• GoHome Professional
60 m2 do 130000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • 60 m2 do 130000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 130000 eura

  • Za upit "60 m2 do 130000 eura" pronađeno 6 954 nekretnina - prosečna cena 1.693 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 129.730 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Dupleks 65 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na prvom i drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 129.620 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Idealni za porodice Na prodaju su trosobni stanovi površine 65–68 m² u kvalitetnoj novogradnji, savršeni za porodice koje traže prostran, komforan i funkcionalan dom. Stanovi se odlikuju pažljivo osmišljenim rasporedom, koji pruža prijatnu dnevnu zonu, dve spavaće sobe i terasu za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.600 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 64 m 2 Sobe: 2 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.600 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

izvorno dvosoban stan, uknjižen na 64m2, mereno ima 54, podeljen je u dve stambene jedinice, renoviran, brzo useljiv. Svetosavska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.600 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

~NOVO U PONUDI~Novogradnja na Telepu u lepoj ulici, sakrivenoj od gradske buke, na samo 500 m od Limana 4.Stanovi lepih rasporeda. Visok kvalitet gradnje i opreme.Podno grejanje na gas.Garažna mesta u suterenu zgrade.Za kupce prvog stana moguć povrat PDV-a.Za više informacija nas....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 129.514 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 58,87m2 (terasa), 2/5, CG sa kalorimetrima, lift, interfon, internet, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.500 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvoiposoban stan na Novom Naselju, površine 59m², na trećem spratu zgrade sa liftom. Stan se nalazi u mirnom i zelenilom okruženom delu naselja, idealnom za porodični život. U neposrednoj blizini se nalazi osnovna škola, kao i brojni parkovi, prodavnice i sve što je potrebno....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

https://halo-nekretnine.rs/prodaja-stanova/novisad-novonaselje-bistrica/547742 .

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 129.500 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan svetao, izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan i prostran porodičan dvoiposoban stan u mirnom, zelenom delu Borče. Moderno je renoviran i spreman za useljenje odmah. Stan je površine 52m2 i lođa je 8m2 ukupno 60m2. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja,....

 
 
 
  Stan, ŠABAC, 129.500 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan u centru, prvi sprat, istočno orjentisan. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatilo. Stan ima dve terase jednu od 3m i drugu od 7,5 m dužine, ukupne površine 12,68 m2. Centralno grejanje, parket u celom stanu, optički....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.460 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja stanova različitih struktura i spratnosti nedaleko od Bulevara Patrijarha Pavla. Nov savremen kompleks u blizini svi potrebni sadržaji za nesmetano svakodnevno funkcionisanje. Vrhunski materijali,odličan kvalitet gradnje. Useljivo mart-april 2026 godine. Povrat PDV-a za kupce....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.460 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 129.430 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.430 €, 59,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.375 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.300 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 56m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 129.300 €, 56,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122125, I/II, stambena zgrada. Na prodaju moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Novog Naselja – mirno porodično okruženje tik uz glavnu saobraćajnicu, a opet dovoljno uvučeno da obezbeđuje mir i privatnost. Na svega nekoliko minuta dostupni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.130 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Fantastičan stan u izgradnji sa rokom septembar 2025. godine. Prepoznatljiv kvalitet gradnje i opreme. Pouzdan investitor. Za kupce prve nekretnine mogućnost povrata PDv-a! Pozovite za više informacija! Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.200 €, 55,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poštovani kupci, predstavljamo Vam odličnu izgradnju, sa svega nekoliko stanova, vrhunskog kvaliteta i opreme. Stan poseduje dve komforne spavaće sobe, dnevni boravak sa izlazom na terasu koja poseduje hladnu ostavu, kuhinju sa prirodnom ventilacijom i kupatilo. Grejanje je podno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.200 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Na prodaju moderan dvoiposoban stan u novogradnji, smešten u mirnom i atraktivnom delu Telepa. Stan je svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice i pojedince koji traže udoban i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.170 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalna ponuda, vrhunski trosoban stan u novogradnji. Top lokacija. Uknjizen. .

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.160 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvoiposoban stan u odličnoj zgradi na veoma atraktivnoj lokaciji! Nalazi se blizu svega što je neophodno za život! Stan je bez ulaganja, dvorišno orijentisan! Na terasi ima ostavu! U ceni ostaju kuhinjski elementi i nekorišćena, nova tehnika! Odlična prilika! .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 129.080 €, 61,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

https://max-nekretnine.rs/prodaja-stan/petrovaradin-stari_majur/513663 Pozovite nas na: 021/221-5500 Lift.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 129.000 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2024.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1046163. NOVI SAD, SATELIT, TROSOBAN STAN, 60 m2. Novo u ponudi!!! Predstavljamo vam kompletno renoviran trosoban stan, pozicioniran na petom od šest spratova, u zgradi bez lifta, kvalitetne gradnje. Stan sadrži hodnik, dnevni boravak sa izlazom na terasu dvorišne orjentacije,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 130.000 € na 129.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, MIrijevo, Rableova Prodajemo komforan, opremljen 2-soban stan 62,53m2 - prostrana dnevna soba, velika terasa, trpezarija, kuhinja, 1 spavaća soba i kupatilo. Stan je na 1. spratu, u dobro održavanoj zgradi, dobro orijentisan. Nije moguća kreditna kupovina. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Beograda, u Zemun polju, u kraju sa širokim ulicama i puno zelenila, nudimo Vam funkcionalan dvosoban stan sa odličnim potencijalom. Stan se nalazi u šestospratnici sa liftom, građenoj sredinom 1980-ih godina, u okviru uređenog bloka koji je prepoznatljiv....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 129.000 €, 65,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Trosoban stan na pravom visokom prizemlju.Veliki dnevni boravak sa odvojenim kuhinjsko-trpezarijsim delom, dve spavaće sobe, terasa i kupatilo. Struktura stana je odlična, dvostrano je orjentisan i svetao.Pozicioniran u blizini hotela Jugoslavije, blizu šetališta i svih bitnih dešavanja.Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 129.000 €, 59,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvoiposoban stan u mirnijem delu Panteleja nedaleko od pantelejske crkve. Stan je u kvalitetno građenoj i lepo održavanoj starijoj zgradi okruženoj zelenilom. Na 9. je spratu, svetao i sa lepim pogledom. Zgrada ima 2 lifta. Stan ima sledeće prostorije:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 128.910 €, 63,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Klisa, pdv , rok izgradnje decembar 2026 god . Monika 065/448-4648 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 128.850 €, 64,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 64,98m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 130.200 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stanovi u novogradnji, u prizemlju i na prvom spratu. Objekat je spratnosi Su + Pr + 1 Sprat + Potkrovlje U ponudi su dva stana od 62m2 i dupleks od 69m2. Prvi stan od 62m2 se nalazi na prvom spratu, drugi od 62m2 se nalazi na prizemlju (zbog specificne pozicije, stan deluje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam zatvoren kompleks namenjen za luksuzno stanovanje. Smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji vam omogućuje mir i privatnost, a takođe pozicioniran u blizini centra grada. Nalazi se na samo pet minuta vožnje do tržnog centra Promenada. Stan se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 58,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Kompletno, moderno/neutralno renoviran dvoiposoban stan na Detelinari. - struja, voda, keramika, podovi, spoljna i unutrašnja stolarija. . . . . - sastoji se od dve prostrane sobe (17m2 i 14m2), centralno pozicioniranog dnevno/trpezarijskog dela (14.5m2) sa kuhinjom (6m2), kupatila....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 128.750 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka - 1100099. Interesantan stan, odlična pozicija u Petrovaradinu, očuvana zgrada. Uz minimalno ulaganja može biti trosoban, a sastoji se iz dnevnog boravka koji izlazi na terasu, spavaće sobe, trpezarije sa odvojenom kuhinjom koja ima prirodnu ventilaciju, i kupatilom.....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 128.750 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja uknjižen. Odlična lokacija, Grbavica blizu Bulevar oslobođenja. Stan na prvom spratu, dosta mirna ulica. Za ostale podatke nazvati agenta. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41867, 063 526 063 Milovan, Stan je u odličnom stanju,bez ulaganja.Raspored prostorija izuzetno funkcionalan.Pristup svim prostorijama iz hodnika. Kupatilo sa ležećom kado.Odvojen WC.Kuhinja konforna sa prirodnom ventilacijom,fizički opdvojena od dnevnog boravka. Terasa prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na prvom spratu. Odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, wc. Prodaje se kompletno opremljen, bez ulaganja. Uknjižen 1/1, bez tereta. Postoji....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 128.750 €, 65,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na top lokaciji, u neposrednoj blizini Bulevara pa i samog centra grada. Ovaj uknjižen, trosoban stan je dodatno rađen i ne zahteva nikakva veća ulaganja. Prodaje se kompletno namešten. Blizina škole, vrtića, Futoške pijace, železničke stanice,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 128.750 €, 60,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks sa odličnim rasporedom prostora na top lokaciji, garaža sa rolo vratima u dvorištu zgrade je u ceni. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 413)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

60 m2 do 130000 eura - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome © 2011. GoHome - Pretraživač za nekretnine.