• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje 60 m2" pronađeno 175 nekretnina - prosečna cena 2.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 220.000 €, 57,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, komforan dvosoban stan izmerene površine 57 m², smešten u moderno projektovanom poslovno-stambenom kompleksu Lux 51 na Bežanijskoj kosi. Stan se nalazi u lameli C, na mirnoj poziciji kompleksa, sa zapadnom orijentacijom, što obezbeđuje prijatan ambijent, mnogo prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 171.420 €, 57,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi različitih struktura, na visokom prizemlju i prvom spratu. Stanovi se nalaze u zgradi bez lifta, sa ukupno 6 stambenih jedinica. Stanovi su orijentisani severoistočno, prema dvorištu zgrade. Stanovi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 53.550 €, 63,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

* Na prodaju DVOSOBAN stan. - Površina stana je 63 m2, stan se nalazi 3. na spratu u zgradi koja ne poseduje lift. - Stan poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, kupatilo i spavaću sobu. - Kosine u stanu ne oduzimaju od veličine stana. - Parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 74.698 €, 57,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s542 Na prodaju moderan i funkcionalan stan od 57,46 m² u jednom od najpoželjnijih porodičnih naselja – 25. maj, koje obiluje parkovima, sportskim terenima i kompletnom infrastrukturom, a udaljeno je svega 10 minuta lagane šetnje od centra grada. Ovaj pažljivo projektovan....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 2.0, 63m2 (terasa 3m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.200 €, 57,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

LOKACIJA: Apartmansko naselje KAPIJE ZLATIBORA se nalazi na jugoistočnoj padini zlatiborskog naselja Sloboda, u mirnoj i ne previše naseljenoj zoni ovog turističkog mesta, na par minuta hoda od jezera (500m). Lokacija je idealna kako za stanovanje tako i za eventualno izdavanje u....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 170.500 €, 63,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda I Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 439.900 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

LUXUZ U STROGOM CENTRU GRADA! Cena: 439.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Stari grad, centar Površina: 63m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji: -Ulaznog hodnika, -kuhinje sa trpezarijom, -prostranog dnevnog boravka, -dve spavaće sobe, -dva kupatila, -lođe. OPIS: Moderno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 440.000 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno i luksuzno opremljen stan koji se nalazi u samom centru grada, u mirnoj i tihoj ulici, idealnoj za život. U neposrednoj blizini su svi ključni sadržaji: škole, prodavnice, javni prevoz, banke i ostalo što vam je potrebno za udoban i praktičan život. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 171.930 €, 57,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno izgrađen stan na idealnoj lokaciji. Zgrada je niske spratnosti, sa vrhunskim materijalima. IZUZETNA PRILIKA -Trosoban stan -Površina 57.31 m2 -Sprat 1 od 2 -Tek završena gradnja – luksuzna oprema -Etažno, strujno grejanje -Podno grejanje u celom stanu -Italijanska....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 124.980 €, 63,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Završena novogradnja u neposrednoj blizini aerodroma. Prodaje se stan na prvom spratu koji se sastoji od ulaznog hodnika, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe, trpezarije, kuhinje, dve lođe i pripadajućeg parking mesta. Stan ima podno grejanje i inverter klimu. Useljivo odmah Mogućnost....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 205.920 € na 211.640 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 211.640 €, 57,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 205.920 €
26.04.2026 - 211.640 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

2.5, 57.20 m2,terasa 3m2, podno grejanje, inverter klima, ALU - stolarija, III/V, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. U ponudi imamo novogradnju na odličnoj lokaciji. U izgradnji su korišćeni najsavremeniji materijali moderne gradnje. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Cena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.100 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na Voždovcu od 63 m2, Jove Ilića, preko puta Fon-a. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Drugi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je potpuno nov, u novogradnji na Voždovcu. Useljiv je odmah. Izdaje se kompletno opremljen najsavremenijom tehnikom i stvarima, kao i svim manjim aparatima i posuđem. Sastoji se od velikog dnevnog boravka, spavaće sobe, predsoblja sa plakarima, toaleta, kuhinje i terase. Treći....

 
 
 
  Stan, BRUS, 75.000 €, 63,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten apartman u prelepom planinskom ambijentu – Brzeće, u podnožju Kopaonika. Apart hotel FOKA SPA je smesten u mestu Brzeće na 1000 m nadmorske visine. Nalazi se u podnozju planine Kopaonik koja je najveci planinski masiv Srbije i jedan od najlepsih ski centara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 150.000 €, 64,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 4.0, namešten, podno grejanje, st/4, ostava, terasa, parking mesto. Uknjižen, nov 4.0 soban stan. Sastoji se od dnevne sobe i 3 spavaće, kupatila, kuhinje i terase-dvorišta (mogućnost dogradnje sobe). Grejanje je podno (na struju) kao i na inverter klimu. Zgrada je iz 2015....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.550 €, 56,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju moderno opremljen, dvosoban stan u luksuznom kompleksu Pupinova palata, u samom centru Novog Sada, u neposrednoj blizini pešačke zone, keja, Dunavskog parka, restorana, prodavnica, škola i svih važnih sadržaja, na 1. spratu zgrade sa dva lifta, Raspored prostorija: – Svetla....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 265.000 € na 225.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 225.000 €, 64,00 m2 cca 3520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 228.800 €
12.10.2025 - 275.000 €
08.02.2026 - 225.000 €
10.04.2026 - 265.000 €
08.05.2026 - 225.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo odličnu novogradnju na Lekinom brdu u blizini Tempa. Izuzetna prilika za život u mirnom i lepom okruženju. Karakteristike: -alu stolarija -podno grejanje -španska keramika -inverter klime -sigurnosna vrata -smart sistem -toplotne pumpe Nekretnina ima korišćenje dvorišta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 141.262 €, 64,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 173.040 €, 56,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju luksuno opremljenog jednosobnog stana u suterenu na Salajci. Sastoji se od prostrane sobe za odmor, kupatila i odvojene kompletno opremljene kuhinje. Stan opremljen nameštajem i materijalima visokog kvaliteta, jakuzi, parno kupatilo, podno grejanje, protočna topla....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan na lepoj lokaciji u Knjaževačkoj ulici, u blizini Osnovne škole "Miroslav Antić". Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan je površine 56m2 i sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 223.520 €, 56,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4000 € + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 133.820 €, 64,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban uknjižen stan u ulici Branka Bajića na Detelinari. Stan je izgrađen 2010. godine i nalazi se na visokom prizemlju (visina prozora preko 2m od ulične kote), dvostrano je orijentisan. Ima video nadzor, podno grejanje, kalorimetre, klimu, protocnu toplu vodu, pločice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.470 €, 56,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo nov dvoiposoban stan na Podbari, nalazi se na visokom prizemlju i ulično je orijentisan. Čine ga prostrana dnevna soba sa kuhinjom i izlazom na manju terasu, 2 spavaće sobe, kupatilo, toalet i hodnik. Stan je odličnog rasporeda. Grejanje je podno, podešavanje željene temperature....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 171.300 €, 64,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Podbara, 64m2, trosoban stan. Prodaje se trosoban stan od 64 m² na atraktivnoj lokaciji na Podbari. Stan se nalazi u potpuno novoj zgradi, u kojoj još niko nije živeo. Raspored prostorija: Iz hodnika se ulazi u dve spavaće sobe, kupatilo i prostrani dnevni boravak. Iz dnevnog boravka....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 154.468 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan funcionalan dvoiposoban stan na Paliluli, udaljena 10 minuta laganim hodom od Kalče. Nalazi se u na prvom spratu stambene zgrade koja ima lift i koja će biti izgradjena po navišim standardima gradnje. Stan je površine 63.83m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.750 €, 56,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja u završnoj fazi. Cena sa PDV-OM! Podno grejanje na gas. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 82.000 €, 64,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Žitni trg - Miletićeva ulica - lokal površine 64m2 + podrum od 20m2. Novogradnja, magacin, sanitarni čvor, dva ulaza, keramika, izlog, trofazna struja, podno grejanje na plin, jedan vlasnik. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 118.152 €, 64,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Moderan stan u srcu Pančeva – Izuzetna gradnja, luksuz i udobnost! Prilika koju ste čekali! U ponudi je luksuzan stan u neposrednoj blizini Gornjeg grada, koji će vam pružiti savršen balans između komfora, sigurnosti i savremene gradnje. Idealan za porodice i investitore! Osnovne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo 2.5 stan na IV spratu, u zgradi koja je u izgradnji, modernog izgleda, ukupno 26 stanova. ROK ZAVRŠETKA: DECEMBAR 2026. Karakteristike: funkcionalan stan sa odličnim rasporedom prostorija koje omogućavaju maksimalnu iskorišćenost prostora, prostorije: hodnik,kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i francuski balkon. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 165.210 €, 56,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan život u najlepšoj ulici Zemuna – nova stambena zgrada sa 29 jedinica U jednom od najmirnijih, ali i najlepših delova Zemuna, nadomak centra, nalazi se šarmantna novogradnja sa samo 29 stambenih jedinica. Spoj urbane blizine i potpune privatnosti čini ovu lokaciju idealnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Panteleja, predstavljamo vam izuzetan stan za iznajmljivanje, nov na tržištu! Ovaj odmah useljiv stan, površine 56 kvadratnih metara, savršeno je mesto za vas i vašu porodicu. Smešten u rezidencijalnom delu grada, garantuje vam mir i privatnost, uz sjajnu povezanost sa svim....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 158.250 €, 56,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stanovi u izgradnji – Sremska Kamenica---Agencijska šifra: 1007375.U prodaji stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u mirnoj ulici u Sremskoj Kamenici, nadomak budućeg mosta koji će znatno poboljšati saobraćajnu povezanost sa centrom grada i ostalim delovima Novog Sada.Objekat....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 101.574 €, 56,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na 1.spratu stambene zgrade sa liftom. (PR + 4) Kvadratura: 56,43 m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - 2 spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 123.926 €, 56,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo - Donji grad 2.0, 56m2 (terasa), 4/5, lift, CG sa kalorimetrima, interfon, telefon, parking, garaža Extra lux stan u širem centru grada, odmah useljiv u izuzetno mirnoj ulici, u blizini keja i Narodne bašte, skola, obdanista, marketa, ugostiteljskih objekata Izuzetno visok....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125025, PR/, terasa, nov luks. U prodaji su luksuzno opremljeni trosobni stanovi u izgradnji u mirnom delu Sremske Kamenice, na svega nekoliko minuta vožnje od Novog Sada. Stanovi su prostrani i svetli, sa visinom plafona koja daje osećaj salonskog komfora. U gradnji....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 178.117 €, 64,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 64,77m2(lođa), EG, podno grejanje, inverter klima, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Nova zgrada poznatog investitora. Više od 30 godina iskustva u gradnji stambenih objekata. Gradnja po savremenim standardima, visok kvalitet materijala i opreme. Termoizolacija(kamena....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 900 € na 1.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 900 €
18.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, jako lepo i luksuzno sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Potpuno je i kvalitetno opremljen Bosch tehnikom, Nolte kuhinjom, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, svetao, jugoistično orijentisan. Podno i zidno grejanje je obezbeđeno pomoću....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 175)

<< <1 2 3 4 5> >>