• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje zadnjih 7 dana" pronađeno 265 nekretnina - prosečna cena 1.341 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Klisa, 175.100 €, 171,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renovirana kuća 171m2 sa dvorištem na dobroj lokaciji, par minuta do TC Big, i veoma blizu auto-puta. Ulica je veoma tiha i mirna. Kuća poseduje suteren, i to jednu veliku prostoriju za kuhinju i dnevni boravak, odvojenu sobu i još jedan manji prostor za ostavu ili vešeraj.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novoizgrađen stan na mirnoj lokaciji, u blizini se nalaze vrtić, dom zdravlja, osnovna škola, marketi, a centar grada se nalazi na samo par minuta vožnje. Stan se nalazi na visokom prizemlju, 1,2 metra odignut od zemlje, poseduje grejanje na norveške....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Senjak, 890.000 €, 212,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo izuzetnu nekretninu sa prostranim dvorištem, garažom, poslovnim prostorom i odvojenim gostinjskim delom. Smeštena u najtišoj i najprestižnijoj zoni Beograda, u samom srcu Senjaka, ova nekretnina pretstavlja retku priliku za kupce koji tragaju za nečim zaista posebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 179.500 €, 57,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 57 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 450 €, 80,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u naselju Mala Vaga - Palilule, pored same magistrale, veličine 80 kvm, prizemlje, grejanje na struju. Sastoji se od jedne velike prostorije i mokrog čvora. Pogodan za diskont pića, magacin ili prodavnicu. Cena: 450e + komunalije .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 165.000 €, 60,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u širem centru grada, u ul. Janka Veselinovića površine 60 kvm ( + 50 kvm terasa ), u prizemlju , sa grejanjem na gas ( podno ), lift u zgradi. Sastoji se od hodnika, kupatila, tri sobe, kuhinje i terase. Prodaje se prazan stan (samo je kuhinja opremljena). Uz stan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 900 €, 90,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo izuzetan poslovni prostor na lepoj lokaciji u Zemunu. Poslovni prostor se sastoji od jedne velike prostorije, dve manje kancelarije, kuhinje i dva mokra čvora. Sve prostorije su klimatizovane, grejanje je na gas. Uz poslovni prostor idu i 4 rezervisana....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 2.000 €, 144,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE POSLOVNOG PROSTORA – JUŽNI BULEVAR Predstavljamo vam izuzetan poslovni prostor smešten na samom Južnom bulevaru, idealan za različite delatnosti. Površina prostora je 144 kvadratna metra, i nalazi se na prizemlju, sa dupleks rasporedom. Prostor obuhvata ulazni deo sa recepcijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 249.000 €, 110,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar grada – Drinčićeva ulica | Jedinstven salonski stan | 110m² | Pogodan za stanovanje ili poslovni prostor Na prodaju jedinstven salonski stan u Drinčićevoj ulici, u neposrednoj blizini BITEF teatra, u samom centru grada. Stan se nalazi u prizemlju uredne zgrade sa ukupno četiri....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 270.000 €, 107,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prostrana kuća u mirnom naselju i tihoj ulici zaklonjenoj od saobraćajne buke, a u blizini autobuskog stajališta linije 26L. Kuća je sagrađena 2001. godine, nalazi se u dvorištu sa kapijom od kovanog gvožđa, okružena zelenilom. Ima svoj parking. Sastoji se od suterena (26 m2), prizemlja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Na upit, 2120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

- Prodaje se stambeno poslovni prostor u Kragujevcu. Stambeni prostor veličine 140kvm je renoviran 2020. godine, nalazi se na prvom spratu, sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila i garderobera, opremljen. Poslovni prostor veličine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 253-265 (od ukupno 265)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>