• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje zadnjih 7 dana" pronađeno 263 nekretnina - prosečna cena 1.341 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 80000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • bazen
    • luksuzan
    • 2.sprat
    • parket
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Autokomanda, 6.200 €, 311,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u stambeno-poslovnoj zgradi, sastoji se od lokala površine 116m2 koji se nalazi u prizemlju i poslovnog prostora površine 195m2 koji se nalazi na spratu iznad lokala. Fizički su trenutno odvojeni, ali lako mogu da se spoje i preurede u jedan prostor. Visina plafona....

 
 
 
  Kuća, PIROT, 45.000 €, 180,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Pirotu(Pirot)Prodaja kuce u Pirotu. U neposrednoj blizini igrališta-naselje Provalija nalazi se kuca u osnovi 180 kv. U prizemlju garaza,podrum,pomocne prostorije, na prvom spratu (useljiv) dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom,dve spavace sobe,hodnik i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 135.000 €, 110,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dela kuce u Nisu(Duvanište)(Stan - Trosobna Struktura)Prodaja dela kuce u Nišu, dva stana, stan u prizemlju oko 30 kvjednosobna struktura i stan na 2.spr oko 80 kv-trosobna struktura. Deo dvorista,160 kv, garaza u odličnom stanju,renovirana. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs prizemlje zadnjih 7 dana'
145.000 €
800 €
170 €
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Lješkoj ulici izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 55m², smešten u prizemlju uredne zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Posebnu prednost predstavlja malo privatno dvorište, idealno....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Crveni Krst , Djerdapska uknjižen 68m2 (mereno 73m2), PR, grejanje TA, javni parking u zoni, odmah useljiv, prazan Izdajemo prazan stan u prizemlju porodične kuće, na odličnoj lokaciji, u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan ima zaseban ulaz iz dvorišta, odvojeno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 830.000 €, 280,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodićna kuća, vertikala, sa fizički odvojenim dvorištem. Sastoji se od Su+Pr+1+2. Prizemni deo kuće sastoji se od ulaza, odvojene kuhinje sa ostavom, toaleta, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlaskom na terasu koja ima izlaz na dvorište. Na prvom spratu nalaze se 2 spavaće....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 1.125.000 €, 237,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u ulici Prote Mateje, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru. Nekretnina površine 320m² nalazi se na placu od 3.5 ari i predstavlja retku ponudu na tržištu, kako zbog prestižne lokacije, tako i zbog potencijala koji pruža. Kuća je organizovana na tri nivoa....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u blizini Suda i Hrama Svetog Save, u Šumatovačkoj ulici. Prostor je površine 50m², po strukturi 3.0 soban, smešten na visokom prizemlju kvalitetne starogradnje. Poslovni prostor je odmah useljiv i pogodan za različite....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 550 €, 77,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u ulici Ljube Tadića, veličine 77 kvm (  39 kvm prizemlje i 38 kvm galerija), centralno parno gradsko grejanje. Sastoji se od jedne prostorije, čajne kuhinje i toaleta u prizemlju i tri prostorije na spratu. Useljiv, 20 metara od....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 135.000 €, 90,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u Erdogliji, površine 90 + 40 kvm, u prizemlju, grejanje na struju ( mogućnost uvođenja gasa za koji je razvedena instalacija ali nema radijatora). Sastoji se od dva ulaza ( treći koroz dvorište), dve kancelarije,tri prostorije, velika sala, kuhinja, dva toaleta. Izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera u blizini Novog Kliničkog centa i Medicinskog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju u stambenoj zgradi novije gradnje, sa liftom. Stan je kompletno sređen, i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina garsonjere je 29 m2. Sastoji....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 321.000 €, 444,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

rbana vila na Gradnulici,sa potencijalom za poslovnu investiciju. Blizina dve osnovne škole, vrtića i manjeg tržnog centra. Površine 302m2 na placu od 444m2. Prizemlje kuće se sastoji od velikog dnevnog boravka spojenog sa trpezarijom i izlaskom na tersu od 40m2 koja je urađena u....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 400.000 €, 260,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor se nalazi u Centru grada u ulici Lole Ribara veličine 260 kvm ( 130 kvm prizemlje, 130 kvm sprat), TA - inventor klime. Lokal je kompletno renoviran i opremljen za noćni klub. Lokal je trenutno izdat (2.400 + komunalije). Cena 400.000 eura .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 2.000 €, 98,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u Rakovici, ukupne površine 98 m², u prizemlju objekta. Prostor se sastoji od 2 kancelarije, otvorenog centralnog prostora, kupatila, pomoćnih prostorija i magacinskog odnosno skladišnog prostora. U okviru objekta nalazi se dvorište sa 2 parking mesta. Objekat....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 99,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličnu, prostranu šestosobnu kuću površine 99 m² ( Osnova), smeštenu na placu od 420 m², u mirnom i prijatnom delu Futoga – idealnu za udoban i kvalitetan porodičan život. Kuća je izgrađena 2009. godine i odlikuje je kvalitetna PVC stolarija, centralno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji, na Panteleju, kod Niteksa. Nalazi se na visokom prizemlju u porodičnoj kući sa posebnim ulazom. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 65 m2. Sastoji se od ulaznog....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 420 €, 20,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji u Ljermontovoj ulici na Voždovcu, u neposrednoj blizini Hotela Srbija. Lokal se nalazi u prizemlju stambene zgrade, površine 20m², orijentisan ka ulici sa izlogom, što ga čini veoma uočljivim i pogodnim za različite vrste delatnosti. Nalazi se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 210.500 €, 81,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedinstven dvoiposoban stan sa privatnim dvorištem U ponudi je izuzetan dvoiposoban stan u prizemlju, stambene površine 50 m², sa privatnim dvorištem od čak 30,31 m², što predstavlja retku i veoma traženu pogodnost na tržištu nekretnina. Ovakav tip stana pruža osećaj kuće u gradu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 160,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Centar grada – Terazije / Zeleni venac | Lokal / poslovni prostor | 160m² | Izlog do ulice U najužem centru grada, u neposrednoj blizini Terazija i Zelenog venca, izdaje se lokal pogodan i za poslovni prostor, ukupne površine 160m². Prostor je organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u širem centru grada, površine 50 kvm podrum, u prizemlju, lokal do ulice ( izlog do ulice), grejanje na gas ( u lokalu ima i inverter klima ). Sastoji se od jedne velike prostorije i toaleta . Mogućnost kupovine parking mesta ispred lokala po ceni od 8.000 eura +....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Filmski Grad, 5.000 €, 650,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vila, smeštena na Čukarici, u blizini prodavnica, pijace, škole, vrtića. Kuća se nalazi na parceli od 15ari, ima dva ulaza. Sastoji se iz tri nivoa: Suteren (povezan sa prizemljem, ali ima i direktan pristup dvorištu): prostran dnevni boravak povezan sa trpezarijom i kuhinjom, dve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 159.900 €, 57,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, pijace, škola, vrtića i svih važnih sadržaja za svakodnevni život, nalazi se stan koji već pri prvom ulasku odaje utisak topline i funkcionalnosti. Smešten u prizemlju zgrade, ali zahvaljujući blagom nagibu terena, ulaz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 400 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera od 25m2 u strogom gradskom jezgru, nadomak OŠ Vladislav Ribnikar i kule Beograđanka. Izuzetna pozicija, nadomak pešačko-komercijalne zone Kralja Milana i skvera Slavija. Saobraćajna dostupnost iz svih delova grada je odlična, kako javnim, tako i sopstvenim prevozom. Smeštena....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 145.021 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor površine 75.14 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 480.000 €, 352,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetna prilika za investiciju prostran lokal u novogradnji na prizemlju, sa pripadajućomdvorištem i mogućnosti kupovine više garažnih mesta. Prostor nudi brojne mogućnosti za različite vrste poslovanja, bilo da su to trgovine, marketi, igraonice, banke, edukativni centri Lokal....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 398.000 €, 134,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na veoma lepom ravnom placu od 795 m2, nalazi se kuća od 134 m2, ( SU+Pr+Pk) sa pomoćnim objektom od 19 m2. Na placu je zasađeno dosta vočaka kao i vinove loze, a i poseban ugođaj pružaju visoki četinari. Kuća poseduje podrum, prizemlje i potkrovelje. U prizemlju se nalazi dnevni....

 
 
 
  Stan, BANJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran stan u ulici Ljubomira Jovanovića, na odličnoj i mirnoj lokaciji na Višnjički Venac, preko puta modernog naselja Suniville. Stan ima 60m² (55m² bez terase), nalazi se u prizemlju i odlikuje ga izuzetno funkcionalan i lepo organizovan....

 
 
 
  Kuća, BANJA, 90.000 €, 215,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce- Jelasnica(Jelašnica)Na prodaju kuca u okolini Nisa, na oko 17 km,Jelesnica put ka Proseku, na placu od 4 ari. Kuca se sastoji od visokog prizemlja i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,hodnik,kupatilo, prostrana garaza plus dva....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u Žarkovu – lux renoviran, mirna lokacija Prodaje se kompletno renoviran dvoiposoban stan u mirnom delu Žarkova, smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve komforne spavaće sobe, prostrane dnevne sobe....

 
 
 
  Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju veoma luksuzna kuća na odličnoj lokaciji u Velikom Mokrom Lugu, okružena zelenilom i udaljena od gradske buke, a ipak na svega 8 km od centra grada. Kuća se prodaje kompletno nameštena, pri čemu su nameštaj, tehnika i oprema pažljivo birani kako bi pružili maksimalan komfor....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 46.000 €, 106,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Banji Vrujci, na atraktivnoj turističkoj lokaciji,u neposrednoj blizini bazena, prodaje se kuća površine 106 m2. Kuća je legalizovana i ima upotrebnu dozvolu. Kuća se nalazi na placu površine 5 ari, a u sklopu kuće je i legalizovana garaža površine 23 m2. Na prvom spratu kuće nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 850.000 €, 400,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Centralni deo Zemuna, nedaleko od Madlenianuma, šetališta pored Dunava i starog pešačkog jezgra Zemuna, nalazi se porodična kuća (350m2) sama na placu sa manjim uređenim dvorištem. Kuća ima parking prostor koji je natkriven. Prizemni deo sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijskim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo LUX garsonjeru na Voždovcu (u blizini Autokomande), 25m2 u visokom prizemlju. Poseduje ugradni plakar, ugradni zidni krevet, opremljenu DAN KUCHEN kuhinju, klimu, etažno grejanje, TV i odličan internet. Ulica povezuje Kumodrašku i Vojvode Stepe i ima odličnu povezanost sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 2.5s, 66 m, VPR kao 1 spr, NOV, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 2.100 €, 160,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN LOKAL OD 160 M2 NA IZUZETNO PROMETNOJ LOKACIJI, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9112710. Izdaje se odličan ulični lokal od 160 m2 u dva nivoa (90 m2 prizemlje + 70 m2 sprat) u prizemlju zgrade na izuzetno prometnom mestu na granici Limana i Telepa. Prostor je klimatizovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 200.000 €, 60,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

✅ Useljiva novogradnja sa baštom – blizu Bulevara kralja Aleksandra U mirnoj ulici, nadomak Bulevara kralja Aleksandra, nalazi se odličan stan u novogradnji, u potpuno završenoj i useljivoj zgradi. Stan se nalazi u prizemlju i poseduje veliku privatnu baštu od 50 m², koja ulazi u....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 198.500 €, 300,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa jedne strane i sa lepim dvorištem. Objekat ima izolaciju a unutrašnji prostor je u izvornom stanju i potrebno je renoviranje po ukusu i potrbama novog vlasnika.....