• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 336 nekretnina - prosečna cena 834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 550 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namesten sredjen dvoiposoban, stan u najlepsem delu Banovog Brda u parku. U neposrenoj blizini se nalaze svi moguci infrastrukturni objekti neophodni za kvalitetan zivot za porodice sa decom, zaposlene parove, zbog blizine dve skole, 3 vrtica, doma zdravlja, opstinkse....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 250 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm, na prvom spratu, grejanje na struju - TA peć, nema lifta u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje, spavaće sobe, dnevne sobe, špajza. Stan je delimično opremljen, za vlasnike stana obezbeđeno parking mesto ispred zgrade....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 3.000 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Hram Svetog Save, luksuzan 4.0 sa garažom, odmah useljiv. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, 3 spavaće sobe sa svojim kupatilima, terase, toalet. ID: 9696 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo ulični Lokal 50m u Petrovaradinu,Preradovićeva ulica,tri prostorije,WC . . . ODMAH USELJIV. .

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 53,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u Balkanskoj ulici, u neposrednoj blizini Terazija. Prostor je površine 53m², po strukturi 2.0 soban, smešten na 1. spratu uredne starogradnje sa liftom. Odmah je useljiv i idealan za kancelarijske delatnosti, advokatske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan extra namešten na odličnoj l,okaciji.. Informatika oko 8000, din Depozit obavezan. Bez kučnih ljubimaca. Ag. provizija 50% od prve kirije. Useljiv od 22.052026 god. Za više informacija i zakazivanje prezentacije, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 2.960 €, 297,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna ponuda vrlo funkcionalnog poslovnog prostora u ulici Dimitrija Tucovića ,nadomak Bulevara, ukupne površine 297m2 , na 3 nivoa i to: Po - 35m2 ( mogućnost magacina jer je povezan sa garažom ) PR - 180m2 ( sastoji se od prijemnog dela , dela za sekretarice , tri komforne kancelarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten, dvosoban stan u okolini Trga Slavija. Odmah useljiv. Aleksandar Jovanović 062240144 ID: 8610 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 3.900 €, 397,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo luksuzan, po strukturi šestosoban stan namešten novim, modernim nameštajem visokog kvaliteta. Ovaj stambeni prostor pored svog ekskluzivnog uređenja pozicioniran je na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje, u zgradi modernog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu, u Balzakovoj ulici. Stan površine 50 m² nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je useljiv od 21.Juna Garazno mesto uz doplatu od 50e Kontakt 0641132100. GREJANJE - CG, sprat 3/, LIFT, TERASA, GARAŽA Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42869. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Podbari kod Keja Namešten Dvosoban stan 39 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Četvrtomom spratu,dvorišne orijentacije,komplet je namešten svetao je i funkcionalan,ima Terasu u zgradi sa Liftom Grejanje je centralno sa kalorimetrimaZakupnina iznosi 450 e.potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 650 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzandvosoban stan u izuzetno kvalitetnoj novoj zgradi. U pitanju je zgrada sa bazenom, spa i wellness delom,ima lift i komfornan parking. Stan je namešten i odmah useljiv. Čine ga: otvoreni koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, ulazni hodnik sa garderoberima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade koja je locirana na Podbari. Stan je dvorišno orjentisan. Useljiv od 01.05. 2025. Cena zakupa iznosi 400e + depozit + posrednička naknada u iznosu od 50% jednokratno. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 400 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, PRAZAN TROIPOSOBAN STAN, MIŠELUK, PET FRIENDLY---Agencijska šifra: 9112696.Izdaje se nov, prazan troiposoban stan (80m2) koji se nalazi na drugom spratu zgrade na Mišeluku, na samo 5 minuta vožnje do Promenade. Autobusko stajalište i prodavnica su na samo 50 metara od....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 3.264 €, 204,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Beli Dvor, poslovni prostor u novoj zgradi. Obračunska površina prostora je 204m2 (195m2 + 5% Add factor) Prostorije: open space+1 velika kancelarija+2 manje kancelarije+ulazni prijemni deo+opremljena kuhinja+mokri čvor+opremljena server soba. Prostor je opremljen kancelarijskim nameštajem.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja kompletno opremljen, veoma prijatan i svetao dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Vukov Spomenik, opština Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj i uredno održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 290 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u polusuterenu. Izdaje se isključivo jednoj zaposlenoj osobi, useljiv od 01.03.2026. ID: 8969 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN PET FRIENDLY STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112699.Izdaje se odličan trosoban stan od 60m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 01.06. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - CG, sprat 4/, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 42847. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 420 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u novom naselju Vojvode Vlahovića. Stan je kompletno namešten, u odličnom stanju, odmah useljiv. Nalazi se na prvom spratnu četvorospratne zgrade koja se jako lepo održava. U blizini autobuskog stajališta, Maxija, Visoke poslovne škole i ostalih sadržaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 550 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i namešten stan na izuzetnoj lokaciji. Stan nije orijentisan ka Južnom bulevaru, što obezbeđuje mirniji boravak. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i lođe. Zbog dobre lokacije i rasporeda....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132431, XIII/XVIII, lift, renoviran, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan, odmah useljiv i spreman za prve stanare. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Parking iza zgrade. Nije pet friendly. Nije dozvoljeno pušenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, I/I, telefon, interfon, parking. Legalizacija. Na odličnoj lokaciji na granici Zemuna i Novog Beograda u ponudi stan pogodan za smeštaj radnika. Moguće je smestiti od 6-10 radnika. Grejanje je centralno koje s plaća samo u grejnoj sezoni. Poseduje parking mesto ispred....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 350 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo na Podbari Namešten Dvosoban stan 41 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi na Drugom spratu,dvorišne orijentacije,komplet je namešten svetao je i funkcionalan,ima Terasu u zgradi sa Liftom Grejanje je centralnoZakupnina iznosi 400 e.potreban je Depozit. Stan....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 65.000 €, 29,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Adicama Namešten Jednoiposoban stan 29 m2 na TOP LOKACIJIStan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,dvorišno je orijentisan grejanje je centralno na Gas sa korektnim troškovimaObezbeđeno je Parking....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 350.000 €, 110,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Botaničke bašte, Lidl-a i Cvijićeve ulice, a na desetak minuta od Tašmajdana, Skupštine, Trga Nikole Pašića, nalazi se ovaj četvorosoban stan. Smešten je na šestom spratu uredne i održavane zgrade sa novim liftom. U blizini su i ostale znamenitosti starog grada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog trosobnog stana sa parking mestom u dvorištu zgrade u Mornarskoj ulici. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Informatika oko 4.500 dinara. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, moderno dizajniran i kvalitetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji . Stan se nalazi na svega nekoliko minuta hoda od Bulevara Oslobođenja, Sajma,autobuske i železničke stanice, Univerziteta i drugih važnih sadržaja. Odmah je useljiv. Nije pet frendly ! Cena je 450€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 355.000 €, 90,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Beograda, u Đušinoj ulici, nalazi se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban duplex sa terasom i prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. Po strukturi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 99.000 €, 22,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Starca Vujadina, vp/5, ta-Stvarna površina-22m2 , ugovorna površina-22.00m2, Prodaje se ušuškana garsonjera površine 22m2 na atraktivnoj lokaciji, na samo nekoliko koraka od Đeram pijace i samog Bulevara kralja Aleksandra. Stan je namešten i prodaje se sa svim elementima i tehnikom.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 336)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>