• GoHome Professional
www.indomio.rs što veći - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs što veći - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što veći

  • Za upit "www.indomio.rs što veći" pronađeno 50 715 nekretnina - prosečna cena 1.329 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 98000 eura
    • do 120000 eura (prosečna cena)
    • do 140000 eura
    • do 1200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, SUBOTICA, 11.000 €, 14639,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište u površini od 14639m2 koje se koristi za obavljanje poljoprivrednih aktivnosti kao što su uzgoj biljaka,proizvodnja hrane i drugih poljoprivrednih kultura.Nalazi se u naselju Radanovac. .

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 292.500 €, 14625,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac, dve parcele u naselju Višnjak, u Kragujevacu, ukupne površine 14625 m2, od čega je jedna parcela površine 4844 m2, koja je šuma, a druga parcela je površine 9781 m2 i ona je njiva. Pored parcele koja je šuma celom dužinom prolazi ulica, koja vodi kroz naselje. Dozvoljena....

 
 
 
  Plac, KORAĆICA, 65.700 €, 14600,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: P738 Prodaje se plac površine 146 ari, koje se nalazi u građevinskoj zoni Dubone, što omogućava različite mogućnosti korišćenja. Plac je odlične lokacije, nalazi se uz glavni put, što ga čini lako pristupačnim. Struja je nedaleko i to olakšava potencijalnu izgradnju i infrastrukturno....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 292.000 €, 14577,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.07.2023.,

www.indomio.rs

Zemljište na Trupalskom putu Niš površine 14577 m2. Zemljište je po planu previđeno za izgradnju većeg poslovno – trgovinsko- radnog kompleksa, tako da može izgradnja privrednih objakata svih namena. Širina fronta prema asfalnoj ulici je 100 m. Udaljenost od auto – puta odnosno od....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 75.000 €, 14565,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju građevinski plac od 1,46 ha. Nalazi se u Sopotu, 2km od centra. Plac je od glavnog puta udaljen 300m, a sam put do placa je dobro urađen. Postoji mogućnost uvođenja struje i vode. Vlasnik 1/1, uknjiženo. Cena: 75.000e +381 69/31-811-57, +381 34/225-300 Oglašava Agencija....

 
 
 
  Plac, SOKO BANJA, 32.000 €, 14510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja zemljišta u okolini Soko banje-Jošanica(Soko Banja)Prodaja zemljišta u oklini Soko banje, Rtnja-Jošanica.Zemljište se nalazi u blizini asfaltnog puta, velika parcela u celosti 14510 kv. Samo selo Jošanica, a samim tim i “Banja”, smešteni su, u prelepom ambijentu, između planine....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, 1.350.000 €, 14460,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se građevinski plac 14460m2, Jajinci, selo Rakovica, odmah ispod spomen parka Jajinci. Pogodan je za gradnju, investicione projekte, parcelaciju. Asfaltni prilaz sa dve strane placa. Uknjižen, poseduje informmaciju o lokaciji. Voda i struja. Agencijska provizija je 2% Šta....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 160.000 €, 14400,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.11.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110116, uknjižen, njiva. Njiva. Prodaje se/CENA SNIŽENA/IZUZETNO ATRAKTIVNO POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE od 144 ari na potezu Subotica - Y krak kod KRUŽNOG TOKA AUTOPUTA Beograd - Mađarska, koji je novoizgradjen u pravcu graničnog prelaza Kelebija. Udaljen je 7km od Kelebije....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.150.000 €, 14400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UGRINOVCI, ZEMUN, PLAC U INDUSTRIJSKOJ ZONI NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.150.000 EURA Lokacija: Ugrinovci, Opština Zemun Površina: 144 ara OPIS: NA PRODAJU UKNJIŽEN PLAC U INDUSTRIJSKOJ ZONI U UGRINOVCIMA! Na samo 20ak kilometara od Beograda, prodajemo uknjižen plac....

 
 
 
  Plac, VELIKA MOŠTANICA, 360.000 €, 14400,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan građevinski plac površine 144 ari koji se nalazi u selu Pećani koje je smešteno između Umke i Ostružnice i neposredne blizine Male Moštanice. Plac je na izuzetnoj lokaciji, na visini sa koje se pruža lep pogled na Savu. Do placa vodi asfaltni put, struja je u neposrednoj....

 
 
 
  Plac, SURČIN, 1.152.000 €, 14400,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Plac u građevinskoj zoni, na ulazu u Surčin, u Vojvođanskoj ulici, odmah do puta, izlazi na još jednu ulicu. Širina placa 38 metara. Struja, voda odmah pored placa. Mogućnost kupovine još 120 ari. GREJANJE - Ostalo, sprat / ID oglasa: 52148. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne....

 
 
 
  Plac, BEGALJICA, 218.000 €, 14400,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 69698, struja, uknjižen, njiva. Njiva 141 AR, asfalt do placa, struja i voda blizu, sunčana padina, blaga nizbrdica, 500m od Avalskog puta,gas je prošao blizu, dobra investicija za etno selo ili slično Trebalo bi da postoji mogućnost za prema meni u građevinsko zemljište.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 24.000 €, 14377,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bački Vinogradi poljoprivredno zemljište u površini od 14377m2.Nalazi se na atraktivnoj lokaciji uz asfaltni put. .

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 20.000 €, 14356,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se poljoprivredno zemljište na Kelebiji/Čavolj. Površina 14.356m2, širina 75m, dužina 190m. .

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 1.217.880 €, 14328,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

- Novi Sad, u neposrednoj blizini petlje za autoput Novi Sad- Beograd-Budimpešta - 14.328m2, uknjiženih 1/1 - parcela se nalazi uz sam put, front oko 60m, izlaz na 2 ulice - idealno za auto salone, magacine, predstavništva kompanija, špeditere.. - cena je 85 eur/m2 Za sve dodatne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 572.000 € na 560.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BOLJEVCI, 560.000 €, 14301,00 m2 cca 40 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 572.000 €
10.04.2026 - 560.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Surčin, Petrovčić - Dušana Vukasovića plac, 143.01 ar, front prema ulici 78m Prodaje se građevinsko zemljište ulupne površine 143.01 ar. Na placu je dozvoljena gradnja što ga čini pogodnim za različite vrste objekata u skladu sa planskom dokumentacijom. Uknjižen. Agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 250.000 €, 14300,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju poljoprivredno zemljište površine 143ara. Agencijska provizija 2% Agent: Dragana Stoiljković br. Licence: 919 “Art nekretnine“ d.o.o. Beograd. Reg. br.339 011/26-20-734 . .

 
 
 
  Plac, BOLJEVAC, 32.000 €, 14300,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Nedaleko od samog etno sela Ilino prodaje se poljoprivredno zemljiste,dve parcele povrsine 14378m2. Svaka parcela moze ici u promet i odvojeno,jedna je povrsine 48ari a druga 95ari. Prilaz zemljstu je sa samog puta. Zemljiste je idealno za sadnju lesnjaka koga ima i na obliznjim parcelama.....

 
 
 
  Plac, BATAJNICA, 1.150.000 €, 14300,00 m2 cca 80 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan i prostran plac na idealnoj lokaciji u Ugrinovcima. Plac poseduje informaciju o lokaciji i u neposrednoj je blizini autoputa na atraktivnoj poziciji. Ima ukupno 143 ara. Veoma retko u ponudi i apsolutno za svaku preporuku! Agencijska provizija 2% Agent: Ivan Vujačić br.....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 500.000 €, 14271,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se gradsko građevinsko zemljište ukupne površine od 14271 kvm, u blizini Vinarije Petra, pri obali Palićkog jezera i prostire se do zaobilaznog puta. Sastoji se od četiri parcele: P.B.r. 1 – 4823 kvm, P.B.r. 2 – 4386 kvm, P.B.r. 3 – 4387 kvm i P.B.r. 4 –....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025. - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Poljoprivrednog Zemljišta u MaršićuNa prodaju je plac u Maršiću površine 1 hektar i 42 ara. Ovo poljoprivredno zemljište idealno je za različite useve i projekte.Plac poseduje izvorsku vodu koja omogućava navodnjavanje tokom cele godine, što je velika prednost za poljoprivredne....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 85.800 €, 14257,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju zemljište u Maršiću od 1 hektara i 43 ara u blizini naselja 22.decembar. Poljoprivredno zemljište-parcele su njive treće i četvrte klase klase.Nalazi se u blizini naselja, pogodno za gradnju vikendice ili etno sela..Do placa vodi nekategorisani put Za sve informacije i....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 44.000 €, 14200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2023.,

www.indomio.rs

Lep četvrtast voćnjak (kruška) u funkciji, star je 10 godina. Ima špalirski sistem za navodnjavanje, ograđen. Ima asfaltni prilaz. .

 
 
 
  Plac, BAJINA BAŠTA, 230.000 €, 14180,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju tri parcele površine 141,8 ari (112,96 ari je šumsko zemljište, 28,84 ari je poljoprivredno zemljište). Parcele se nalaze u Zaovinama, na 4 km udaljenosti od jezera i 33 km od Bajine Bašte. Od glavnog puta su udaljene 1km, a kroz same parceleprolazi stari kolski put. Jedna....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 56.500 €, 14061,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Poljoprivredno zemljište na Paliću ukupne površine 14064 m2 na zapadnoj strani jezera. .

 
 
 
  Plac, ČAČAK, 25.000 €, 14000,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela 1.4 hektara poljoprivrednog zemljišta u selu Katrga kod Mrčajevaca, na udaljenosti 3,5 kilometara od magistrale, u neposrednoj blizini novoizgrađenog autoputa. Pristup parceli obezbeđen sa lokalnog puta. Zemljište pogodno za uzgajanje svih vrsta poljoprivrednih....

 
 
 
  Plac, PADINSKA SKELA, 420.000 €, 14000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se parcela pogodna za stambenu izgradnju. Nalazi se u gradskoj zoni tako da je pogodna i za izgradnju više stambenih jedinica. Površina parcele je 1,4ha. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 322.000 €, 14000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: P663 Na prodaju je predivan plac površine 140 ari na Sedlarima, jednom od najlepših delova Kosmaja. Ušuškan u kosmajskoj šumi, ovaj plac nudi umirujuć pogled na planinske siluete i pruža idealnu priliku za izgradnju porodičnog doma ili vikendice. Nalazi se na optimalnoj poziciji....

 
 
 
  Plac, SOPOT, 140.000 €, 14000,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Plac u blizini Kosmaja, pogodan za porodičnu gradnju,kao i za ostale delatnosti,sa pogledom na Šumadiju. Cena dogovor za veću površinu. Uknjiženo. Ag provizija 2% .

 
 
 
  Plac, RIPANJ, 476.000 €, 14000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Veliki kompleks 14.000 m2 idealan za prelepo naselje. Mogućnosti građenja su za stanovanje - porodično stanovanje i komercijalni sadržaji iz oblasti trgovine, uslužne delatnosti koje ne ugrožavaju životnu sredinu i ne stvaraju buku. Takođe je kompatibilnosa ustanovama socijalne zaštite....

 
 
 
  Plac, SREMSKI KARLOVCI, 370.000 €, 14000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa parcela - obronak Fruške gore, u blizini Sremskih Karlovaca, na uzvišenju iznad Dunava - vinograd u punoj snazi, sađen 2009-2010.god. Površine 14.000m2. Moguća prenamena zemljišta u građevinsko. Uredna pravna dokumentacija. Br.u Reg.posredn.475. .

 
 
 
  Plac, PEĆINCI, 280.000 €, 14000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 48008, struja, uknjižen. Plac se nalazi u Šimanovcima. Indutrijsko zona. 60 širina, 245 dužina. Može zamena za kvadrate. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Plac, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 14000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac - naselje Jovanovac Plac je sastavljen od dve katastarske parcele i kao takav se prodaje u celini. .

 
 
 
  Plac, STARA PAZOVA, 686.000 €, 14000,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo dve parcele u centralnoj radnoj zoni, predviđena za industrijku gradnju. Širina fronta je 63m nalazi se u blizini CT Parka, na odličnoj lokaciju u blizini petlje autoputa za Beograd i Novi Sad. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija....

 
 
 
  Plac, BEČEJ, 1.200.000 €, 13957,00 m2 cca 90 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Odlične dve parcele jedna od 13021 m2 na kojoj postoje ruševni objektikoji se mogu sanirati i dovesti u funkcionalno stanje za Tržne centre ili neke proizvodne pogone. Objekat koji je u dosta lošem stanju ima uknjiženih 13021 m2. Na drugoj parceli je objekar od 90 m2 koji je srušen,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 68.000 € na 65.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, SMEDEREVO, 65.000 €, 13956,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 78.000 €
22.04.2026 - 68.000 €
10.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Smederevo, okolina - Gročanska plac, 139.56a Izuzetna prilika za vinograde! U ponudi veći broj parcela (šest parcela) u opštini Smederevo. Četiri parcele KO Smederevo spojene su u jednu, a do druge dve KO Udovice dolazi se putem koji prolazi kroz zajedničku parcelu (pravo prolaza).....

 
 
 
  Plac, KRNJAČA, 96.600 €, 13900,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi zemljište u naselju Ovča ukupne površine 138,29 m2. .

 
 
 
  Plac, GORNJI MILANOVAC, 41.999 €, 13890,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

DRAGOLJ vodeno bogastvoŠuma proplanak, špalir i hladovina od prirodnog rastinja. Staza kroz šumu - park, ostavljen prostor - podest za brvnaru sa roštiljem na pola puta. Dalje spuštanje izlazimo na reku koja je pritoka Kačaru. Tu je deo ravan za uživanje, kupanje. Pored 13890 m2 mogućnost....

 
 
 
  Plac, IRIG, 220.000 €, 13854,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Blizu nove, veoma popularne saobraćajnice Fruškogorski Koridor nalazi se voćnjak (400 stabala trešne i 400 stabala Šljive) i vinograda oko pola jutra. Sve to je na južnim obroncima Fručke Gore okupanim suncem. U cenu uračunata agencijska provizija. Tel. 0603105957, licenca 1944, reg.....