• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje zadnjih 7 dana" pronađeno 301 nekretnina - prosečna cena 1.373 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 85000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • namešten
    • parking
    • 1.sprat
    • podrum
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Garaža, BEOGRAD, Braće Jerković, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Mića 063/633-683 ST/0 Miodraga Živanova -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednosobnog stana površine 31m² u Novom Sadu, smeštenog u mirnom delu naselja Telep, u novoj stambenoj zgradi. Stan se nalazi u kvalitetnoj novogradnji i odmah je useljiv, što ga čini odličnim izborom za one koji traže moderan i funkcionalan stan na dobroj lokaciji.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 76.000 €, 38,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se  lokala u centru, kvadrature 38 kvm, u prizemlju , grejanje na gas ( podno). Lokal nije do ulice  već gleda ka dvorištu zgrade. Lokal je uknjižen ( upotrebna dozvola) . cena: 76.000 + PDV 20 % .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs prizemlje zadnjih 7 dana'
108.150 €
350 €
215.000 €
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 215.000 €, 94,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je četvorosoban, uknjižen stan ukupne površine 94 m², od čega je 85 m² grejne površine, uz terasu i lođu. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne zgrade od crvene fasadne cigle, u ulici Patrijarha Joanikija. Stan je izuzetno funkcionalan i sastoji se od hodnika sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORNA GARSONJERA U CENTRU KOD POZORIŠTA MLADIH---Agencijska šifra: 9111818. Izdaje se komforna, kompletno nameštena garsonjera u visokom prizemlju zgrade, u Centru u neposrednoj blizini Pozorišta mladih i Dunavskog parka.Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 112.000 €, 56,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u prizemlju novije zgrade, pozicioniran tako da je u nivou prvog sprata (nije klasično prizemlje u niovu ulice). Stan je kompletno renoviran, moderno uređen i prodaje se sa nameštajem, pa je idealan za brzo useljenje ili kao investicija za izdavanje. Grejanje....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 136.990 €, 35,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov namešten stan na 5min od centra i Bulevara Oslobođenja. Nalazi se u novoj zgradi, na visokom prizemlju. Stan je dvorišno orijentisan Grejanje je na gas, po potrošnji. Mogućnost kupovine bez nameštaja, cena po dogovoru. U cenu je uračunata agencijska provizija od 3% Za više informacija....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 1.325.000 €, 296,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća na Dedinju na prodaju Prodajemo modernu luksuznu kuću na tri nivoa sa sopstvenom baštom od 82 m2 gratis i prostranom krovnom terasom kojoj se pristupa iz master spavaće sobe. Ključne prednosti Svetao prostran enterijer spratna visina 3m. Lift i unutrašnje stepenište....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 5.400 €, 300,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari grad - Trg Nikole Pašića lokal, 300m2, prizemlje + galerija Izvanredan prostor a višestruku namenu! Sastoji se od prizemlja i galerije. U prizemlju je čajna kuhinja, a na obe etaže postoji toalet. Ne poseduje ventilaciju! Idealno za razne vrste delatnosti, prodavnice, uslužne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 240.000 €, 79,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79,21 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 205.000 €, 80,00 m2 cca 2560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux duplex u novogradnji iz 2015g. Uknjižen. Bez ulaganja. U stanu ostaje komplet ugradna kuhinja, plakari, a postoji i mogućnost dogovora za ostali nameštaj. Donji nivo je dnevna soba, kuhinja i veliko kupatilo a gornji nivo predsoblje i dve sobe. Gornji nivo je klasično prizemlje,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.300 €, 230,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo fantastičan lokal na Lekinom brdu. Lokal je na dva nivoa, ukupne površine 230 m2. Prizemlje je površine preko 150 m2 i daje mnoge pogodnosti za ugostiteljstvo, markete, salone, kafiće Izdaje se trenutno kao potpuno opremljen spa centar. Sve od opreme....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 51.608 €, 37,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji na atraktivnoj lokaciji u Zrenjaninu naselje Bagljaš. U neposrednoj bilizini super marketa,osnovne i srednje škole. Takođe zelene površine i parkovi sa uređenim stazama. Stanbeno poslovni kompleks poseduje 4 lamele garaža, prizemlje, četiri sprata i povučeni sprat.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ČAJETINA, 600 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se četvorosoban stan sa dvorištem u prestižnom naselju Zlatibor 1000 na Zlatiboru. Stan se prostire na tri nivoa. Prizemlje se sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje i toaleta. Na prvom spratu se nalaze dve spavaće sobe i veoma prostrano kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 132.000 €, 60,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na Bulevaru Nemanjića – lokacija koja se traži! Ako vam je važna dobra lokacija, funkcionalan raspored i stan bez dodatnih ulaganja – ovo može biti prava prilika. ✔️ 60m² (57m² grejne površine + terasa) ✔️ Visoko prizemlje ✔️ Renoviran stan ✔️ Komforna dnevna soba sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan troiposoban stan na visokom prizemlju uredne starije zgrade u blizini sportskog centra Olimp. Stan se sastoji od tri odvojene spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje sa izlazom na lođu i prostranog kupatila. Zahvaljujući dobroj organizaciji prostora, pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 9.500 €, 594,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovna zgrada u strogom centru grada. Objekat ima tri sprata: 1. Prizemlje 119m2 2. Prvi sprat 128m2 3. Drugi sprat 127m2 4. Treći sprat 118m2 5. Povučeni sa kosinama 101m2 Zgrada je pod zaštitom države sa sređenom fasadom i izlogom u prizemlju, svaki sprat je individualna....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran stan u ulici Ljubomira Jovanovića, na odličnoj i mirnoj lokaciji na Višnjički Venac, preko puta modernog naselja Suniville. Stan ima 60m² (55m² bez terase), nalazi se u prizemlju i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i lepo organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.600 €, 115,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan trosoban stan u ulici Stojana Protića na Vračaru, namenjen kao poslovni prostor. Idealan za kancelarijske delatnosti, IT firme, agencije, ordinacije, advokatske kancelarije i slične poslovne namene. U cenu zakupa uključeno je i jedno garažno mesto. Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 80,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kalemegdan - Renovirani Višenamenski Poslovni Prostor Lokacija: Beograd - Opština Stari grad - Kalemegdan Cena: 1.000 eura (mesečno) Kvadratura: 80 m2 Sprat: Prizemlje. Tip nekretnine: Kancelarijski / Poslovni prostor Stanje: Renovirano Grejanje: Centralno (CG) Opis: Izdaje se odličan,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, površine 39m2, na visokom prizemlju, nove stambene zgrade. Zgrada je pozicionirana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u samoj blizini Doma zdravlja, Delta planeta, Filozofskog fakulteta, na svega par minuta od svih bitnih dešavanja.....

 
 
 
  Kuća, MAJUR, 288.000 €, 346,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac 725m2, sa tri kuće na njemu, od 346m2 uknjiženo, i deo kuće koji je trenutno u fazi legalizacije cc50m2. Prva kuća koja se nalazi do ulice, tj glavnog puta je starije gradnje ( dve sobe, kuhinja, ostava kupatilo, hodnik), dok su dve kuće u dvorištu novije gradnje (veća....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijska kosa I. Kuća se nalazi na parceli od 5ari. Kuća je trostrano orijentisana i sastoji se od3 nivoa: Suteren: toalet, kuhinja i trpezarija i tehnička prostorija. Prizemlje: ulazno predsoblje, coffe room, dve kancelarije iizlaz udvorište.....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera od 25m2 u strogom gradskom jezgru, nadomak OŠ Vladislav Ribnikar i kule Beograđanka. Izuzetna pozicija, nadomak pešačko-komercijalne zone Kralja Milana i skvera Slavija. Saobraćajna dostupnost iz svih delova grada je odlična, kako javnim, tako i sopstvenim prevozom. Smeštena....

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Centar - Glavna 2.0, 50m2 (terasa 13m2), EG na struju, VPR, interfon U prilici smo da vam ponudimo funkcionalan dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u samom srcu Zemuna, u Glavnoj ulici, a ipak izdvojen od gradske buke i užurbanosti. U pitanju je dvorišni stan, do kojeg se....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.700 €, 166,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kuća u Košutnjaku, na ekskluzivnoj lokaciji. Pogodna je kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor (kancelarijski prostor, privatnu kliniku, vrtić, IT centar, predstavništvo firme). Ukupna površina je 166m2, od kojih se u prizemlju nalazi garaža i nekoliko prostorija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.978 €, 63,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan površine 62.37 m2 na izuzetnoj lokaciji, u visokom prizemlju stambeno-poslovnog objekta. Stan je otvorenog tipa, sa fleksibilnim rasporedom koji omogućava različite namene, bilo da je reč o nekoj vrsti uslužne delatnosti ili kao investicija. Kupovina stana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fantastičan dvoiposoban stan u Mirijevu, u ulici Matice Srpske - idealan za porodičan život ili kao investicija. Stan odiše svetlošću, toplinom i odličnom organizacijom prostora, a posebnu draž daje velika uređena terasa koja pruža osećaj privatnosti i mira.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 350 €, 32,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru grada u ul.Zorana Đinđića , površine 32 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( inverter klima ). cena: 350 eura /mesečno + komunalije .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 131.240 €, 68,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 68 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 18.000 €, 1500,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo ekskluzivan poslovni prostor površine 1.500 m2, koji je pravilnog oblika i nalazi se na celoj drugoj etaži poslovne zgrade. U prizemlju se nalazi prijemni prostor (hol) površine 80 m2. Prostor ima zaseban ulaz i prijemni hol, kao i lift koji vodi tačno od prijemnog hola do....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 250.000 €, 410,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvojna kuća na placu od 7,14 ari, pri čemu se prodaje 1/2 kuće. Kuća se sastoji od prizemlja, prvog sprata i potkrovlja. U prizemlju se nalazi poslovni prostor sa mokrim čvorom, magacinski prostor, kao i velika garaža za tri automobila. Na prvom spratu nalazi se prostran četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 215.000 €, 59,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan trosoban stan površine 59m² na atraktivnoj lokaciji u naselju Blok 19a, Novi Beograd. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetne i održavane zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, velikom količinom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (48 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 48 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Kuća, KALUĐERICA, 240.000 €, 397,00 m2 cca 610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća u mirnom delu naselja Kaluđerica U prilici smo da vam ponudimo porodičnu kuću sa ukupno četiri nivoa SUT + PR + 1 + PK. U polusuterenu se nalaze 2 prostrane garaže , kotlarnica i ostava za ogrev, dok se u prizemlju , na spratu i u potkrovlju nalaze zasebne stambene....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 4.000 €, 220,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lokal u prometnoj ulici u prizemlju novije zgrade. Lokal se izdaje na duži vremenski period. Lokal je open space (moguće je prilagoditi potrebama zakupca). Moguće je obezbediti parking mesto u garaži. Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 179.000 €, 54,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u prizemlju četvorospratne zgrade, površine 51 m² (izmereno 54 m²). Prostor je funkcionalan i pogodan za različite delatnosti – kancelariju, ordinaciju, salon, prodavnicu i slično. Nalazi se u Nebojšinoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Karađorđev park, poznatom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 299)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura