• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs što veći - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći

  • Za upit "www.indomio.rs što veći" pronađeno 50 715 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, PARAĆIN, 300.000 €, 12000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Džemala Bijedića,-U ponudi je plac u građevinskoj zoni od 120 ari, u celini ili delovima, u Paraćinu, sa pristupnim putem za koridor 10 (E 75). Uz plac, struja, voda, gas, kanalizacija, trafo velike snage. Plac ima pristup na dve ulice i moguća je gradnja industrijskih objekata, skladišta,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 37.000 €, 12000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac površine 120 ari. .

 
 
 
  Plac, KOVILOVO, 398.000 €, 12000,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025. - 398.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi poljoprivredno zemljište u naselju Borča potes Atovi, ukupne površine 12070 m2, 1/1, dimenzije cca 52š x 232 d. Uknjiženo. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 180.000 €, 12000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Plac je njiva treće klase, zemljište u građevinskom području, jedna parcela, dozvoljena gradnja. Uknjižen, nema tereta. Plac je ravan, sade se poljoprivredne kulture. Put ispred placa je asfaltiran, dobro povezan sa autoputem. Nalazi se u selu Deč, opština Pećinci u Sremskom okrugu,....

 
 
 
  Plac, VRNJAČKA BANJA, 2.000.000 €, 12000,00 m2 cca 170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja placa od 120 ari u blizini šetališta i Snežnika . Dozvoljena gradnja . Prodaje se gradsko gr5adjevinsko zemljište. 31 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 50.000 €, 12000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep plac u podnozju Rtnja blizu prirodnog lekovitog izvora vode. Lokacija selo Ilino opstina Boljevac. Prema informaciji o lokaciji gradjevinsko zemljiste su dve parcele a treca poljoprivredno zemljiste, ukupno 1,20ha. Teren je rasciscen od sitnog rastinja i poruseni....

 
 
 
  Plac, IRIG, 299.000 €, 11984,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odlično građevinsko zemljište u Irigu, na ekskluzivnoj lokaciji u blizini nove vinarije . Do parcela će uskoro biti asfaltiran put koji će povezati Fruškogorski koridor i Vrdnik i to čak direktno uz jednu od parcela. Ova nekretnina je sačinjena od ukupno četiri parcele koje....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 299.000 € na 399.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, IRIG, 399.000 €, 11984,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 299.000 €
15.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 200.000 €, 11984,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2022.,

www.indomio.rs

ODLICAN PLAC-VOCNJAK U IRIGU .

 
 
 
  Plac, NOVA VAROŠ, 82.900 €, 11971,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.10.2023.,

www.indomio.rs

Preporuka. U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, potes Polje, Komarani, Nova Varoš, površine 11971 m2,pretežno u ravni, sa prelepim panoramskim pogledom. Nalazi se na 10 km od Nove Varoši, a od Rezervara Uvac 2 km uz lokalni asfaltni put.Do poljoprivredog imaju dva putam....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 105.000 €, 11950,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Dve parcele u Radanovcu na glavnom putu, od kojih je jedna građevinska od 2800 m2, a druga poljoprivredna (šuma) od 9500 m2, ukupne površine 12300 m2. Ima struja i bunar. U ulici ide gradska voda i gas. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 382.016 €, 11938,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Vrtištu, u blizini Toponičkog puta kod Milk Hausa. Ukupna površina placa je 11938m2, ulazni front oko 71m, dužina oko 164m, poljoprivredno zemljište, pokrenuta promena namene u gradsko-građevinsko. Pogodan je za gradnju poslovno proizvodnih i skladišnih objekata....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 295.000 €, 11869,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Grocka, Vrčin - Krajiška plac, 118.69 ari, front prema ulici 60 metara Prodaje se građevinsko zemljište od 118,69ari u Krajiškoj ulici u Vrčinu. Zemljište je pravougaonog oblika, front prema ulici je 60 metara. Nedaleko od placa je priključak za vodu, struju i gas. Plac je na mirnom....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 1.185.100 €, 11851,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.10.2023.,

www.indomio.rs

- Zemljište u gradjevinskom području na glavnom putu za Beočin - površina 11851m2 (2 susedne parcele) - idealna pozicija parcele, pogodno za poslovno-stambenu gradnju - struja, voda, asfaltni put - uknjiženo cena je 100eur/m2 + 3% provizija agencije Za sve dodatne informacije, obratiti....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 1.220.650 €, 11851,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo plac koji se sastoji od dve parcele ukupne površine 11.851m2. Plac je pod voćem a pored placa je sva infrastruktura. Prilaz placu je asfalt, ravan je i ograđen., Od Novog Sada udaljen svega 7km, a od Beočinskog puta 100m. Odlična investicija. Skica placa je približnih dimenzija.....

 
 
 
  Plac, ZRENJANIN, 236.060 €, 11803,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Gradnulica Guvno - građevinsko zemljište površine 1,18ha. Plac je dimenzija 300x39m, nalazi se u građevinskom području uz novu zaobilaznicu, moguća podela, jedan vlasnik. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Resnik, 826.000 €, 11800,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

Plac od 118 ari, u privrednoj zoni izgradnje uz Koridor 10, građevinsko zemljište. Idealno za izgradnjau hotela, motela, poslovnog oblekta. Front ka putu 50m. Cena 7000 evra/ar. Mogućnost dogovora. Broj u registru posrednika 1308 Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 11.800 €, 11800,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju njiva površine 118a u blizini železničke stanice. .

 
 
 
  Plac, ĆUPRIJA, 70.500 €, 11693,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.07.2024.,

www.indomio.rs

Postoji mogućnost parcelacije. .

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 75.000 €, 11637,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Barajevo, Vranić - Čedomira Đoinčevića plac, 116.37a Odličan plac u naselju Vranić, u blizini ulice Čedomira Đoinčevića, na delu puta između crkve i centra naselja. Parcela je delom čista, a delom šumovita površina, nalazi se u zoni porodične gradnje. U blizini placa se nalaze voda....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 72.100 €, 11623,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 116,23 ari. Plac se nalazi u naselju Petrovac nedaleko od magistralnog puta Kragujevac Topola. Plac se sastoji iz 4 parcele od kojih je 20,99 ari pod šumom a 95,24 ari su njive. Prelep osunčani plac. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje....

 
 
 
  Plac, BEGEC, 598.100 €, 11613,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

ODLIČNA VELIKA GRAĐEVINSKA PARCELA 11613 m2 POGODNA ZA POSLOVNU DELATNOST *EKSKLUZIVA U OKOLINI NOVOG SADA*Prodajemo u okolini Novog Sada pogodnu Građevinsku Parcelu 11613 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela je Idealna za Sekundarni i Tercijalni sektor Privrede P+PK kao i P+I+PKširina....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 102.500 €, 11600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija u opštini Sopot, naselje Drlupa u podnožju Kosmaja. Plac od 116 ari na dve spojene parcele. Jedna parcela je 41,80 ari, a druga parcela 74,13 ari. Uknjižene su na vlasnika 1/1 kao poljoprivredno zemljište u građevinskom području. Može da se uradi konverzija samo za....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 120.000 €, 11600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac 1/1, bez tereta i zabeležbi. Plac od 1h 16ari nalazi se na vrlo lepom, urbanom delu Kosmaja u katastarskoj opštini Drlupa. Agencijska provizija 2%. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 348.000 €, 11600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen plac u industrijskoj zoni, pre naplatne rampe sa leve strane ( iz pravca Beograda). Širina fronta 82m dužina 139m. U blizini asfalt, voda, struja, gas. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Plac, PANČEVO, 414.000 €, 11530,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinska parcela od 11530m2 smeštena na Novoseljanskom putu, 2. Ilirskom polju, odmah uz glavnu prometnicu. Ova nekretnina koja se nalazi odmah uz regionalni put, strateški locirana u dinamičnoj industrijskoj zoni, nudi idealnu povezanost sa svim ključnim prometnim čvorovima....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 297.000 € na 285.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 285.000 €, 11509,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 297.000 €
27.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja! Prodaje se zemljište u građevinskoj zoni u Čeneju, na samo 4km od ulaza u Novi Sad. Parcela se nalazi direktno uz Međunarodni put koji vodi ka Čeneju i Sirigu. Karakteristike: - poljoprivredno zemljište u građevinskoj zoni - odlična pozicija za izgradnju salaša....

 
 
 
  Plac, ALIBUNAR, 12.500 €, 11509,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se njiva 5. klase u ataru sela Seleuš, ukupne površine 11.509m. Zemljište je pogodno za poljoprivrednu proizvodnju i druge poljoprivredne delatnosti, sa pristojnim prilazom i dobrom konfiguracijom terena. Parcela bez tereta i ograničenja, vlasništvo 1/1. Ova lokacija je idealna....

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 550.000 €, 11509,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Trenutno poljoprivredno zemljište širine 30 m, dužine 378 m, sa obe strane izlazi na javnu površinu, predviđenu za put koji je sada zemljani put, pozicioniran nedaleko od Carskog puta i puta koji vodi za Staru Pazovu. Uknjižena parcela. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, Futog, 355.600 €, 11508,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2023.,

www.indomio.rs

Futog-potez Planta-Poljoprivredno zemljište 2 jutra na budućem Magistralnom putu Novi Sad-Bačka Palanka TOP PONUDA U FUTOGUProdajemo u Futogu potez Planta Poljoprivrednu Parcelu 11508 m2 Pretežno 4 KlaseParcela se nalazi po Urbanističkom planu na pravcu novog Magistralnog Državnog....

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 518.000 €, 11500,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac površine 115a u okolini Bajine Bašte, u blizini Zaovinskog jezera. Parcela je u vlasništvu 1/1, bez tereta, a prema važećim uslovima dozvoljena je gradnja bez potrebe za konvertovanjem zemljišta i dodatnim skrivenim troškovima. Iskorišćenost parcele je 10% po zakonu....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 460.000 € na 400.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, PANČEVO, 400.000 €, 11500,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 460.000 €
05.04.2026 - 400.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac od 115,3 ari. Na placu ima vikendica od 27m2. front 31* 400 metara. plac je udaljen oko 3,5 km od nadvožnjaka ili 1,5 km od kutkove pumpe. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 450.000 €, 11500,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na dvadesetak kilometara od Beograda i samo deset od međunarodnog aerodroma Nikola Tesla, u Šimanovcima, nalazi se ovaj plac. Uvučeno od auto-puta, na 500 metara od istog, ovo poljoprivredno zemljište ima 115 ari i vodi se kao njiva 3 i 4 klase. Duž placa se prostire kanal sa vodom,....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 29.000 €, 11500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 230.000 €, 11500,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 170.000 €, 11498,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kod petlje Surčin-Dobanovci na silasku sa Autoputa Miloš Veliki, a na 1.5 km od isključenja, je parcela koju Vam nudimo, parcelu koja se vodi kao Njiva 2.klase, u Vrsta zemljista: Zemljiste u građevinskom području. Dimenzije placa su 33m u širini i 350m u dužini (ne precizne informacije....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 105.000 €, 11481,00 m2 cca 10 €/m2