• GoHome Professional
barem 170 m2 do 45000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • barem 170 m2 do 45000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 170 m2 do 45000 eura

  • Za upit "barem 170 m2 do 45000 eura" pronađeno 5 380 nekretnina - prosečna cena 28 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 160 m2 (malo manji)
    • 180 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 42000 eura (malo jeftiniji)
    • 47000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEGALJICA, 45.000 €, 2500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.08.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno lepa parcela na granici Grocke i Begaljice, oko 800 metara udaljena od glavnog puta, vazddušnom lnijom 200-300m. Parcela se nalazi na uzvišenju, blaga padina širine oko 20 metara sa divnim pogledom. Do parcele najvećim delom vodi asfaltni put, jedan deo je makadam. Oko parcele....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 45.000 €, 2000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 129824, struja, kanalizacija, uknjizen, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Sremčica | Prodaja....

 
 
 
  Plac, KRUŠEVAC, 45.000 €, 1812,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Ribarskoj banji. Ukupna površina placa je 3623m2, prodaje se polovina (1812m2). Nalazi se do samog puta, ima asfaltni prilaz, sve komunalije dostupne (struja, voda, kanalizacija). Uknjižen, čisto vlasništvo. Za više informacija slobodno pozovite. .

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.04.2025.,

www.indomio.rs

Srbija, Zlatarsko Jezero, plac 15 ari ( 1500m2). Put do placa, voda i struja u blizini, poljoprivredno zemljište-moguća prenamena u građevinsko.. Plac se prodaje u celosti. .

 
 
 
  Plac, MALA MOŠTANICA, 45.000 €, 600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan plac na lepom i mirnom mestu za život i odmor. Započeta gradnja montažne kuće 95m2 ( uradjen temelj ) sa važećom gradjevinskom dozvolom. Uradjen je kompletan parapet oko placa, spremno za ogradu po želji. Drenaža placa ogradjena. Obezbedjena septička jama i voda.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 685,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinski plac u Inđiji, površine 685 m², sa izlazom na jednu od glavnih ulica. Plac se nalazi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, idealnoj kako za porodičnu gradnju, tako i za investiciju. U neposrednoj blizini se nalazi škola, dom zdravlja i svi neophodni sadržaji za....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 45.000 €, 2200,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetna ponuda. Prodaje se plac na Banstolu. Oko 1km od Ruske Crkve na glavnom putu. Građevinsko zemljište izvan građevinskog područja. Uknjižen 1/1. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 10 ari u Meljaku, na odličnoj lokaciji sa mnogo potencijala za investiciju ili uređenje po sopstvenim željama. Na placu se nalazi vikendica od 80 m² koja je trenutno zapuštena, dok je za parcelu obezbeđena građevinska dozvola za izgradnju kuće od 70 m². Karakteristike:....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 5300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo na prodaju plac u Barajevu, naselje Srednji kraj. Plac je površine 53a. Ima priključke za struju, vodu i gas. Plac je kategorisan kao zemljište u građevinskom području. Pravilnog je, pravougaonog oblika i potpuno ravan, dimenzija 25m x 200m. Asfaltni....

 
 
 
  Plac, BANJA, 45.000 €, 947,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac gradsko građevinsko zemljište u blizini konjičkog kluba u Niškoj Banji. Uknjižena površina placa je 947m2. Cena placa je 45.000 EUR uknjižen svojina 1/1. Za dodatne informacije i savet, kao i razgledanje nekretnine, možete nas pozvati na telefon: 060 / 5035392 Agencija....

 
 
 
  Plac, SOMBOR, 45.000 €, 5086,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Osnovne karakteristike: Površina: 5086 m² Front: 28 m Namena: njiva 1. klase Lokacija: Bezdanski put (blizina Vožda) Prilaz: direktno sa glavnog puta Prednosti: Odlična vidljivost i pristupačnost, Idealno za investiciju ili buduću prenamenu, Velika površina u jednom komadu. .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2024.,

www.indomio.rs

Zemljište na prodaju, sa pristupom asfaltiranom putu. Površina od 10.62 ari. Postoji mogućnost kupovine susednog zemljišta. Nalazi se na odličnoj lokaciji sa kompletnom infrastrukturom. Dobijena građevinska dozvola kuće od 120m2 sa bazenom, priključena struja, i urađen put. U okruženju....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 45.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi plac u naselju Čenta ukupne površine 15,48 ari. Uknjižen. .

 
 
 
  Kuća, APATIN, 45.000 €, 163,00 m2 cca 280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U Apatinu se prodaje kuća sa lokalom ukupne površine 163m², smeštena na placu od 408m². Idealna prilika za kombinovanje porodičnog života i poslovne delatnosti. Kuća se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. U sklopu objekta nalazi se....

 
 
 
  Plac, SREMSKA MITROVICA, 45.000 €, 900,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Plac pravougaonog oblika, nalazi se u vikend naselju Pitomine. U neporednoj blizini magistralnog puta Mionica-centar Divčibara, a dovoljno udaljen da Vam ne remeti mir i odmor. Dozvoljena gradnja apartmana, vile, pansiona, sa prelepim pogledom. Uknjižen na prodavca bez tereta i zabeležbi.....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 45.000 €, 1254,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 12,54 ari u naselju Petrovac. Plac je pravilnog oblika, u neposrednoj blizini je priključak za vodu i struju.Plac je gradsko građevinsko zemljište, pogodno za gradnju kuće ili vikendice. Divan predeo sa prelepom prirodom u okruženju. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 45.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac, površine 10a u naselju Čair, na svega 800m udaljenosti od centra grada. Plac je gradsko građevinsko zemljište, i sa asfaltnog puta se moze doći do samog placa sa dve strane. U neposrednoj blizini nalazi se autobuska stanica, park, market Do samog placa prolazi....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 45.000 €, 1477,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se gradsko građevinsko zemljište površine 1477 kvm. Na dobroj lokaciji, asvaltiran put. Red. br. 25-N80 .

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 46.000 € na 45.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BAČKA PALANKA, 45.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 48.000 €
14.11.2025 - 46.000 €
22.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju građevinski plac u Bačkoj Palanci ( Blok 100). Površina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja dela za potrebe puta plac će imati 1421m2. Plac se nalazi u zoni porodičnog stanovanja. Može se koristiti za stambeni objekat a može i za poslovno....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 45.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Elemir - trosobna kuća od mešovitog materijala površine 200m2 + pomoćne zgrade na placu površine 21,15 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, plin, kanalizacija prošla kroz ulicu. Uknjižena. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.02.2022 - 30.000 €
12.04.2023 - 28.000 €
30.11.2025 - 50.000 €
20.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. .

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinski plac 15 ari – Čortanovci (Nova Tidija) Prodaje se atraktivan i ravan plac površine 15 ari na lokaciji Nova Tidija u Čortanovcima, koji ima prilaz sa dve ulice. Pozicija pruža savršen balans između prirodnog mira i odlične povezanosti sa gradovima. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122985, uknjižen, plac. Vikend naselje, dozvoljena gradnja. Plac u blizini Dunava, ravan. Blizina priključka za vodu, struju. Udaljen od puta oko 100m. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108857, uknjizen, plac. 1460m2 plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Progar | Prodaja · 1500m²....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 3751,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Rogača, potez Lalinac Na prodaju parcela-zemljište u građevinskom području-Njiva- 37.51 ari po ceni od 1200 eur/a Zemljište je uknjiženo, pristup sa asfaltnog puta Struja, voda i priključci su pored placa Ag. proviziju plaća kupac prema cenovniku istaknutom na sajtu .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 3250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom delu Barajeva, građevinski plac površine 32,5ari sa predivnim pogledom. Pored placa asfalt, struja, voda, gas. Plac je od Ibarske magistrale udaljen 2km, a od centra Barajeva 4km. U blizini je osnovna škola, prodavnica, tereni za fudbal i košarku, autobusko stajalište. Plac....

 
 
 
  Plac, BOLJEVCI, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 108857, uknjižen, plac. 1460m2 plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.000 €, 1003,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen plac, dozvoljena gradnja, u građevinskom području, naseljeno vikendicama. Struja i voda dovedena na plac. U blizini sportsko rekreativnog centra ”Babe”oko 2km. Agencijska provizija 2%.//Agent:060/3420600// .

 
 
 
  Plac, PETROVAC, 45.000 €, 1254,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Plac, KNJAŽEVAC, 45.000 €, 220,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac gradsko-građevinsko zemljište, na Staroj planini, opština Ćuštica. Nalazi se 200m od hotela, 250m od gondule. Plac je uknjižene površine 220m2. Dozvoljena je gradnja objekta p plus 1. Potvrđen urbanistički i idejni projekat ministartsva. Odlična investicija. Za više....

 
 
 
  Kuća, ŠID, 45.000 €, 164,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dve kuće na jednoj parceli u Moroviću, opština Šid. Obe nekretnine su uknjižene. Nalaze se u asfaltiranoj ulici, imaju trofaznu struju , gradsku vodu, septičku jamu, a moguće je priključenje na kanalizaciju i gas. Grejanje je na čvrsto gorivo ili struju trenutno. Kuće su....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.000 €, 1500,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122985, uknjizen, plac. Vikend naselje, dozvoljena gradnja. Plac u blizini Dunava, ravan. Blizina prikljucka za vodu, struju. Udaljen od puta oko 100m. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj .....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 50.000 € na 45.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3972,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaju se dve parcele,lep položaj parcele. Plac, Jagodina | Prodaja · 3972m² · 45.000€.

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 45.000 €, 22284,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Plantaža lešnika od 2,228 ha u Karlovčiću na samo 30 minuta od Beograda. Voćnjak je starosti 20 godina u punom rodu, zdrav i u odličnoj kondiciji. Zasad je 85% žbunaste forme i oko 15% stablašica. U voćnjaku se svake godine primenjuju pune agrotehničke mere obrade zemljišta i orezivanje....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 3250,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 45.000 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dimenzije 25m sa 200 m, ravan, do asfalta, struja, voda, gas. Jedan deo placa je gradjevinski oko 16a ostalo je poljoprivredno zemljiste. U blizem okruzenju su kuce u kojima se zivi. Uknjizen Informacija o agencijskoj proviziji se nalazi na sajtu Favorita. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
 
+32%

Promena cene sa 34.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, JAGODINA, 45.000 €, 3334,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 34.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Potrebna Vam je parcela koja se nalazi na dobroj lokaciji? Ova parcela je ono što vam treba. Parcela je površine 33,34a, gradsko građevinsko zemljište. Do samog placa dolazi sporedni put. Plac, Jagodina | Prodaja · 3334m² · 45.000€.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 46.000 € na 45.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BAČKA PALANKA, 45.000 €, 1800,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 46.000 €
24.04.2026 - 45.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 117698, plac. HITNO!!! Na prodaju gradjevinski plac u Backoj Palanci ( Blok 100). Povrsina placa je1807m2 ali zbog oduzimanja dela za potrebe puta plac ce imati 1421m2. Plac se nalazi u zoni porodicnog stanovanja. Moze se koristiti za stambeni objekat a moze i za poslovno....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 45.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Paliluli. Površina placa je 10ari, plac je gradsko građevinsko zemljište. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem....