• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs useljiv namešten - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv namešten

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv namešten" pronađeno 1 633 nekretnina - prosečna cena 617 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 925 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1300 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 2.500 €, 315,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2024.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grabvica, ulica Danila Kiša. Predstavljamo odličan kompletno namešten, po strukturi šestosoban dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija za stanovanje. Neposredna blizina centra grada, Bulevara oslobođenja, Futoške pijace i TC “Promenada”. Ovaj stan ukupne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno prijatan i funkcionalan jednoiposoban stan smešten u jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u ulici Miše Dimitrijevića na Grbavici. Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade i dvorišno je orijentisan, što pruža dodatni mir i privatnost. Prostor je pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.indomio.rs

Temerinska ulica, 2.0, 52m² ++|++Izdaje se potpuno opremljen i namešten dvosoban stan u novoj i modernoj zgradi na dobroj lokaciji u blizini svih bitnih sadržaja. Grejanje je na gas, plača se po utrošku. Useljiv od 1. Novembra. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 250 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno opremljen i moderno sređen stan površine 41 m², smešten na idealnoj lokaciji između Akva parka i centra u Jagodini – savršen balans između mira i gradske dinamike. Stan je funkcionalno organizovan i spreman za život bez dodatnih ulaganja. Svaki detalj je pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo udoban, miran, super pozicioniran, namešten jednoiposoban stan (veš-mašina, sudomašina, šporet, frižider, posuđe), Zvezdara, Konjarnik, s pogledom na park; 50 kvm s lođom, 1. sprat od 5, lift, cg, klima, internet, KATV, interfon. Cena 500 evra, plus depozit 500, infostan,....

 
 
 
  Stan, SENTA, 125.250 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2022.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan, stan sa fantastičnim rasporedom, u novijoj kvalitetno građenoj zgradi. Prodaje se kompletno namešten sa izuzetno lepim nameštajem. Uz stan se može kupiti i garažno mesto od 15m2 u suterenu zgrade po ceni od 15.500e. Uknjižen! Odmah useljiv po isplati. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lep, svetao trosoban stan u ulici Gospodara Vučića, blizu ugla sa Ustaničkom ulicom. Kompletno namešten , useljiv od 1. marta. Prostorije: dnevna soba, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Mesečno plaćanje + depozit u visini jedne mesečne kirije. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 108.150 €, 35,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo namešten, odmah useljiv stan u centru grada. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta. Odličan je kao investicija, ali i za život. Prostran je i svetao. Redovno je uknjižen. Za više....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 470 € na 450 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 500 €
25.02.2026 - 470 €
22.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN KOD SOCIJALNOG---Agencijska šifra: 9111984. Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na 1. spratu novije zgrade sa liftom, kod Socijalnog.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MAJUR, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Zlatarićeva, 1.5, 34m² ++|++ Izdaje se kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan u novoj zgradi u Petrovaradinu, 5 minuta peške do Železničke stanice. Useljiv odmah. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine. Posrednička naknada 50% od jedne zakupnine, jednokratno. Više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno i funkcionalno jednoiposoban stan u novogradnji, na atraktivnoj lokaciji u Ulica Heroja Pinkija. Stan je kompletno namešten i opremljen kvalitetnom belom tehnikom, idealan za dugoročni najam. Opremljenost: Internet, TV, klima, Veš mašina, Kuhinjski elementi, Sudo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Namešten, 2.0, cg, 1/7, lift, podrum, terasa, odmah useljiv. U prilici smo da vam ponudimo odličan, potpuno renoviran dvosoban stan, u zgradi iz 60-ih godina, merene površine 55m2 u blizini Karađorđevog parka. Zgrada je uredno održavana sa interfonom i liftom. Stan se sastoji od predsoblja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 900 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za izdavanje na Bagljašu. U neposrednoj blizini nalaze se supermarketi kao i Big soping centar. Stan se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom, tri spavaće sobe, kuhinje, kupatila sa djakuzijem i tus kabinom. Poseduje dve veš mašine - za sušenje i pranje veša. Po podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 380 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, namešten dvosoban stan od 60m², smešten na četvrtom spratu zgrade sa liftom, u mirnom i zelenilom okruženom delu grada. Stan je veoma funkcionalan i prijatan za život – poseduje prostranu dnevnu sobu, komfornu spavaću sobu, potpuno opremljenu kuhinju i kupatilo, a dodatnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Mileve Marić. Kompletno renoviran, namešten, komforan dvosoban stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa sa ostavom. Pozicioniran na visokom prizemlju stambene zgrade.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122583, III/IV, lift, terasa. Izdajem namešten dvosoban stan kod Socijalnog u Dostojevskog ulici na trećem spratu sa liftom. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Telefon. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 182.000 €, 57,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten trosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čine izuzetno svetao dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanija, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan namešten, renoviran sa zelenilom i slobodnim parkingom. Grejanje TA peć klima i norveški radiatori. INFO STAN 2800 din. Stan useljiv od 1.maja. Ima internet i kablovsku TV. Iznajmljivanje na duži period sa depozitom. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112606. Izdaje se lepo namešten dvoiposoban stan na 3. spratu zgrade sa liftom, na Novoj Detelinari. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.100 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen i funkcionalan trosoban stan od 69m, sa garazom, na Voždovcu, u Beranskoj ulici. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno sedam u urednoj i održavanoj zgradi. Prostor je luksuzno uređen sa stilom i veoma dobro organizovan, sa pažnjom posvećenom detaljima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN, NAMEŠTEN TROSOBAN STAN NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112204.Izdaje se nov, namešten trosoban stan (60 m²) na 4. spratu stambene zgrade sa liftom na Telepu. Stan odlikuje velika dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, terasa, dve spavaće sobe i kupatilo. Useljiv od 01.'5.2026.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 1.050 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo u mirnom delu Avijatičarskog naselja Namešten Trosoban stan u kući na DOBROJ LOKACIJIstan ima dve spavaće sobe ,dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom,2 mokra čvoragrejanje je centralno na gasPOGODNO JE ZA RADNIKE..ODMAH JE USELJIV.ZAKUP IZNOSI 1000 epotreban....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.08.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, salonska zgr, namešten, odmah useljiv, renoviran .. / kod Ruzveltove, nedaleko od Vukovog spomenika, predratna zgr, mermerni ulaz, visoki plafoni, svetao, funkcionalan, odmah useljiv, komplet namešten sa tehnikom i opremom, renoviran, nove instalacije, 2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdajemo odličan, kompletno namešten stan u novoj zgradi na Podbari, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan se nalazi u potkrovlju i poseduje prelepu terasu sa otvorenim pogledom, idealnu za uživanje i opuštanje. Prostor je funkcionalno organizovan, svetao i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom koja je locirana u neposrednoj blizini riblje pijace u centru grada. Stan je odmah useljiv. Potreban je depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u okviru porodične kuće sa zasebnim ulazom, površine 100m2, nalazi se na prvom spratu.Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom , kupatila , hodnika i terase.Po podovima je parket, pvc stolarija, grejanje na toplotne pumpe, posebno strujno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 650 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2024.,

www.indomio.rs

Izdajemo u Hadži Ruvimovoj Odličan Namešten Trosoban stan 75 m2 na TOP LOKACIJIStan se nalazi na Drugom spratu u kvalitetno građenoj zgradi,ulično je orijentisan ima odvojenu dve spavaće sobe i Dve Lepe Terasezgrada ima liftgrejanje je centralno GradskoParking u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 20,00 m2 cca 32 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada, u Hilandarskoj ulici, izdaje se potpuno renoviran poslovni prostor, na visokom prizemlju, površine 20 m², sa izdvojenom kuhinjom i toaletom na istom nivou. Profesionalno i funkcionalno namešten prostor pogodan je za različite vrste....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 850 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN PET FRIENDLY ČETVOROSOBAN STAN - LIMAN 2---Agencijska šifra: 9112490. Izdaje se komforan, namešten četvorosoban stan na 4. spratu zgarde, na Limanu 2. Stan se sastoji od dnevnog boravka (koji će se opremiti u dogovoru sa zakupcem), odvojene kuhinje, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten dvosoban stan na Grbavici---Agencijska šifra: 9107506Kompletno opremljen dvosoban stan koji se nalazi na visokom prizemlju novijeg objekta lociranog na Grbavici, u ulici Miše Dimitrijevića. Stan je useljiv od 01.04.2026. godine. Potreban depozit u visini mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 600 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Iznajmljujem trosoban stan na Bulevaru kralja Petra I (bliže Bulevaru Oslobodjenja). Stan je useljiv i iznajmljuje se kompletno namešten i opremljen. Šifra - 9106336 Kontakt - 063446559 Moj Dom nekretnine, Novi Sad (Reg. br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.01.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo nov namešten stan useljiv od 01.03.2025. Moguće gledanje stana pre 01.03.2025. kao i rezervisanje istog. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Ukoliko ste zainteresovani u vezi stana/stanova za više informacija pozovite: 0668442277 Vaše Gold nekretnine! Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.200 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

Namešten, 5.0, cg, lux, 1/3, lift, dve terase, dvorište. Stan se sastoji iz dve celine koje su povezane dnevnom sobom i trpezarijom. U prvoj celini se nalazi kupatilo, garderober i spavaća soba. U drugu celinu se dolazi dugačkim hodnikom iz dnevne sobe i u njoj se nalazi kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Banovo brdo,Lješka ulica,2.0,55kvm, namešten stan u prizemlju zgrade sa dvorišnom terasom, predsoblje+dnevna soba+spavaća soba+terasa, CG (info stan 13500din),SBB 4500din,održavanje 1300din, klima, mašina za sudove i za sušenje,useljiv, NOVOGRADNJA, 450e+DEP+ag.provizija 50% (br.reg.220)....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2024.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban salonac u samom centru grada Sastoji se od velikog antrea iz koga se ulazi u prostranu sobu koja u zavisnosti od potreba može biti dnevna, radna ili spavaće soba, druge sobe koja je spavaća, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa kadom. Mikrolokacija izuzetna. Za sve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 80.000 €, 29,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedna od unIkatnih nekretnina u centru grada kod ulice Vase Stajića i bivšeg Radničkog univeziteta ! Jedinstvenost nekretnine se ogleda u tome što se nalazi na staroj novosadskoj lokaciji, koja je poznata po izuzetnim vilama i stanovima velikih kvadratuta tzv. "salonci". Visina plafona....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert zatupa izdavanje luksuzanog stana u širem centru grada. Kompletno namešten, opremljen svim kućnim aparatima i odmah useljiv. Luxurios apartment in the wider city center. Immediately moveable. It is located on the fourth floor in a building with an elevator. Fully furnished....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban, funkcionalan stan u Gospodar Jovanovoj ulici, u centru Dorcola. Stan se nalazi na sestom spratu zgrade sa liftom. Kompletno je namesten i odmah useljiv. Poseduje francuski balkon, interfon i klima uredaj. Lokacija pruza sve pogodnosti zivota u centru blizinu restorana,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 226.600 €, 53,00 m2 cca 4280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se lep, kompletno namešten dvosoban stan površine 53m2, u blizini Dunavskog keja, Spensa, tržnog centra, i fakulteta. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetne zgrade, sa dvorišnom orijentacijom, što garantuje mir i privatnost u jednom od najlepših....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban, potpuno namešten stan na odličnoj lokaciji – Bulevar cara Lazara, u neposrednoj blizini Limanska pijaca, Grbavica. Stan se nalazi u zgradi Aleksandar, na 5. spratu. Potpuno namešten Klima uređaj Terasa Sveže okrečen Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 290.000 € na 280.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 280.000 €, 63,00 m2 cca 4440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 290.000 €
26.04.2026 - 280.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvoiposoban stan na Vračaru, u ulici Mihaila Gavrilovića, u novogradnji iz 2022. godine. Funkcionalno je organizovan i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjsko-trpezarijskim delom u open space konceptu, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 836)

<< <4 5 6 7 8 9 10 11 12 13> >>