• GoHome Professional
60 m2 do 130000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • 60 m2 do 130000 eura - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 130000 eura

  • Za upit "60 m2 do 130000 eura" pronađeno 6 968 nekretnina - prosečna cena 1.694 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i svetao dvoiposoban stan od 65m², smešten na prvom spratu mirne i uredne zgrade, uvučene od glavnog bulevara – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

DVOIPOSOBAN STAN KOD ŽELEZNIČKOG PARKA---Agencijska šifra: 1007734. Prodaje se dvoiposoban stan na 4. spratu zgrade u blizini Železničkog parka. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i dve terase od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski....

 
 
 
  Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se odličan poslovan prostor u kompleksu Dunavske terase, u prizemlju gde se nalaze i drugi poslovni prostori, tako da je pogodan za različite delatnosti. Lokal je otvorenog tipa, luksuzno opremljen, moguće je preurediti ga po želji. Ima malu kuhinju i toalet. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop, osnovna škola Stan je uknjižene površine 64 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene sobe, prostorije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 38527, IV/IV, terasa, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, podrum, stambena zgrada. Izuzetno svetao i funkcionalan 2.5 soban stan na odličnoj lokaciji , blizina škole , pijace , doma zdravlja , prevoza 18 , 25p , zamenjena PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u kvalitetnoj i modernoj novogradnji u mirnom i porodičnom kraju u Donjoj Vrežini. Površine je 65,5m2, nalazi se na III spratu (poslednji) stambene zgrade sa liftom. Stan je veoma komforan sa dobrim i funkcionalnim rasporedom prilagođenim savremenom načinu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u Pasterovoj ulici, smešten na osmom spratu stambene zgrade, na mirnoj lokaciji idealnoj za svakodnevni život. Lift vodi do sedmog sprata, dok se do stana dolazi uz još nekoliko stepenika. Stan poseduje praktičan i funkcionalan raspored sa odvojenim prostorijama, što....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Veoma lep i funkcionalan dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu nove stambene zgrade u Rakovici u neposrednoj blizini prevoza, snabdevanja, škole 14. oktobar. Oprema: ulazna sigurnosna vrata, PVC stolarija, klasičan parket, sanitarije i pločice 1. klase, etažno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma+++Agencijska oznaka 1064160 - Prodaje se izuzetno lep, renoviran, i kompletno namešten dvoiposoban stan u blizini Železničke stanice i Sajma. Dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Stan u lepom okruženju, funkcionalan i održavan. Tri spavaće sobe, odmah useljiv. Prostorije; dnevna soba i trpezarija, kuhinja, tri spavaće sobe. agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman I, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 112774, VII/VII, dupleks, klima, lift, terasa, uknjižen. Prodaje se DUPLEX, 65m2, na Limanu. STAN ZA MLADE - UKNJIZEN. Fantastican stan, na VII, poslednjem spratu. Novo uradjena hidroizolacija. Zgrada je uradjena kvalitetnim materijalima. Ima 2 lifta. Ovaj porodican....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvoipopoban stan na Podbari, na samo par minuta od centra grada. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi novije gradnje, sa dobrom izolacijom. Zgrada poseduje biciklanu i parking iza zgrade koji koriste stanari. Stan je ulično orijentisan i topao, pogodan za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

DETALJAN OPIS OGLASA NOVI SAD, TELEP JUŽNI, TROSOBAN, 62M2,… Oglašavamo na prodaju trosoban stan koji se nalazi u kući koja je po etažama podeljena u tri stambene jedinice ( prizemlje, sprat i potkrovlje). Stan je pozicioniran na prvom spratu i trostrano je orijentisan. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 117421, II/III, klima, terasa, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, tavan, mogućnost proširenja, dvorišna zgrada. Izuzetan lux renoviran stan, u kuci kao zasebna jedinica. Komforan osuncan u mirnom kraju.Blizina skole, vrtiica, doma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 130.000 €, 61,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U naselju Stari Košutnjak, u neposrednoj blizini Pete ekonomske škole i restorana "Čačaninin", imamo u ponudi uknjižen stan na 4.spratu u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Lokacija izuzetno dobro povezana gradskim prevozom sa svim delovima grada. Prekoputa zgrade nalazi se ogroman....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

GRBAVICA, 60m2, TROSOBAN Prodaje se trosoban dupleks stan od 60m2 na Bulevaru cara Lazara na šestom spratu zgrade sa dva lifta. Stan je dvorišno orijentisan i zaštićen od gradske buke. U prizemlju stana je kuhinja sa trpezarijom, dnevna soba i kupatilo, a na spratu su dve sobe sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 2.5 stan u Žarkovu, renoviran, bez ulaganja. Ima pripadajući podrum, u urednoj, održavanoj zgradi. U blizini škole, prevoza. Šredato za legalizaciju, samo za keš kupce. Agent Slađana Ikonić Pogledajte i druge slične stanove na https://www.hillnekretnine.rs/ Posrednička naknada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122785, I/, klima, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan u maloj zgradi na Telepu. Stan je na prvom spratu. Ulica je mirna i pored zgrade ima parking. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i nameštenog dvoiposobnog stana na traženoj lokaciji. Veoma svetao stan, funkcionalnog rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i dve terase koje nisu ušle u kvadraturu stana. Uknjižen na 56m2....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

***Super lokacija-odličan duplex*** Nudimo Vam odličan duplex na super lokaciji,Bulevar Cara Lazara. U donjem delu se nalazi kuhinja sa dnevnom sobom,kupatilo-tuš kabina i terasa. Na gornjoj etaži se nalaze dve spavaće sobe,hodnik i kupatilo sa kadom. Hidroizolacija uradjena duž celog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 130.000 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Prelep stan u mirnom kraju! - Cena:130000€ - Kontakt: +38166809121 - Lokacija: Rakovica - Površina: 63m2 - Struktura: jednoiposoban stan koji se sastoji od: - dnevnog boravka - kunhinje sa trpezarijom - spavaće sobe - kupatila - terase i - tavana. OPIS: Na prodaju jednoiposoban stan....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s509 Prodaje se izuzetno lep, kompletno namešten stan površine 62 m², smešten u mirnom stambenom kompleksu na Kosmaju, okružen prirodom i svežim vazduhom – idealan za one koji traže oazu mira na samo sat vremena vožnje od Beograda. O prostoru: Stan je savršenog rasporeda i....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan trosoban stan sa garažom u strogom centru grada na minut do glavnog šetališta (Pobedine). Površine je 60m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa ostavom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122180, V/V, dupleks, klima, terasa, izvorno stanje, stara gradnja. Na prodaju duplex, Patrisa Lumumbe – 60m² (30+30) Na odličnoj lokaciji, u ulici Patrisa Lumumbe, prodaje se funkcionalan duplex od 60m². Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlaskom na terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 129.966 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Avijatičko Naselje, 129.910 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se uknjižen trosoban stan u novoizgrađenom kompleksu Square garden. Peti sprat. Dvorišno orjentisan. Ima terasu. Na cenu se dodaje PDV u iznosu od 10%. Grejanje je centralno, plaća se po utrošku. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 137.900 € na 129.900 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Stari Grad, 129.900 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.07.2024 - 159.500 €
25.08.2024 - 143.000 €
22.01.2025 - 137.900 €
03.04.2026 - 129.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.07.2024.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo dvorišnu kuću , koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Odlična lokacija za investiciju. Sastoji se od dve stambene jedinice sa posebnim ulazima. Za kompletno renoviranje. Agencijska provizija 2%. Za više informacija kontakt telefon 060/3572-030 Gordana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru, u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.800 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodaje se dvostrano orijentisan trosoban stan na Grbavici, originalno je bio dvosoban ali je prilikom renoviranja prepravljen u trosoban. Stan je kompletno renoviran pre 10 godina. U stanu ostaje ugradna kuhinja i sav nameštaj i tehnika koji su na fotografijama. Mesečni troškovi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 129.780 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen dvoiposoban stan na Limanu 4. Od trpezarije dobijena je još jedna manja spavaća soba, a terasa pripojena dnevnoj sobi. Kuhinja i kupatilo su rađeni - nova keramika i sanitarije. Stan je ulično orijentisan. Peti sprat, lift, ostava, IDS 76640. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin - odličan lokal 60m2 u novoj zgradi Prodajemo ulični lokal koji se nalazi u prizemlju nove zgrade, površine 60m2. Za obavljanje neke svoje delatnosti ili investiciono odlična prilika jer je trenutno lokal u zakupu. Informacije na broj telefona: 065 385 88 81, Irena. www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelep dvosoban stan u mirnom delu Salajke. Stan je nov, neuseljavan, i urađen sa vrhunskim materijalima, pružajući udobnost i kvalitet života. Orijentisan je ka dvorištu, što obezbeđuje tišinu i privatnost. Zgrada ima parking za stanare u dvorištu. Za više informacija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.09.2023.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1006503.Prodaje se odličan dvosoban stan na Bulevaru Evrope u blizini kružnog toka sa Limanima. Stan se nalazi na prvom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje dnevni boravak, izdvojenu kuhhinju sa trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Stan je dvorišno orijentisan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Staroj Detelinari! Stan je opremljen autentičnim nameštajem i tako se i prodaje. Ima pripadajuću podrumsku prostoriju od 4m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Podrum, ostava, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.780 €, 63,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije je originalno dvosoban, trenutno organizovan kao trosoban stan od 63,5m2, u starijoj zgradi u mirnom delu Grbavice. Stan je na drugom spratu od tri, dvostrano orjentisan u zgradi bez lifta, sa samo 11 stanova u ulazu. Kompletna renovacija stana radjena pre 10 godina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 129.780 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo stan-Bulevar Evrope Stan se nalazi na odličnoj i urbanoj lokaciji, zgrada je pozicionirana tako da nema buke u stanu. Nekretniine je strukturno idealna u svaku prostoriju se ulazi iz hodnika. Nema dodatnih ulagnja i moguće je da se uz vrlo mala ulaganja preuredi u dvoiposoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 415)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>