• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv namešten

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv namešten" pronađeno 1 635 nekretnina - prosečna cena 611 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 933 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Nov, kompletno namešten, komforan trosoban stan u suterenu zgrade. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo sa tuš kabinom. Bez terase. Grejanje na gas. Kablovska televizija i internet.....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 1.600 € na 1.200 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 108,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.600 €
26.04.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao četvorosoban stan površine 108 m2 u novogradnji u blizini parka Šumice, na Lekinom brdu. Sastoji se od komforne dnevne sobe sa trpezarijom (35 m2), potpuno opremljene kuhinje sa svim aparatima, tri spavaće sobe, prostranog kupatila i dodatnog toaleta sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan za izdavanje Stepina Magnolija sa parking mestomNa izdavanje je odličan troiposoban stan površine 80 m2 u novoizgrađenom objektu Stepina Magnolija, Milisava Đurovića, Trošarina, opština Voždovac, Beograd. Stan se nalazi na trećem spratu zgrade sa ukupno tri sprata.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 1.440 €, 120,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

ODLIČAN POSLOVNI PROSTOR OD 120 M2 SA PARKINGOM I SVIM RAČUNIMA U CENI NA RUMENAČKOM PUTU---Agencijska šifra: 9110390.Izdaje se delimično namešten poslovni prostor od 120 m2 na prvom spratu poslovne zgrade na Rumenačkom putu. Sastoji se od sale za sastanke, četiri kancelarije, kuhinje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 580 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132254, I/, terasa. Izdaje se jednoiposoban namešten stan, odmah useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten, dvorišno orijentisan jednoiposoban stan na Limanu IV. U blizini zgrade se uvek može naći parking mesto. Useljiv od 01og Aprila. Za više informacija pozvati0668442277 Vaš siguran partner u svetu nekretnina. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN NA PODBARI---Agencijska šifra: 9112417.Izdaje se namešten, jednosoban stan od 22m2 na drugom spratu zgrade na Podbari. Odmah useljiv.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 448.000 €, 105,00 m2 cca 4270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Predstavljamo odličan, po strukturi dvoiposoban stan koji se nalazi na jednoj od najatraženijih i najlepših lokacija za stanovanje u kompleksu Park city, u neposrednoj blizini NIS-a, Limanskog parka, TC Promenada Ovaj lep stambeni prostor....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.indomio.rs

Petrovaradin, ulica Preradovićeva. Namešten, komforan dvoiposoban stan u neposrednoj blizini pijace, Osnovne škole ´ Jovan Dučić ´Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Klimatizovan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128983, I/, lift, terasa, uknjižen, nov luks, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv dvosoban stan na prvom spratu. Može da se kupi i potpuno namešten. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 500 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na Banjici, odmah useljiv, sa odvojenom spavaćom sobom. Zakup 500 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 850 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan površine 83 m² u ulici Generala Štefanika, Vozdovac. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i pruža visok nivo komfora za svakodnevni život. Sastoji se od: dnevna soba, 2 x spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, toalet, 2 x terase. Nalazi se na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 950 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar (Kej), ulica Vojvode Mišića. Namešten trosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina šetališta keja, strogog centra grada i fakulteta. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

- Dobro pozicioniran svetao stan zaštićen od buke. - Dvostrano orijentisan. - Peti sprat sa liftom. - Infrastruktura odlična: blizina svih neophodnih sadržaja za život, odlična povezanost sa ostalim delovima grada, slobodan parking ispred zgrade. - Namešten renoviran stan sa PVC stolarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122583, III/IV, lift, terasa. Izdajem namešten dvosoban stan kod Socijalnog u Dostojevskog ulici na trećem spratu sa liftom. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 235.870 €, 73,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.09.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, idealnog rasporeda, uređen sa stilom, veoma svetao, u kvalitetnoj i lepoj zgradi na Podbari. Prodaje se komplet namešten sa uređajima i garažnim mestom u ceni. Bez ulaganja i odmah useljiv. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.0, cg, 1/7, lift, podrum, terasa, odmah useljiv. U prilici smo da vam ponudimo odličan, potpuno renoviran dvosoban stan, u zgradi iz 60-ih godina, merene površine 55m2 u blizini Karađorđevog parka. Zgrada je uredno održavana sa interfonom i liftom. Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 38,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Najtraženija lokacija u gradu, blizu fakulteta. Bez ulaganja, prodaje se komplet namešten i odmah je useljiv po isplati. Stan je uknjižen i bez tereta i zabeležbi pa je moguća i kupovina putem stambenog kredita. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 185.400 €, 48,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.06.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Železnička stanica, ulica Kisačka. Izdvajamo iz ponude odličan kompletno namešten jednoiposoban stan. Nalazi se u neposrednoj blizini centra grada, Bulevara kralja Petra I. Ovaj stambeni prostor čine svetao i komforan dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinja, terasa,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114854, I/V, lift, terasa. Izdaje se luksuzno namešten trosoban PET FRIENDLY stan u centru grada. Stan je opremljen modernim i kvalitetnim nameštajem i belom tehnikom.Depozit je u iznosu jedne zakupnine. Kućni ljubimci su dobrodošli uz dogovor i dva depozita. ODMAH....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 147.000 €, 50,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

TOP lokacija. Extra namešten uknjižen stan na Grbavici.Dijagonalno od tržnog centra "PROMENADA" komforan dvosoban, porodičan stan. Nalazi se na prvom spratu od četri, ispod stana -stan. Dnevna soba ,kuhinja sa trpezarijom gleda na ulicu, spavaća na dvorište. Savršenog rasporeda iz....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 639.000 € na 630.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 630.000 €, 123,00 m2 cca 5120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 545.000 €
05.11.2025 - 639.000 €
27.02.2026 - 630.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izvanredan, dvostrano orijentisan stan u kompleksu BW - Sensa. Izuzetan po svim parametrima, okrenut ka reci. Mogućnost kupovine van standardne veličine parking mesta od 26m2. Prodaje se kompletno namešten, dizajnerski projektovan. Ceo kompleks pruža....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 570.000 €, 180,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Popovica, 180m², dvorište + 40m² krovna terasa ++|++ Nov, namešten i useljiv sa pogledom na grad i Dunav. Nalazi se u kompleksu kuća u nizu, sa dvorištem i 3 pripadajuća parking mesta. Izgrađen od vrhunskih materijala i opreme, sa ugrađenim "pametnim" sistemom koji omogućava....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 5.400 €, 413,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2025.,

www.indomio.rs

Izvandredan poslovni prostor za izdavanje u Knez Mihailovoj ulici. Površine 413 m2 bez hodnika, a može se izdavati ceo ili delimično, po kancelarijama. Sadrzi 14 odvojenih kancelarija, 2 cajne kuhinje i tri toaleta. Prostor može da bude renoviran u skladu s potrebama zakupca. Trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.200 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran trosoban dupleks u centru grada. Prvi nivo - dnevna soba, garderober, kuhinja i trpezarija i wc, drugi nivo - kupatilo i 2 spavaće sobe, jedna je opremljena kao dečja za dvoje dece. Potpuno namešten, odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 229.000 €, 65,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi sjajan stan na NOVOM BEOGRADU! Stan je renoviran, kompletno opremljen i odmah useljiv. Zgrada na idealnoj poziciji, u blizini Arene. U okolini zgrade se nalaze parkovi, vrtići, autobuska stanica, brojni restorani, Arena, poslovni komplex,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, SOCIJALNO---Agencijska šifra: 9112174.Izdaje se kompleno namešten dvosoban stan (52 m2) na 1. spratu stambene zgrade, Socijalno. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan - Podbara (Bele Njive)Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan od 46 m2 u novoj zgradi na Podbari, u ulici Bele Njive. Stan se nalazi na 3. spratu, funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv.Karakteristike:46 m2dvosobannova zgradaspratkompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 99636, III/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se u stan, 85m2, trosoban, namesten, na odlicnoj lokaciji ul Radnicka. Visoki plafoni. Grejanje CG gradsko. Interfon, klima, lift. 2 spavace sobe, kuhinja i trpezarija odvojeni od dnevne. Kupatilo sa ves masinom. U stanu ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen trosoban stan u Sunnyville kompleksu, ulica Mirka Milojkovića. Stan je površine 68 m2, nalazi se na petom spratu od ukupno šest spratova u zgradi novije gradnje iz 2024 godine i odmah je useljiv.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Moderan stan u novoj zgradi kvalitetne gradnje, u širem centru grada, u mirnom kraju i okruženju bez buke. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade. Po strukturi je dvoiposoban, a sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kupatila i prostrane terase sa koje se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.5 stan u novoj zgradi na Vračaru, u Gajevoj ulici. Stan je kompletno namesten i sastoji se od dnevnog boravka, dve spavace sobe, kupatila i terase. Stan se nalazi na 1. spratu u zgradi sa liftom. Odmah useljiv. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.500 €, 148,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2023.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO LUX NAMEŠTEN KLIMATIZOVAN STAN U NOVOJ ZGRADI SA NOVIM NAMEŠTAJEM, BAZENOM I GARAŽOM 3 spavace sobe 2 kupatila 3 garaza mesta 2 terase Bazen Ostava plus od 12m2 Grejanje je na gas ili inverter klime Video nadzor, haus majstor, obezbeđenje STAN JE USELJIV OD 15.04.2023.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN POSLOVNI PROSTOR, LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111684.Izdaje se namešten poslovni prostor (41 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 3. Pogodaan za tihe delatnosti. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaStan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PRELEP NOV STAN U PANORAMA CENTRU - SAJAM---Agencijska šifra: 9110823.Izdaje se prelep, kompletno namešten, nov dvosoban stan koji se nalazi na 5. spratu stambeno-poslovnog kompleksa "Panorama centar", koji je lociran kod Sajma. Stan se sastoji od dnevnog boravka u čijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 950.000 €, 175,00 m2 cca 5430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi ! 4,0 Savski venac , Dedinje , Beli Dvor , 175m2 , Vpr / 4 , podno grejanje eg / toplotne pumpe , lift , perfektan , ultra luksuzan , dizajnerski uredjen stan , najkavalitetniji materijali , namestaj brendiran uglavnom Richmond , ostalo - pravljeno po meri , furnirani....

 
 
 
  Stan, BANJA, 300.000 €, 113,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan četvorosoban stan u naselju Sunnyvill – 113 m² U ponudi je izuzetno uređen i kompletno opremljen četvorosoban stan od 113 m², smešten u modernoj i luksuznoj zgradi u jednom od najtraženijih delova grada – naselju Sunnyvill. Stan je idealan za porodice koje traže komfor, kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN TROSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9107567.Izdaje se potpuno namešten trosoban stan (68 m2) na trećem spratu u zgradi sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 399.000 €, 106,00 m2 cca 3760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Komforan trosoban stan uknjižen na 106m2, nalazi se u kompleksu Belvil, zgrada "Ciklama". Stan je trostrano orijentisan, svetao sa otvorenim pogledom na okolinu. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, dve spavaće sobe, dva kupatila, ostave, garderobera, 3 lođe.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 835)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>