• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 336 nekretnina - prosečna cena 834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, svetao stan, maksimalno iskorišćen prostor, odmah useljiv Pet Friendly (za manje i vaspitane kućne ljubimce). Prostorije: predsoblje, komforna soba, odvojen kuhinjsko-trpezarijski deo sa izlaskom na zastakljenu lođu, kupatilo, ugradni plakari. Stan se nalazi u dobro....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN SA PARKINGOM KOD KRUŽNOG TOKA, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9107929.Izdaje se prelep jednosoban stan na visokom prizemlju nove zgrade nadomak kružnog toka na Limanu 4. Parking mesto je obezbeđeno u dvorištu zgrade. Useljiv je od 1.8.2026. Potreban je depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 999 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Banovo brdo Residence | LUX 2.5 stan, 59 m2, garaža U ponudi je luksuzan, kompletno namešten stan u modernom kompleksu Banovo Brdo Residence, idealan za udoban i savremen način života. Stan se nalazi na 6. spratu novogradnje sa liftom (ukupno 7 spratova)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u centru Mirijeva kod Mirijevske pijace. Stan se nalazi na najboljoj lokaciji u Mirijevu blizu svih neophodnih sadrzaja kao sto su skole, vrtici, prodavnice, banke. Stan je po strukturi dvosoban, ima veliku dnevnu sobu, spavacu sobu, kuhinju, kupatilo i terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0 STAN + GARAŽNO MESTO, BANOVO BRDO - RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.000 EURA Lokacija: Beograd, Banovo brdo, sprat PR (bonus: ogromna terasa) Površina: 110 m2 Struktura: Sređen trosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: -​dnevnog boravka sa trpezarijom; -​kuhinje;....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 7.140 €, 204,00 m2 cca 35 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov lokal na izuzetnoj i prometnoj lokaciji, sa odličnom vidljivošću sa ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i frekvenciji prolaznika, predstavlja idealan izbor za različite vrste delatnosti. Lokal je organizovan na dva nivoa: - prizemlje površine 101 m² - prvi sprat površine 103 m²....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem Centru grada , površine 160 kvm, na tri etaže (suturen, prizemlje i sprat ), grejanje na struju, mogućnost priključka na gas -plaćen priključak. Sastoji se od suturena ( predsoblje, dve prostorije i kupatilo ), prizemlje ( jedna prostorija prostorija sa čajnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, novogradnja, 4.0 sa garažom koja je uračunata u cenu, useljiv odmah. Struktura: dnevna soba sa trpzarijom i kuhinjom, terasa, 3 spavaće sobe (jedna je master sa svojim kupatilom), drugo kupatilo, toalet. Izdaje se na duži period isključivo. ID: 10887 Aleksandar Jovanović....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1903 – 1.5 soban, polunamešten, Grbavica, ul.Doža Đerđa (energetski efikasna zugrada) PRIZEMLJE PET FRIENDLY Useljiv od 1.6.2026. Mesečna cena zakupa: 300e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Konjarnik, 1.100 €, 106,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal za izdavanje Ustanička Lokal od 106m2 u blzini okretnice autobusa na Ustaničkoj. Nalazi se u prizemlju zgrade. Lokal je otvoreni prostor koji se može prilagoditi potrebi zakupca. Lokal je pored Ustaničke,ali malo uvučen,pa nije bučan.Ima 2 mokra čvora. Odmah useljiv. Gledanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i odmah useljiv stan sa centralnim grejanjem na izuzetnoj lokaciji, u blizini Skupštine. Stan je dvorišno orijentisan, što mu obezbeđuje mir i tišinu, a nalazi se u mirnijem delu ulice Svetozara Markovića. Zahvaljujući odličnoj poziciji, svi važni sadržaji, javni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112701.Izdaje se namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi u prizemlju zgrade od svega 4 stana na Grbavici.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 59,00 m2 cca 4070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, novogradnja kod Hipodroma, odmah useljiv stan! Nalazi se na drugom spratu kvalitetne zgrade koja je useljena 2025. godine, građena od strane renomiranog investitora. Zgrada imaveliko dvorište samo za stanare, stanarske ostave, prostrane hodnike i ulaznu zonu. Raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Lješka ulica,2.0,55kvm, namešten stan u prizemlju zgrade sa dvorišnom terasom, predsoblje+dnevna soba+spavaća soba+terasa, CG (info stan 13500din),SBB 4500din,održavanje 1300din, klima, mašina za sudove i za sušenje,useljiv, NOVOGRADNJA, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 146.000 €, 46,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan prostor na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – na Senjaku. Zbog izuzetne funkcionalnosti i lokacije, idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije, salone). OSNOVNE INFORMACIJE: Kvadratura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 280 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u naselju Vašarište,u ul.Steve Jakovljevića, kvadrature 32 kvm, na trećem spratu, grejanje etažno na gas. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe sa kuhinjom i trpezarijom, terase. Stan je kompletno opremljen. Obavezan depozit u visini kirije. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA PARKING MESTOM ---Agencijska šifra: 9112582.Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 46m2 na 3 spratu zgrade sa liftom  na Novoj Detelinari. Mogućnost parkiranja  u dvorištu zgrade. Useljiv je od 25.5.2026. godine.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 38,u ul. Bul.Arsenija Čarnojevića, u neposrednoj blizini OŠ "Ratko Mitrović" i vrtića "Lane", izdaje se stan, vrlo svetao, jugoistočno orijentisan ka parku. Komforan, kompletno renoviran, namešten i opremljen, jednosoban stan površine 33m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi za izdavanje nalazi se potpuno namešten i funkcionalan stan na Voždovcu, smešten u mirnoj i prijatnoj Jovaničkoj ulici. Zahvaljujući dobro organizovanom prostoru, modernoj opremljenosti i odličnoj lokaciji, ova nekretnina predstavlja idealan izbor za jednu osobu ili par koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 130.000 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran, useljiv stan odličan za stanovanje kao i za poslovni prostor. Ostaje nova ugradna kuhinja. Centralno grejanje, protočna topla voda, visina plafona 3.0m. Odličan pozicija zgrade, blizina Trošarine. Uknjižen. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu oglasa. Broj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje: Izuzetan dvoiposoban stan 75m² kod Arene (Novi Beograd) Izdaje se atraktivan, polunamešten dvoiposoban stan površine 75 m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Štark Arene. Stan se nalazi na idealnom prvom spratu kvalitetne Energoprojektove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 29, trosoban stan koji se izdaje za poslovni prostor, opremljen kancelarijskim nameštajem kao na fotografijama. Renovirano-potpuno novo kupatilo, opremljena nova kuhinja, dvosrtano orijentisan, odmah useljiv. ID: 14111 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 124141, III/, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. Izdaje se kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan od 50m2 na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan za pojedinca, par ili manju porodicu. U blizini su svi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 4.000 €, 800,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Batajničkom drumu u Zemun polju izdaje se odličan kancelarijsko - poslovni prostor za razne vrste delatnosti, prilagodljivi željama i zahtevima budućih zakupaca u svakom smislu. Na prvom spratu poslovne zgrade nalazi se velika prostorija po principu open space - a, koja je deljiva....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.150 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 22, useljiv trosoban stan, novija gradnja. ID: 9670 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 680 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u stambenoj zgradi ulici Nikole Spasića, na uglu sa ulicom Cara Lazara, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan se nalazi na 2/8 spratova u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od predsoblja iz koga se može ući u sve prostorije, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Trešnjinog cveta, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 11A.Stan se nalazi na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i prijatnim ambijentom za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov dvosoban stan sa garažom – Novi Beograd Izdaje se moderan i nikada useljavan dvosoban stan površine 67 m², na prvom spratu reprezentativne zgrade sa liftom, recepcijom i video-nadzorom. Odlična lokacija – stan se nalazi između hotela Falkensteiner Hotel....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, PR/I, telefon, interfon, parking. Dvosoban stan na odličnoj lokaciji pored lidla i kompleksa Zelena avenija. Nalazi se u manjem objektu sa još jednim stanom iznad. Stan je renoviran, odmah useljiv. Poseduje parking mesto ispred ulaza. Računi su izuzetno niski( centralno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje, Useljiv odmah. Dvosoban namešten stan u privatnoj kući: u spavaćoj sobi je nov bračni ležaj, kuhinja je potpuno opremljena novom tehnikom. Cena zakupa je 600 EUR/mesec, sa svim uračunatim troškovima. Bez kućnih ljubimaca. ID: 9488 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.122.000 €, 204,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 250 €, 20,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ulični lokal površine 20m2 u blizini Prehrambeno hemijske škole. Grejanje je na inverter klimu. Lokal je odmah useljiv. Na odličnoj je lokaciji, u strogom centru, pa je pogodan za raznorazne delatnosti. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski period. Obavezan depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep mali stan, odmah useljiv, sa odvojenom spavaćom sobom u srcu Vračara, u Krunskoj ulici. Stan se nalazi u salonskoj dobro održavanoj zgradi sa mermernim ulazom. Potpuno je opremljen i poseduje sve ono što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Kuhinja sa kompletnom....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 145.000 €, 48,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Milovana Vidakovića. Istočno orijentisan, svetao, sa visokim plafonima i kosinom na dva mesta (dnevni boravak-neprimetno i spavaća soba u delu kod prozora), namešten. Čine ga predsoblje, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132466, I/VI, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se moderan i potpuno namešten stan od 40 kvadrata u novogradnji na Crvenom Krstu. Stan je svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 336)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>