• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana" pronađeno 334 nekretnina - prosečna cena 834 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1300 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 13 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parket
    • klima
    • lođa
    • namešten
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132466, I/VI, klima, lift, terasa, parking. Izdaje se moderan i potpuno namešten stan od 40 kvadrata u novogradnji na Crvenom Krstu. Stan je svetao, funkcionalan i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Crveni Krst , Djerdapska uknjižen 68m2 (mereno 73m2), PR, grejanje TA, javni parking u zoni, odmah useljiv, prazan Izdajemo prazan stan u prizemlju porodične kuće, na odličnoj lokaciji, u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan ima zaseban ulaz iz dvorišta, odvojeno....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana'
550 €
800 €
210.990 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 750 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan stan površine 64 m2 na odličnoj lokaciji u Novom Beogradu, u Bulevaru Mihaila Pupina, u neposrednoj blizini Starog Merkatora.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i orijentisan je ka parku i zelenilu, što pruža miran i prijatan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan, mereno ima 50m2 (uknjižen na 37m2), odmah useljiv. Nalazi se u neposrednoj blizini Požeške ulice sa svim potrebnim sadržajima ( Maxi, apoteka, banka, marketi, prevoz) Stan je renoviran, opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Mogućnost korišćenja podrumske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 355.000 €, 90,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji u samom centru Beograda, u Đušinoj ulici, nalazi se izuzetno funkcionalan i svetao trosoban duplex sa terasom i prelepim panoramskim pogledom na grad. Stan se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi, idealan kako za porodični život tako i kao investicija. Po strukturi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nikolaja Gogolja, polunamešten, može i PP, okrečen. Struktura: dnevna soba, terasa, kuhinja, trpezarija-koja može biti kao druga manja soba, kupatilo, spavaća soba. Može se iznajmiti i za poslovni prostor, ne primaju se kućni ljubimci. Odmah useljiv. ID: 15144 Dragica Mrkobrad 0638269709....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ohridska, kompletno renoviran i nekorišćen stan, moguć dogovor u skladu sa potrebama zakupca za dodatni plakar, radni sto, i sl. Odmah useljiv, izdaje se a duži period zakupa samcima ili parovima, ne primaju se kućni ljubimci. ID: 15093 Aleksandar Jovanović 062240144 Provizija za....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 90.180 €, 62,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem i najzelenijem delu Mladenovca, nadomak centra grada, nalazi se stan vrhunske gradnje koji predstavlja savršen spoj kvaliteta, udobnosti i odlične lokacije. U pitanju je stan čija je struktura pažljivo osmišljena – svaki kvadrat je maksimalno iskorišćen kako bi se obezbedio....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Suda i Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici. Prostor je površine 50m², po strukturi 3.0 soban, smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje. Poslovni prostor je odmah useljiv i pogodan za različite....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 178.656 €, 56,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U jednom od najlepših delova grada, smešten je stan koji spaja vrhunsku arhitekturu, savremeni komfor i toplinu porodičnog doma. Objekat u kojem se nalazi pažljivo je projektovan u skladu sa principima modernog urbanog stanovanja – elegantne forme, besprekorne funkcionalnosti i visokog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Klinički Centar, 450 €, 30,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal je u pasažu ali vidi se sa ulice, prozori gledaju prema pasažu i dvorištu. Odmah useljiv. Okrečen i očišćen. ID: 9568 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo perfektan, nov stan u naselju Vojvode Vlahovića. Smešten u savršeno očuvanoj novijoj stambenoj zgradi, na vrhu padine, ovaj prostor nudi vrhunski iskorišćen i perfektno organizovan dvosoban stan u 40m2. Zgrada poseduje svoj parking i lift. Stan je kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen stan na Julinom brdu, na odličnoj lokaciji koja pruža sve što je potrebno za udoban život – na samo par koraka nalaze se market Maxi, osnovna škola, tržni centri Žarkovo i Vero, kao i brojni drugi sadržaji koji olakšavaju svakodnevicu. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan 52m2 na prvom spratu, kuhinja, dve odvojene sobe, kupatilo, terasa, dve klime, dve kaljeve peci sa grejačima, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 550 €, 77,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u ulici Ljube Tadića, veličine 77 kvm (  39 kvm prizemlje i 38 kvm galerija), centralno parno gradsko grejanje. Sastoji se od jedne prostorije, čajne kuhinje i toaleta u prizemlju i tri prostorije na spratu. Useljiv, 20 metara od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zaplanjska, 3/4, ta-Stvarna površina-36m2 , ugovorna površina-36.00m2, Zgrada se nalazi u parku, blizu su autobuske linije, vrtić, škole. Stan je u korektnom stanju. Ugrađena je PVC stolarija, zamenjen parket pre par godina, kupatilo korektno. Stan je izvorno 1.5, svetao i sunčan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA PARKING MESTOM ---Agencijska šifra: 9112582.Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 46m2 na 3 spratu zgrade sa liftom  na Novoj Detelinari. Mogućnost parkiranja  u dvorištu zgrade. Useljiv je od 25.5.2026. godine.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, moderno namešten stan od 40 m², koji do sada nije bio useljavan. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Odmah useljiv. Sav nameštaj i tehnika u stanu su novi i nekorišćen. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 290 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u polusuterenu. Izdaje se isključivo jednoj zaposlenoj osobi, useljiv od 01.03.2026. ID: 8969 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 6.500 €, 700,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran lokal na izuzetno prometnoj lokaciji, u samom srcu Bulevara despota Stefana – idealna prilika za ozbiljne poslovne sisteme kojima je važna vidljivost, pristupačnost i funkcionalnost prostora. Ukupna površina lokala iznosi 700 m² i prostire se na dve etaže: – gornji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen dvosoban stan u centru Vlasotinaca. Odmah useljiv. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 2% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 63 m2 u ulici Trešnjinog cveta, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 11A.Stan se nalazi na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, kvalitetnim enterijerom i prijatnim ambijentom za svakodnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112558. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 650 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep stan na Podbari u Tekelijinoj ulici, polunamešten i useljiv odmah, može da se izdaje i kao kancelarijski prostor. Stan ima svoje parking mesto ispred zgrade. (AleksUna nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 063) .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.000 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

K-DISTRIKT Stan je bez polunamešten-sa opremljenom kuhinjom i posrtavljenim plakarima, 3 spavaće sobe, 2 kupatila i wc, pogled na Dunav. CG- plaća se po utrošku, klima uređaji, video nadzor, garažno mesto. Useljiv od 15.07.2026. ID: 9643 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Sjajan dvosoban stan u centru Beograda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Metropola, na Tašmajdanu. Stan je orijentisan ka dvorištu, što doprinosi prijatnoj i mirnoj atmosferi. Sastoji se od predsoblja, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.500 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da ponudimo luksuzan trosoban stan u Central Gardenu. Opremljen je smart-house sistemom a izdaje se kompletno opremljen i u cenu je uračunato garažno mesto od 12,5 m2. Stan je kompletno i luksuzno opremljen italijasnkim nameštajem i sanitarijama, jakuzzi kadom, kao i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 600 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja moderan i kompletno opremljen stan u novogradnji, smešten na izuzetnoj lokaciji kod Đeram pijace, na Zvezdari. Stan površine 39m² nalazi se na prvom spratu nove i kvalitetno građene zgrade i predstavlja idealan izbor za udoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 398.000 €, 188,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Reprezentativan poslovni prostor na prestižnoj lokaciji Novog Beograda – prekoputa Arene Na prodaju je vrhunski poslovni prostor površine 188 m², smešten u kvalitetnoj zgradi na adresi Bulevar Arsenija Čarnojevića, na Novom Beogradu – Blok 28. Lokacija predstavlja jednu od najtraženijih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen dvosoban stan na Limanu 3 u Novom Sadu, u Balzakovoj ulici. Stan površine 50 m² nalazi se na prvom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan salonac, idelan za poslovni prostor. Nalazi se u strogom centru, u Kapetan Mišinoj ulici, na prvom spratu odlično održavane zgrade sa liftom. Stan ima 66m2. Čine ga: hodnik koji povezuje sve prostorije, dva velika salona, jedna manja soba, prostran kuhinjsko-trpezarijski....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 300 €, 49,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se loka od 49m2 u Zmaj Jovinoj na međuspratu, useljiv odmah. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 53,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji u centru grada, u Balkanskoj ulici, u neposrednoj blizini Terazija. Prostor je površine 53m², po strukturi 2.0 soban, smešten na 1. spratu uredne starogradnje sa liftom. Odmah je useljiv i idealan za kancelarijske delatnosti, advokatske....