• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs prizemlje Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje najnovije" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 1.317 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 48000 eura
    • do 60000 eura (prosečna cena)
    • do 72000 eura
    • do 600 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • 4.sprat
    • interfon
    • opremljen
    • potkrovlje
  • Slike

Pretraženo 200 283 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Kluz, 170.000 €, 47,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na dobroj lokaciji u blizini Olimpa nudimo 3.5 porodičan stan. Stan je očuvan, svetao, dvostrano orijentisan, u mirnom delu ulice, koja nije opterećena saobraćajem. Uknjižen na 47 kvm + 16 kvm (po vertikali, kako u prizemlju, tako i na spratu da čine celinu zgrade). U tih 16 kvm smeštena....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TOPOLA, 400 €, 40,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal u centru TOPOLE ( varošica ),u ul.Bulevar Kralja Aleksandra I, površine 40 kvm,u prizemlju, TA grejanje. Sastoji se od jedne prostorije i toaleta. Izdaje se prazan lokal, obavezan depozit u visini jedne kirije.Useljiv cena: 400 eura /mesečno + komunalije .

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 490.000 €, 344,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Bezdan, 3 kuće-Stvarna površina-344m2 , ugovorna površina-344.00m2, NA PRODAJU: Rajski konak u srcu prirode - Autentičan moravski kompleks pod suncem Kosmaja (Babe, Sopot) Imate li viziju života bez stresa, tamo gde se spajaju tradicija, luksuz i netaknuta priroda? Na prodaju je jedinstveno,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs prizemlje najnovije'
160.000 €
450 €
159.650 €
  Kuća, BELO POLJE, 395.000 €, 123,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U mirnom i prirodom okruženom delu nadomak Obrenovca, nalazi se nesvakidašnje imanje izgrađeno 2021. godine. Smešteno na placu površine 28.25 ari, sa južnom orijentacijom i otvorenim pogledom ka Kosmaju, Bukulji, Rudniku i valjevskim planinama, pruža jedinstven osećaj privatnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan površine 30m2 na visokom prizemlju u zgradi sa liftom u blizini Saborne crkve. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 142.800 €, 47,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalasn stan u mirnoj ulici sa porodičnim kućama u prizemlju zgrade sa posebnim ulazom odvojenim od ulaza u zgradu. Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od ulaznog hodnika,spavaće sobe,prostrane open space dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom i toaleta. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 700.000 €, 232,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U centru grada, u prometnoj ulici, blizu Tamiškog keja u ponudi su dve kuće ukupne površine 232m2 na tri placa 7.51 ar i suvlasnički udeo na prvom placu. Do ulice vlasnik poseduje suvlasnički udeo na placu ekvivalenta 1.56 ara i porodičnu stambenu zgradu korisne površine 159m2, uknjiženo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 936.700 €, 311,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u stambeno-poslovnoj zgradi, sastoji se od lokala površine 116m2 koji se nalazi u prizemlju i poslovnog prostora površine 195m2 koji se nalazi na spratu iznad lokala. Fizički su trenutno odvojeni,ali lako mogu da se spoje i preurede u jedan prostor. Visina plafona....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 444,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

rbana vila na Gradnulici,sa potencijalom za poslovnu investiciju. Blizina dve osnovne škole, vrtića i manjeg tržnog centra. Površine 302m2 na placu od 444m2. Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i izlaskom na tersu od 40m2 koja je urađena u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Novog Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina garsonjere je 29 m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, MEDOŠEVAC, 195.000 €, 228,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović(NR. Jović)Prodaje se kuća u naselju Ratko Jović na placu od 4,5ari, koja se sastoji od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, WC i kupatilo,dve spavaće sobe, trpezarija, kuhinja, dnevna soba i još jedna soba sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.500 €, 331,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Poslovni prostor 331m Telep kod Hotela Dash. IZDAJE SE Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Kvadratura: 331m2 Namena prostora: Lokal Dodatne informacije Vršačka, Prizemlje, Potreban depozit, Parking, garaža, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavao izdavanje poslovnog prostora....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 69.500 €, 83,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju ugaoni poslovni lokal u samom centru Ćuprije, smešten u jednom od najfrekventnijih delova grada, u modernoj novogradnji – zgrada Beladona. Lokal ukupne površine 83 m² organizovan je na dva nivoa – prizemlje i suteren, što pruža odličnu funkcionalnost i mogućnost organizacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdajemo LUX garsonjeru na Voždovcu (u blizini Autokomande), 25m2 u visokom prizemlju. Poseduje ugradni plakar, ugradni zidni krevet, opremljenu DAN KUCHEN kuhinju, klimu, etažno grejanje, TV i odličan internet. Ulica povezuje Kumodrašku i Vojvode Stepe i ima odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.125.000 €, 237,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ulici Prote Mateje, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Nekretnina površine 320m² nalazi se na placu od 3.5 ari i predstavlja retku ponudu na tržištu, kako zbog prestižne lokacije, tako i zbog potencijala koji pruža. Kuća je organizovana na tri nivoa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

3.0 STAN + GARAŽNO MESTO, BANOVO BRDO - RETKO! Kontakt: +381668091211 Cena: 1.000 EURA Lokacija: Beograd, Banovo brdo, sprat PR (bonus: ogromna terasa) Površina: 110 m2 Struktura: Sređen trosoban stan, kompletno namešten, koji se sastoji od: -​dnevnog boravka sa trpezarijom; -​kuhinje;....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, 1.500 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Kamenjar 4 – Izdvajamo iz ponude odličnu, kompletno nameštenu troiposobnu kuću na dve etaže, smeštenu na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Ovaj komforan stambeni prostor odlikuju funkcionalan raspored, obilje prirodne svetlosti i prelep pogled na Dunav. Prizemlje predstavlja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 175.500 €, 65,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 65 m², pozicioniran na odličnoj lokaciji u modernom kompleksu u izgradnji. Stan je istočno orijentisan, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog prepodneva.Osnovne karakteristike stana: Površina: 65 m² Struktura: Dvoiposoban Spratnost:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 128.750 €, 37,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

- neposredna blizina Kneževog parka i kružnog toka - novogradnja, stan od 37m2 - uknjižen 1/1, bez tereta - stan na visokom prizemlju (8 stepenika) - prodaje se kompletno namešten - raspored: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasa, spavaća Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Staro Groblje, 300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se komforno prizemlje kuće na Paliluli, površine 85m2 i nalazi se u mirnoj ulici kuće sa prostranim dvorištem. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka, kuhinje, trpezarije, kupatila, dve velike spavaće sobe i velike terase. Izdaje se kao poslovni ili kao stambeni....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u blizini OŠ ´Mika Antić´. Površine je 56m2, nalazi se u prizemlju stambene zgrade. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terase. Grejanje je podno. Stan je veoma lepo uređen....

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 6.200 €, 311,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u stambeno-poslovnoj zgradi, sastoji se od lokala površine 116m2 koji se nalazi u prizemlju i poslovnog prostora površine 195m2 koji se nalazi na spratu iznad lokala. Fizički su trenutno odvojeni, ali lako mogu da se spoje i preurede u jedan prostor. Visina plafona....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Palilula-Profesorska kolonija lokal, uknjižen 23m2, pr/2, EG, inverter klima, KATV, internet, interfon Na prodaju izuzetno funkcionalan lokal površine 23 m² u širem centru grada, na Paliluli (Bulevar despota Stefana / Ilirska). Lokal se nalazi u prizemlju mirne, uvučene zgrade, što....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 43,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno opremljen apartman na Zlatiboru, u ulici Andrije Jevremovića, naselje Sloboda. Apartman površine 43 m nalazi se u prizemlju kvalitetne zgrade sa ukupno tri sprata. Struktura apartmana je veoma funkcionalna, prostor je svetao i lepo organizovan, a velika terasa....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 95.000 €, 62,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan duplex stan u novogradnji, površine 62 m2. Na prizemlju se nalaze dnevna soba sa izlazom na terasu, kuhinja i toalet, dok su na spratu dve spavaće sobe i kupatilo. Nalazi se u glavnoj ulici, u neposrednoj blizini centra, što omogućava laku dostupnost svih važnih....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 123.600 €, 51,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu vikendicu u srcu Nacionalnog parka Fruška gora, u blizini Glavice — idealno mesto za beg od gradske gužve i uživanje u prirodi, svežem vazduhu i prelepom panoramskom pogledu. Kuća površine 51 m² nalazi se na prostranom placu od 1000 m² ( U suvlasničkom udelu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na Bubnju u Kragujevcu, na traženoj lokaciji u sklopu novog i modernog kompleksa. Stan se nalazi u neposrednoj blizini bolnice, škola i fakulteta, što ga čini odličnim izborom za udoban i praktičan život. Stan ima 47 m² i nalazi se na prizemlju. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m², sa dve spavaće sobe, prostranom terasom i podrumom, u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje na izuzetnoj lokaciji — bez ikakvih ulaganja. Stan je kompletno renoviran vrhunskim materijalima: hrastov ševron parket, italijanska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 530 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten i veoma funkcionalan dvosoban stan površine 55m² na odličnoj lokaciji na Voždovcu, u blizini Autokomande i Bulevara oslobođenja. Stan se nalazi u mirnom kraju, na prvom spratu (visoko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Suda i Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici. Prostor je površine 50m², po strukturi 3.0 soban, smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje. Poslovni prostor je odmah useljiv i pogodan za različite....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 49.412 €, 23,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan stan u Vrnjačkoj Banji, u centru grada, u prizemlju zgrade od ukupno 3 sprata. Stan ima površinu od 22,46 m² i predstavlja praktično rešenje za različite namene. Zahvaljujući lokaciji u centru, budući vlasnik ima sve važne sadržaje na dohvat ruke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 240 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

IZDAJE SE GARSONJERA KOD SPENSA, ODMAH USELJIVA, VISOKO PRIZEMLJE, NEMA TERASU. DEPOZIT OBAVEZAN, AGENCIJSKA PROVIZIJA 50%. REGISTAR PSREDNIKA 1500, BR. LICENCE 2158. KONTAKT BR. 0603105957 I 069640221 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, svetao, jednoiposoban stan u strogom centru grada(Slavija), u visokom prizemlju. Dobro povezan sa ostatkom grada. Mesecna renta 450 evra. Grejanje centralno, klima. Ukupni režijski troškovi 50evra a struja po potrošnji. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Kuća, BEGALJICA, 140.000 €, 233,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepo i kvalitetno urađena kuća, prizemlje od 113 m2 sa dva ulaza i potkrovlje od 60 m2 nezavršeno. Nalazi se na parceli, uknjiženoj na vlasnika od 7.31a,od čega je 1.77 uredan voćnjak a ostatak zemljište u građevinskom području.Izuzetno očuvane i održavane prostorije, domaćinski i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 250 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u Borči u prizemlju porodične kuće sa posebnim ulazom. Agencijska provizija 50% reg.br. 070 lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta. prostorije .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 700 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno opremljen trosoban stan površine 61m² u mirnoj ulici na Zvezdari, u neposrednoj blizini Šeste beogradske gimnazije. Stan se nalazi u prizemlju uredne porodične zgrade i poseduje sopstveno dvorište, što ga čini idealnim za porodičan život, ali i za smeštaj zaposlenih.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 59)