• GoHome Professional
60 m2 do 130000 eura opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 60 m2 do 130000 eura opremljen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 60 m2 do 130000 eura opremljen

  • Za upit "60 m2 do 130000 eura opremljen" pronađeno 372 nekretnina - prosečna cena 1.617 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRANJE, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u Vranju, uspešno pozicioniran na platformi Booking.com, sa izuzetnim ocenama i stalnom potražnjom tokom cele godine. Stan se nalazi u neposrednoj blizini hotela Hotel Royal Putnik, jedne od najtraženijih lokacija u gradu, što dodatno doprinosi njegovom....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '60 m2 do 130000 eura opremljen'
129.800 €
129.800 €
129.800 €
  Kuća, BEOGRAD, 130.000 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vrlo funkcionalan splav na Savi, odlična lokacija, Ada Međica. Splav je sagrađen 2022, na novim je pontonima, sa kompletnim projektom arhitektonskog studija. Osnova splava je 9x8m. Prodaje se potpuno opremljen novim nameštajem i tehnikom. Sprovena je pijaća voda, a struju proizvodi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052404.. ADICE, DVOIPOSOBAN STAN 58M2.. Predstavljam Vam dvoiposoban, porodični stan u blizini Novosadskog puta - odlično održavan i izuzetno funkcionalnog rasporeda u datoj kvadraturi. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade, prodaje se potpuno opremljen nameštajem i belom....

 
 
 
  Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 130.000 €, 58,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovan prostor u kompleksu Dunavske terase, u prizemlju gde se nalaze i drugi poslovni prostori, tako da je pogodan za različite delatnosti. Lokal je otvorenog tipa, luksuzno opremljen, moguće je preurediti ga po želji. Ima malu kuhinju i toalet. Ukupna površina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru, u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.780 €, 60,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam odličan dvosoban stan na Staroj Detelinari! Stan je opremljen autentičnim nameštajem i tako se i prodaje. Ima pripadajuću podrumsku prostoriju od 4m2. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! Terasa, Lift.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Na prodaju – Kompletno namešten dvosoban stan, Detelinara, 60m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je prostran i kompletno namešten dvosoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji na DetelinarI . Zgrada je uredna i održavana, a okolina nudi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.200 €, 57,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* Na prodaju moderan dvoiposoban stan u novogradnji, smešten u mirnom i atraktivnom delu Telepa. Stan je svetao, prostran i funkcionalnog rasporeda, idealan za porodice i pojedince koji traže udoban i kvalitetan životni prostor. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 130.000 € na 129.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 130.000 €
29.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Beograd, MIrijevo, Rableova Prodajemo komforan, opremljen 2-soban stan 62,53m2 - prostrana dnevna soba, velika terasa, trpezarija, kuhinja, 1 spavaća soba i kupatilo. Stan je na 1. spratu, u dobro održavanoj zgradi, dobro orijentisan. Nije moguća kreditna kupovina. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.eminentnekretnine.rs

Komforan stan u stambenoj zgradi bez lifta, uknjižene kvadrature 51m2, sa terasom 5m2. Čine ga predsoblje, iz koga se ulazi u sve prostorije, kuhinja i trpezarija, dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i terasa na koju se izlazi iz dnevnog boravka i spavaće sobe. Prodaje sa opremljen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 62,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na prvom spratu. Odličan raspored, iz hodnika se ulazi u sve prostorije. Prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja, terasa, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo, wc. Prodaje se kompletno opremljen, bez ulaganja. Uknjižen 1/1, bez tereta. Postoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 128.750 €, 64,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju ulišni lokal ukupne površine 64m2 (uknjiđen na 33m2) u neposrednoj blizini Bulevara oslobođenja. Lokal se sastoji iz dve etaže, visokog prizemlja i suterenskog dela, cela predna strana lokala je u portalima, na gornjem nivou je kupatilo i opremljena kuhinja, oba nivoa su....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 128.750 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan, novogradnja. Pozicija na kraju Telepa, sam početak Adica. Ulica je lepa, sa novim zgradama. U neposrednoj blizini su svi sadržaji neophodni za udoban život: vrtić, škola, marketi, dečije igraonice. Stan se sastoji od velikog dnevnog boravka, sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je konforan dvoiposoban stan u Durlanu, u neposrednoj blizini OŠ "Čegar". Uknjižena površina stana je 60m2 + 3m2 terasa. Nalazi se na III (trećem) spratu, u zgradi novije gradnje, bez lifta. Nalazi se na izuzetno mirnoj lokaciji, savršenoj za porodični život. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 128.500 €, 63,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

INĐIJA - LUX STANOVI - IZGRADNJA Prodajemo na TOP lokaciji stan 63,27m2. Svi stanovi su moderno dizajnirani kao i sama zgrada koja će biti opremljena specijalnim svetlosnim efektima, kao i aluminijumska stolarija u antracit boji koja odgovara dugotrajnosti, sigurnosti i efektivnosti.....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 128.380 €, 58,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kompleks apartmana u Vrdniku. Apartmani su smešteni u mirnom, a ipak centralnom delu Vrdnika. Pružaju opušteno okruženje sa lepim pogledom na prirodu, Vrdničku kulu i manastir Ravanica. Osim toga, u neposrednoj blizini apartmana se nalazi šarenolika gastronomska....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 128.380 €, 58,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Rok maj 2023.godine. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta.Dvorište izlazi na dve ulice Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. Terasa.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.800 €, 64,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan trosoban stan u novogradnji na Telepu. Nekretnina je opremljena vrhunskom opremom, grejanje na gas, mogućnost kupovine i garažnog mesta. Za svaku informaciju nazovite našu agenciju. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetan Porodičan Stan U Ponudi – Idealno Mesto Za Vaš Novi Dom! Ponosno predstavljamo prodaju porodičnog stana površine 58m2 sa dve spavaće sobe, lociranog na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Vrnjačkih termi. Ovaj prelep stan se nalazi u novijoj zgradi na 2. spratu, a dodatni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 127.600 €, 58,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 130.430 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju su stanovi u izgradnji na odličnoj lokaciji u Petrovaradinu, sa planiranim završetkom radova do marta 2026. godine. Ovi stanovi dolaze od pouzdanog investitora poznatog po visokim standardima gradnje i kvalitetu. Stanovi su opremljeni PVC petokomornom stolarijom koja osigurava....

 
 
 
  Stan, VRDNIK, 127.200 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Nudimo Vam odličan stan za investiciju ili život. Stan se nalazi u komplesku zgrada u samom centru Vrdnika na 500m od banje. Kompleks se sastoji od 6 zgrada, a Vaši stanovi se nalaze u prvoj lameli koja je planirana da bude gotova do kraja 2025. Svaka zgrada će posedovati recepciju.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 126.100 €, 58,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 125.500 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja smeštena na odličnoj lokaciji u naselju Čalije. Prodaje se dvoiposoban stan površine 62,77m2, na IV spratu, zgrade spratnosti P+4 sa liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U gradnji....

 
 
 
  Apartman, VRDNIK, 125.500 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Dvoiposoban apartman u novogradnji – Central Park Vrdnik U ponudi je dvoiposoban apartman od 62,79 m², koji se nalazi na trećem spratu luksuznog kompleksa Central Park Vrdnik. Raspored uključuje: ✔ Dve spavaće sobe ✔ Prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom ✔ Kuhinju ✔ Kupatilo ✔ Hodnik....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 125.470 €, 55,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

537361-Predstavljamo vam prelep stan na obroncima Fruške gore. Za vas koji vole da budu okruženi zelinilom i da imaju otvoren pogled, ovaj stan na samo 10 minuta vožnje od centra grada, je baš ono što tražite. Stan se nalazi u zatvorenom komplexu koji je pod video-nadzorom, trostrano....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.470 €, 55,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam prelep stan na obroncima Fruške gore. Za vas koji vole da budu okruženi zelinilom i da imaju otvoren pogled, ovaj stan na samo 10 minuta vožnje od centra grada, je baš ono što tražite. Stan se nalazi u zatvorenom komplexu koji je pod video-nadzorom, trostrano je....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 125.360 €, 61,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.05.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 125.000 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 8081255. NOVI SAD, BULEVAR, LOKAL, 63m2. Oglašavamo prodaju uličnog lokala u dva nivoa površine 33m2 u donjoj etaži, i 30m2 na galeriji koji se nalazi na izuzetnoj lokaciji - u blizini Futoške pijace. Lokal je ulični i ima izlog. Kuhinja i kupatilo su potpuno opremljeni. Prostor....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan u srcu Karaburme – moderan, kvalitetan i uskoro useljiv! Nudimo Vam moderan stan u centralnoj ulici na Karaburmi, u Mirijevskom bulevaru, u nadogradnji na petom spratu. Stanovi su projektovani sa pažnjom na funkcionalnost i estetiku — bez gubitka kvadrature i sa izuzetno lepim....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zemun, Batajnica, Klisina nova 9, 60m2 . 60m2, 2.5, 3/3, EG, klima, terasa, parking, interfon, telefon, renoviran. Prodaje se dvoiposoban moderno opremljen stan u novijoj zgradi, staroj desetak....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 125.000 €, 60,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi luksuzno sređen stan blizu Crkve rođenja Presvete Bogorodice u Batajnici! -Novogradnja u lepom delu Batajnice -Blizina crkve, parkova, vrtića, igrališta -Prodaje se opremljen -Bez ikakvih dodatnih ulaganja -Zgrada je legalizovana -Stan u procesu uknjiždbe, samo keš kupci....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 130.850 €, 62,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam nekretninu u izgradnji sa rokom 31.11.2025. godine. Poznat kvalitet gradnje, sam stan će biti opremljen sa PVC stolarijom sa roletnama, troslojni parket, unutrašna stolarija od medijapana, sigurnosna ulazna vrata. Podno grejanje na gas. Tehnički vrhunski opremljeno.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 124.900 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 93188, PR/III, klima, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, stambena zgrada. Moze na kredit.Novogradnja,iz 2023 godine,stan se nalazi na prizemlju,57 m2 ,van knjizno vlasnisto,sa gradjevinskom dozvolom,moze overa kod notara, dvosoban po strukturi,ima....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 124.900 €, 57,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 124.630 €, 55,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastično opremljen suteren, prostran, sa odličnim rasporedom. Dnevni boravak sa dve spavaće sobe i prelepim kupatilom koje poseduje đakuzi i tuš kabinu. Ova nekretnina sa ovom lokacijom može biti fantastična kako za život tako i za izdavanje! POZOVITE 063/1836-766....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 55,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska oznaka 1094238 Na prodaju, trosoban stan iza stadiona Vujadin Boškov. Stan se nalazi na drugom spratu u urbanoj vili. Sastoji se od dnevnog boravka, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stan se prodaje komplet opremljen. Dobra invesrticija i za život,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 123.600 €, 63,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Ovaj lokal u samom centru grada nudi izvanrednu priliku za poslovanje. Nalazi se na dve etaže, sa suterenskom etažom koja je lako dostupna, svega nekoliko stepenika niže. Galerija na gornjoj etaži dodatno proširuje prostor i pruža mogućnost za različite aranžmane. Ukupna površina....