• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 480 nekretnina - prosečna cena 785 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Funkcionalan dvoiposoban stan u zgradi iz 2016.g. Uknjizen . Odmah useljiv. Mogucnost kupovine na kredit. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavace sobe, kupatilo, lođa. Agencijska provizija 2% uknjizen NADA 063/88 07 293 1/6 VOJVODE MICKA KRSTICA .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 750 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.5 stan kod Hotela Jugoslavija, svetao, polunamešten, u kockicama. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblja, kupatila i 2 spavaće sobe, lođe. Pogodan za život i kao poslovni prostor na 2 spratu. Odmah useljiv, dvostran. Agencijska provizija 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.900 €, 110,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor izmedju Andrićevog venca i Kralja Milana, na početku Krunske ulice. Kompletno i kvalitetno renoviran, površine 110m2. Ovaj salonski stan odiše elegancijom i prostranošću, visina plafona, preko 3m. Prostor se sastoji od: Četri odvojene kancelarije/prostorije,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo ulični Lokal 50m u Petrovaradinu,Preradovićeva ulica,tri prostorije,WC . . . ODMAH USELJIV. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep i prijatan dupleks stan smešten na odličnoj lokaciji na Karaburmi. Ušuškan u mirnom okruženju, a opet nadomak svih potrebnih sadržaja za udoban život, stan nudi pravi balans komfora i praktičnosti. U blizini se nalaze prodavnice, škole, vrtići i pijaca, dok je centar....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 290 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u polusuterenu. Izdaje se isključivo jednoj zaposlenoj osobi, useljiv od 01.03.2026. ID: 8969 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Primorska ulica, Hadžipopovac – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Ruzveltove i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, restorani i kafići,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 900 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen trosoban stan u ulici Pariskih Komuna. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, komforne dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i dve zatvorene terase. Na prvom spratu zgrade sa lifom. Stan je kompletno renoviran i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole ´ Milan Petrović ´, vrtića i više trgovinskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 179.520 €, 68,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, uskoro useljiv trosoban stan na atraktivnoj i mirnoj lokaciji, na par minuta hoda od Medicinskog fakulteta i Kliničkog centra. Stan se nalazi na prvom spratu modernog stambenog objekta kvalitetne gradnje, koji je građen termo blokom, sa fasadom debljine 10 cm i kvalitetnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na svega par minuta hoda do Futoške pijace, bulevara, centra grada i drugih važih lokacija. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i tehnikom. Odmah je useljiv ! Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i renoviran trosoban stan površine 102 m2 u popularnom naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 4. spratu moderno organizovane zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, velikom količinom prirodne svetlosti i funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.100 €, 160,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL OD 160 M2 NA IZUZETNO PROMETNOJ LOKACIJI, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9112710. Izdaje se odličan ulični lokal od 160 m2 u dva nivoa (90 m2 prizemlje + 70 m2 sprat) u prizemlju zgrade na izuzetno prometnom mestu na granici Limana i Telepa. Prostor je klimatizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.100 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM KOD KRUŽNOG TOKA, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 800 €, 140,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje uličnog lokala na odličnoj lokaciji u Veterniku, uz glavni put. Lokal se nalazi na prometnoj i lako uočljivoj poziciji, idealnoj za različite vrste delatnosti. Pogodan za: market, salon nameštaja ili tehnike, kancelarije, ordinaciju, teretanu ili studio Lokal....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.550 €, 79,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, trosoban nov stan sa garažom. Sunčan i svetao, potpuno opremljen novim stvarima, useljiv odmah. ID: 10599 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje za još 20m2. U odličnom stanju. Useljiv po dogovoru.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.200 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst, novogradnja sa garažnim mestom, odmah useljiv. Garaža je uračunata u cenu. ID: 9429 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 590 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja lep, svetao i moderno opremljen stan u strogom centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Knez Mihailove ulice. Stan nalazi se na 6. spratu uredno održavane zgrade sa liftom i interfonom. Nekretnina se odlikuje funkcionalnim....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u Centru grada, površine 69 kvm, na trećem spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi ( ide i do garaža ).  Sastoje se od  hodnika sa garderoberom, kupatila, kuhinje, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i  terase. ....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na svega dva minuta od Saobraćajnog fakulteta i u neposrednoj blizini Visoke elektrotehničke škole, nalazi se stan od 67 m² koji je potpuno opremljen i spreman za useljenje odmah. Raspored je funkcionalan i prijatan: ulazni hodnik vodi u prostranu dnevnu sobu spojenu sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 169.900 €, 49,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezdare. Stan je površine 49m² i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade sa ukupno četiri sprata. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.000 €, 33,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: S302 Na prodaju funkcionalan stan površine 33 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu – 25. maj. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljen svega 10 minuta hoda od centra grada, što ga čini odličnim izborom kako za stanovanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

VOŽDOVE KAPIJE, VOŽDOVAC – LUKSUZAN STAN U ZATVORENOM KOMPLEKSU Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi novoopremljen i luksuzan stan u jednom od najtraženijih kompleksa na Voždovcu – Voždove kapije. Stan se nalazi na 2. spratu nove i moderne zgrade i odmah je useljiv. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.100 €, 153,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI ULIČNI LOKAL OD 153 M2 NA NOVOJ DETELINARI--- Agencijska šifra: 9104851. Izdaje se prazan ulični lokal (153m2) u prizemlju zgrade na vrlo prometnom mestu na Novoj Detelinari. Sastoji se od jedne veće prostorije i pet manjih prostorija. Useljiv je od 1.6.2026. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan extra namešten na odličnoj l,okaciji.. Informatika oko 8000, din Depozit obavezan. Bez kučnih ljubimaca. Ag. provizija 50% od prve kirije. Useljiv od 22.052026 god. Za više informacija i zakazivanje prezentacije, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.600 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, komforan stan u mirnom delu Pančeva, nadomak samog centra grada. Zgrada se nalazi u tihoj ulici, skrivenoj od gradske buke, a na samo nekoliko minuta hoda do centra grada. U blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, parkovi, Narodna bašta i ostali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva, renoviran useljiv stan, nove stvari (nov TV, zavese, tepisi...) Izdaje se na duže, maksimum dve osobe, nepušači, bez kućnih ljubimaca. ID: 9649 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 71,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostran stan od 70 m² koji pruža udobnost i osećaj života u kući zahvaljujući privatnom dvorištu od 140 m² koje koriste isključivo vlasnici ovog stana. Prostor je savršeno organizovan – dve spavaće sobe, dnevna soba spojena sa kuhinjom i trpezarijom, dva kupatila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Bubnju u Kragujevcu, na traženoj lokaciji u sklopu novog i modernog kompleksa. Stan se nalazi u neposrednoj blizini bolnice, škola i fakulteta, što ga čini odličnim izborom za udoban i praktičan život. Stan ima 47 m² i nalazi se na prizemlju. Sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednosobnog stana površine 31m² u Novom Sadu, smeštenog u mirnom delu naselja Telep, u novoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odmah je useljiv, što ga čini odličnim izborom za one koji traže moderan i funkcionalan stan na dobroj lokaciji.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.960 €, 297,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna ponuda vrlo funkcionalnog poslovnog prostora u ulici Dimitrija Tucovića ,nadomak Bulevara, ukupne površine 297m2 , na 3 nivoa i to: Po - 35m2 ( mogućnost magacina jer je povezan sa garažom ) PR - 180m2 ( sastoji se od prijemnog dela , dela za sekretarice , tri komforne kancelarije....