-35m /30 km Minimalna agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja Agent: Smilja Stojadinović br. licence 3006....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1003,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi uknjižen plac, dozvoljena gradnja, u građevinskom području, naseljeno vikendicama. Struja i voda dovedena na plac. U blizini sportsko rekreativnog centra ”Babe”oko 2km. Agencijska provizija 2%.//Agent:060/3420600// .

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 45.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u naselju Čenta ukupne površine 15,48 ari. Uknjižen. .

 
 
 
  Plac, IVANČA, 45.000 €, 2800,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 45.000 €, 1477,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 1477 kvm. Na dobroj lokaciji, asvaltiran put. Red. br. 25-N80 .

 
 
 
  Kuća, ARANĐELOVAC, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Vrbici od 180m2. Kuća se sastoji od prizemlja i sprata. U prizemlju od prostorija ima: predsoblje, dnevni boravak sa ozidanim kaminom, 2 spavaće sobe, kuhinju sa trpezarijom, ostavu i kupatilo. Na ulazu ima velika terasa. Ulaz na sprat je sa bočne strane. Od prostorija....

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Srbija, Zlatarsko Jezero, plac 15 ari ( 1500m2). Put do placa, voda i struja u blizini, poljoprivredno zemljište-moguća prenamena u građevinsko.. Plac se prodaje u celosti. .

 
 
 
  Plac, RUMENKA, 45.000 €, 809,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

41894, 063 526 063 Milovan, Plac je na lepoj poziciji u Rumenci,u zoni porodičnog stanovanja. Širina fronta do ulice je 65m,što tvara mogućnost kvalitetne granje zbog konfornog pristupa objektima. .

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 45.000 €, 900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac pravougaonog oblika, nalazi se u vikend naselju Pitomine. U neporednoj blizini magistralnog puta Mionica-centar Divčibara, a dovoljno udaljen da Vam ne remeti mir i odmor. Dozvoljena gradnja apartmana, vile, pansiona, sa prelepim pogledom. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjižen, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 45.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Za vise informacija kontaktirajte Agenciju LIBO NEKRETNINE NIS, na telefone 065/222-3922,065/3303 703, 065/8833-446, 060/7513-377, Reg. Posredika broj 495. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 30.000 €
12.04.2023 - 28.000 €
30.11.2025 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. .

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 49.500 € na 45.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SVILAJNAC, 45.000 €, 153,00 m2 cca 290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.500 €
08.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u selu Vojska – idealna prilika! Selo Vojska je mirno i lepo šumadijsko naselje, poznato po čistom vazduhu i dobroj povezanosti sa gradom. Nalazi se na samo 10–12 km od Jagodine, što ga čini savršenim za sve koji žele da uživaju u tišini sela, a da su za nekoliko minuta....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - trosobna kuća od mešanog materijala površine 220m2 na placu površine 15,75 ara sa pomoćnom zgradom površine oko 60m2. Monofazna struja, voda, plin, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Sremčica | Prodaja....

 
 
 
  Plac, VINIK, 45.000 €, 2100,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac P=20 ari u blizini doma Čegarska Dolina, pogodan za izgradnju kuće ili vikendice, gradska voda i struja do placa, Za više informacije i razgledanje pozovite;065/222 3922,065/883 3446. Libo agencija upisana u registar posrednika br 2034 .

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 947,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac gradsko građevinsko zemljište u blizini konjičkog kluba u Niškoj Banji. Uknjižena površina placa je 947m2. Cena placa je 45.000 EUR uknjižen svojina 1/1. Za dodatne informacije i savet, kao i razgledanje nekretnine, možete nas pozvati na telefon: 060 / 5035392 Agencija....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 45.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Paliluli. Površina placa je 10ari, plac je gradsko građevinsko zemljište. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 400,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Plac se nalazi na odličnoj lokaciji , blizu centra Zlatibora, a opet na dovoljnoj udaljenosti da obezbedi miran i ugodan boravak u planinskom okruženju. Površina placa je 400m2, a prema pravilima gradnje, visina potencijalnog objekta je P+2+Pk, stepen izgrađenosti 40%. Plac se nalazi....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir (Kaštel) - nezavršena kuća površine 200m2 stambenog dela i 70m2 suterenskog (garaža i pomoćne prostorije), građena po principu sendvič zida (5cm perlita i puna opeka), priključak vode i trofazna struja, na placu površine 535m2, uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Plac, ČAJETINA, 45.000 €, 500,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 4.5 ari u naselju Rudine na Zlatiboru, u neposrednoj blizini teniskih terena. Nalazi se uz asfaltni put, što omogućava jednostavan prilaz tokom cele godine. Savršeno za one koji žele da pobegnu od gradske gužve i uživaju u planinskom vazduhu i prelepim pejzažima.....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 163,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu se prodaje kuća sa lokalom ukupne površine 163m², smeštena na placu od 408m². Idealna prilika za kombinovanje porodičnog života i poslovne delatnosti. Kuća se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. U sklopu objekta nalazi se....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 403)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>