• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 619 nekretnina - prosečna cena 796 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • prizemlje
    • namešten
    • pogodan
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.200 €, 40,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je potpuno renoviran stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u mirnoj ulici na Grbavici. Stan je dvorišno orijentisan, pa pruža mir, privatnost i potpunu izolaciju od gradske buke. Nekretnina se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane stambene zgrade. Posebnu pogodnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Šekspirova. Namešten jednosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak Limanskog parka, Park city-ja, zgrade NIS-a i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor čine jedna višenamenska prostorija, trpezarijski deo, i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 140.000 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada od 4 sprata, u zelenilu. Dovoljno parkinga oko zgrade, blizu prevoza i prodavnica. Promenjena spoljna stolarija. Uvedeno etazno grejanje. Puno zelenih povrsina i decijih igralista, blizina obdanista, skole i prodavnica. Uknjizen i odmah useljiv stan. Mogu kreditni kupci. Prikaz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i renoviran trosoban stan kod crkve Svetog Luke. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 68m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 280.000 €, 84,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam svetao i izuzetno funkcionalan stan u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine sa liftom i video-nadzorom. Zahvaljujući orijentaciji ka parku, stan pruža mir, tišinu i obilje prirodne svetlosti tokom celog dana – idealno za udoban porodični život. Raspored prostorija:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu predstavlja odličnu priliku za udoban gradski život. Stan je površine 72 m² i nalazi se na 7. spratu zgrade od ukupno 8 spratova. Raspored je funkcionalan i obuhvata dve sobe, uz dve kupatila, što dodatno doprinosi komforu i praktičnosti svakodnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

FIRMA KEY REAL ESTATE VAM PREDSTAVLJA ODLIČAN STAN/ PROSTOR NA ATRAKTIVNOJ LOKACIJI – ZELENI VENAC! U ponudi je komforan i svetao trosoban stan površine 75m², smešten na 1. spratu manje zgrade (od ukupno 3 sprata). Prostor je nenamešten, što ga čini idealnim kako za stanovanje, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 195.700 €, 64,00 m2 cca 3060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 1, TROSOBAN STAN, 64 m2 Nudimo vam na prodaju odličan stan na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, neposredna blizina fakulteta, SPENS-a, škole, vrtića, Dunava i Štranda. Delimično je renoviran, PVC stolarija je postavljena u skoro celom stanu (izuzeta je samo....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN (ŠIRI CENTAR) Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao četvorosoban stan u širem centru grada, na odličnoj lokaciji – Bulbulder, Zvezdara. Stan je površine 150m² i predstavlja funkcionalan i prostran prostor, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je odmah useljiv. Moderan, nov i funkcionalan - dosta prostora za odlaganje. Mali troskovi (grejanje se podesava, ima kalorimetre i placa se samo u sezoni). Nova zgrada sa liftom , 3. sprat. Ključ je kod nas. Stan ima kompletnu belu tehniku, klimu. Depozit je obavezan u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 650 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban stan u Sunnyville, 46kv, 2. sprat bočni pogled sa terase na Dunav, za nepušače, bez ljubumica. Kompletno opremljen stanje lux. Useljiv odmah. Grejanje je po utrošku, struja isto po utrošku oko 4000 izlazi. Internet kablovska oko 3000..plus 2000 odrzavanje. Agencijska....