• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 802 nekretnina - prosečna cena 753 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji, između dva bulevara, u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta. Stan se nalazi u mirnom i lepo povezanom delu grada, a u blizini su vrtić, osnovna škola, pošta, park, pijaca, marketi i svi sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN SA PARKINGOM KOD KRUŽNOG TOKA, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9107929.Izdaje se prelep jednosoban stan na visokom prizemlju nove zgrade nadomak kružnog toka na Limanu 4. Parking mesto je obezbeđeno u dvorištu zgrade. Useljiv je od 1.8.2026. Potreban je depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 45 m2, smešten na 4. spratu moderne zgrade sa liftom u centralnom delu naselja Stepa Stepanović, u ulici Generala Štefanika.Stan je kompletno namešten i odlično opremljen, sveže okrečen i odmah useljiv. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 146.000 €, 46,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, potpuno nov i neuseljavan prostor na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – na Senjaku. Zbog izuzetne funkcionalnosti i lokacije, idealan je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (kancelarije, ordinacije, salone). OSNOVNE INFORMACIJE: Kvadratura:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 1.200 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra, u naselju Lion. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 600 €, 59,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu, u ulici Petra Martinovića, nalazi se stan koji pruža kvalitetan i miran način života, nadomak Košutnjaka, a istovremeno blizu grada. Lokacija je poznata po prijatnom okruženju, tišini i odličnom standardu stanovanja. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU---Agencijska šifra: 9112666.Izdaje se odlično namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 13. spratu zgrade sa 2 lifta locirane kod Železničke stanice.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

GRBAVICA - ULICA : PUŠKINOVA 3 USELJIV ODMAH ! Izdaje se lepo opremljen jednoiposoban stan na Grbavici ulica Puškinova! Raspored stana : Ulazni deo, kupatilo sa tuš kabinom ( hidromasažna ) Spavaća soba ) staje krevet na razvlačenje i plakar,dnevna soba , kuhinja sa izlazom na terasu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

GARSONJERA ZA DVOJE SA URAČUNATIM TROŠKOVIMA - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9101029.Izdaje se nameštena garsonjera od 28 m2, koja se nalazi na 2. spratu stambene zgrade na Novoj Detelinari. U cenu mesečnog zakupa su uračunati svi mesečni troškovi, uključujući čak internet i....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 450 €
18.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan od 34m² na Novoj Detelinari, na drugom spratu zgrade sa liftom. Stan je sveže okrečen, odmah useljiv i veoma funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od odvojene spavaće sobe sa bračnim krevetom, dnevne sobe sa udobnom sofom na razvlačenje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, novija gradnja sa parkingom, namešten stan u zgradi kod Novog Merkatora. Strutura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, velika terasa 13m2, kupatilo, tolaet. Uz stan je obezbeđeno parking mesto. Odmah useljiv, isključivo na duže ozbiljnim zakupcima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 108.000 €, 27,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan / poslovni atelje u novogradnji – Radojka Lakić, Zvezdara Uknjižena površina je 27 m² i nalazi se u u kvalitetnoj novogradnji u mirnoj ulici Radojka Lakić na Zvezdari. Stan se nalazi u polu-suterenu i ima zaseban, potpuno odvojen ulaz, nezavisan od ulaza....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 300 €, 49,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se loka od 49m2 u Zmaj Jovinoj na međuspratu, useljiv odmah. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN - CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112703. Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na viskom prizemlju zgrade, u Cara Dušana.Stan je useljiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 380 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD BULEVARA OSLOBOĐENJA---Agencijska šifra: 9112706.Izdaje se prostran dvosoban stan od 64m2, polunamešten, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Bulevara Oslobođenja.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 1.122.000 €, 204,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov lokal na izuzetnoj i prometnoj lokaciji, sa odličnom vidljivošću sa ulice. Zahvaljujući svojoj poziciji i frekvenciji prolaznika, predstavlja idealan izbor za različite vrste delatnosti. Lokal je organizovan na dva nivoa: - prizemlje površine 101 m² - prvi sprat površine 103 m²....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN POLUNAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112694. Izdaje se prostran, polunamešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom blizu Sajma. Stan će biti u potpunosti ispražnjen i useljiv od 1.6.2026. Samo kuhinjski elementi će ostati u stanu.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 274.900 €, 71,00 m2 cca 3870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan, renoviran stan, izvorno dvoiposoban, funkcionalno adaptiran u troiposoban. Adaptacija je izvedena veoma praktično – kuhinja je pretvorena u dodatnu sobu, dok je u prostoru trpezarije formirana kuhinja. Stan je svetao, orijentisan ka dvorištu, što pruža dodatni komfor i tišinu.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, TELEP---Izdaje se nov, kompletno namešten, komforan jednoiposoban stan (47 m2) na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom na Telepu. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 600 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan u centru, parking uključen – odmah useljiv Ako tražite miran i funkcionalan stan u centru grada, a da vam je sve potrebno na nekoliko minuta hoda, ovaj stan je idealan izbor za porodicu ili ljude koji žele da im sve bude na dohvat ruke, a da ipak imaju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan odmah useljiv. Uz stan je moguće iznajmiti i garažu za 100 eura mesečno. Depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili 069 640 221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 150.000 €, 68,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji, komforan stan koji je odmah useljiv. Zgrada se nalazi u samom centru Ledina i katastarski pripada opštini Novi Beograd, u neposrednoj blizini okretnice na Ledinama. Lokacija je izuzetno povoljna, sa kompletnom infrastrukturom i svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, renoviran, dvosoban stan ukupne površine 55m² na Zvezdari, Lionu. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa izlazom na terasu, kuhinjom odvojenom šankom, trpezarijom, hodnikom koji celom dužinom ima ugradni plakar, spavaće sobe sa bračnim krevetom i dečjim krevetom (moguće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na par minuta od Beogradskog dramskog pozorišta, u mirnoj i tihoj ulici, nalazi se ovaj četvorosoban stan za izdavanje. Smešten je u novijoj, urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, okružene zelenilom i slobodnim parkingom. Izuzetnih je infrastrukturnih sadržaja, u blizini su vrtić,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 550.000 € na 530.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 530.000 €, 116,00 m2 cca 4570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 550.000 €
22.05.2026 - 530.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Stan odiše elegancijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Blok 29, trosoban stan koji se izdaje za poslovni prostor, opremljen kancelarijskim nameštajem kao na fotografijama. Renovirano-potpuno novo kupatilo, opremljena nova kuhinja, dvosrtano orijentisan, odmah useljiv. ID: 14111 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 112.160 €, 32,00 m2 cca 3510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Doža Đerđa. Izdvajamo iz ponude nov, neuseljavan, po strukturi jednosoban stan koji je pozicioniran na odličnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini Limanske pijace, osnovne škole, vrtića, centra grada.. Stan čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA ODLIČNOJ LOKACIJI - BULEVAR---Agencijska šifra:9107195.Izdaje se novije opremljena garsonjera na drugom spratu zgrade sa liftom, nalazi se na jednoj od boljih lokacija u gradu, u blizini Alexandar zgrade na Bulevaru oslobođenja.Useljiv od 01.06.2026. godinePotreban....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 160.000 €, 160,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem Centru grada , površine 160 kvm, na tri etaže (suturen, prizemlje i sprat ), grejanje na struju, mogućnost priključka na gas -plaćen priključak. Sastoji se od suturena ( predsoblje, dve prostorije i kupatilo ), prizemlje ( jedna prostorija prostorija sa čajnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 680 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u stambenoj zgradi ulici Nikole Spasića, na uglu sa ulicom Cara Lazara, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan se nalazi na 2/8 spratova u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od predsoblja iz koga se može ući u sve prostorije, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 305.000 €, 139,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno svetao, prostran i funkcionalan četvorosoban stan površine 139m², smešten u mirnoj ulici na Zvezdari, Bulbulder! Stan predstavlja odličnu priliku kako za porodičan život, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTENA GARSONJERA NA PODBARI---Agencijska šifra: 9109659. Izdaje se nameštena garsonjera na Podbari, na vrlo lepom mestu, blizu centa grada  i keja, na drugom spatu novije zgrade. Stan je opremljen u potpunosti. Useljiv je od 01.07.2026. Potreban je depozit u visini jedne....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 61,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Sava Kovačević – 2.5 stan 61m², LUX renoviran, dvostrano, terasa, odmah useljiv U ponudi je izuzetno kvalitetan i kompletno renoviran dvoiposoban stan površine 61m² (57m² + lođa 4m²), smešten na 4. spratu od 11 u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, u jednoj od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, prekoputa okretnice autobusa 26. Ima 59m2, dvosoban. Na desetom spratu od ukupnih jedanaest. Centralno grejanje, dva lifta (putnički i teretni). Stara gradnja u sklopu naselja Braće Jerković. Jednostrano orijentisan, svetao, sa otvorenim pogledom. Funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Ade ciganlije, Požeške ulice, izdaje se stan sa odvojenom spavaćom sobom. Stan se nalazi u novijoj, održavanoj zgradi. Pogodan kako za život tako i za poslovni prostor. Kompletno je opremljen i useljiv odmah .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prestižnom kompleksu BW King’s Park, u samom srcu Beograda na vodi, izdaje se moderan dvosoban stan površine 55 m². King’s Park je jedna od najnovijih i najluksuznijih rezidencijalnih zgrada ovog ekskluzivnog naselja, poznata po savremenoj arhitekturi, vrhunskim materijalima i elegantnom....