• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana" pronađeno 671 nekretnina - prosečna cena 755 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lođa
    • namešten
    • dve lođe
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 550 €, 77,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u ulici Ljube Tadića, veličine 77 kvm (  39 kvm prizemlje i 38 kvm galerija), centralno parno gradsko grejanje. Sastoji se od jedne prostorije, čajne kuhinje i toaleta u prizemlju i tri prostorije na spratu. Useljiv, 20 metara od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 230 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno nameštena garsonjera površine 25 m², smeštena na visokom prizemlju u mirnoj i dobro povezanoj Koste Racina ulici. Stan je funkcionalno uređen i poseduje sve neophodno za udoban svakodnevni život. Zahvaljujući centralnom grejanju, boravak je prijatan tokom cele....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 250 €, 26,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo 27 m2 CENTAR ul.Trg Mladenaca stan - kancelariju nameštenu, grejanje, klima, USELJIV CENA mesečno 250 Eur + 250 Eur depozi CENTAR ul.Trg Mladenaca 27 m2 - 250 Evra 064-829-5005, 064-829-5008, 021-6337-037 IZ 30109 Agencija je upisana u .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA PARKING MESTOM ---Agencijska šifra: 9112582.Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 46m2 na 3 spratu zgrade sa liftom  na Novoj Detelinari. Mogućnost parkiranja  u dvorištu zgrade. Useljiv je od 25.5.2026. godine.Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.000 €, 43,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132220, IV/, lift, terasa, uknjižen, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na Novom Naselju, Knežev park. Stan je na četvrtom spratu sa liftom. Niko se nije useljavao. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran, po strukturi troiposoban stan pozicioniran između Futoške pijace i glavne autobuske i železničke stanice. Moderno dizajniran i enterijerski opremljen kvalitetnim nameštajem i najsavremenijom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno namešten stan od 40 m², koji do sada nije bio useljavan. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Odmah useljiv. Sav nameštaj i tehnika u stanu su novi i nekorišćen. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 290 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u polusuterenu. Izdaje se isključivo jednoj zaposlenoj osobi, useljiv od 01.03.2026. ID: 8969 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 6.500 €, 700,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran lokal na izuzetno prometnoj lokaciji, u samom srcu Bulevara despota Stefana – idealna prilika za ozbiljne poslovne sisteme kojima je važna vidljivost, pristupačnost i funkcionalnost prostora. Ukupna površina lokala iznosi 700 m² i prostire se na dve etaže: – gornji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 4.100 €, 387,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni objekat za izdavanje centar U ulici Gavrila principa za izdavanje poslovni objekat površine 387m2. Prostor je na nivoa, ima kuhinju i 7 kancelarija, 5 mokrih čvorova. Idealan za predstavništva. Odmah useljiv i izdaje se na duži period. Prostor ima garažu za 2 automobila i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Đorđa Rajkovića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole ´ Ivan Gundulić ´, centra grada, šetališta kejaOvaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Trešnjinog cveta, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 11A.Stan se nalazi na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i prijatnim ambijentom za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan dvosoban stan površine 42 m2 u novogradnji, u ulici Živka Petrovića, naselje Marija Bursać, Zemun.Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodne svetlosti i visokim nivoom komfora. Potpuno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112558. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na Podbari u Tekelijinoj ulici, polunamešten i useljiv odmah, može da se izdaje i kao kancelarijski prostor. Stan ima svoje parking mesto ispred zgrade. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se noviji, prelepo opremljen potpuno novim nameštajem i belom tehnikom,jednoiposoban stan na Grbavici, na Bul.Cara Lazara. Iz predsoblja je veza za sve prostorije i to: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, izlazak na terasu, spavaća soba sa bračnim ležajem i garderoberom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 122.000 €, 44,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, između Vrtova Ceraka, Vidikovca i Miljakovačke šume prodaje se ovaj stan u centru Rakovice. Po strukturi stan je jednoiposoban, sastoji se od dnevne sobe, spavaće sobe, odvojene kuhinje, kupatila i velike zastakljene terase. Veoma je svetao i održavan, zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jako lepo opremljen jednoiposoban stan sa odvojenom spavaćom sobom u Čika Stevinoj ulici. Stan ima parking mesto u dvorištu zgrade, kao i mesto za bicikla. Mogućnost kupovine bračnog ležaja za spavaću sobu. Stan ima terasu koja je ustakljena. Nije pet friendly. Useljiv odmah.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTENA PET FRIENDLY GARSONJERA DVORIŠNO ORIJENTISANA KOD SAJMA---Agencijska šifra: 9112692.Izdaje se potpuno opremljena garsonjera na 4. spratu zgrade sa liftom na Sajmu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 130.000 €, 72,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 72m2 (dve lođe), 1/3, CG, interfon, internet, ktv Na veoma dobroj lokaciji u Inđiji nalazi se jedna od kvalitetnije građenih i bolje pozicioniranih zgrada u gradu u ulici Kralja Petra I. U neposrednom okruženju nalaze se svi sadržaji neophodni za svakodnevni život, dok dobra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan sa dve spavaće sobe, u većoj sobi bračni krevet , u manjoj sobi singl krevet na izvlačenje, dnevna soba, kuhinja , trpezarija , ostava , dva mokra čvora. Troškovi :infostan sa uračunatom toplom vodom 14ooo din mesečno , struja po utrošku, održavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN PRAZAN STAN, PET FRIENDLY - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112668.Izdaje se prostran dvosoban stan od 60m2, koji se sastoji od velike sobe, odvojene kuhinje, manje sobe sa mogućnošću ugradnje male kuhinje u njoj, 2 kupatila, hodnika i terase. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Gajeva. Kompletno namešten, komforan dvoiposoban dupleks stan u neposrednoj blizini strogog centra grada i Futoške pijace. Ovaj stan čine dve etaže. Donju etažu čini dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinjom i kupatilo. Gornju etažu čine dve spavaće sobe. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

K-DISTRIKT Stan je bez polunamešten-sa opremljenom kuhinjom i posrtavljenim plakarima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i wc, pogled na Dunav. CG- plaća se po utrošku, klima uređaji, video nadzor, garažno mesto. Useljiv od 15.07.2026. ID: 9643 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Mirijevo-kod pijace 3.0, 71m2 (terasa), 5/6, CG, interfon, internet, KATV, klima Odličan trosoban, kompletno namešten stan sa odvojenim spavaćim blokom, izdvojenom kuhinjom i zastakljenom lođom, kupatilom, hodnikom i terasom. Lokacijski najbolje pozicioniran u Mirijevu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Sjajan dvosoban stan u centru Beograda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Metropola, na Tašmajdanu. Stan je orijentisan ka dvorištu, što doprinosi prijatnoj i mirnoj atmosferi. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređena i potpuno renovirana garsonjera na Grbavici, smeštena na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Garsonjera je svetla, funkcionalna i idealna za jednu osobu ili par. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji kod Đeram pijace, na Zvezdari. Stan površine 39m² nalazi se na prvom spratu nove i kvalitetno građene zgrade i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9110274.Izdaje se namešten jednoiposoban stan (37 m2) na 5. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici, u blizini Limanske ambulante. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesećne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Reprezentativan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji Novog Beograda – prekoputa Arene Na prodaju je vrhunski poslovni prostor površine 188 m², smešten u kvalitetnoj zgradi na adresi Bulevar Arsenija Čarnojevića, na Novom Beogradu – Blok 28. Lokacija predstavlja jednu od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen jednoiposoban stan površine 35m² na odličnoj lokaciji – Bulevar patrijarha Pavla. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i potpuno opremljen svim neophodnim nameštajem i tehnikom za udoban život. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, odvojene spavaće....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu, u Balzakovoj ulici. Stan površine 50 m² nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 671)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.