• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv namešten

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv namešten" pronađeno 1 644 nekretnina - prosečna cena 608 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 923 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 56,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo izuzetno svetao dvostrano orijentisan dvoiposoban stan u Žarkovu. Stan je komletno namešten i odmah useljiv. Svi prozori su najmodernijeg nemačkog kvaliteta sa roletnama, prvoklasni parket. Novi radijatori , takođe, ima i TA peć, kao i bojler u kupatilu, ukoliko se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA PARKING MESTOM ---Agencijska šifra: 9112582.Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 46m2 na 3 spratu zgrade sa liftom  na Novoj Detelinari. Mogućnost parkiranja  u dvorištu zgrade. Useljiv je od 25.5.2026. godine.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan stan na mirnoj lokaciji – Trošarina, Voždovac. U ponudi je namešten stan površine 70m², smešten u prizemlju kuće koja je podeljena na zasebne stambene jedinice. Nalazi se u tihom delu grada, okružen zelenilom, idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U centru Zemuna u Svetosavskoj ulici izdaje se konforan dvosoban stan,72m2. Dvostrano orijentisan sa lepim velikim prostorijama. Dnevna i spavaća soba prema ulici, a kuhinja , trpezarija i kupatilo gledaju suprotno ka dvorištu. Sve prostorije su jako svetle. Blizina Madlenijanuma,prevoza,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 450 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, NOVOSADSKOG SAJMA---Agencijska šifra: 9108639.Kompletno namešten, odmah useljiv dvosoban stan koji se nalazi na 1. spratu stambene zgrade locirane u ulici Bore Prodanovića. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine. Useljiv od 01.03Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 360 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman IV, ulica Šekspirova. Predstavljamo kompletno namešten jednosoban stan u neposrednoj blizini TC Promenada, Limanske pijace, kupališta Štrand. Ovaj stambeni prostor čine višenamenska soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Pozicioniran na IX spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanija, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Prelep stan-duplex, u najlepsem delu Bezanijske Kose, blizina skole, vrtica, prevoza, marketa, Trznog centra. Po strukturi trosoban, porodican, namesten kompletno sa svim stvarima i tehnickim uredjajima neopodnim za zivot. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, gostinjskog toaleta, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan trosoban stan površine 60m² na odličnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Hrama Svetog Save (Dubjanska ulica). Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Nalazi se u prizemlju uredne zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Posebna prednost stana su dva ulaza,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN U CENTRU---Agencijska šifra: 9111932. Izdaje se komforan, lepo namešten dvosoban stan na 3. spratu novije zgrade sa liftom, u Centru.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, odmah useljiv, namešten, dvosoban stan 43m 2na Podbari, Kosovska uli(a, blizu (entra, visoki parter. Stan ima terasu, grejanje sa kalorimetrom, ena 400eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 320 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan na Adicama, 40m² Na visokom prizemlju zgrade izdaje se funkcionalan jednosoban stan površine 40m². Stan je kompletno namešten, poseduje terasu, klima uređaj i obezbeđeno parking mesto. Odmah je useljiv i idealan za samce ili parove koji traže mirno i prijatno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Grbavici površine 43m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom spavaće sobe, kupatila i hodnika. Nalazi se na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja u blizini prodavnica....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban apartman 45m Kopaonik Jolly Kop Lokacija: Kopaonik (Srbija, Raška) Ulica i broj: Vikend naselje Jolly Kop Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 45m2 Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa, Internet, Satelitska, kablovska TV Tekst oglasa Kopaonik, PRODAJEMO dvosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 250 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na Prozivci. Sastoji se od hodnika, jedne velike sobe sa terasom, kuhinje sa ostavom i terasom i kupatila. Izdaje se isključivo na duži vremenski period. Stan je odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99515, V/, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Izdaje se jednoiposoban namešten stan u kompleksu Kraljev Park. Useljiv je od 1. februara. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan - Jove Ilića, Voždovac / Autokomanda - 95 m2, 1.100 euraLux, kompletno namešten trosoban stan od 95 m2, smešten na II spratu uredne zgrade sa liftom. Stan je izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan (istok-zapad) i pruža visok nivo komfora.Dnevni boravak i kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Kej, ulica Filipa Višnjića - Kej Garden Residence. Namešten jednoiposoban stan u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleks nadomak keja, a u neposrednoj blizini strogog centra grada, fakulteta, Dunavskog parka i nekoliko poznatih osnovnih i srednjih školaOvaj stambeni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno namešten stan od 40 m², koji do sada nije bio useljavan. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Odmah useljiv. Sav nameštaj i tehnika u stanu su novi i nekorišćen. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan – Bulevar oslobođenja, Novi Sad Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u centru Novog Sada, na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – prodavnica, škola, javnog prevoza, banaka i restorana. Idealna pozicija kako za studente, tako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BISTRICA, 1.100 €, 112,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN KANCELARIJSKI PROSTOR NA BULEVARU KOD ALEKSANDROVE ZGRADE---Agencijska šifra: 9112352. Izdaje se kompletno opremljen kancelarijski prostor od 112 m2 na prvom spratu zgrade sa liftom kod Aleksandrove zgrade na Bulevaru Oslobođenja. Sastoji se od tri kancelarije, čajne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten stan, odmah useljiv po isplati. Stanu pripada 30m2 kompletno ograđenog dvorišta. Grejanje na sopstveni strujni kotao. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 166.000 €, 60,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u srcu Vračara u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Stan je po strukturi dvosoban od 60m2,poseduje i prostranu terasu,koja nije okrenuta ka ulici,što omogućava mirnu i tihu svakodnevnicu. Prodaje se namešten i odmah useljiv. Agencijska....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 300 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Šekspirova. Namešten jednosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Nadomak Limanskog parka, Park city-ja, zgrade NIS-a i Limanske pijace. Ovaj stambeni prostor čine jedna višenamenska prostorija, trpezarijski deo, i kupatilo sa tuš kabinom. Pozicioniran na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan uknjižen na 106m2, nalazi se u kompleksu Belvil, zgrada "Ciklama". Stan je trostrano orijentisan, svetao sa otvorenim pogledom na okolinu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, dva kupatila, ostave, garderobera, 3 lođe.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 112.500 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan stan u Braće Jerković. Stan je kompletno renoviran,poseduje lođu,koja gleda na prirodu. Unutar stana postoji ostava,koja se može pretvoriti u toalet. Zgrada poseduje video nadzor. Nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini škola, T. C i autobuske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112593.Izdaje se lepo namešten jednosoban stan u prizemlju zgrade na Grbavici. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, na odličnoj lokaciji u kvalitetnoj zgradi u blizini Bulevara oslobođenja i futoške pijace izdaje se sređen dvosoban kompletno namešten stan od 49m2. Odmah je useljiv. Dvorišno je orijentisan. Dnevni boravak sa trpezarijom ima izlaz na terasu, odvojena kuhinja, posebno spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.150 €, 59,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep, svetao i održavan namešten stan kod Doma zdravlja na Naselju! Ispred zgrade dosta zelenila, mirne orijentacije, sve prostorije komforne, mogućnost pregrađivanja u dvoiposoban stan! U degažmanu plakari sa obe strane! Ostaje sve na fotografijama (osim frižidera, tv, komode....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 500 €, 69,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan poslovni prostor u neposrednoj blizini glavne železničke stanice, na odličnoj i lako dostupnoj lokaciji. Prostor se nalazi u mirnoj ulici, okruženoj zelenilom, što pruža prijatno i inspirativno radno okruženje. Struktura prostora: Ulazni hodnik sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 430 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.01.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0 stan od 58m2, novogradnja, kompletno namesten, odmah useljiv. U cenu zakupa je uracunat internet, od troskova se placa gas za grejanje i struja po potrosnji. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 1.440 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR OD 120 M2 SA PARKINGOM I SVIM RAČUNIMA U CENI NA RUMENAČKOM PUTU---Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten, dvorišno orijentisan jednoiposoban stan na Limanu IV. U blizini zgrade se uvek može naći parking mesto. Useljiv od 01og Aprila. Za više informacija pozvati0668442277 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj predivan LUX stan nalazi se u novoj manjoj zgradi na Dedinju u blizini Belog Dvora, Miran, siguran kraj sa puno zelenila i luksuznih objekata. Stan je uređen najkavalitetnijim i najsavremenijim materijalima, sav namestaj je brendiran uglavnom Richmond, ostalo je pravljeno po....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Sajmište Struktura: Jednoiposoban stan Lokacija: Blizu centra Novog Sada i Sajma Opremljenost: Potpuno namešten Useljivo: Odmah Zakup: Dugoročni, uz ugovor Dodatne pogodnosti Internet Satelitska i kablovska TV Klima uređaj Ostava u okviru stana Mnogo prostora za odlaganje stvari Opis....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 84,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130714, NPR/III, stara gradnja, fasada dobra, kancelarija. Poslovni prostor u niskom prizemlju trospratne zgrade u odličnom stanju. Visina plafona 2,80. Dve kancelarije, 2 mokra čvora, čajna kuhinja, dve ostave. Grejanje cg.Predvidjen za kancelarije, ordinaciju i sl.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 54.590 €, 43,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Nekretnina vredna Vaše pažnje. Povoljan 2.5 stan u stambenoj zgradi! Prodaje se kompletno namešten i useljiv je po isplati. Poseduje i parking mesto u dvorištu zgrade. Nekretnina može da se pogleda svakim danom uz predhodnu najavu. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 418.000 €, 123,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Puškinova. Izdvajamo iz ponude odličan, komforan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, TC Promenada Ovaj stambeni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 175.100 €, 78,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Centar,luxuzno opremljen, namešten, komplet renoviran, uknjižen dvoiposoban stan u blizini Keja. Stan je odmah useljiv., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052556 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.000 €, 52,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Belvil, dvosoban, odmah useljiv, uknj .. / stan pogodan i za dnevno izdavanje, Belvil, Blok 67, Đorđa Stanojevića, zgrada Šeboj, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, hrast parket, klima, alarm, video nadzor, spr. VII/13, 2 lifta, CG, alu radijatori, odvojena spavaća....