• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje 60 m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje 60 m2" pronađeno 175 nekretnina - prosečna cena 2.253 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • parking
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 265.850 €, 65,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 850 € na 1.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 55,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 850 €
10.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan sa garažom - Vračar, Sime Igumanova, 55 m2, 1000 euraIzdaje se potpuno opremljen dvoiposoban stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji u blizini Južnog bulevara.Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom, odmah je useljiv i ima podno grejanje na toplotne pumpe, što....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 219.120 €, 55,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom i dve spavaće....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 111.620 €, 55,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kupovina od investitora u samom centru Inđije - Minjon Residence je stambeni objekat u ulici Novosadska br. 6, sa podzemnom garažom, prizemljem i šest spratova. Ukupno četrdeset devet stanova raspoređenih u sedam nivoa. Iza osećaja trajnosti stoji savremena gradnja i pažnja prema....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 208.734 €, 55,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan u kompleksu Vojvoda Residence jedan je od poslednjih neprodatih . Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....