• GoHome Professional
barem 180 m2 do 47000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • barem 180 m2 do 47000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - barem 180 m2 do 47000 eura

  • Za upit "barem 180 m2 do 47000 eura" pronađeno 5 632 nekretnina - prosečna cena 28 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 170 m2 (malo manji)
    • 190 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 44000 eura (malo jeftiniji)
    • 49000 eura (malo skuplji)
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, VINIK, 47.000 €, 1100,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Viniku. Površine je 11ara, nalazi se pored glavne ulice, ima pristup vodi i struji. Plac se vodi kao poljoprivredno zemljište. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms,....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.000 €, 4751,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa parcela pravougaonog oblika, trenutno poljoprivredno zemljište, 250 met. od puta ka Donjem Matejevcu. Udaljena je od naplatne rampe Niš istok oko 900 m. Struja je udaljena oko 80 m jer u tom delu ima kuća i vikendica. Uknjižen, privatna svojina 1 kroz 2. Vredi videti.....

 
 
 
  Plac, VINIK, 47.000 €, 1000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Gornjoj Vrežini. Površine je 10ari, nalazi se pored ulice. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina možete....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'barem 180 m2 do 47000 eura'
47.000 €
47.000 €
47.000 €
  Kuća, BEČEJ, 47.000 €, 162,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

062518545 Prodajemo prizemnu kuću u Bečeju,lep plac ravan,uknjižena,useljiva.Kuća ima dva odvojena stana,struja,gradska voda,gas ,kanalizacija . . . odmah useljiva. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 47.000 €, 370,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se u donjoj Sabanti parcela površine 3 he 69 ar i 35 m2 ( koja se sastoji od 3 puta po dve parcele koje nisu jedna pored druge) pod šumom. Uknjiženo cena: 47.000 eura Mogućnost kupovine dve parcele odvojeno od ostalih gde je bila šuma ali je posečena u donjoj Sabanti ( Čarkovac....

 
 
 
  Plac, NIŠ, Donja Vrežina, 47.000 €, 1140,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac za gradnju, gradsko građevinsko zemljište, ukupne površine 1140 m2. Nalazi se pored asfaltnog puta u donjem delu Donje Vrežine, blizu svih potrebnih komunalnih priključaka i ostalih kuca. Lep, ravan plac kome je širina prema ulici 11.5 m .Uknjižen, privatna svojina....

 
 
 
  Plac, STARI BANOVCI, 47.000 €, 853,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.zidart.co.rs

Građevinska parcela nastala parcelacijom i prenamenom poljoprivrednog zemljišta. Pozicioniran je u Starim Banovcima na potezu iza naselja Kablar u neposrednoj blizini auto puta i uključenja ka Beogradu i Novom Sadu. Širina placa je 18m a dužina 46m. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 47.000 €, 1137,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Pasi Poljani u blizini novog groblja na glavnom putu za Doljevac , površine 1137 m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac je,svojina 1 kroz 1. Za više informacija javite se .

 
 
 
  Plac, PINOSAVA, 47.000 €, 550,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Plac u zoni dozvoljene porodične gradnje P+1+PK, veličine 5,5ari. Ravan, pravilnog oblika, sa svom infrastrukturom pored. Indeks zauzetosti 30% Informacija no lokaciji na uvid. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Smilja Stojadinović br. licence:....

 
 
 
  Plac, BELI POTOK, 47.000 €, 600,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, KOLUT, 47.000 €, 173,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

KUĆA! Kolut Na placu od 1457m2 prodaje se starija kuća od 173m2, renovirana spolja i iznutra u etno stilu. Novo kupatilo, sredjena kuhinja, u sve tri sobe seljački pod, kamin, opeka na zidu, uredjeno dvoriste sa ekonomskim dvorištem i objektom koji je predviđen za poslovni prostor.....

 
 
 
  Plac, PASI POLJANA, 47.000 €, 1137,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju plac u Pasi Poljani u blizini novog groblja na glavnom putu za Doljevac , površine 1137 m2, gradsko građevinsko zemljište. Plac je,svojina 1 kroz 1. Za više informacija javite se Plac, Niš - Pasi poljana | Prodaja · 1137m² · 47.000€.

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 47.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122814, uknjižen, deljiv, plac. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 47.000 €, 1200,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 122814, uknjizen, deljiv, plac. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Sremčica | Prodaja · 1200m² ·....

 
 
 
  Kuća, REKOVAC, 46.500 €, 198,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2023.,

www.heroldo.com

Odlicna seoska kuca u prelepom Levcu, selo Tecic. Kompletno namestena u odlicnom stanju sa okucnicom. Trofazna struja, hidrofor i sengrup. Kuća ima 198m2 plus podrumske prostorije. Sastoji se iz dva odvojena stambena objekta od 125m2. Svaki ima visoki komfor. Dnevni boravak, spavaću....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 46.500 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN VELIKI PLAC 3740 m2 U ČORTANOVCIMA ZA PROBRANE I UŽIVANJE U ŠUMSKOM MIRU Prodajemo u Čortanovcima Veliki Građevinski Plac 3740 m2 u IZUZETNOJ ZELENOJ LOKACIJI.Plac je Osunčan i Pogodan za posebne projekte ima izvesne nagibe i odličnu konfiguracijuOvo je fantastična....

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 46.500 €, 1024,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.10.2024.,

www.indomio.rs

U samom podnozju planine Rtanj u ataru sela Mirovo prodaje je se plac povrisne 1024m2. Zemljiste je gradjevinsko sa gradjevinskom dozvolom koja je izdata 2024god. i idejnim resenjem za dva objekta od 100m2.Plac se nalazi nedaleko od samog ulaza u selo a opet i blizu magistralnog puta.....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 46.350 €, 1037,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan, lep plac u Niškoj Banji pored asfaltnog puta. Plac je gradsko gradjevinsko zemljište. Pogodan za sve delatnosti. Pravougaonog oblika 50x20. Put do samog placa, ravan, ograđen sa tri strane, u blizni su priključci za vodu, struju i kanalizaciju. Uknjižen. Svojina....

 
 
 
  Plac, BANJA, 46.350 €, 1037,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Kuća, VRBAS, 46.350 €, 190,00 m2 cca 240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Kuća u Ravnom Selu 190m2, s pripadajućim placem 1475 m2, pošumljenim, lepa lokacija spokojnog sela u mirnoći vojvođanske provincije, u blizini Jegričke, ima asfaltirani prilaz, poseduje građevnu dozvolu, sve neophodne priključke, struju, vodu, kanalizaciju, i sve to za 46350E! za....

 
 
 
  Plac, PRIJEPOLJE, 46.341 €, 5149,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo poljoprivredno zemljište površine 5.149 m² , pogodno za izgradnju vikendice, koje se nalazi na potesu Pandurica, u mirnom i prirodom okruženom delu Kamena Gora , u neposrednoj blizini Rasadnika. Kamena Gora se nalazi na oko 20 km od Prijepolja, na nadmorskoj....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 46.080 €, 2880,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Odličan plac površine 28,8 ari u građevinskom području, 3 km od centra Barajeva. Po informaciji o lokaciji dozvoljena izgradnja P+2+Pk (Ps), najviše do 4 nadzemne etaže. Od ulice udaljen 5m, struja, gas i voda dovedeni do placa.Tu je i autobuska stanica, a železnička stanica je udaljena....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 46.000 €, 240,00 m2 cca 190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

Na 6 km od Prijepolja u Velikoj Župi, potes Vinicka, udaljena oko 300 m od magistralnog puta E763, na mirnoj lokaciji, u prilici smo ponuditi na prodaju kuću površine 80 m2 u osnovi, spratnosti Su+Pr+Pk. Bruto površine 231 m2, korisne površine 195 m2 sa pripadajućom okućnicom odnosno....

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 46.000 €, 5000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

U građevinskoj zoni imamo u ponudi 50 ari ravnog placa na oko 27 km od Slavije. Agencijska provizija 2% Put za Skadriče.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 46.000 €, 1150,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja građevinskog zemljišta na obroncima Kosmaja. Lokacija: Rogača Pogled: Panoramski, nezatvoren Površina: 1.149 m² – 1.196 m² Infrastruktura: Struja Voda Gas Optika Sve navedeno nalazi se na glavnom putu. Pristup parcelama: Kupovinom placa dobija se 1/8 internog puta. Cena 4.000€/ar.....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 46.000 €, 4300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zemljište u građevinskom području površine 43 ara. Plac se nalazi u izuzetno mirnom naselju Beške sa prelepim pogledom na okolinu. Parcela je ravna i front placa je 32 metra. Infrastruktura je na par metara od parcele, centar sela je na 1300 metara, a obala Dunava na 4km. Zemljište....

 
 
 
  Plac, PARAĆIN, 46.000 €, 4599,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo plac(u gradjevinskom području)u neposrednoj blizini restorana Avlija,pogodan za gradnju porodične kuće ili vikendice! Moguće priključenje struje Nije fiksna cena .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 46.000 €, 5757,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Pogodno za hale, benzinske pumpe itd. Plac s jedne strane puta od 14a=11000e Plac s druge strane od oko 44a=35000e Moguca odvojena prodaja ! .

 
 
 
  Kuća, MEROŠINA, 46.000 €, 200,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju vikendica na Oblačini. Odlična investicija za miran život u prirodi, van gradske buke. Nalazi se nedaleko od Oblačinskog jezera. Plac je površine 497m2. Kuća ima tri etaže (P+1+PK), u osnovi 70m2. Prizemlje je adaptirano, dok druge etaže zahtevaju kompletnu adaptaciju prostorija.....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 46.000 €, 1300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 113080, uknjižen, plac. Plac se nalazi između Sremcice i Zeleznika. Deo se zove Krive njive. Zelena zona izlaz direktno na put glavni. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 46.000 €, 1550,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se plac površine 15.5a na Štipljanskom putu do asfalta za izgradnju porodične kuće. Zemljište je u građevinskom području, plac je očišćen. Sve priključci su do placa. Retko u ponudi! Naša preporuka! .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Železnik, 46.000 €, 1300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 113080, uknjizen, plac. Plac se nalazi izmedju Sremcice i Zeleznika. Deo se zove Krive njive. Zelena zona izlaz direktno na put glavni. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/555-3901 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Plac, RALJA, 46.000 €, 4600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 104511, struja, uknjizen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 46.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 128316. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 46.000 €, 1600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128316. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 ... Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Plac, Beograd - Kosmaj | Prodaja · 1600m² · 46.000€.

 
 
 
  Plac, SOPOT, 46.000 €, 4600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 104511, struja, uknjižen. Njivav 3 klasa u gradjevinskoj zoni. Dozvoljena gradnjs. Uz asvalt. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, LAZAREVAC, 46.000 €, 175,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dve kuće u Vrbovnu,na placu od 16 ari,površina jedna je 75 m2 i druge 100 m2 sa garažom za auto,do placa asfalt,priključak gradske vode,ima i bunar sa hidroforom,udaljeno od bgd 32km,na jako lepom i mirnom mestu sa prelepim pogledom.Cena 46000e. Tel 0638730237 .

 
 
 
  Plac, SOPOT, 45.900 €, 1700,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Građevinski plac, sa izvedenim priključkom za vodu. .. Plac je na ulazu u Stojnik, udaljen od glavnog puta 80m. Prilazni put je širine 5m Na glavnom putu su na raspolaganju priključci za struju, telefon, optički internet i gas Kontakt 063/811-8 8-89 Prikaži broj Plac, Beograd....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 45.764 €, 2700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi plac u naselju Ovča ukupna površina 26.92 ara. cena 1.700 evra po aru.Uknjiženo. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 45.500 €, 2617,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.angazman-nekretnine.rs

Prodaje se parcela u građevinskom području od 26a 17m2 u opštini Sopot, KO Popović, pored asfaltnog puta u širini od 43m, sa strujom i vodom do parcele. Sopot, Popović.

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 350,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 50.000 €
05.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Slanci – 3,5 ari građevinskog zemljišta sa pogledom Na prodaju uknjiženo građevinsko zemljište površine 350 m² u mirnom delu naselja Slanci. Plac je idealan za izgradnju porodične kuće ili vikendice, na samo 11 km od centra Beograda. Površina: 3,5 ari (front prema ulici....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 50.000 € na 45.500 € dana 06.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, VIŠNJICA, 45.500 €, 400,00 m2 cca 110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 50.000 €
06.04.2026 - 45.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Građevinsko zemljište pravog oblika i ravne površine. U ponudi je parcela površine 3.5ari. Do same parcele doveden je gasovod. Nalazi se veoma blizu glavnog puta i autobuske stanice. - Uknjižen - Odlična saobraćajna povezanost Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 390)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>