• GoHome Professional
www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2" pronađeno 1 630 nekretnina - prosečna cena 456 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 90 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 120000 eura (malo jeftiniji)
    • 130000 eura (malo skuplji)
    • do 16 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, LESKOVAC, 27.000 €, 90,00 m2 cca 300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU DVA OBJEKTA OD 47M2 I 46M2, NA UKUPNOM PLACU OD 2 ARA. PLAC IMA IZLAZ NA DVE ULICE, 'NA BOJNIČKOM I LEBANSKOM PUTU', ŠIRINA PORED ASFALTNOG PUTA SA OBEJU STRANA JE PO 7,5 METARA. POGODNO ZA IZGRADNJU OBJEKTA ZA NEKU USLUŽNU DELATNOST, ILI TRGOVINU. KOMUNALNO OPREMLJENO.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Imamo izuzetno zadovoljstvo da vam ponudimo lux 4,0 stan na Crvenom krstu u najlepsem okruzenju na toj mikrolikaciji. Stan se sastoji od tri spavace sobe i prostranog dnevnog boravka. Dostupan je i useljiv odmah. Uz stan su dostupne i dve garaze koje nisu uracunate u cenu zakupa stana.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 50.000 €, 90,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Avala, Tresnja, kuca 90 m2, 4.0, plac 9 ari, trofazna struja, gradska voda, asfalt do kuce, 1 km od gradskog prevoza, nezavrsena, uknjizeno 40 m2. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 130000 eura 90 m2'
27.000 €
115.000 €
400 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 900 €, 90,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Kod prometne raskrsnice; ulični, sa izlogom, toaletom . Označena je okvirna lokacija. Zakupac plaća proviziju u iznosu u visini od pola mesečne zakupnine. 069 BEOKROV .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Contact: 066069699 A beautifully designed two-bedroom apartment is available for rent in Belgrade Waterfront. Located on a high floor, this exclusive residence features a refined interior, two bathrooms, exceptional natural light, and breathtaking panoramic views of the Old Town and....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 32.000 €, 90,00 m2 cca 360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE PORODIČNA KUĆA POVRŠINE 90m2 SA POMOĆNIM OBJEKTOM NA PLACU OD 25 ARA, KOMUNALNO OPREMLJENA, SA KOMPLETNIM IMANJEM OD 3 HEKTARA, NALAZI SE U NEPOSREDNOJ BLIZINI LESKOVCA U RAJNOM POLJU. PREPORUKA! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE KOMPLETNO RENOVIRAN STAN – TIK UZ KOŠUTNJAK Izdajemo kompletno renoviran stan koji se nalazi na odličnoj lokaciji, u prvom redu do Košutnjaka. Smešten je u manjoj, mirnoj zgradi, ispred koje uvek ima dovoljno slobodnih mesta za parkiranje. Lokacija je malo izolovanija pa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.750 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Lux stan, premium nekretnina za izdavanje u novogradnji za život i rad u Beogradu na vodi. Potpuno opremljen stan sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, od kojih master soba poseduje sopstveno kupatilo sa tuš kabinom i još jedno kupatilo sa kadom. Stan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 126.000 €, 90,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2022.,

www.indomio.rs

Stan u samom Centru grada u neposrednoj blizini Kalce. Stan je na 6. spratu, po strukturi trosoban povrsine 90m2 sa terasom, sastoji se od ulaznog hodnika, odvojene kuhinje i trpezarije sa ostavom i terasom, veliki prostrani dnevni boravak, degazman sa kupatilom i dve velike spavace....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Gakovu ima 90 m2, poseduje 2 sobe, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i hodnik. Veliki plac od 2616 m2 sa pomoćnim objektima i letnjom kuhinjom. Po podu parket i pločice, stolarija stara drvena, grejanje na čvrsto gorivo. Uredni papiri, vlasnik 1/1.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Ledine, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Charming loft flat is completlu up to date including garage place and all modern necesites for you uptimost comfort! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 650 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo atraktivan lokal od 90m² na jednoj od najtraženijih lokacija u centru Ćuprije! Sa direktnim izlazom na ulicu i velikim izlogom, idealan je za trgovinu, salon lepote, apoteku, banku, ugostiteljstvo, predstavništvo ili kancelarije. *Površina: 90m² *Pozicija: prizemlje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se predivan duplex na trećem spratu u centru Kaluđerice, u novogradnji. Okružen zelenilom i niskospratnicama podseća na naseljene predele Zlatibora. Sam geografski položaj Kaluđerice diktira strujanje vetrova i omogućava zdrav život okružen zelenilom za sve one koji se odluče....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Zemljano i vatreno Ovaj živopisan vračarski stan ostavlja razigran i teatralan utisak, ali u isto vreme i utisak opuštajućeg, domaćinskog ambijenta. Dizajn enterijera je smeo, sa puno boja – klasična crno-bela kombinacija susreće se sa prelepim zemljanim tonovima i sa akcentima u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

This beautiful flat includes the garage lace! .

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 1.200 € na 990 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 990 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.200 €
10.05.2026 - 990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U samom centru Beograda, nadomak Terazija , nalazi se ovaj jedinstveni stan koji spaja istorijski šarm i savremeni komfor. Terazije, kao simbol prestonice, nude spoj urbanog života, kulturnih sadržaja i izuzetne povezanosti sa svim delovima grada, dok Nušićeva ulica pruža prijatan....

 
 
 
  Kuća, PRIJEPOLJE, 125.000 €, 90,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.07.2022.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija. U prilici smo ponuditi Porodičnu kuću površine 90 m2 /osnova 45m2/, spratnost:S+Pk, sa lokalom površine 32 m2, koja se nalazi u Prijepolje, potes Centar, ulica Sestara Minić br.2 u neposrednoj blizini Trezora, sa prilazom iz Valterove ulice. U prizemlju se nalazi....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 110.000 €, 90,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 98427, 5a, prizemna, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta. Kuca, vlasnici 1/1 sve cisto, renovirano, perfektno bez ulaganja, sve sredjeno, savrseno za odmor ili izdavanje. Na glavnoj ulici. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.600 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2022.,

www.indomio.rs

Odlican 3.0 stan u zgradi novije gradnje,dvostrano orijentisan,cg po potrošnji,lift. Stan se izdaje prazan sa ugradnim plakarima i kompletno opremljenom kuhinjom. Ima dva mokra čvora.Može i kao poslovni prostor.Odmah useljiv. Agencjska provizija 50% od prve zakupnine. Depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1901 – 3-soban 90m2, Bulevar Evrope, polunamešten, za stanovanje ili poslovni prostor visoki parter – sa pripadajućim dvorištem kompletna kuhinja sa šporetom, frižiderom i mašinom za sudove. Zakupac samostalno obezbeđuje veš mašinu. GREJANJE NA TOPLOTNE PUMPE – maksimalna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

An adorable completly up to date apartment in the most desirable part of Dorcol! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.150 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican 2.0 stan u strogom centru Beograda, u blizini svih vaznih ustanova, trznih centara i institucija, kompletno opremljen i namesten i ima divan poged na park iz svih soba. Stan je u strogom centru ali savrseno tiho i mirno jer je zgrada fenomenalno pozicionirana u parku,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep i moderan stan, sa divnim pogledom sa terase. U mirnom kraju, prostran i idealan za porodicu. U blizini se nalaze autobuske stanice koje povezuju lokaciju sa centrom, park, škole i vrtići, kao i BEO tržni centar. Stan je trosoban, poseduje novu kožnu garnituru, okrečen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 570 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na četvrtom spratu u zgradi sa liftom.Veliki dnevni boravak sa open-space kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, veoma komforan. Grejanje je na struju kombinacija klimai električni radijatori, parket je postavljen u celom stanu. Stan je nedavno renoviran i izdaje....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 3.0 stan u centru kod Londona, preko puta Beograđanke, salonski stan u pasažu, prvi sprat, dva ulaza, 3 kancelarije međusobno povezane, hodnik dugačak koji povezuje oba ulaza, odvojena kuhinja i toalet. U stanu je više telefonskih linija, 3 klima uređaja, jako tiho. Idealno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 900 €, 90,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na samom početku Ledina izdaje se funkcionalan i izuzetno svetao poslovni prostor površine 90m², pozicioniran na prvom spratu objekta od ukupno tri etaže. Trosoban raspored omogućava jasnu organizaciju radnih zona. Prostor poseduje odvojeni toalet i kupatilo, kuhinju, kao i dva ugradna....

 
 
 
  Poslovni prostor, UB, 130.000 €, 90,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128003, PR/III, izlog, klima, uknjižen, novogradnja, lokal. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Kuća, VELIKO GRADIŠTE, 99.000 €, 90,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samoj obali jezera, sa lepo uređenom plažom, kojoj ima pristup samo vlasnik kuće. Kuća je novije gradnje, nalazi se u ulici Vojvode Brane, na placu od 1.2 ara. Kompletno opremljena, u dve etaže. Bez ulaganja. Na placu se nalazi letnjikovac i zidani roštilj sa kotlićem. Ceo plac....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 350 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nenamešten trosoban stan u kući u blizini crkve Svetog Nikole. Stan je površine 90m2, nalazi se na II spratu. Grejanje je na struju. Raspored prostorija: ulazni hodnik, dnevni boravak, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Stan je kompletno renoviran. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.100 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - luksuzan trosoban stan, 90 m2 Izdaje se odličan, kompletno namešten trosoban stan na Vračaru, u mirnom delu Crvenog krsta. Stan ima 90 m2 i nalazi se na 3. spratu moderne zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Zgrada ima mali broj stanova, što pruža dodatni mir....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

#49614, Izdavanje, Stan, Beograd, SAVOGRAD, 90 m. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 80.000 €, 90,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU POSLOVNI PROSTOR - LOKAL U STROGOM CENTRU GRADA, POVRŠINE 30M2, NA SPRATU JE STAMBENI PROSTOR POVRŠINE 60M2. ODLIČNA LOKACIJA. PRIKLJUČCI ZA I VODU, SU POSEBNI, ZA LOKAL I STAN. POSEBAN ULAZ ZA STAMBENI PROSTOR. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 90,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.10.2025 - 1.000 €
15.10.2025 - 950 €
22.10.2025 - 900 €
07.11.2025 - 850 €
05.12.2025 - 800 €
06.03.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Renoviran, kompletno namešten trostran, u dobroj održavanoj zgradi. U blizini gradskog prevoza. Stan je vrlo konforan, sa prostranim sobama. Pogodan za porodicu, ali i za poslovni prostor. Od prostorija ima veliki dnevni boravak, sa kuhinjom i trpezariijom, dve spavaće sobe, dva mokra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 80.000 €, 90,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u novoj zgradi na Lesnini,5sp, lift. Stan je koncipiran kao duplex, u prvoj etaži se nalazi ulaz, wc, dnevna soba, terasa, kuhinja, 2 sobe i kupatilo; u drugoj etaži se nalazi soba, hodnik, plakar, wc+vešeraj. Zgrada se nalazi se na odličnoj lokaciji u blizini su....

 
 
 
  Kuća, IRIG, 52.000 €, 90,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se vikendica na obroncima Fruške Gore. Uknjižena 1/1. Lep plac sa frontom od 22m. Asfalt do vikendice. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 44.000 €, 90,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Melenci - trosobna kuća površine 90m2 na placu od 2,89ara. Kuća je građena od čvrstog materijala, 80-ih godina, renovirana pre nekoliko godina. Kuća nije uknjižena, monofazna struja, grejanje na čvrsta goriva, nova septička jama, kolski ulaz, ograđen plac, jedan vlasnik. Agencijska....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 87.000 €, 90,00 m2 cca 970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Beoexpert zastupa prodaju stana u novoizgrađenoj porodičnoj stambenoj zgradi koja se nalazi u Borči. Čine je ukupno pet stanova. Izgrađena je 2023. godine. Građena je od kvalitetnih materijala i sa puno ukusa. Stan je funkcionalan i modernog rasporeda. U dvorištu zgrade je obezbeđeno....

 
 
 
  Poslovni prostor, ĆUPRIJA, 45.000 €, 90,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličnu priliku – poslovno-stambeni prostor površine 90m², smešten na atraktivnoj lokaciji u neposrednoj blizini škole u Ćupriji. *Karakteristike: *Površina: 90m² – funkcionalno osmišljen prostor koji može da posluži kao kancelarija, prodavnica, salon ili kombinacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.000 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma funkcionalan stan, na odlicnoj lokaciji u mirnoj ulici sa pogledom na Hrama Svetog Save. Nalazi se u blizini svih objekata za zivotne potrebe, prodavnice, vrtic, skola, pozoriste, restorani Stan je renoviran i zgrada je veoma kvalitetna stara gradnja, dobro odrzavana!....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 600 €, 90,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor od 90m2 na prvom spratu idealan za kancelariju. Zaseban ulaz. .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 784)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com