• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći - GoHome agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što veći - GoHome agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći

  • Za upit "www.indomio.rs što veći" pronađeno 50 715 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOČIN, 67.000 €, 13000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište, parcela je pravilnog oblika, površine 13011 m2. Nalazi se na jugu Suseka, pri izlasku iz sela. Zemljište nije obrađivano (deo je pod šumom). Ima nekategorisan put do parcele. Vlasništvo 1/1. Veći deo parcele je njiva 7. klase, a manji deo pašnjak....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 1.040.000 €, 13000,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izvanredan plac uz samu Ibarsku magistralu, u blizini Orlovačkog groblja. Ovaj plac je pogodan za različite namene, pružajući brojne mogućnosti za razvoj. Takođe, uz plac je dostupna i informacija o lokaciji, što dodatno olakšava planiranje i gradnju. Idealna prilika....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 52.000 €, 13000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122821, uknjižen, njiva. Poljuprivredno zemljiste u zoni sume i zelenila kao i vodoizvorista. Nije moguca gradnja. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 650.000 €, 13000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište Sremčica, parcela u komadu 130 ari po ceni: jadan ar/ 5000e. U pitanju je pet parcela što se vidi i na kopiji plana. U ponudi je poljoprivredno zemljište, njive 3. klase, svojina privatna. Na glavnom putupu između Železnika i Sremčice. Zemljište je pod suncokretom.....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 715.000 €, 13000,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110459, struja, uknjižen, plac. Prodaju se uknjižene 3 parcele, sa prelepim pogledom na Novi Sad i Dunav. Dozvoljena je gradnja. Plac se nalazi u Novim Ledincima, put Brestovi. Prilaz parcelama je sa dve strane. Uknjiženo 1/1. Parcele poseduju gradsku vodu, struju i....

 
 
 
  Plac, IRIG, 350.000 €, 13000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemljište 1,3 hektara uz asfaltni put Irig-Ruma, gde je dozvoljena industrijska gradnja. U blizini su već izgrađeni poslovni objekti, a put je izuzetno frekventan. Odlično za poslovni objekat proizvodnje ili trgovine. Širina fronta 38 metara. Agencijska provizija je uračunata u cenu.....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 65.000 €, 13000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98638, struja, uknjižen, njiva. Prodaju se tri placa,jedan pored drugog,sve ukupne površine,1 hektar i 30 ari.Poljoprivredno je,zemljište,njiva,i šuma.150 metara od asfalta,do placa se dolazi putem širine 4 metra,koji je parcelisan kao put.Put je zemljaniNa oko 300....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 260.000 €, 13000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Sopot na 500m od centra, na putu prema Kosmaju, prodajemo građevinsko zemljište 1,3ha (13000m2). Ulaz na građevisnku parcelu je sa asfaltirane ulice. Priključci na EDB i vodovod. Moguć priključak na KATV. Moguća gradnja stambeno-poslovnih objekata. Zemljište je isparcelisano na četiri....

 
 
 
  Plac, KNIĆ, 60.000 €, 13000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodane se zemljište za izgradnju u Kragujevcu - opština Knić - Gružansko jezero Postoji mogućnost prodaje i na manje delove. .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 129.800 €, 12980,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Plac, BAČKA PALANKA, 30.900 €, 12975,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Uknjiženo zemljište u građevinskom području, u potezu Krčevine u Viziću. Nekretnina u vikend zoni, pogodno za izgradnju. Zemljušte se prostire uz glavni put, postoji mogućnost priključenja na struju, vodu i gas. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Plac, NIŠ, 465.400 €, 12908,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan plac, gradsko građevinsko zemljište u industrijskoj radnoj zoni Donje Međurovo, pored Yure i Shinvona. Plac se nalazi pored ulice, pristupačan kamionima, sa predviđenom industrijsko trgovinskom namenom. Površina placa je 12908m2. U blizini je prošao gasovod, kao....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 199.000 €, 12900,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Četiri spojena placa veličine 129 ari. Moguće je dogovoriti kupovinu pojedinačnog placa od 10 ari, ostali placevi su teško deljivi. PLacevi se nalaze 300m od restorana "Verona", 3km od centra Rogače i jako dobro snabdevene prodavnice. Placevi su od Autokomande udaljeni 60km....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 129.000 €, 12900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Veliko zemljiste u prirodi – skoro 1.3 ha, Slatina, kod Sopota, blizu Kosmaja. Na prodaju veliko zemljište u mirnom i prirodnom okruženju , mestu Slatina, opština Sopot na oko 15 min vožnje od Kosmaja i isto toliko do Sopota. U ponudi su dva povezana, uknjižena placa ukupe površine....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 264.120 €, 12820,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac na Gorici iznad okretnice u Mokranjčevoj ulici, površine 12.820m2. Plac je gradsko građevinsko zemljište, osnovne namene za izgradnju objekta za stanovanje niskih gustina u prigradskom području-vikend zone. Dopunsku namenu predstavljaju objekti za ugostiteljstvo, trgovinu,....

 
 
 
  Plac, TOPOLA, 154.000 €, 12815,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Topola - centar plac, 128.15 ari, gradsko-građevinsko zemljište U mirnom delu varošice Topola, nalazi se plac na gradsko-građevinskom zemljištu sa svim potrebnim papirima. Pored placa ima ulično svetlo, kanalizacija, gradski vodovod i put. U blizini placa su Dom zdravlja, tržni centar,....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 128.000 €, 12812,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2025.,

www.indomio.rs

Parcela pogodna za vise delatnosti. .

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.408.000 €, 12800,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Građevinsko zemljište, u privrednoj zoni, koje se prostire na dve parcele površina 85.94a i 42.48a. Zemljište se nalazi sa desne strane zgrade "Politika" na pančevačkom putu i obilaznice sa pančevačkog puta prema Pupinovom mostu i Zrenjaninu. Parcele su ravne i neizgrađene, imaju....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Palilula, 1.200.000 €, 12800,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVO U PONUDI! Prodaja neizgrađenog građevinskog zemljišta u Beogradu. Opština Palilula. U području privredne zone P1, Naselje Zage Malivuk. Pod povoljnim uslovima prodajemo neizgrađeno gradsko građevinsko zemljište. Pogodno za industrijsku gradnju, privrednih objekata, montažnih....

 
 
 
  Plac, UB, 49.990 €, 12770,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Plac površine 12.77 ar blizu crkve na Ubu Prednji deo placa do ulice JNA-Vučijak za kolektivno stanovanje (može zgrada) Koeficijent 2.8 na površini 4.8 ar Blizu centra grada Zanimljiva lokacija za investiciju a i za gradnju kuće Ima vodomer i brojilo od stare kuće koja....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 99.500 €, 12741,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Zemljište Čamurlija Trupale 10 ukupne površine 12741 m2. Do granice gradnje. Na samom ulazu u Vrtište iz pravca Trupala. Privatna svojina 1/1. Celom dužinom uz asfaltni put. Struja do placa. Cena je 8 EURA za kvadratni metar zemljišta. Izmedju parcela zemljani put. Agencija ZNAMEN....