• GoHome Professional
60 m2 do 130000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • 60 m2 do 130000 eura - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 130000 eura

  • Za upit "60 m2 do 130000 eura" pronađeno 6 958 nekretnina - prosečna cena 1.693 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • klima
    • kablovska
    • 1.sprat
    • parket
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.500 €, 55,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 2.5 stan u NOVOM SADU, SOMBORSKI BULEVAR površine 55m2. Cena stana sa pdv. Stan je u izgradnji. Renomiran investitor. Moderan kompleks u blizini svih sadržaja potreban za život. Odlična komunikacija sa ostalim delovima grada. Zavređuje pažnju. Pozovite da pogledate. Terasa,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 130.590 €, 58,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam odličnu izgradnju na Mišeluku sa rokom završetka krajem 2026. godine. Odličan kvalitet gradnje kao i opreme: aluminijumska stolarija, tarket, podno i plafonsko grejanje i hladjenje ! Pozovite kako bi se uverili u sve prednosti ovog objekta kao i lokacije! Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 126.400 €, 56,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju na TOP lokaciji ! Bulevar patrijarha Pavla, rok izgradnje je 31.12.2026. Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cene su sa PDV-om. Za više informacija kontaktirajte Vašeg agenta prodaje. Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 126.340 €, 57,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu nekretninu na mirnoj, a popularnoj lokaciji. Petrovaradin! U pitanju je zgrada u izgradnji sa stanovima različitih struktura i kvadratura. Kvalitet gradnje je zagarantovan jer je u pitanju nadaleko poznat investitor sa višegodišnjim iskustvom. Za opremanje....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam fenomenalnu nekretninu na jednoj od najboljih lokacija u Novom Sadu. U pitanju je trosoban stan odličnog rasporeda. Stan ima prelepu dnevnu sobu, kvadratnog oblika koju lako možete organizovati onako kako Vam odgovara. Kuhinja je odvojena odličnim i veoma funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.250 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 126.250 €, 57,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se 3.0 stan u PETROVARADINU, površine 57m2.Stan je u izgradnji.Dva mokra čvora.Renomirani investitor.Moguća kupovina na kredit uz mogučnost povrata pdv za kupce prvog stana.Nalazi se u blizini svih sadržaja za porodični život kao i autobuskih linija za grad.Vredi pozvati i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Slana Bara, 126.246 €, 58,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – STANOVI U IZGRADNJI NA TEMERINSKOM PUTU – 29m² DO 84m² – NOVOGRADNJA U ponudi je prodaja stanova u izgradnji na Temerinskom putu 25–27 u Novom Sadu. Ovaj stambeni projekat predstavlja odličnu priliku za kupovinu stana u novogradnji na lokaciji koja je dobro....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 126.246 €, 59,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 126.240 €, 62,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam stambenu izgradnju. Rok završetka radova planiran je za septembar 2026. godine. Objekat se gradi po najsavremenijim građevinskim standardima, uz korišćenje prvoklasne keramike, vrhunske sanitarije i kvalitetnih završnih materijala. Posebna pažnja posvećena je svakom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.214 €, 58,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo visokokvalitetnu novogradnju u izgradnji, u ulici Aleksandra Bugarskog u Mirijevu, u blizini škole, vrtića, pijace, marketa, gradskog prevoza kao i ostalih sadržaja. Za gradnju zgrade koristiće se moderan arhitektonski izraz i kvalitetni materijali. Stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 126.180 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlična nekretnina, na odličnoj lokaciji. Prodaje se komplet namešten, sa sopstvenim, natkrivenim parking mestom. Stan je u projektu bio dvoiposoban, lako se može vratiti u to stanje. Bez ikakvog ulaganja, odmah useljiv po isplati. Prilika!!!! Za više informacija, kao i za gledanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 126.106 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je stan u izgradnji, smešten u mirnom i zelenilom okruženom delu Žarkova, idealan za sve koji žele da spoje miran život sa dobrom povezanošću ka centru grada. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, kombinovane dnevne i spavaće sobe, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 126.100 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, sa planiranim završetkom radova do marta 2026. godine. Ovi stanovi dolaze od pouzdanog investitora poznatog po visokim standardima gradnje i kvalitetu. Stanovi su opremljeni PVC petokomornom stolarijom koja osigurava....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 126.100 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

https://exit-nekretnine.rs/prodaja-stanova/petrovaradin-starimajur/533457 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 126.100 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja u Petrovaradinu / Starom Majuru, odličnog kvaliteta izgradnje i opreme. Nalazi se na odličnoj lokaciji, rok izgradnje mart 2026. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, MAJUR, 130.660 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan kvalitet gradnje i opreme. Cena sa pdv-om. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 126.038 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan da pruži moderan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude stan u novogradnji iz 2024. godine. U ponudi je funkcionalan stan površine 58 m² sa dve odvojene spavaće sobe. Stan je odlično raspoređen, prostran i ispunjen prirodnom svetlošću. Posebnu vrednost nekretnini daje terasa površine 12 m². Grejanje je etažno.....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 126.000 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE STAN U NOVOGRADNJI Prodaje se funkcionalni stan, na drugom spratu u novogradnji. Stan se sastoji iz dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom i trpezarijom, kupatilo, tri manje spavaće sobe i terase.Predviđeno useljenje: za 6 meseci. Odlična je prilika i za život i za investiciju,....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i tihom delu Mirijeva, novoizgrađenom naselju na prodaju poslovni apartman uknjižen 1/1. Okružen zelenilom sa terasom od 12m2. 100m od škole i prodavnice. Mogućnost kupovine i garažnog mesta. Retko u ponudi. Prijatna kupovina Ag provizija 2% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2022.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan. Zgrada se nalazi u veoma mirnoj ulici, a opet vrlo dobro povezan sa glavnim saobraćajnicama. Blizina autobuske stanice, škole, vrtića. Na manje od 1km od Limana 4. Za sve informacije pozovite naše agente. .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 133.400 € na 126.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 126.000 €, 61,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 131.000 €
22.03.2026 - 133.400 €
13.05.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju četvorosobnog stana u izgradnji, 61m2 etažirane površine. Lokacija - Adice - deo koji gravitira Telepu. Objekat spratnosti P+1+PK se nalazi u već infrastrukturno razvijenoj ulici i kraju, što podrazumeva asfalt, kanalizaciju, atmosferske vode, itd PDV u iznosu....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan dvoiposoban stan u izgradnji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Dvostrano orjentisan. Rok izgradnje jun 2024. Za sve dodatne informacije pozovite 064/8222-176 Dejan. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003098 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan 3.0 stan u novijoj zgradi, sa tihim i mirnim okruženjem. Stan se nalazi u niskom prizemlju, nije ukopan, i iz njega se izlazi na jednu terasu od 7m2 koja je urađena u pločicama. Postoji mogućnost da se umesto prozora u spavaćoj sobi stave vrata i dobio bi se izlaz na još jednu....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 119.700 € na 126.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 119.700 €
26.04.2026 - 126.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 126.000 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116505, I/VI, u izgradnji. Na prodaju trosoban stan na Somborskom bulevaru. Cena je sa PDV-om. Useljiv kraj 2026. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 126.000 €, 60,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 96255, I/II, uknjižen, stambena zgrada. Veoma svetao, trostrano orijentisan stan, lokacijski odlično pozicioniran. Sastoji se od dve velike sobe, odvojene kuhinje, trpezarije, kupatila i male ekonomske lođe. U izvornom stanju, salonska visina plafona, adaptibilan. Uknjižen....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi je 2.5soban stan u ulici Milića od Mačve, u mirnom delu Mirijeva 4. Nadomak okretnice 27E, 25P, 79, E6. U blizini je neophodnih sadrzaja za udoban porodicni zivot, a dovoljno izdvojeno od gradske buke i vreve i na tacki ukrstanja vetrova, pa je lokacija izuzetno zdrava za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 126.000 €, 56,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

063518546 062518545 0643187924 Oglašavamo prodaju dvoiposobnog stana 56m u izgradnji. Zgrada će se nalaziti u Novosadskom naselju Salajka, gradi se moderan stambeni objekat PO+P+2(3), projektovan tako da pruži maksimalni kvalitet stanovanja. U ponudi su stanovi raznih struktura,41....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u novogradnji koja podrazumeva najnovije standarde u izgradnji, na odličnoj lokaciji blizu centra grada, škole i svih drugih potrebnih sadržaja za savremeni život u mirnoj ulici. Objekat je spratnosti Po+P+4, gde su u podrumu ostave, u prizemlju parking mesta a stanovi....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 126.000 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa PDV-om. Pouzdan investitor! Pozovite za više informacija. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 126.000 €, 65,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja sa PDV-om. Pouzdan investitor! Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 125.950 €, 57,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se komforan dvosoban stan. Nezahteva ulganja i useljiva je odmah po isplati. Stan se prodaje delimično namešten(ostaje sve kao na fotografijama). Za više informacija nas kontaktirajte. Terasa, Klima.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 123.289 € na 125.913 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 125.913 €, 57,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.11.2025 - 120.666 €
08.02.2026 - 123.289 €
18.03.2026 - 125.913 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten u prizemlju moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva. Idealno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.870 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na odličnoj lokaciji. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Za više informacija pozovite! Tel: 021/662-0001 Terasa, Lift.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 125.860 €, 64,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju stan u Jagodin mali. U neposrednoj blizini nalaze se vrtić, škola, ambulanta, Pantelejska crkva, kao i brojne trgovinske radnje. Stan ima 63,47m2 projektovane površine, po strukturi je trosoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i delom za kuhinju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Telep. Izdvajamo iz ponude odličan dupleks dvorišni stan na lepoj i mirnoj lokaciji za stanovanje, uknjižen 1/1. U neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole ´ Jožef Atila´ Ovaj stambeni prostor čine dve etaže, donju etažu čini dnevni boravak sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Oglašavamo prodaju stana (nadogradnja) korisne površine 61m2 (ukupne površine 72m) Nalazi se na petom spratu u zgradi sa liftom. Poseduje terasu, centralno grejanje, Velux prozori, PVC stolarija. Stan se prodaje prazan, u prilogu su renderi predloga za uređenje. U zgradi postoji ostava....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.660 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličnu izgradnju u Petrovaradinu. U pitanju je manja zgrada za porodično stanovanje. Oprema koja se koristi je izuzetno kvalitetna, dugotrajna i moderna. Zgrada se nalazi na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, ambulante, prodavnica Miran je kraj, a i parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 125.660 €, 55,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1100127 - uknjižen dvoiposoban stan na Novom naselju u Šarengradu. Stan sadrži dve spavaće sobe i dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom. Postoji i velika terasa sa divnim pogledom na park pun zelenila i ukrasnog rastinja. Na tavanu ostava i u prizemlju biciklana.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-294 (od ukupno 414)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>