• GoHome Professional
www.indomio.rs do 130000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs do 130000 eura - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 130000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs do 130000 eura" pronađeno 33 223 nekretnina - prosečna cena 745 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 520 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • luksuzan
    • lođa
    • klima
    • 4.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Betanija, 130.000 €, 62,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran svetao i prostran dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na 8.spratu stambene zgrade. Lift u zgradi ide do 7.sprata, nakon čega se do stana dolazi jednim spratom stepenica. Iznad celog stana nalazi se tavanski....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 74,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 41,00 m2 cca 3170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i svetao jednoiposoban stan na početku Mirijeva , na lokaciji koja nudi sve što je potrebno za udoban život. Stan se nalazi na trećem spratu u održavanoj zgradi sa žutom fasadnom ciglom, u kojoj postoje 3 lifta, od toga jedan teretni. Prostorije u stanu: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan 47m2 , odlična pozicija , u neposrednoj blizini prodavnica i javnog prevoza. Renovirana kuhinja i kupatilo. Trenutno figurira kao jednosoban, ali je lako adaptibilan u dvosoban. Slobodan parking oko zgrade. Posrednička naknada je u skladu sa Opštim uslovima poslovanja Posrednika....

 
 
 
  Plac, VELIKI MOKRI LUG, 130.000 €, 2700,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Veliki Mokri Lug - Ladno brdo plac, 27 ari, front prema ulici 20m Na prodaju ravan plac pored asfaltnog puta. Na placu struja, voda, kanalizacija. Dozvoljena individualna gradnja. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent Živica Bogosavljević: 065/27-58-140 (licenca br.1310)....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 121.600 € na 130.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BELE VODE, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.12.2022 - 121.500 €
29.01.2023 - 121.400 €
15.02.2023 - 120.000 €
26.03.2023 - 119.000 €
23.06.2023 - 117.000 €
04.08.2023 - 116.990 €
05.01.2024 - 116.100 €
11.02.2024 - 115.900 €
25.02.2024 - 115.700 €
05.06.2024 - 121.500 €
12.07.2024 - 121.600 €
20.01.2025 - 121.700 €
27.04.2025 - 121.800 €
01.06.2025 - 121.600 €
22.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 547, IV/IV, dupleks, klima, telefon, terasa, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, mogućnost proširenja. Čukarica, Žarkovo - Leposave Vujošević4. 0, 90m2 (terasa 17m2), 4/4, TA/GAS, telefonNeposredno ispod Ibarske magistrale i crkve u Žarkovu,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 140.000 € na 130.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 130.000 €, 235,00 m2 cca 550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 140.000 €
29.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dve kuće sa velikim potencijalom na 4.25a placa, nedaleko od centra. 1.objekat-stambeno-poslovna zgrada. Prizemlje – poslovni prostor 95m2, sastoji se od 3 prostorije, kuhinje i kupatila. 1.sprat-trosoban stan od 89m2+terasa,sastoji se od hodnika, trpezarije, kuhinje, ostave,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 150.000 € na 130.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, POŽAREVAC, 130.000 €, 295,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 150.000 €
01.05.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Požarevca, u blizini Gradske bolnice, nalazi se ova lepa, uknjižena, dvospratna porodična kuća, neto površine 295 m2. Građena je sa puno ljubavi od kvalitetnih materijala. Zvučno, hidro i toplotno je izolovana, zimi topla, leti prijatna. Priključena je na gradsku toplanu,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 130.000 €, 60,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvosoban stan površine 60 m², smešten u beogradskom naselju Voždovac, u delu Braće Jerković. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 4 bez lifta i odlikuje ga funkcionalan raspored. Ima dve terase, što dodatno doprinosi komforu i prijatnom boravku. Stan poseduje dnevnu....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 191,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi fantastična nekretnina u neposrednoj blizini centra Sombora. U pitanju su dve kuće na jednom placu. Veća četvorosobna kuća oko 105m2 i manja dvosobna kuća oko 70m2. Veća kuća poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, tri sobe, hodnik i kupatilo. Manja kuća poseduje....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 145,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Pivara. Kuća se sastoji od pet soba, hodnika, ostave, kuhinje i toaleta.   .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na placu postoje tri objekta. Dve kuće od 150 + 60 m2 i radionica-servis od oko 150 m2. .

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 252,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća od 300m2 u Ilićevu. Kuća se nalazi u Ilićevu, drugi red kuća od glavnog puta kroz Ilićevo. Kuća se sastoji od prizemlja i dva sprata.Prizemlje ima stambeni blok i drugi deo koji može da se koristi u poslovne svrhe. Kuća je korišćena kao upravna zgrada za firmu. Može....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 130.000 €, 88,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Bagremar. Kuća se sastoji od dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave, dve spavaće sobe,predsoblja, hodnika i kupatila. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 130.000 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan u samom centru Starog Grada, u krugu dvojke, na odličnoj lokaciji u blizini kompletne infrastrukture, Kalemegdana, fakulteta, prodavnica, restorana i brojnih linija gradskog prevoza. Sve što je potrebno nalazi se na pešačkoj udaljenosti. Kvalitetna predratna zgrada sa debelim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 129.999 €, 46,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju Lux apartman na jednoj od najtraženijih lokacija u Vrnjačkoj banji. Miraval Residences je moderan stambeno apartmanski kompleks u izgradnji koji predstavlja idealnu priliku za sve koji traže idealno mesto za investiranje.Miraval je podeljen na hotelski i rezidencijalni....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 129.966 €, 55,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan tako da....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.960 €, 49,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan dvosoban stan na top lokaciji u - ulici Braće Ribnikar. Na svega par minuta hoda od Spensa i Promenade, Futoške pijace i univerziteta se nalazi ova nekretnina. Po ulasku u stan se nalazi hodnik iz kojeg se ulazi u izuzetno komforno kupatilo (veš mašina,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 129.954 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Extra lux stanovi u izgradnji u Brace Jerkovic, iznad kafica Rich , u blizini skole ,obdanista, marketa, prevoza , parka , trznog centra. Visok nivo gradnje : Stolarija PVC ili aluminijum u antracit sivoj boji sa roletnama , tarket prve klase siroki , ulazna sigurnosna vrata block....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 129.930 €, 71,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada sa samo 6 stanova. Prijatan i tih stan jugoistočne orjentacije (dnevna soba). Krov ima najkvalitetniju izolaciju od kamene vune 10cm. Velux krovni prozori sa zastorima. Kompletno namešten i opremljen 2024 godine, dobijate sve na poklon a ako želite možete dobiti stan i bez....

 
 
 
  Plac, BARAJEVO, 129.900 €, 2000,00 m2 cca 70 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN PLAC U GRAĐEVINSKOM PODRUČJU U BARAJEVU, PRODAJA! Cena: 129.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 19,55 ari OPIS: Prodaje se uknjižen, dvostrano orijentisan plac sa izlazom na dve prometne ulice u Barajevu, površine 19,55 m2. Plac ima direktan izlaz....

 
 
 
  Plac, BELE VODE, 129.900 €, 3000,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

U Makišu, na odličnom mestu imamo u ponudi lep plac površine 30 ari. U blizini je struja , voda , kanalizacija , moguć je priključak na centralno grejanje. Uknjižen. Preporuka za investiciju ili gradnju .1012 Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 129.900 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Idealan trosoban stan u odlično održavanoj zgradi.Sastoji se iz predsoblja, prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, odvojenog kuhinjsko-trpezarijskog dela, dve terase i kupatila. Dvostrano je orjentisan i sa izuzetnom funkcionalnom strukturom. Stan je kompletno renoviran, zamenjene....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 129.900 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽENA KUĆA + POMOĆNI OBJEKTI + 30 ARI! RALJA! PRODAJA! Kontakt: +381668091211 Cena: 129.900 eura Lokacija: Sopot, Ralja Površina: 83m2 + 30 ari placa OPIS: Na prodaju uknjižena porodična kuća površine 83m2, na prostranom placu površine 30 ari, smeštena u mirnom delu Ralje, idealna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 129.900 €, 43,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u fazi izgradnje površine 41 m². Postoji mogućnost pripajanja lođe 2,6m2, tako da ukupna površina bude 43,6m2. Planiran završetak gradnje je u januaru 2027. godine. Stan je idealne strukture dvosoban i nalazi se na prvom spratu u kvalitetnoj i modern projektovanoj....

 
 
 
  Poslovni prostor, PANČEVO, 129.900 €, 75,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokal lociran u strogom centru Pančeva, na par koraka od svih glavnih gradskih lokacija, čineći ovaj poslovni prostor posebno atraktivnim. Sastoji se od ulaznog hola sa hodnikom, pet prostorija i dva kupatila. Lokal ima 75+10m2 (sa mogućnošću proširenja). Ulaz je direktno sa ulice....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

[ ponedeljak, 06. april 2026. 13:03 ] ⁨Olivera⁩: UKNJIŽEN, DVOSOBAN STAN U ŽELEZNIKU, POVOLJNO! Kontakt: +381668091211 Cena: 129.900€ Lokacija: Čukarica, Železnik, sprat 1/4 Površina: 48 m2 Struktura: dvosoban stan koji se sastoji od: -​ Open space dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom;....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.900 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je moderan i funkcionalan trosoban stan, uknjižen na 47 m², dok stvarna površina iznosi 64 m² zahvaljujući prostranoj, zatvorenoj terasi od 17 m². Terasa je u potpunosti zastakljena i pretvorena u prijatan kutak za odmor – pod obložen pločicama i prekriven vodootpornim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.900 €, 83,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan stan u novogradnji na Zlatiboru. Stan je izuzetno fleksibilnog rasporeda – trenutno koncipiran kao dvosoban, ali postoji mogućnost jednostavne adaptacije u trosoban ili čak četvorosoban stan sa dva kupatila, što ga čini idealnim za veću porodicu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 133.700 € na 129.900 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELI POTOK, 129.900 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 133.700 €
03.05.2026 - 129.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan na opštini Voždovac, na odličnoj i traženoj lokaciji. Stan je prostran, svetao i funkcionalno organizovan, idealan za porodični život, ali i kao investicija. Polunamešten je, što budućem vlasniku ostavlja mogućnost da ga prilagodi sopstvenom stilu i potrebama.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.816 €, 48,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 48m Detelinara u izgradnji Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 48m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan , kompletno namešten stan na top lokaciji. 5min hoda do pešačke zone. Parking za stanare u dvorištu zgrade. Uknjižen 1/1. Može kredit. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.800 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo komforan dvosoban stan u novijoj zgradi. Za više informacija pozovite ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ NEKRETNINE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 129.800 €, 39,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno sređen stan 39m² – odmah useljiv Na prodaju funkcionalan i veoma lepo održavan stan površine 39m² (grejna površina 32m²), koji se nalazi u jednoj od najtraženijih ulica – Vojvode Šupljikca. Stan je odlično pozicioniran, sa svim sadržajima na par minuta hoda –....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.800 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Telepu. Ulaz je iz dvorišta zgrade tako da nema saobraćajne buke. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je uknjižen 1/1 na vlasnika i moguća je kupovina putem stambenog kredita. Kontakt telefon: 021451318, 021523193 Šifra....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.800 €, 45,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju svetlog dvosobnog stana na mirnoj lokaciji sa puno zelenila. Idealan raspored. Dnevni boravak dvostrano orjentisan, spavaća soba ulično. Nekretnina bez većih ulaganja, odmah useljiva po isplati. Za ozbiljne kupce stoji dogovor oko cene. U neposrednoj blizini se....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 129.800 €, 84,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,Trosoban stan u Bore Prodanovića. trospratna zgrada,stan na drugom spratu.84m2,uknjižen. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1012127 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 129.800 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

41876, 063 547 298 Branka, Dobar porodični , trosoban stan ,očuvan, na drugom spratu .Oko zgrade dosta zelenila i parking mesta. U blizini svega potrebnog za porodicu,gradski prevoz,pijace,hiper marketa,ambulante.Cena nije fiksna, Vredi pogledati! .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma atraktivan apartman na Zlatiboru,u zgradi iznad restorana Gondola, u neposrednoj blizini početne stanice Gold Gondole. Lokacija je jedna od najtraženijih na planini – centar Zlatibora, restorani, sadržaji za turiste, Avantura park i šetališta su na dohvat ruke. Dve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.800 €, 59,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Jako lepo sređen apartman u samom centru Zlatibora, u zgradi iznad restorana Gondola. Prodaje se potpuno opremljen, poseduje open space - dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, jednu spavaću sobu na prvom i jednu spavaću sobu na drugom nivou, kao i dva kupatila. Uz stan se prodaje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.800 €, 42,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

-Nov, neuseljavan stan, idealnog rasporeda prostorija -Orijentacija jugo-istok - pogled na Frušku Goru -Moderno dizajniran kompleks nadomak bulevara Patrijarha Pavla, Evrope i Cara Lazara. -Klima, protočna topla voda, elektro podizači roletni, podno grejanje Idealna nekretnina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 767)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>