• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana renovirano" pronađeno 40 nekretnina - prosečna cena 857 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 169.000 €, 62,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u blizini OŠ Ivo Andrić i vrtića Kanarinac, prodaje se stan kompletno renoviran i odmah useljiv. Mirno okruženje, mnogo zelenila i odlična povezanost sa ostalim delovima grada. Stan je prazan osim ugradne kuhinje sa tehnikom koja ostaje . Po strukturi je dvosoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređena i potpuno renovirana garsonjera na Grbavici, smeštena na drugom spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je opremljen novim nameštajem i spreman za useljenje. Garsonjera je svetla, funkcionalna i idealna za jednu osobu ili par. Nalazi se na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Merkator, kod suda - Renoviran i lep 1.5 stan CG 41 m2 - Lift 8/8 -Lođa zastakljena - Svetao, sunčan, topao i sa otvorenim pogledom - Blind vrata, PVC prozori, tuš, ugradni plakari - Namešten sa stilom - Odmah useljiv Agencijska provizija za zakupca je 50% samo od prve zakupnine.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana renovirano'
1.500 €
1.000 €
175.000 €
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 550 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 600 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Fontana, Novi Beograd. Stan je veoma funkcionalan, kompletno namešten i useljiv od 01.06.2026. Sastoji se od komforne dnevne sobe, odvojene spavaće sobe sa bračnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Čumićeva, 1/5, cg, prazan, salonac-Potpuno renoviran i odmah useljiv stan u samom centru grada, kod Palate Albanija. Nalazi se u drugom redu zgrada na Terazijama i time je potpuno izolovan od buke koja dolazi sa glavne ulice. U samom ulazu u stan nalazi se kuhinja sa šankom, odlična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2.0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 600 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao dvosoban stan površine 70m² u Balzakovoj ulici, na odličnoj lokaciji u blizini Limanskog parka, Štranda i Promenade. Stan se nalazi na 7. spratu zgrade sa liftom i orijentisan je ka dvorištu, što pruža mir i dosta prirodnog svetla tokom dana. Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 172.000 €, 56,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 2, DVOIPOSOBAN STAN, 56 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen, prelep dvoiposoban stan na uvek traženoj lokaciji nadomak Dunava i Štranda sa jedne strane, fakulteta sa druge, osnovne škole , vrtića, sve je na par minuta, Promenade, nekoliko linija gradskog prevoza i svih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten trosoban stan u Oblakovskoj ulici, u mirnom delu grada sa odličnom povezanošću prema autoputu i centralnim gradskim zonama. Stan se nalazi na drugom spratu uredno održavane zgrade bez lifta i predstavlja dobar izbor za udoban porodični život ili dugoročan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 306.000 €, 77,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 77m2, 7/9, CG, dva lifta, klima, video nadzor, ostava, interfon, telefon, ktv. Bulevar despota Stefana je jedna od glavnih saobraćajnica grada i prostire se od Trga Republike, pored Skadarlije i Profesorske kolonije, pa sve do Pančevačkog mosta. Nepokretnost se nalazi u delu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 900 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja. Predstavljamo odličan, kompletno renoviran, po strukturi troiposoban stan pozicioniran između Futoške pijace i glavne autobuske i železničke stanice. Moderno dizajniran i enterijerski opremljen kvalitetnim nameštajem i najsavremenijom belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 550 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman II, ulica Boška Buhe. Namešten, kompletno renoviran, dvosoban stan u neposrednoj blizini fakulteta, TC Promenada, Spensa, Osnovne Škole, Bulevara Oslobođenja Ovaj stambeni prostor čine prelep i svetao dnevni boravak, odvojena velika kuhinja sa trpezarijskim delom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan dvosobni stan u mirnom naselju Izdaje se odličan dvosobni stan na prvom spratu, potpuno renoviran i odmah useljiv. Sastoji se od odvojenog dnevnog boravka, spavaće sobe, trpezarije, kuhinje, ostave i kupatila, a posebno se izdvaja velika terasa idealna za opuštanje na otvorenom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 600 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

KOSANČIĆEV VENAC, CENTAR – LUKSUZNO RENOVIRAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi luksuzno renoviran i potpuno opremljen stan na jednoj od najprestižnijih lokacija u Beogradu – Kosančićev venac, Savski venac. Stan je površine 60m² i nalazi se u prizemlju kvalitetne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan stan u kući, renoviran, komplet opremljen i odmah useljiv. Prostorije: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i izlaskom na veliku terasu, odvojena kuhinja, kupatilo, dve prostrane spavaće sobe sa terasom. Miran porodični kraj, marketi ,osnovna škola i vrtić....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno renoviran i potpuno namešten dvoiposoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Dedinju, u mirnoj i zelenilom okruženoj ulici Đorđa Radojlovića, u neposrednoj blizini Dedinjske ulice. Nalazi se u izuzetno prijatnom i tihom okruženju, idealnom za miran i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Stadiona Crvene zvezde, Savski venac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban život. Odmah je useljiv i nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

MIRIJEVO I – DVOSOBAN STAN Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan u mirnom delu Mirijeva. Stan je nov, funkcionalan, potpuno namešten i odmah useljiv. Poseduje prostranu dnevnu sobu, spavaću sobu, odvojenu kuhinju i kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan i renoviran trosoban stan kod crkve Svetog Luke. Stan se nalazi na 14. spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je površine 68m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 630 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 280 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje strogi Centar. Stan je kompletno renoviran i odmah useljiv. Uz stan može da se obezbedi dodatno parking mesto uz doplatu. Minimalan period stanovanja je 6 meseci i obavezan je depozit u visini od 400 eura. Stan je slobodan od 01.06.2026.god. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 88.000 €, 31,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 31m2, 4/4, EG, klima, interfon, internet, ktv Ulica Roze Luksemburg proteže se od Borske do Ulice Prve šumadijske brigade u centralnom delu Kanarevog brda. Blizina Miljakovačke šume, kompletno razvijena infrastruktura, kao i dobra saobraćajna povezanost sa centrom i ostalim delovima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na Trgu republike u ul. Braće Jugovića. U blizini su svi važniji sadržaji, škola, vrtić, fakulteti, pozorište, muzej i dr. Stan se sastoji iz ulaznog dela, spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i kupatila. Dosta mesta za odlaganje . Stan je renoviran i odmah useljiv,svetao.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 360.000 €, 76,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

4.0 Vracar, Krunski venac, 76m2+T, II/V, cg, lift, izuzetna mikrolokacija, uredna i vrlo lepo odrzavana zgrada gradnje 1990-ih, renoviran kompletno, funkcionalnog rasporeda, veoma svetao, ususkan, sa predivnim pogledom na platoUknjizen, useljiv. Retko u ponudi. Struktura: ulazni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.400 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 7913, I/II, klima, telefon, terasa, renoviran, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. Useljiv od 8. jula. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 060/555-3901 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan za izdavanje svega par minuta udaljen hodom od zgrade stare Narodne skupštine, sa jedne strane u blizini Terazija i Knez Mihailove, a sa druge se stize do Vračara i Krunske ulice. Ovaj funkcionalan dvosoban stan za izdavanje se nalazi na prvom spratu salonske zgrade bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00850 NS – 2 sob, 42 m2, kompletno renoviran, novogradnja, ul. Kraljevića Marka, 2.sprat, Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 350 e + depozit 350 e BEZ KUĆNIH LJUBIMACA ! Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

DENKOVA BAŠTA, ZVEZDARA – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi kompletno renoviran i namešten stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u naselju Denkova bašta, preko puta Beo centra. Stan je površine 65m² , veoma je svetao, komforan i dvostrano orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 550 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan u mirnom delu Banovo brdo, u ulici Blagoja Parovića , na četvrtom spratu stambene zgrade sa ukupno pet spratova. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od spavaće sobe, dnevnog boravka, hodnika, kupatila, trpezarije, kuhinje, ostave i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.000 €, 52,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, LIMAN 4, JEDNOIPOSOBAN STAN, 52 m2 + 4 m2 TERASE Nudimo vam sjajnu nekretninu na uvek traženoj lokaciji, neposredna blizina Doma zdravlja, škole, vrtića, nekoliko linija gradskog prevoza, a sve u predivnom kvaratu punom zelenila. Stan je kompletno, kvalitetno renoviran i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 39,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se u ulici Vojvode Mišića, u nižoj starijoj zgradi, potpuno renoviran stan / poslovni prostor za tihu delatnost. Ima klimu, mesto za čajnu kuhinju (mogu vlasnici da je ugrade, po dogovoru), grejani prostor 33m2 i terasu oko 6m2. Useljiv je odmah. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Šumice, 580 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Šumice | 2.5 stan, 46 m2, odlična lokacija U ponudi je funkcionalan i renoviran stan sa dve spavaće sobe, smešten u mirnom delu Šumica, u blizini MUP-a. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem. Tek je renoviran. Svetao, izuzetno funkcionalan.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 63.900 €, 43,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

IZUZETNO KOREKTNA PONUDA! PRODAJE SE PRELEP, RENOVIRAN, OPREMLJEN I UKNJIŽEN STAN U NOVOM NASELJU.STAN JE FUNKCIONALNO JEDNOIPOSOBAN I ODMAH JE USELJIV. ODRŽAVANA ZGRADA OKRUŽENA ZELENILOM, PARKINGOM I KOMPLETNOM INFRASTRUKTUROM.PROSTORIJE: PREDSOBLJE, SOBA, KUPATILO, KOMFORNA KUHINJA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, luksuzan studio pozicioniran na najekskluzivnijoj lokaciji, u srcu Beograda, na Trgu republike, u neposrednoj blizini Kalemegdana, Knez Mihailove ulice, pozorišta, muzeja. Svi infrastrukturni, kulturni, obrazovni i komercijalni sadržaji su na par stotina metara udaljenosti.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-39 (od ukupno 38)

<< <1> >>