• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 renovirano - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 renovirano" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 2.640 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 200000 eura
    • do 250000 eura (prosečna cena)
    • do 300000 eura
    • do 2500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SREMSKI KARLOVCI, 98.880 €, 60,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam uknjižen stan u zgradi u centru Sremskih Karlovaca. U blizini se nalazi pijaca, pumpa, marketi, apoteke, autobusko stalajište. Ispred zgrade ima parking za stanare. Stan je kompletno renoviran pre godinu dana, pvc stolarija, promenjena vrata, pločice su u celom stanu.....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 230.000 €, 60,00 m2 cca 3830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u mirnom i urbanom delu opštine Vračar – Crveni krst, sa brzom i lakom povezanošću ka centru grada. Kompletno je renoviran, uz korišćenje kvalitetnih materijala renomiranih proizvođača. Raspored prostorija: hodnik, dnevna soba sa izlazom na zastakljenu terasu, kuhinja....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 renovirano'
101.000 €
169.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol,Carigradska ulica,3.5,60kvm, prazan renoviran salonac za PP idealan, ulazni deo+3 kancelarije-pogodan za više delatnosti, dvostran, dvorišna terasa, novo kupatilo + wc, pvc, podno grejanje (info stan sa održavanjem 2700din), 2 klime, 2 ulaza,useljiv, GARAŽA uz doplatu u Budimskoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 235.000 €, 60,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U prodaji je dvosoban, kompletno renoviran stan u ulici Branka Krsmanovića, u mirnom delu iznad Bulevara kralja Aleksandra. Stan je uknjižen i moguća je kupovina putem komercijalnog stambenog kredita. Odlikuje ga odličan raspored, dvostrana orijentacija i obilje prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 439.900 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

LUXUZ U STROGOM CENTRU GRADA! Cena: 439.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Stari grad, centar Površina: 63m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji: -Ulaznog hodnika, -kuhinje sa trpezarijom, -prostranog dnevnog boravka, -dve spavaće sobe, -dva kupatila, -lođe. OPIS: Moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 600 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan stan na lepoj lokaciji u Knjaževačkoj ulici, u blizini Osnovne škole "Miroslav Antić". Stan se nalazi u prizemlju stambene zgrade. Stan je površine 56m2 i sastoji se od ulaznog dela, velike dnevne sobe, trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>