• GoHome Professional
www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs do 1300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs do 1300 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs do 1300 eura/m2" pronađeno 28 304 nekretnina - prosečna cena 241 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 180 m2
    • do 220 m2
    • 220 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 220 m2
    • 260 m2
  •  Po ceni
    • 1200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 10000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • novogradnja
    • useljiv
    • 1.sprat
    • ekskluzivan
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 58.500 €, 45,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 59.800 €, 46,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi su u prizemlju, na I, II i III spratu stambene zgrade od 8 stanova. Veličina preostalih stanova je 33m2 i 46 m2 u prizemlju, 56m2 naI spratu, 56m2 na II spratu i na III spratu 40m2 i 52 m2.....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 104.000 €, 80,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

*prostran lokal, mogućnost obhavljanja različitih delatnosti .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs do 1300 eura/m2'
390.000 €
260.000 €
91.000 €
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaju se potpuno novi stanovi površine 129 m2 po ceni od 1250 evra po m2 i stan od 81 m2 po ceni od 1300 evra m2. Stanovi su na odličnoj lokaciji odlično urađeni sa dve terase. Zgrada je sa malo stanova. Vlasništvo 1/1. .

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 72.800 €, 56,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovna zgrada u izgradnji, koja se nalazi na Valjevskom putu pored firme KTS, spratnost 2PO+P+5, gde će u ravni sa Valjevskim putem biti dva poslovna prostora, iznad će biti stanovi. Površina poslovnog prostora 77.50m2, 71.60m2 koji će imati svoj prilaz sa Valjevskog....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Površine je 40m2, nalazi se bn na III spratu stambene zgrade. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 260.000 €, 200,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlično pozicionirana vila u Vrnjačkoj Banji koja se nalazi u srcu mirnog, prestižnog kraja. Ova predivna vila, koja se prostire na impresivnih 200m², nudi vam sve što ste ikada sanjali i još mnogo više. Ovo nije samo kuća – ovo je dom, vaše utočište mira i luksuza! Šta vas očekuje?....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.500 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u samom centru Barajeva, polusalonac, lep raspored, dve terase, stan je dvostrano orijentisan, kupatilo je renovirano, ostalo je izvorno očuvano. U blizini prevoza, snabdevanja, škole, vrtića, doma zdravlja i ostalih potrebnih objekata za udoban život. Za svaku preporuku.....

 
 
 
  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 71.500 €, 55,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Lesnina - Save Tekelije - Lokal 55m2, novogradnja, sa odvojenom prostorijom, može se koristiti kao kancelarijski ili stambeni prostor (dvosoban stan), grejanje centralno gradsko sa kalorimetrima. Cena je sa PDV-om od 20%, a ukoliko je kupac prvano lice, postoji mogućnost povraćaja....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 84.500 €, 65,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 65m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Pozarevac stan 60 m2, 5.spr, bez lifta CG Tabačnica 78.000 .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U ulici Kralja Petra I , u Mladenovcu, u zgradi gde se završetak radova planira za maj 2026., na 2.spratu , u ponudi stan pd 53m2. Stan ima dve spavaće sobe. Veća spavaća soba ima svoje kupatilo sa đakuzi kadom, dok je druga soba manja ( više kao radna soba). Stan ima dnevnu sobu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 133.900 €, 103,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

stan po strukturi 1.5 Površine 33.25m2 + 16.31 m2 galerija. .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Mala Vaga Poslovni prostor je idealan za sve vrste delatnosti. Nalazi se na raskrsnici tri ulice. Uknjižen je kao jedna celina dok su na terenu to potpuno dva nezavisna prostora, odnosno lokala, sa posebnim ulazima. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 58.500 €, 45,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan,na četvrtom spratu(iznad su tavanske prostorije -ostave),u zgradi useljenoj 2003.godine(gradila "Budućnost"),uknjižen sa mogućnošću kupovine putem kredita.Stan je prostorno idealno rešen,nema ulaganja.Ukupna korisna kvadratura stana....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 74.100 €, 57,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.11.2025.,

www.indomio.rs

Tražite mesto gde možete da izrazite svoj stil i stvorite dom iz snova? Ovaj stan od 57 m² na atraktivnoj lokaciji upravo čeka pravu osobu koja će ga pretvoriti u svoj kutak. Stan pruža ogroman potencijal – svaka prostorija može da postane funkcionalna, moderna i potpuno prilagođena....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 169.000 €, 130,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća i plac u centru Ilićeva do ulice, legalizovano, uknjiženo, prednji deo placa odličan za poslovanje, u drugom delu placa stambeni i pomoćni objekat oba legalizovana. Kuća se nalazi na placu površine 9,61 ar .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 260.000 €, 200,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju novoizgrađeni stambeno - poslovni objekat, u osnovi 100 m2, na uredno pripremljenoj (tamponiranoj) parceli od 3.439 m2, pogodnoj za različite poslovne namene: ugostiteljstvo, skladišta, stovarišta i sl. Odlična lokacija u ekpanziji tražnje, zbog blizine grada, auto-puta....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 79.300 €, 61,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan na veoma lepoj lokaciji kod Doma zdravlja. Ukupna površina stana je 61m2, nalazi se na IX spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe i kupatilo. Grejanje je centralno. Stan....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 76.800 € na 83.200 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 83.200 €, 64,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.12.2024 - 83.000 €
05.03.2025 - 76.800 €
20.03.2026 - 83.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan u strogom centru Mladenovca. Ova nekretnina nudi udoban dom koji se nalazi u prizemlju zgrade, poseduje terasu i čini ga idealnim kako za život, tako i za eventualni poslovni prostor. Stan se nalazi na izvanrednoj lokaciji, u samom centru grada, a sve potrebne....

 
 
 
  Kuća, KRNJAČA, 130.000 €, 100,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se porodična prizemna kuća, na placu od 3,76 ari. Sastoji se od: tri spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijskim delom, kuhinje, ostave, kupatila, ulaznog hodnika. Ispred dnevne sobe je lođa. Kuća je renovirana, ostaje da se postave sobna vrata. Pogodna je za decu i starije....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan od 60m2 na Prozivci, smešten na 10./10 spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dnevnog boravka koji vodi na veliku terasu, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, dugačkog hodnika i kupatila. Na podovima su laminat i pločice, prozori su drveni i PVC, a grejanje....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 100.100 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 68.900 €, 53,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje dvoiposoban stan u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanse nalaze na II spratu stambene zgrade površine je 53m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje je na struju. Hvala Vam što ste pogledali....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 105.300 €, 81,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 81m2 u Skopljanskoj ulici u Požarevcu sprat 4 ima lift- novogradnja moze bilo koja vrsta kredita - uknjižen stan ima dve spavace sobe ,veliku terasu mogućnost kupovine spoljnog pokrivenog parking mesta 8000eur cena stana 1300eur + PDV VIŠE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 45.500 €, 35,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Radijalac, prodaje se jednosoban stan površine 35kvm na devetom spratu (9/9) u zgradi sa liftom. U svom sastavu stan poseduje: hodnik, soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i terasa. Pripadajuća podrumska ostava. Stolarija je drvena, na podovima je laminat i keramika,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 197.600 €, 152,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Jagodine, u samom centru grada, nalazi se prostran stan površine 152 m², idealan za one koji traže komfor, funkcionalnost i prestižnu lokaciju. Stan raspolaže sa četiri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom, kao i sa ukupno tri kupatila. Posebnu....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 78.000 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan površine 60m2 koji se nalazi na 4/5 spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, ostave, kupatila kao i zapadno orjentisane terase. Prozori su drveni, grejanje je na gradsku toplanu. Stanu pripada i podrumska prostorija. Može na stambeni kredit. .

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 499.000 €, 384,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi je odlična porodična kuća u Surćinu novije gradnje. Kvalitetno je izgrađena i uknjižena.Kuća ima garažu koja je također uknjižena i nalazi se u suterenu kuće i funkcioniše kao poslovni prostor.Na visokom prizemlju je trosoban stan . Na prvom spratu je isto trosoban stan.Oba....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 230.000 €, 177,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

- Kuća je izgrađena planski 2015 godine. - Urađena je po principu dva stana. - Postavljena je tako da svaki stanu poseduje svoj deo dvorišta sa zasebnim ulazom u dvorište. - Temelji su urađeni u dvostrukim ojačanjima. - Prva ploča je urađena u kompletnoj hidroizolaciji. - Hidroizolacija....

 
 
 
  Stan, BARAJEVO, 110.400 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

TROSOBAN STAN U CENTRU BARAJEVA! Cena: 110400€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Barajevo, centar Površina: 85m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji od: - predsoblja - kuhinje - trpezarije - dnevne sobe - dve spanaće sobe - kupatila - terase - garaže OPIS: Prodaje se salonski....

 
 
 
  Kuća, MIONICA, 100.000 €, 77,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Potrebna su ulaganja u kuću. Blizina reke Kolubare. Voda gradska, struja, asfaltni put pokraj kuće. Prodaje se zemljište koje se nalazi se na tri parcele (86 ari ) Širina placa do ulice iznosi 100m. Prostorije: kuhinja sa trpezarijom, dve sobe, kupatilo. Agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 90.900 €, 70,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na samo 4 km od Obrenovca, u širem centru naselja Barič, nalazi se ova nova prizemna kuća. U neposrednoj blizini su škola, crkva, marketi, prevoz i svi ostali neophodni sadržaji za život. Saobraćajna povezanost sa ostalim delovima grada je dobra. Kuća je trosobna, površine 70m2. Sastoji....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.500 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je pogodan za različite namene .

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 209.000 €, 161,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Centar, poslovni objekat sa pet soba za izdavanje. U odličnom stanju, kompletno opremljena za izdavanje "stan na dan". Recepcija, pomoćne prostorije, kotlarnica. Sve u funkciji, bez ulaganja, odmah spremno za rad. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 135.000 €, 104,00 m2 cca 1300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 139.000 €
17.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na placu od 5,3 ara, uknjižena površina 104 m2, mereno 215 m2. Spratnosti: polusuteren, visoko prizemlje i sprat, sa mogućnošću organizovanja dve zasebne stambene celine. Polusuteren – funkcionalan dvosoban stan, garaža i podrumska prostorija. Visoko prizemlje – tri....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 449.000 €, 346,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća novije gradnje, nadomak centra grada, na placu od 5,7ari, sa prednjim i zadnji dvorištem.Kuća je raspoređena u tri etaže: prizemlje, prvi sprat i potkrovlje, i sastoji se od 10 soba i 7 kupatila.Sve sobe imaju klima uređaj, na koji se prostor i greje i hladi. Ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 128.750 €, 99,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Podbara,četvorosoban stan ,u ceni dva parking mesta u garaži zgrade., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1051177 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 212.000 €, 163,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u najlepšem delu Telepa, mirna i porodična ulica, zavučena od gradske buke, na samo minut od Bulevara Patrijarha Pavla. Blizina osnovne i srednje škole, vrtića, hitne pomoći, supermarketa, autobuskog stajališta Na placu se nalaze dve kuće, po strukturi četvorosobna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 745)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>