• GoHome Professional
www.indomio.rs do 130000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 130000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 130000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs do 130000 eura" pronađeno 33 293 nekretnina - prosečna cena 746 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 523 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 1.sprat
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 191,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastična nekretnina u neposrednoj blizini centra Sombora. U pitanju su dve kuće na jednom placu. Veća četvorosobna kuća oko 105m2 i manja dvosobna kuća oko 70m2. Veća kuća poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, tri sobe, hodnik i kupatilo. Manja kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 130.000 €, 222,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.indomio.rs

Površina: 1,73 Ha Lokacija: Ulica Brajana Župana, samo 2 km od centra Užica Objekti: kuća spratnosti suteren, prizemlje i potkrovlje, površine u osnovi 74 m2, stara prizemna kuća, štala, sušara za meso Kuća: Zidana 1984. godine ciglom, krov nov, izolovan, podaščan Dodatno: Novi oluci,....

 
 
 
  Stan, BANJA, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Zgrada od crvene fasadne cigle ''ENERGOPROJEKT'' gradnja. Unutrašnjost zgrade je urađena od fasadne cigle. Široko stepenište. Zgrada se nalazi u samom parku okružena zelenilom i dobro organizovanim sadržajem. Prilaz zgradi odličan. U susednom bloku zgrada su škole....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 130000 eura'
130.000 €
130.000 €
130.000 €
 
+15%

Promena cene sa 113.000 € na 130.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KOVILOVO, 130.000 €, 76,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 110.000 €
07.12.2025 - 113.000 €
18.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odlicnoj lokaciji,u porodicnoj stambenoj zgradi, u blizini MUP-a u Borci.Nalazi u prizemlju i kompletno je renoviran (novo kupatilo, novi pvc prozori, nov laminat). Grejanje je etazno.Prostorije: dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom, dve velike spavace sobe, kupatilo,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanija, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Surčina prodaje se veoma lep, jednoiposoban stan. Stan je površine 36m2, a pripada mu terasa od 14m2, kao i krovna terasa sa pogledom na širu okolinu Surčina i brojnim mogućnostima u organizaciji kompletnog prostora. Krovnoj terasi....

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 130.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2024.,

www.indomio.rs

SAMO U HEROLDU!!! Legalizovana kuća u mirnom delu grada, ukupne površine oko 250m2 na Budžinom brdu na placu od 5 ari. Kuća poseduje prizemlje i sprat, sa podrumskim delom i garažom. U prizemlju se od prostorija nalazi hodnik, kupatilo, veliki dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 180,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Na udaljenosti od 1.8 km od centra Vrnjačke Banje prodaje se odlična kuća na 15a placa. Kuća je završena, ostalo je da se spusti fasada po želji kupca. Na kući je postavljena aluminijumska stolarija, parket I klase bukov, crvenkasti, italijanske pločice, aluminijumski radijatori,....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Kuća dva etaža, garaža, uknjižena, 200 m od akva parka, mirna ulica, idealna za odmor i izdavanje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju prijatan i svetao dvoiposoban stan od 65m², smešten na prvom spratu mirne i uredne zgrade, uvučene od glavnog bulevara – na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, ostavu i terasu.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na odličnoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u Duvaništu, u blizini su Ekonomska škola, Stop-Šop, osnovna škola Stan je uknjižene površine 64 m2. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve odvojene sobe, prostorije....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 130.000 €, 92,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep četvorosoban stan na drugom spratu sa nameštajem i zidanom garažom u istoj zgradi . Stan je dupleks i ima izuzetno dobar raspored . Na drugom spratu se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom - trpezarijom , kupatilo sa kadom , jedna spvaća soba i terasa ( ukupno 47,1 kvm....

 
 
 
  Kuća, MLADENOVAC, Centar, 130.000 €, 160,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K742 Na prodaju porodična kuća površine oko 160 m² (uknjiženih 84 m²) sa 5 ari ograđenog placa, smeštena na odličnoj lokaciji u širem centru Mladenovca. Kuća se nalazi u mirnom kraju, a istovremeno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja – škole, doma zdravlja i bolnice,....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 130.000 €, 190,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana i funkcionalna porodična kuća smeštena na odličnoj lokaciji u blizini bolnice, što je čini idealnim izborom kako za porodično stanovanje, tako i kao investiciju. Kuća je pažljivo organizovana i pruža visok nivo komfora. Poseduje četiri spavaće sobe, što omogućava....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

2.5, 64m2(terasa 17m2), norveški radijatori, lift, PR/VI, telefon, interfon,parking. Uknjiženo 47m2. Na prodaju kompaktan trosoban stan u Mirijevu! Lokacija: Ul. Matice Srpske Kvadratura: 64 m² (uključuje OGROMNU terasu od 17 m² ) Kontakt: 0628530990 Šta dobijate? • Stan u prizemlju....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Ledena Stena, 130.000 €, 146,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan plac sa kućom, P+1, nedaleko od železničke stanice, pošte, Žitopeka, Plac je ukupne površine 425 kvm, dok je objekat površine 146 kvm, a koji se sastoji iz starije gradjenog dela i objekat novijeg datuma. Potrebno je kompletno sredjivanje objekta. Lokacijski je odličan,....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mali Mokri Lug - Pešterska - IDEALNO ZA INVESTITORE 2.0, 62m2, PR/1, TA, telefon, podrum, parking Stan u prizemlju porodične kuće, renoviran 2019. godine (instalacije). Prostorije: predsoblje, dnevna soba, spavaća soba, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom. Poseduje i pripadajući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaicji, u Studentskoj ulici, nalazi se ovaj stan u sivoj fazi. U stvarnosti stan ima 40 kvm, ali je uknjižen na 35 kvm. Okrenut ka parku. Prtostorije: dnevni boravak, kuhinja, spavaća sova, kupatilo, wc, lođa Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 176 m2, spratnica koja se sastoji u prizemlju zatvorena terasa, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, ostava, hodnik, na spratu se nalaze 3 spavaće sobe i kupatilo. Stolarija drvena, po podu parket, laminat i pločice. Grejanje na pelet. U dvorištu se nalazi letnjikovac....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 123,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dve kuce od 123m2 i 31m2, ima 4 zasebna ulaza. .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, BEOČIN, 130.000 €, 981,00 m2 cca 130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
11.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela koja se nalazi u Rakovcu, potes Salaksije, sa panoramskim pogledom prema gradu. Izgradnja novog mosta čini ovu lokaciju idealnom za izgradnju porodične kuće. -Površina 984m2 -Front 30m cca -Pravilan oblik parcele (kvadrat) -Lokacijski uslovi -Projekat arhitekture....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 40,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u novijoj zgradi, dvostrano orijentisan jugo-zapad i sever, ima svoje garažno mesto. U stanu ostaje ugradna kuhinja (ali bez bele tehnike), kao i klima i norveški radijatori. Zgrada ima građevinsku dozvolu, ali još nema upotrebnu dozvolu. Samo keš kupci. Prostorije:....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 130.000 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep kompetno renoviran salonski stan u strogom centru grada, površine 83 m2. U svom sastavu ima trpezariju sa kuhinjom iz koje se ulazi u kupatilo, ostavu i 2 sobe koje su trenutno prolazne ali se mogu odvojiti jer postoji ulaz iz trpezarije u obe sobe. Podovi su parket....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 91,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Uknjižen 1/1. Renoviran i bez ulaganja. Useljiv po isplati. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 130.000 €, 103,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Meljak, kuća sa garažom na 13a, asfalt, gradska voda, termo fasada .. / nedaleko od Ibarske magistrale i restorana "KOD MOMČILA", ul. Save Radosavljevića, novija kuća pr+spr, asfalt, gradska voda, trofazna struja, termo fasada, plac izlazi na 2 ulice, porodična stambena zgrada u funkciji....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 130.000 €, 132,00 m2 cca 990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.11.2025 - 135.000 €
25.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosobna kuća u nizu u naselju Kertvaroš. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, toaleta i natkrivene terase u prizemlju, dve zasebne sobe i kuptila na spratu i velikog podruma. Dvorište izlazi na dve ulice i ima dva kolska ulaza. Vodovod....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 207,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Somboru na Čvorku površine 207m2 na placu od 1724m2. 4 sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo, grejanje na kaljeve peći. Pomoćni objekti, garaža, štala,svinjac,kokošinjac. Bašta u produžetku. Pogodno za razne delatnosti. .

 
 
 
  Kuća, IRIG, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo vikendicu uknjižene površine 58m2, nalazi se u Vrdniku na odlicnom mestu blizu Nacionalnog parka. Kuca ima podrum, prizemlje i tavan. Podrum se koristi kao letnja kuhinja-dnevni boravak, s obzirom da je poluukopan i temperatura je leti idealna. Na visokom prizemlju su tri....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Opremljen, kompletno renoviran trosoban stan u širem Centru. Struktura: hodnik, kupatilo, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, terasa površine 13m2 dužinom celog stana, od čega je jedan deo zastakljen. Stan je komforan, izuzetno svetao, lepog i praktičnog rasporeda. Kompletno....

 
 
 
  Plac, DOBANOVCI, 130.000 €, 1000,00 m2 cca 130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je predivna parcela od deset ari u gradjevinskom podrucju. Ogradjeno, zaklonjeno od pogleda velikim jelama, tujama i borovima. Na parceli struja i voda. U neposrednoj blizini aerodroma i autoputa. Agencijska provizija za kupca 2% od ugovorene cene Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 300,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.indomio.rs

Žitni Trg - Kuća bruto površine 300m2 (prizemlje + sprat + potkrovlje) koja se sastoji od trosobnog stana površine 93m2, četvorosobnog stana površine 145m2 i još jednog trosobnog stana sa letnjom kuhinjom u dvorištu neto površine 62m2 sa garažom i nastršnicom za parking na placu površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 130.000 €, 66,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2023.,

www.indomio.rs

Novogradnja u visom prizemlju završene uknjižene stambene zgrade u na samo 4 minuta hoda od Bulevara JNA. U stanu je urađena keramika sa sanitarijama, a kupcu ostaje da ugradi parket, sobna vrata i radijatore koji su obezbeđeni i to će kupcu biti odbijeno od cene stana. U slučaju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123777, IV/, terasa, uknjižen, izvorno stanje. Na prodaju klasičan dvosoban stan 56m2 u Maksima Gorkog ulici na četvrtom spratu bez lifta. Stan se sastoji od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatilo,terasa i hodnika. Stan je u izvornom stanju ali se može razgovarati....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, na prodaju je kompletno renoviran stan u Čairu, jednoj od najtraženijih lokacija u Nišu. Nalazi se uz sam park Čair, u neposrednoj blizini osnovnih škola, što ovu nekretninu čini odličnim izborom za porodičan život. U okolini su dostupne manje i veće trgovine,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 130.000 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

KOMPLET RENOVIRAN LUX STAN,POGODAN ZA \r\nRENTIRANJE STAN NA DAN!UGRAĐENA KOMPLET KUHINJA SA BELOM TEHNIKOM,UGRAĐENI AMERIČKI\r\nPLAKARI,KOMPLET RENOVIRANA KUPATILA! ODLIČAN\r\nSTAN BEZ IKAKVOG ULAGANJA!UKNJIŽEN,MOŽE DA SE \r\nKUPI PREKO STAMBENOG KREDITA! U KUPATILU OSTAJE MAŠINA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.000 €, 44,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju renoviranog dvosobnog stana u mirnoj ulici, u blizini svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se sastoji od komfornog dnevnog boravka, fizički odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase. U ceni je i parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 130.000 €, 130,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 54.60m2 + 76m2, terasa 27.5, dvorište 4.3 ara TA, VPR/III, telefon, interfon, podrum, parking. U procesu legalizacije. Stan od 54,6m2 sa pripadajućim dvorištem površine 4.30 ari. Dvorište poseduje zaseban ulaz, gde se može ući kolima. Stan se nalazi na nivou visokog prizemlja(2.5....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 130.000 €, 186,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Žitni Trg - četvorosobna kuća površine 186m2 na placu površine 6,1 ara sa garažom, kolskim ulazom i pomoćnim zgradama. Trofazna struja, plin, centralno grejanje na čvrsto gorivo. U postupku legalizacija nakon kog će kuća moći da se kupi putem stambenog kredita. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 130.000 €, 200,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se dve etaže porodične kuće, sa placem i garažom u naselju Crvena Zvezda. Plac je veličine 3,7 ara, koji je u potpunosti ograđen. Osnova porodične kuće je 121m2. Prodaje se etaža na prizemlju, koja je 60m2 i poslednja etaža, na drugom spratu, koja je veličine 121m2. Ove dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 130.000 €, 56,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju kompletno renoviranog i nameštenog dvoiposobnog stana na traženoj lokaciji. Veoma svetao stan, funkcionalnog rasporeda. Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo, ostava i dve terase koje nisu ušle u kvadraturu stana. Uknjižen na 56m2....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 130.000 €, 194,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Paraćina prodajemo kuću sa četiri spavaće sobe,uknjiženu sa grejanjem na gas. .

 
 
 
  Plac, VIŠNJICA, 130.000 €, 3432,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac u Slancima, uknjižen kao njiva u gradjevinskom području. Katastarska parcela ima ukupnu površinu 3432m2, sa udelima od po 6,4 i 10,7 ari, pa je tako i deljiva. Cena po aru 4000. Na 30-ak metara od placa počinje asfaltni put, tj. ulica u kojoj postoje stambeni objekti....

 
 
 
  Kuća, TOPOLA, 130.000 €, 226,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2023.,

www.indomio.rs

Šifra; K630 Potpuno nova uknjižena neuseljena nameštena kuća izgrađena u šumadijskom stilu površine 77 m2 sa 1,6 ha placa udaljena oko 1 km od centra Topole. Od prostorija poseduje: kupatilo i otvorenu prostoriju (dnevna soba, kuhinja, trpezarija). Na podovima su pločice; stolarija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 760)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.