• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 671 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Maksima Gorkog. Izdvajamo iz ponude odličan, kompletno i kvalitetno namešten, po strukturi trosoban stan koji se nalazi na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini strogog centra grada, Osnovnog suda, Spensa, TC Promenada,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan extra namešten na odličnoj l,okaciji.. Informatika oko 8000, din Depozit obavezan. Bez kučnih ljubimaca. Ag. provizija 50% od prve kirije. Useljiv od 22.052026 god. Za više informacija i zakazivanje prezentacije, kontaktirajte nas na: 065/3858-888 Dančo lic, 322 ili na www.status-nekretnine.com....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Lekino brdo | Neuseljavan LUX 1.5 stan, 42 m2, terasa U ponudi je potpuno nov, neuseljavan luksuzan stan u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnoj ulici na granici Vračara i Voždovca. Stan se nalazi na 1. spratu moderne zgrade sa liftom i prostire....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na svega dva minuta od Saobraćajnog fakulteta i u neposrednoj blizini Visoke elektrotehničke škole, nalazi se stan od 67 m² koji je potpuno opremljen i spreman za useljenje odmah. Raspored je funkcionalan i prijatan: ulazni hodnik vodi u prostranu dnevnu sobu spojenu sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERNO OPREMLJEN JEDNOIPOSOBAN STAN U STROGOM CENTRU GRADA, NOVI SAD--- Agencijska šifra: 9102278. Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 52m2 na 4. spratu novije zgrade sa liftom u strogom Centru grada. Stan je useljiv je od 08.06.2026. godine. Potreban je depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao i funkcionalan moderan stan u kompleksu Dunavske terase. Nalazi se u urednoj održavanoj zgradi sa liftom u nivou visokog prizemlja, realno je visina prvog sprata. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i funkcionalan, sa odlično organizovanim prostorom koji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Krunska - Stan za izdavanje Na početku Krunske ulice, za izdavanje trosoban kompletno namešten stan na 6 spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa terasom i ostavom, dnevne sobe, trpezarije sa terasom, spavaće sobe, radne sobe i kupatila. Dvostrano je orjentisan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

- Odlična lokacija- 4. sprat- Lift- 39 m2- Dvosoban stan- Terasa- Klima- Opremljen novim nameštajemFunkcionalan i lepo organizovan stan, idealan za jednu osobu ili par koji želi useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, a terasa daje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 128.000 €, 56,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u izvornom stanju, izuzetno prostran, površine 56 m2 koji se nalazi u Zemun Polju, u u jednoj od glavnih ulica u ulici Franje Krče. Pozicioniran je na prvom spratu od ukupno 2 sprata. Ispod i iznad ovog stana je stambena jedinica. Trostrano je orjentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Laze Lazarevića. Nov, kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limana IV. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Dvorišno orijentisan. Pozicioniran na I spratu stambene zgrade sa liftom. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i kompletno namešten stan sa niskim mesečnim troškovima, na odličnoj lokaciji u Golf naselju. Stan se izdaje na duži vremenski period, a kućni ljubimci su dozvoljeni. Odmah useljiv. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom,spavaća soba,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se svetao, funkcionalan i potpuno namešten jednoiposoban stan površine 40 m² na odličnoj lokaciji u naselju Novo Naselje, Bulevar kneza Miloša. Stan je idealan za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i veoma praktičnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 450 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Vračaru, u Niškoj ulici, u blizini Sportskog centra i Vukovog spomenika. Stan ima 23m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalno je organizovan, sa prostorom za dnevni boravak i spavanje, kuhinjskim delom i kupatilom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 151.800 €, 69,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova u izgradnji u Centru grada, površine 69 kvm, na trećem spratu, sa grejanjem na gas, lift u zgradi ( ide i do garaža ).  Sastoje se od  hodnika sa garderoberom, kupatila, kuhinje, dve spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i  terase. ....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN (ŠIRI CENTAR) Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao četvorosoban stan u širem centru grada, na odličnoj lokaciji – Bulbulder, Zvezdara. Stan je površine 150m² i predstavlja funkcionalan i prostran prostor, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN U STROGOM CENTRU---Agencijska šifra: 9111448.Izdaje se komforan, namešten jednoiposoban stan na 3. spratu zgrade u neposrednoj blizini strogog centra.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 750 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux četvorosoban stan u centru grada, u blizini Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi u veoma mirnoj ulici na I spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 115m2 i sastoji se od ulaznog hodnika u kome se nalaze ugradni ormari, prostranog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.700 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan površine 105 m2 sa dodatnom ostavom od 5 m2, smešten u jednom od najprestižnijih i najmirnijih delova Dedinja, u okviru diplomatskog naselja. Stan se nalazi na drugom spratu moderne smart zgrade sa ukupno tri sprata, građene od najkvalitetnijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN DVOSOBAN STAN U CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112665.Izdaje se moderno namešten dvosoban stan, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana.Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132431, XIII/XVIII, lift, renoviran, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan, odmah useljiv i spreman za prve stanare. Dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba i kupatilo. Parking iza zgrade. Nije pet friendly. Nije dozvoljeno pušenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 81.796 €, 37,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe, kupatila. Izvedene su instalacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.0 soban stan u opštini Stari grad, u samom srcu Beograda, u Skadarskoj ulici, na svega nekoliko koraka od Skadarlije. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne starogradnje i prostire se na 65m2. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Odmah je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan i moderno opremljen dvosoban stan u novoizgrađenom kompleksu Zemona, u Banatskoj ulici u Zemunu. Stan je idealan za one koji traže kvalitetan, funkcionalan i estetski uređen životni prostor.Stan površine 42 m2 nalazi se na 4. spratu moderne zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9112678.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 5. spratu stambene zgrade sa liftom kod Sajma. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 330.000 €, 90,00 m2 cca 3670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep i izuzetno prostran salonac u samom centru grada, u blizini Brankovog mosta. Stan ukupne površine 105 m², od čega je 95 m² stambenog prostora i 10 m² terase, pruža udobnost i komfor koji su retkost na ovoj lokaciji. Uz stan se dobija i podrum od preko 10 m². Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 480 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan u naselju Sava Kovačević, u ulici Dragana Rakića. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, trpezarije i open space kombinovane sobe. Stan nema terasu. Nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, infostan je 7.600 dinara. Slobodna parking....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 170.000 €, 67,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, BULEVAR EVROPE, TROSOBAN STAN, 67 m2 Nudimo vam na prodaju sjajnu nekretninu u kvalitetnoj zgradi iz 2013. godine. Komforan i lepo osvetljen dnevni boravak kupiće vas na prvu. Spavaće sobe optimalne. Plafoni visoki preko 3 metra čine stan još većim i prozračnijim. Dobro....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 1.300 €, 85,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan poslovni prostor površine 85 m², organizovan kao open space, koji se lako može prilagoditi različitim namenama – kancelarijskim, administrativnim delatnostima, igraonici, manji restoran i slično. Prostor se nalazi na Bežanijskoj kosi, na odličnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 680 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u stambenoj zgradi ulici Nikole Spasića, na uglu sa ulicom Cara Lazara, u neposrednoj blizini Knez Mihailove. Stan se nalazi na 2/8 spratova u zgradi sa liftom i centralnim grejanjem. Sastoji se od predsoblja iz koga se može ući u sve prostorije, dnevnog boravka, spavaće....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 1.250 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji u Bulevaru kralja Aleksandra, u naselju Lion. Stan se nalazi na četvrtom spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i prijatnom atmosferom za život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

PRELEP DVOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM I PARKING MESTOM - GRBAVICA---Agencijska šifra: 9112697.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan, koji se nalazi na 1. spratu vile od ukupno 4 stana, na Grbavici. Ispod stana nalazi se garaža od 18m2, u koju se pristupa stepenicama iz hodnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Zorana Đinđića, novija gradnja sa parkingom, namešten stan u zgradi kod Novog Merkatora. Strutura: dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, 2 spavaće sobe, velika terasa 13m2, kupatilo, tolaet. Uz stan je obezbeđeno parking mesto. Odmah useljiv, isključivo na duže ozbiljnim zakupcima....