• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 336 nekretnina - prosečna cena 834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • renovirano
    • za studente
    • opremljen
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 1.000 €, 92,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, četvorosoban stan, dvorišno orijentisan i izolovan od buke. Nalazi se se u novijoj zgradi, u neposrednoj blizini SPENS-a, TC Promenada i mnogih drugih sadržaja neophodnih za život. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, trpezarije, tri spavaće sobe, dva kupatila i....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 179.000 €, 82,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najprometnijih lokacija u centru grada – na Terazijama – u ponudi je lokal površine 82 m², smešten u suterenu zgrade i odmah useljiv. Prostor pruža široke mogućnosti prilagođavanja različitim delatnostima, bilo da je u pitanju kancelarijski prostor, maloprodajni lokal,....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 113.300 €, 39,00 m2 cca 2910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u gotovo novoj zgradi, odlično održavan, useljiv bez ulaganja.Odlično pozicioniran, nedaleko od vrtića, škole, prodavnica, gradskog prevoza. Saobraćajno odlično povezan. Cena nije fiksna. Čekamo Vašu ponudu. Vredi kupiti, naša preporuka. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 750 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi komforan i svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji Bulbulder, Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za porodice ili zakupce koji žele funkcionalan prostor, odličnu povezanost sa gradom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRNJAČA, 350 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Krnjača, Zrenjaninski Put, novogradnja 2022, odmah useljiv, mogu studenti, isključivo na duže. ID: 9455 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 320 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u centru grada u ulici Miloja Pavlovića, površine 35 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ( ugrađeni kalolimetri ), lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, kupatila, sobe, kuhinje sa trpezarijom i terase. Stan je kompletno opremljen, odmah useljiv,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 169.900 €, 49,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, u Begejskoj ulici, u mirnom i uređenom delu Zvezdare. Stan je površine 49m² i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade sa ukupno četiri sprata. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, komforne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Primorska ulica, Hadžipopovac – živo urbano središte koje pruža sve pogodnosti stanovanja u gradskom centru. Na samo nekoliko minuta hoda udaljena je od Ruzveltove i Tašmajdanskog parka, bazena, stadiona i sportskih terena. U blizini su brojne prodavnice, butici, restorani i kafići,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan, dvostrano orijentisan stan površine 63m², sa čak tri spavaće sobe. Ovo je nekretnina koja kombinuje mir, praktičnost i odličnu povezanost sa svim delovima grada, idealna za porodičan život, ali i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 1.450 €, 73,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzni poslovni prostor kod Arene U ponudi je potpuno renoviran, funkcionalno projektovan kancelarijski prostor na jednoj od najatraktivnijih poslovnih lokacija Novog Beograda – u neposrednoj blizini Arene Prostor je organizovan po principu “Key-Ready Office” – useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132360, V/XII, klima, lift, renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,preko puta Immo Centra.Blizina marketa,pijace,tržnih centara.Zgrada je okružena zelenilom.Mnogobrojan autobuski prevoz ka svim delovima grada(601,71,45,82,95,89).Slobodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 650 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo prelep mali stan, odmah useljiv, sa odvojenom spavaćom sobom u srcu Vračara, u Krunskoj ulici. Stan se nalazi u salonskoj dobro održavanoj zgradi sa mermernim ulazom. Potpuno je opremljen i poseduje sve ono što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Kuhinja sa kompletnom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.100 €, 153,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN ULIČNI ULIČNI LOKAL OD 153 M2 NA NOVOJ DETELINARI--- Agencijska šifra: 9104851. Izdaje se prazan ulični lokal (153m2) u prizemlju zgrade na vrlo prometnom mestu na Novoj Detelinari. Sastoji se od jedne veće prostorije i pet manjih prostorija. Useljiv je od 1.6.2026. Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.900 €, 110,00 m2 cca 17 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor izmedju Andrićevog venca i Kralja Milana, na početku Krunske ulice. Kompletno i kvalitetno renoviran, površine 110m2. Ovaj salonski stan odiše elegancijom i prostranošću, visina plafona, preko 3m. Prostor se sastoji od: Četri odvojene kancelarije/prostorije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novograndja sa garažom, odmah useljiv trosoban stan. Centralno grejanje, centralna klima, portiri 24/7. ID: 12556 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Wellport, novogradnja, 4.0 sa garažom koja je uračunata u cenu, useljiv odmah. Struktura: dnevna soba sa trpzarijom i kuhinjom, terasa, 3 spavaće sobe (jedna je master sa svojim kupatilom), drugo kupatilo, toalet. Izdaje se na duži period isključivo. ID: 10887 Aleksandar Jovanović....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PARAĆIN, 2.500 €, 2000,00 m2 cca 1 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u Paracinu na adresi Vojvode Crepa bb . Objekat je sagradjen 1996 godine u vlasnistvu je firme doo MB komerc i poseduje upotrebnu dozvolu za sve. Plac na kome se nalaze dva objekta jedan 1 560m2 I drugi 440m2 je velicine 29 ari sa dva ulaza i izlaza odnosno dve velike....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ul. Jovana Deretića, novija gradnja, odmah useljiv namešten stan. Struktura: dnevna soba, kuhinja, kupatilo, 2 sobe, terasa. Ne izdaje se stranim državljanima. ID: 14521 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 49,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132391, VPR/, terasa, uknjižen, ostava. U ponudi je veoma lepo organizovan stan, funkcionalnog rasporeda, pogodan kako za porodičan život, tako i za izdavanje.Strukturu stana čine komforan dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom u otvorenom konceptu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Namešten Jednoiposoban stan 35 m2 na TOP LOKACIJI Stan se papirološki vodi kao Garaža ima odvojenu spavaću sobu,nalazi se u Prizemlju zgrade,ulično je orijentisan ima ograđenu Terasu oko 10 m2 grejanje je Podno sa korektnim troškovima....

 
 
 
  Stan, BANJA, 203.500 €, 68,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzna trosobna nekretnina, odmah useljiv stan u kompleksu Sunnyville Premium. Stan se nalazi na V spratu, odiše svetlošću i prostranošću i pažljivo je koncipiran tako da svaki kutak ima svoju funkciju, pružajući maksimalnu udobnost tokom boravka. Posebnu lepotu ovom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 2.900 €, 187,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se reprezentativan poslovni prostor u poslovnom centru Stari Merkator na Novom Beogradu, površine 187 m², na 3. spratu u urednoj zgradi starije gradnje. Prostor je kompletno renoviran, opremljen i odmah useljiv. Sastoji se od 7 kancelarija, kuhinje, dva sanitarna čvora i dodatne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, PR/I, telefon, interfon, parking. Dvosoban stan na odličnoj lokaciji pored lidla i kompleksa Zelena avenija. Nalazi se u manjem objektu sa još jednim stanom iznad. Stan je renoviran, odmah useljiv. Poseduje parking mesto ispred ulaza. Računi su izuzetno niski( centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva, renoviran useljiv stan, nove stvari (nov TV, zavese, tepisi...) Izdaje se na duže, maksimum dve osobe, nepušači, bez kućnih ljubimaca. ID: 9649 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 399.000 €, 176,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se atraktivan i moderan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Zvezdara Teatra na opštini Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi, na četvrtom spratu, sa liftom koji vodi direktno u stan, što pruža dodatni komfor i privatnost. Postoji mogućnost kupovine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TOPOLA, 500 €, 105,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru TOPOLE ( varošica ),u ul.Bulevar Vožda Karađorđa , površine 105 kvm, na prvom spratu, TA grejanje. Sastoji se od hodnika, četiri kancelarije , kuhinje , kupatila i terase. Izdaje se prazan lokal, obavezan depozit u visini jedne kirije.Useljiv cena: 500 eura....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 149.990 €, 60,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132458, III/IV, lift, terasa, uknjižen, renoviran. Na prodaju kompletno renoviran i odmah useljiv trosoban stan od 60m2 na Novom Naselju - Šonsi. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase sa ostavim i hodnika. Stan ima pripadajuću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 310.000 €, 50,00 m2 cca 6200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan od 50 m² sa magacinom od 190 m² – Zvezdara Na prodaju stan površine 50 m² zajedno sa magacinom od 190 m², koji se nalaze jedan pored drugog i prodaju se isključivo u paketu. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u mirnom delu sa brzom vezom ka centru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 750 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Viva Residences, novogradnja 2026 sa garažom, koja se doplaćuje 100 EUR/mesec, ukoliko je potrebna. Stan je potpuno nov i nekorišćen, sve stvari su nove, (biće postavljen nov TV u dnevnoj sobi) sunčan i svetao, odmah useljiv, izdaje se isključivo na duži period zakupa. ID: 15023 Aleksandar....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 240.000 €, 108,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo četvorosoban stan na III spratu održavane stambene zgrade na Belim vodama, u blizini svih infrastrukturnih sadržaja, škola, vrtića, parkova, supermarketa, stajališta gradskog prevoza. Stan se sastoji iz dve etaže. U donjoj etaži nalaze se kuhinja sa trpezarijom, a u gornjoj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 200 €, 50,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo ulični Lokal 50m u Petrovaradinu,Preradovićeva ulica,tri prostorije,WC . . . ODMAH USELJIV. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ugrinovački put, novogradnja 2026, sve stvari nove. Struktura: ulazni hodnik, spavaća soba, kupatilo, dnevna soba sa kuhinjom, terasa. U cenu zakupa je uračunato i pripadajuće parking mesto na parkingu zgrade. Grejanje: klima + električni kotao. Kablovsku i internet uvodi stanar prema....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 480 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI, PET FRINEDLY---Agencijska šifra: 9112708. Izdaje se odličan, namešten dvoiposoban stan na 1. spratu zgarde sa liftom, na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe (u jednoj se može ubaciti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike, Bajlonijeve pijace, Bitef teatra, kafane „Stara Hercegovina” i kompleksa „Novi Dorćol”, u Carigradskoj ulici. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 336)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>